زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[درخواست کمک] انتخاب سرور برای سایت

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ق.ظ
سلام
کسی می تونه یه سرور خوب لینوکسی با قیمت مناسب به من معرفی کنه که روش وردپرس نصب کنم؟!
می خوام یه هاست و دامین بخرم و یه وبلاگ به مخاطبین خاص که بیش از ۱۰۰ بازدید نداره رو بهش منتقل کنم، برام مهمه که سرور زود غش نکنه، حجم فایل هایی هم که ارسال می کنم برای این وبلاگ شاید خیلی زیاد بشه ۲۰۰ مگابایته، البته خود وردپرس هم یه مقداری فضا میخواد.

راستی اگر کسی درباره ثبت دامنه ی IR تجربه ای داره که فکر می کنه کمک کنه ممنون میشم اینجا مطرح کنه چون مایلم دامنه ی IR ثبت کنم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ
من تا حالا از
parsdev.ir
راضی هستم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , pos
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  راستی اگر کسی درباره ثبت دامنه ی IR تجربه ای داره که فکر می کنه کمک کنه ممنون میشم اینجا مطرح کنه چون مایلم دامنه ی IR ثبت کنم.
اگر میخواهید همه‌ی بخشهای دامنه به نام خودتان باشه از nic.ir اقدام کنید اما هزینه ش بالاتره.
اگر این موضوع براتون چندان اهمیتی نداره، از شرکتهای ارائه دامنه میتونید با هزینه کمتری اقدام کنید.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۰۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۹۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close