زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۱۳۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ
RE: کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  امسال گسسته و ساختمان داده و الگوربتم باهم بودن. برای محاسبه درصدشون هم باهم نیستن؟ درس آخری (فکر کنم تحقیق در عملیات بود) پارسال به عنوان یه درصد جدا توی کنکور نبود. ضریب این درس توی گرایش های مختلف چنده؟
سلام.یه تصویر از جدول ضرائب کنکور ۹۲ ضمیمه کردم.ظاهرا همه ۴ هستند به جز زبان که ۱ هست و آنالیز ۲ است و تحقیق در عملیات که ۲ است.البته تحقیق در عملیات برای بعضی از گرایشهای علوم کامپیوتره نه همه

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۱۳۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
ایشالا یه جای خوشتیپ قبول بشید. Big Grin

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , Bahar-AI
ارسال: #۱۳۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  طراح‌ها که معلوم بودن شما نمی‌شناختینشون Smile
البته منظورم برای شماست.خواستم یه کمکی به بچه های مانشت کنید حداقل حرف دل بچه ها رو به گوششون برسونید Smile یکمی هم در مرود سئوالاتی که میخوان طرای کنند ازشون بپرسید.یا اینکه یه مصاحبه ای چیزی بذاریم باهاشونSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne
ارسال: #۱۳۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
تحلیل من در مورد کنکور ۹۲ کامپیوتر :

سوالات زبان : مثل همیشه سخت بود مخصولا لغات ... الان نمیدونم با شرایط اصلا زبان خوندن کار خوبی یا نه من تو ی نیم ساعت وقت گذاشتن برای زبان وقت نکردم متن سوم رو بخونم تا حالا برام پیش نیومده بود تو زبان وقت کم بیارم
ریاضی مهندسی : مثل سال های قبل بود حتی به نظرم اسون تر
گسستهک به نظر من سخت بود و سوالات وقت گیری داشت
امار : مثل پارسال از فصل های اخر امار سوال نداده بودند من هم فقط دو فصل اخر رو خونده بودم !!!
محاسبات :!!!!! این امتحان نیاز به فرمول حفظ کردن نداشت نسبت به سال های قبل سبک محاسبات عوض شده بود
ساختمان داده : نشون داده دیگه این جزوات و کتاب های رایج در این درس به درد نمیخورد باید کتاب دکتر قدسی و clrs رو برای سال بعد خوند کلن سبک سولات ساختمان ایتی و کامپوتر امسال عوض شده بود و بسیار نفهومی و تحلیل الگوریتمی بود
نظریه: به من اثبات شد برای حل تست های نظریه باید تمرین های کتاب لینز رو مسط شد سولات بسیار وقت گیر بود سخت نبود وقت گیر بود
منطقی : بسیار اسون
معماری: به نظر من خوب بود البته اگر کلاس کسی مثل دکتر اجلالی رو رفته باشی......کلاساش عالی بود ....
سیتم عاملک اسون تر از دوسه سال اخیر البته حیف که من نرسیدم به حل تست های سیستم عامل وقت کم اوردم
در کل برای بچه هایی که اماده بودند و همه ی درس ها رو خونده بودند ۱۰ تا ۱۵ دقیقه وقت مشترک کم بود
تخصصی در کل به نظر من اسون تر از سال های قبل بود طراحی الگوریتم در راستای سولات ساختمان داده امثال بود
پایگاه نرم افزار قابل حل بود سولات کامپایلر هم اکه مسلط بودی میشد حل کرد طراحی پیاده سازی هم مثل سال های قبل از قسمت های متداول سوال نیومده بود من سولاشو دوست نداشتم
ببخشید زیاد حرف زذم با ارزوی موفقیت برای همه ی بچه ها
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ramkal
ارسال: #۱۴۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)grayhat نوشته شده توسط:  بچهها کیا علوم کامپیوتر شرکت کردن؟ چه طور بود؟
من!ساختمانش اصلا آبکی نبود و دست کمی از مهندسی نداشت.گسسته هم سخت تر از پارسال.بعلاوه چند سئوال خیلی ساده که همه میزنند.معماری هم خوب بود و بیشتر حفظیاتی بودند.یعنی اونقدرا نیاز به حل و محاسبه نداشت.مبانی کامپیوتر هم خیلی آسون بود
۰
۱
ارسال: #۱۴۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
خوب مصاحبه که نمی‌شه کرد باهاشون. اما حرف‌ها رو می‌شه رسوند. ولی فایده خاصی هم احتمالاً نداره Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gh elham
ارسال: #۱۴۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط milad91.)
تحلیل من در مورد کنکور ۹۲ کامپیوتر :

سوالات زبان : مثل همیشه سخت بود مخصولا لغات ... الان نمیدونم با شرایط اصلا زبان خوندن کار خوبی یا نه من تو ی نیم ساعت وقت گذاشتن برای زبان وقت نکردم متن سوم رو بخونم تا حالا برام پیش نیومده بود تو زبان وقت کم بیارم
ریاضی مهندسی : مثل سال های قبل بود حتی به نظرم اسون تر
گسسته: به نظر من سخت بود و سوالات وقت گیری داشت
امار : مثل پارسال از فصل های اخر امار سوال نداده بودند من هم فقط دو فصل اخر رو خونده بودم !!!
محاسبات :!!!!! این امتحان نیاز به فرمول حفظ کردن نداشت نسبت به سال های قبل سبک محاسبات عوض شده بود
ساختمان داده : نشون داده دیگه این جزوات و کتاب های رایج در این درس به درد نمیخورد باید کتاب دکتر قدسی و clrs رو برای سال بعد خوند کلن سبک سولات ساختمان ایتی و کامپوتر امسال عوض شده بود و بسیار نفهومی و تحلیل الگوریتمی بود
نظریه: به من اثبات شد برای حل تست های نظریه باید تمرین های کتاب لینز رو مسط شد سولات بسیار وقت گیر بود سخت نبود وقت گیر بود
منطقی : بسیار اسون
معماری: به نظر من خوب بود البته اگر کلاس کسی مثل دکتر اجلالی رو رفته باشی......کلاساش عالی بود ....
سیتم عاملک اسون تر از دوسه سال اخیر البته حیف که من نرسیدم به حل تست های سیستم عامل وقت کم اوردم
در کل برای بچه هایی که اماده بودند و همه ی درس ها رو خونده بودند ۱۰ تا ۱۵ دقیقه وقت مشترک کم بود
تخصصی در کل به نظر من اسون تر از سال های قبل بود طراحی الگوریتم در راستای سولات ساختمان داده امثال بود
پایگاه نرم افزار قابل حل بود سولات کامپایلر هم اکه مسلط بودی میشد حل کرد طراحی پیاده سازی هم مثل سال های قبل از قسمت های متداول سوال نیومده بود من سولاشو دوست نداشتم
ببخشید زیاد حرف زذم با ارزوی موفقیت برای همه ی بچه ها
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , StudentSE , آرمین , ۳۸۶۳۸۱
ارسال: #۱۴۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ)milad91 نوشته شده توسط:  سوالات زبان : مثل همیشه سخت بود مخصولا لغات

زیاد هم زبان سخت نبود ،‌ ولی ریاضی سخت بود Smile
۲
۰
ارسال: #۱۴۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
فکر کنم در کل آسوون بود ..
بچه ها کسی میدونه کلید رو کی میذارن ؟

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۱
۰
ارسال: #۱۴۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
منم که ریاضی با وجود اینهمه خوندن محاسبات یکی هم نزدم ولی مشترک بد نیود.منطقی میلی مور هم فک کنم اشتباه بود.
.
.
ولی از اون گذشته چیزی که خیلی اذیتم کرد صدای پاشنه کفش مراقبا و شرکت کننده ها بود.یعنی من صورت هر سوالو بیش از ۵ بار میخوندم .خیلی بد بود.واقعا نمیتونم بفهمم چرا کفش ۱۰ cm میپوشن میان امتحان بدن.
من اگه یه زمانی جز دست اندرکاران برگزاری کنکور بودم کف کلاسا رو موکت میکنم :دی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: honey01 , fa_karoon
ارسال: #۱۴۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
برای ما آب معدنی خبری نبود .با یک کیک کوچیک.از اونهایی که اگر سر جلسه بخوری تو گلوت گیر میکنه!

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه کلید رو کی میذارن ؟
پارسال که اواخر اسفند کلید اومد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۱۴۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
خسته نباشید همگی. حیف که دیگه نیستم ایشالا دانشگاه تهران سال جدید. که به قبولیا بستنی بدم . :دی بچه هایی که بستنی پارسالو گرفتن یادشونه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , StudentSE , آرمین
ارسال: #۱۴۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  ریاضی خیلی بد بود. تخصصی رو خیلی خوب زدم . مشترک هم خوب بود نسبتا. ولی پر از اشتباه و سوال غلط. تا همین حالا من ۴ تا سوال رو مظمئنا می گم غلطه. سوال اول و دوم سیستم عامل جواب درست تو گزینه ها نیست. سوال حافظه ی نانو جواب درست نداره. یه سوال منطقی هم که تابع FF ها رو داده بود اونم تو گزینه ها نبود. سوال Inverted page table سیستم هم می تونه ۲تا جواب داشته باشه. امیدوارم حذفشون کنن

ریاضی به نظرم محاسبات و گسسته خیلی خوب بود. آمار یه جوری بود به نظرم. ریاضی مهندسی هم فوریه و نگاشت رو خونده بودم که متأسفانه هیچی نزدم.

با کمال تأسف زبان هم ۲ تا زدم فقط. ۲ سؤال اول تکست دوم....

سؤال ناحیه بحرانی ۴ تا گزینه هم به نظرم درسته! اگه می گفت کاملترین می شد اونکه همه شرایط رو داره. حافظه نانو هم غلط بود. میلی مور گزینه ۳ چرا اون شکلی بود؟؟؟

تخصصی ها هم بد نبود.
راستی سؤال ۳۱ جعبه رو کسی حل کرده؟؟ من آوردم ۱۱!
خدا به خیر کنه..........
۰
۱
ارسال: #۱۴۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ
سلام. خسته نباشید به همه دوستان. فقط اینو میتونم بگم که پشت سرهم اشتباهات الکی داشتم. تست گسسته رخ هارو مشابه فرض کردم. سوال رو کامل نخوندم. تست مدار یادم رفت دوبرابر جریان رو تاثیر بدم. فکرشو که میکنم اعصابم خرد میشه. یه سوال یه گزینه رو بدست آوردم و با اینکه توی گزینه ها بود؛ ندیدم. امیدوارم شما این اشتباهات رو نداشته باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۵۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
با سلام
همگی خسته نباشید
احساس آزادی دارم امرووز Smile
بنظرم کنکور کامپیوتر آسون بود.نمبدونم من اشتباه تست می زدم یا واقعا ساده بود Huh
نظر شما چیه؟

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۰۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۱۵۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۵۴۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۲۴۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۳۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۲,۰۶۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close