زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدرک گرایش های آیتی(مثلا مخابرات امن)

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ
سلام دوستان
مدیر محترم اگه تایپیک رو بدجا زدم معذرت میخوامShy هی فکر کردم اینور بزنم اونور بزنم... دیگه اینجا زدم!!TongueSmile
آخه دقیقا درباره دانشگاه خاصی سوال ندارم، سوالمم مربوط به رتبم نمیشه!! سوالم درباره مدرکیه که تو بعضی گرایشا داده میشه
مثلا بعضی رشته های آیتی زده گرایش مثلا مخابرات امن، یا گرایش شبکه. سوالم اینه اینا دقیقا یعنی چی؟؟ مثلا گرایش شبکه میشه دقیقا همون شبکه؟با همون دروس و سرفصلای شبکه؟؟؟
بعد اینا عنوان مدرک رو چی میزنن؟ میزنن شبکه؟ یا میزنن آیتی گرایش شبکه؟؟ آخه اگه همونه خب باید عنوان شبکه رو بزنن براش!
بعد از نظر کاریابی توی حرفه ی شبکه، بین مدرک شبکه و بین مدرک آیتی گرایش شبکه فرقی میذارن؟؟کسی میدونه؟؟
لـــــــــــــــطــــــــــــــفا راهنمایی کنید
مرسیSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
تروخدا یکی این سوال رو جواب بده! من دانشگاه مقصد هم تماس گرفتم اما طرف اصلا متوجه نبود من چی میگم!!! اصلا زیر بار نمیرفت که گرایش زدن برای آیتیSmile) میگفت نه ما زدیم آیتی-آیتیSmile)
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
من هنوز سوالم پابرجاست....!!Sad
یعنی هیچکس نمیدونه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۹۴ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۱۸ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۳۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۵۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۸۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close