زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۱۲۱
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط H3NGAM3H.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  امشب کلا دارم هوش مصنوعی میخونم !
از دست میانترم ها هم ناله نمیکنم
من مردِ روزای سختم !
ایول...منم امروز ۵ ساعت و نیم هوش خوندم...۵۰ درصد اول OK شد!!
راستی...تا اونجایی که من میدونم هنگامه اسم دختره هاااااااااااااا؟؟؟؟

من تا الان سه ساعت خوندم
کلا تایم مطالعه م هرکاری میکنم بالا نمیره

آره ، ماشاله اطلاعاتتون هم خوبه ها !
مرد از نظر جنسیتی نگفتم ، از نظر قدرتی .

(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من مردِ روزای سختم !

Big Grin تووووووووو مرد بودی و این همه مدت من فکر می کردم خانووومی؟؟؟؟؟؟ Tongue دمت گرم. موفق باشیHeart

نکن سارا با من اینکارا رو :دی

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۲۲
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
خداوندا به خاطر همه سختـــــــــــی ها شکرت...................
همیشه یادت باشد تاریک ترین و سردترین لحظات ساعات پیش از طلوع خورشید اند...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , Amir V , asiehmohammadian , mohammadali1990 , H3NGAM3H , mahak.k
ارسال: #۱۲۳
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  
منهم این فیلمو دارم شنیدم که فرانکی اخرش میمیره دیگه نگاه ش نکردم.
یه جمله هم در مورد این فیلم بذارین تا بچه روحیه بگیرن.

Big Grin
فیلمش زیاد مناسب روحیه های حساس نیست ولی نگران نباشین فرانکی نمرد
دیالوگش هم فکرکنم بهتر نذارم تا خودتون انگیزه پیدا کنین فیلم رو ببینید وبیاین برای بچه ها نکته هاشو بگین!
جان من برین درستونو بخونین.فیلمو همشو لودادین به گند کشیدینش.فاز نمیده که اینجوری بابا!!!

شاکی نشو ،
فعلا که خودتهم باید درس بخونی تا بهمن.. تا اون موقع شاید زنده شد!!
قسمت ۳ شم تو راست میگن فرانکی بازم تو ۳ بازی میکنه.

فردا ازمون سوم مدرسانه حسم میگه ازمون خوبیه.
یعنی هم سولاش خوبه و هم من اماده ترم.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , jameshenas , maneshty , mohammadali1990 , sheyda
ارسال: #۱۲۴
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  فردا ٥٠٪ اول پارسه اس. این بار هم نتونستم آمادگی کامل رو داشته باشم. امیدوارم آزمون دیگه بتونم بهتر بخونم.
منم فردا ۵۰ درصد اول پارسه آی تی دارم، اونقدر حجم و تنوع تست گسسته و شبکه زیاده که تو این ۲ درس آمادگی کامل ندارم مخصوصا گسسته که هر سوال خارجی ممکنه بدن!!!
من همیشه زبان رو میزارم آخر و بعد ممکنه وقت کمی براش بمونه در حالی که تستای زبانو میتونم بزنم، ایندفعه میخوام زبان رو براش وقت تنظیم کنم!
امیدوارم فردا خودمو کنترل کنم و تست شک دار نزنم!
به امید موفقیت و خوشحالی همه دوستان کنکوری :-)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۱۲۵
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  سلام
خسته نباشید
چه خبرتون اینقدر بحث ازمون اینجاست؟؟؟؟
ادم استرس میگیره
بچه ها به نظرتون واسه جامع ها کجا شرکت کنم؟

نصیر
پارسه
مهستان
مال خود سازمان سنجش هم هست
به نظر من فرقی نداره کدموشو میری
میخوام جایی باشه که رتبه رو نزدیک به کنکور تخمین بزنه
پارسه همه میگن خوبه ولی هم هزینه اش بالاست)(واسه جامع ها به تنهایی ۳۰۰) هم خیلی استاندارد نیست
کسی درباره ماهان و جامعه اماریش و کیفیت سوالاتش اطلاعی نداره؟

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۲۶
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  فردا ٥٠٪ اول پارسه اس. این بار هم نتونستم آمادگی کامل رو داشته باشم. امیدوارم آزمون دیگه بتونم بهتر بخونم.
منم فردا ۵۰ درصد اول پارسه آی تی دارم، اونقدر حجم و تنوع تست گسسته و شبکه زیاده که تو این ۲ درس آمادگی کامل ندارم مخصوصا گسسته که هر سوال خارجی ممکنه بدن!!!
من همیشه زبان رو میزارم آخر و بعد ممکنه وقت کمی براش بمونه در حالی که تستای زبانو میتونم بزنم، ایندفعه میخوام زبان رو براش وقت تنظیم کنم!
امیدوارم فردا خودمو کنترل کنم و تست شک دار نزنم!
به امید موفقیت و خوشحالی همه دوستان کنکوری :-)

به نظر میاد شما حسابی دارید تلاش می کنید
منم دقیقا همین مسئله رو با زبان دارم....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , banafsheh68
ارسال: #۱۲۷
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط Mehran.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ۲۰ روزه فقط تونستم یه ،۴،۵ فصل نظریه بخونم!!!!!!!!!!!!!!! یکیو دوس داشتم، یک سالو نیم بیشتر باهم بودیم،خوب صمیمی،مهربون.... مراقب هم، تا اینکه ۴،۵ ماهه از هم دورشدیم و هر بار با هم بحث میکردیم پشت تلفن کم کم بحث پیش میومد.........راحت یک ماه ازش خبری نشد.... وقتی زنگیدم جواب نداد با یک خط دیگه زنگیدم یکی ثانیه برداشت، گفت همه چی تموم شده، حرف نزنیم بهتره باز دعوا میشه... راحت قطع کرد....
دارم سکته میکنم..... دارم میمیرم...... قلبم داره از درد میگیره به خدا... یعنی دوری راه یعنی تمام شدن یک رابطه؟؟؟ خاک بر سرم شد... روحیم دیگه مرد..
چرا آخه؟ به خاطره که فکر میکنم..اصلا امروز برام معنی نداشت..... اصلا اون همه محبت و حرفا کشک بودش؟؟؟؟؟؟ کشک؟ مثل مشکل آقای mehran شدم ،درس پر..... ارشدم پرید... یه ماهه شده کارم گریه...فکر... وااااااااااااااااااای

سلام
میدونم چه حالی داری ، بی اشتهایی ، فکر کردن به چراها ، اماها ، اگرها ،گذشته ، حرفهاش و....
اینجا هرچقدر هم من بگم و یا دیگران بگن قوی باش نمی دونم فکرشو نکن ، هدفت رو دنبال کن و از این حرفها هم فایده نداره شما خودت و خودت هستی.
فقط یه چیزی دنبال ماجرا رو نگیر از همون روزی که دوری و جدایی و از این بحث ها رو به محض اینکه مشاهده کردی باید جدا میشدی بوی جدایی رو الان شناختی!!! فکرش رو نکن من ۱ماه رسما درس نمی خوندم با اینکه اوضاع من بدتر از شما بود ۴-۵سال باهم بودیم تو ۱روز فهمیدم دروغ گفته و خیانت کرده و بعدش هم دست تو دست عکس رو با یکی دیگه دیدم :دی اینجوری شدم :دی Smile) و دیگه تموم!!! اما اوضاع روحیم رو خوب نگه داشتم ! و از قبل هم الان شادترم
اینجا نمیشه ، باهاتون صحبت میکنم بعد، اصلا این چیزهایی که شما میگی نیست ، اصلا زندگی ، آینده و.... شما به هم نخرده، همه چیز به فکرهایی که خودتون میکنید بر میگرده
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990 , H3NGAM3H , Amir V , maneshty , mahak.k , sheyda , Shady205 , Donna
ارسال: #۱۲۸
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط zeitun.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ۲۰ روزه فقط تونستم یه ،۴،۵ فصل نظریه بخونم!!!!!!!!!!!!!!! یکیو دوس داشتم، یک سالو نیم بیشتر باهم بودیم،خوب صمیمی،مهربون.... مراقب هم، تا اینکه ۴،۵ ماهه از هم دورشدیم و هر بار با هم بحث میکردیم پشت تلفن کم کم بحث پیش میومد.........راحت یک ماه ازش خبری نشد.... وقتی زنگیدم جواب نداد با یک خط دیگه زنگیدم یکی ثانیه برداشت، گفت همه چی تموم شده، حرف نزنیم بهتره باز دعوا میشه... راحت قطع کرد....
دارم سکته میکنم..... دارم میمیرم...... قلبم داره از درد میگیره به خدا... یعنی دوری راه یعنی تمام شدن یک رابطه؟؟؟ خاک بر سرم شد... روحیم دیگه مرد..
چرا آخه؟ به خاطره که فکر میکنم..اصلا امروز برام معنی نداشت..... اصلا اون همه محبت و حرفا کشک بودش؟؟؟؟؟؟ کشک؟ مثل مشکل آقای mehran شدم ،درس پر..... ارشدم پرید... یه ماهه شده کارم گریه...فکر... وااااااااااااااااااای

سلام. اگه بخوای هنوزم نپریده. می دونم حس می کنی حتی اگه بخوای هم این اتفاق افتاده. چون دیگه نمی تونی حواستو جمع کنی.
چون هر وقت می خوای بخونی یهو اشکات می ریزن پایین. ذهنت دیگه تمرکز نداره. من توی این شرایط بودم. نه واسه ارشد. دقیقا تو امتحان های ترم و این واسه منی که شب امتحانی بودم و پیام نور هم بودم خیلی سخت بوده. می دونی وقتی کسی می ره آدم اصلا نمی تونه فکر کنه که اون آدم لیاقت نداشت. بد بود. تنها حسی که می مونه حس طرد شدنه. رها شدن. خواسته نشدن. و گاهی وقتا حتی نالایق بودنه اون آدم هم مهم نیست. مهم حس دوست داشتنیه که داری اما دیگه نباید داشته باشی. بعضی حسا رو شاید نشه دور انداخت. من بعد دو سال هنوزم گاهی وقتا دلم می گیره. هنوزم بعضی شبا گریه می کنم.
ولی به یه چیزی فکر کن تو اصلا بعد ارشد خوشحال نمی شی از اینکه به خودت بگی من به این دلیل باختم که اون رفت. پس یه کاری بکن.بخون. حتی اگه برات سخته باز هم بخون. وقتی میاد توی ذهنت مقاومت کن. شاید یه هفته سخت باشه. بهت وحشتناک بگذره. اما تمرکز کردن تو بدترین شرایط هم ممکنه. بلاخره بعد از یه هفته موفق می شی. نمی گم غصه هات فراموشت می شن شاید بمونن شاید ته قلبت هنوزم غم باشه اما دیگه مانع درس خوندنت نمی شن. ذهنت از پسش بر میاد.
و یه چیز دیگه اگه تو این شرایط بتونی ذهنت رو متمرکز کنی ذهنت خیلی قوی تر می شه. و بهت قول می دم که این اصلا کار غیرممکنی نیست.
بعضی غصه ها رو شاید نشه دور انداخت اما میشه مهارشون کرد که تو اونا رو کنترل کنی نه اونا تو رو
اجازه نده مهار زندگیت دسته غصه هات باشه
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990 , H3NGAM3H , Amir V , maneshty , mahak.k , sheyda
ارسال: #۱۲۹
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ

حیف خودت و اعصابت نیست؟چه طور اون تونسته؟تو نتونی؟هیچیز ارزش بهم ریختن اعصابتو نداره.واقعا میگم.تو تنها نیستی همه ی ما هستیم.بچه های مانشت هستن
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990 , Amir V , maneshty , sheyda
ارسال: #۱۳۰
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من مردِ روزای سختم !

shabgard

دختریییییییییی اما حرفی زدی که باید بگم ایولللللللللللللل جملت تو حلقم یعتیSmile)
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , sheyda
ارسال: #۱۳۱
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ

دوست من
عزیزمن چرا داری خودت الکی عذاب میدی
واقعا چرا ما دخترا باید اینقدر احساسی باشیم که هرکسی بتونه احساساتمون به بازی بگیره
اول از همه خودت بشناس و وخودت دوست داشته باش اون زمان که دیگه هرکسی به دلت راه نمیدی
واقعا توی این برهه حساس حیف به خاطر کسی که لیاقت تو رو نداشته از هدفت جا بمونی
خودت، ارزشت، احساست، لیاقتت پیدا کن

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , Amir V , mahak.k , maneshty , Mehran , sheyda
ارسال: #۱۳۲
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ق.ظ
ایشاله همه بتونیم با فکر و خیال راحت و متمرکز روی درس این ۲ ۳ ماه رو با موفقیت پشت سر بذاریم.و بهترین نتیجه رو بگیریم.بهترین نتیجه ای که من میخام بهش برسم اینه که خودمو تلاشمو ارادمو به خودم ثابت کنم.دوس دارم به خودم ثابت کنم که میتونم...
دوس دارم خیلی زیاد تلاش کنم.و خیلی زود بهترین نتیجه رو بگیرم و به خودم بگم:معصومه! دیدی تونستی!دیدی تلاش کردی و نتیجه گرفتی!پس بشتاب به سوی کار و تصمیم بزرگتر که زمان داره می دود.بدو که بهش برسی.

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , H3NGAM3H , zeitun , mohammadali1990 , sheyda , avril22 , tayebe68 , asiehmohammadian , maneshty
ارسال: #۱۳۳
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ق.ظ، توسط Amir V.)
خب ساعت ۲ و خورده ایه و وقت درد دل کردن Tongue

من آرزوم اینه که برم دانشگاه George Mason توی واشنگتن درس بخونم. چون یکی از فامیلا اونجا استاده و من هم خیلی دوس دارم که برم. اما خب هزینش یکم بالاست (خیلی بیشتر از یکم)! بنابراین باید شرایطی پیش بیاد تا بشه بورسیه گرفت و رفت.

برنامه ای که ریختم اینه که من اگه الان دانشگاه قبول شم، برای بالا کشیدن خودم ۴ سال وقت دارم (۲سال ارشد+۲سال سربازی). داشتم فکر میکردم که تو این ۴ سال چه کارا میشه کرد... میشه مقاله داد، کتاب ترجمه کرد، کلی مدرک تخصصی گرفت، زبان خوند و ....

اما از اون طرف فک کردم که نکنه قبول نشم!! اگه قبول نشم باید برم سربازی. همه برنامه هام، زحمتام... همه چیز خراب میشه... Sad امیدوارم هم من و هم بقیه به اونی که میخوایم برسیم...

میرم بخوابم. شب بخیر.

There is no there there.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990 , sheyda , avril22 , banafsheh68 , fatemenp , Payam92 , svk7 , asiehmohammadian , shiva865 , maneshty , shima506
ارسال: #۱۳۴
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ق.ظ، توسط zeitun.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  ماشاالله همه اینجا بالاخره یه قضیه لیلی و مجنونی،Heart خسرو وفرهاد و شیرین و ترش و تلخ و شور!!!داشتن.یعنییییی بچه ها ته مشاور و مشاوره هستید!!!ترکوندین به مولا.میگم تصمیم گرفتم بعد کنکور اگه خدا قبول کنه یه مرکز مشاوره بزنم با همکاری بچه های این تاپیک!!Big Grinاز همگی سپاسگذارم .
.skygirlجان، من اگه جای تو بودم با این همه نصیحت و دوستای مانشتی گل از رو رفته بودم و شروع میکردم به خوندن.تو هم دیگه مسخره بازیو بذار کنار بشین بخون.این گره گوری ابله یابوعلفی دوزاری کچل موفرفری رو هم بنداز دور بره پی کارش باباDodgy.Beep لقش!! اصلا یه کاری کن.الان فقط بخون، بعد ارشد هر چی خواستی برو گریه کن!Smileاصلا یه تاپیک میزنیم واسه گریه، همه به اتفاق میشینیم ور دل هم یاد بدبختیامون می افتیم گریه و زاری میکنیم!!!!یه تشکر ویژه هم از مدیران سایت میکنم که تا اینجا باهامون راه اومدن و درک میکنن و تذکر نمیدن.دستشون درد نکنه.(دیگه تمومش کنیم.الآناست که سر و کله خانم انرژی مثبت و فردادخان پیدا بشهConfusedاونوقت کی handle میکنه؟)Tongue

ببخشیدا طرز حرف زدنتون اصلا خوب نیست. آدم اجازه نداره به کسی که نمی شناسه توهین کنه. اینجا خیلیا گفتن غصه ی کسی که
ارزش نداره رو نخور اما دیگه از هر کلمه ای استفاده نکردن. همینا رو می شد یه جور دیگه هم گفت. Dodgy
این ارسالم به خاطر ادامه ی این بحث نبود. فقط خواستم بگم آدم نباید هر جور دلش می خواد حرف بزنه.
الان به دشمن من تبدیل شدی؟Huh

چه رابطه ی عجیبی بین درس خوندن و اینکه دیگران به یادت بیفتن هست
در شرایط عادی یکی به من مسیج نمی ده یه روز که خیلی جو گیر می شم میام میبینم ۲۵۰۰ نفر بهم مسیج دادن یه عده شونو اصن نمی شناسم!
امروز یه عده از ظهر خودشونو به صرف شام دعوت کردن فردا یه عده دیگه خودشونو به ناهار دعوت کردن. حالا هیچ وقت مهمون نمی یادا Confused
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Amir V , mohammadali1990 , sheyda , skygirl_00 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۳۵
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ق.ظ
معصومه و آقا امیر ، ایشاله که به اون چیزی که در سر دارید میرسید حتما

-----
برای اولین بار توی این دو سه ماه ، تا این موقع شب بیدار موندم و درس خوندم ! اونم هوش مصنوعی ...
امروز حدود ۶ساعت و نیم در کل مطالعه داشتم
----

الان هم میخوام بخوابم اما میترسم ! اتاق من یه پنجره به حیاط پشتی داره ، صدای عجیب غریب میاد ، فک کنم یه موش داره شیطنت میکنه ، منم میترسم هر لحظه آقا موشه(خانم موشه ) این حصار بینمون رو بشکنه و بم حمله ور شه !!!! من میترسم : (

لطفا لبخند بزنید !
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , sheyda , asiehmohammadian

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۴۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۸۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۵۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۹۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۹۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۱۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close