زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۸۵۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  خوب باید یک لیستی از کسایی که پایه هستن دربیاریم(برای من پیغام ارسال کنید توی همین فروم) که شماره تماس هم برای هماهنگی داشته باشه، کسایی که شهرستانی هستن از طریق نت باهاشون هماهنگ میشیم(شاید بشه اینترنتی کنفراس برقرار کنیم) و باقی هم میتونن حضوری در جلسه شرکت کنن.
نمیدونم طبق قوانین این فروم مجاز باشه یا نه ولی اگه لازم بود میتونم تلفن بدم تماس بگیرین یا اینکه توی همین سایت یا جای دیگه یک وبلاگ برای اطلاع رسانی ایجاد کنیم.

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ)rdkopol نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  ماشالا با این همه certificate شما چرا اینجا موندی؟؟
میشه بدونم شما چند سالتونه؟؟
من ۲۴ سالم تموم شده، از اول راهنمایی هم کامپیوتر داشتم و با داس کار میکردم و بیسیک برنامه نویسی می کردم، تا الان، دوتا از دوستام که با هم کار میکردیم الان دیگه ایران نیستن یکی سوئد رفته و اون یکی هم رفته دانشگاه irvine امریکا، منم اول میخواستم اقدام کنم برای رفتن ولی اینکار رو موکول کردم برای دکترا به بعد اگر نیاز شد. به قول آقای رحمانی توی فستیوال وب ایران، بهترین بازار IT دنیا میتونه ایران باشه توی ۴-۵ سال آینده.
خدایی خیلی برام سواله که شما چطور این همه certificate سیسکو رو تا ۲۴ سالگی گرفتین؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۵۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ
RE: سطح سئوالات کنکور ای تی ۹۲ ؟؟؟
بچه ها هرنظری که میدید به جا هستش ولی اینم درنظربگیرید که این شرایط برای همه یکسان هستش وهرطوریم باشه باز همه دریک سطح سنجیده میشن چه سخت چه آسون چه متوسط.درسته این وسط برای یکسری ازدروس اونی که خوند با اونی که نخود فرقی نمیکنه ولی مبنای سوالات مقاطع بالای تحصیلی باید مفهومی طرح بشه.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال: #۸۵۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
سطح سئوالات کنکور ای تی ۹۲ ؟؟؟
به نظر من ساختمان داده و طراحی الگوریتم خیلی سختر شده بودند اما سیستم عامل و مهندسی نرم افزار نرمال بودند شبکه هم خیلی فضایی بودند.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۸۵۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ)ZZZZ نوشته شده توسط:  سلام میدونم جای مطرح کردن این سوال اینجا نیست ولی این تایپیک خیلی فعاله و منم عجله دارم.
پروژمو میخام در مورد شبکه کار کنم دنبال یه موضوعی هستم که جدید باشه،ممنون میشم هر چه سریعتر راهنماییم کنین
بازم شرمنده

موضوع که زیاده هم شبیه سازی هم فقط تئوری و... خواستید چند مورد رو براتون امشب معرفی می کنم.

اگه لطف کنین چندمورد تئوری بگین ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۸۶۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
بچه ها سلام فکر نکنم هیچ کدام از شما به اندازه من از این کنکور ناراحت باشد ۶ ماه کامل درس خوندم رو دروس مشترک خیلی حساب باز کرده بودم اما ساختمان داده و طراحی الگوریتم خیلی سخت داده بودند دارم دیونه میشم خیلی نا امید شدم سال اولم بود ارشد شرکت کردم فکر نکنم بتونم سال بعد شرکت کنم.

m.m:
۱
۳
ارسال: #۸۶۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  فکر نکنم هیچ کدام از شما به اندازه من از این کنکور ناراحت باشد ۶ ماه کامل درس خوندم ...
سلام دوست عزیز . فقط کافیه تو همین تاپیک یه چرخ بزنید تا ببینید چقدر افراد هستند که از شما بیشتر درس خوندن و خورده تو ذوقشون. اگر چند روز پیش می آمدید بیشتر در تب و تاب دوستان قرار می گرفتید اما خوب همون بهتر که بیش از این در استرس قرار نگرفتید.
در هر حال مهم اینه که در پایان هر شبی صبح طلوع خواهد کرد. ما هم پذیرفتیم که هرچی بوده فعلا باید صبر کرد تا نتایج بیاد پس بهتره شما هم بی جهت غصه گذشته رو نخورید و خودتون رو آزار ندید و مثل همه مانشتی های زحمت کش و منطقی صبر پیشه کنید تا نتایج مشخص بشه. بعد از اعلام نتایج وقت برا اعتراض هست .
اگر اطلاعات بیشتر در خصوص آزمونی که گذشت می خواهید می تونید به لینک زیر مراجعه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اما اگر از من می شنوید الان فقط باید به فکر حال و آینده باشید. از زیر و رو کردن آنچه که غیرقابل تغییره و زمانش هم منقضی شده چیزی بدست نخواهد آمد. شکرگزار سلامتیتون باشید و حال و آینده تون رو بسازید. Smile

پیروز و سربلند باشید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , shima_24 , Mohammad.K , rezareza2 , khatere987 , lotus
ارسال: #۸۶۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
اینجا که هنوز جو کنکور برقراره یه آن شوک وارد شد بهم برم ورق بیارم سوال حل کنمBig Grinکنکور گذشت با بدی و خوبیاش و مراقبای پر حرف و بی ملاحضش با بی آبی و بیسکوییت ویفری هر چقدر هم تلاش کنیم باز هم باید منتظر ۱۵ اردیبهشت باشیم و تا اونموقع بحث کردن و هر کلیدی بیفایدس پس خونسردیتونا حفظ کنید و براخودتون خوش باشید من که دنبال دانلود کارتونمBig Grinدلم برا بچه گیام تنگ شده خوب Winkبه به بحثای تخصصیم داغ شده کهBig Grinبچه ها بیخیال کنکور زندگی ارزش انقد غصه خوردن را نداره بخند بروی دنیا دنیا بروت بخندهBig GrinBig Grinفک نکنید چون یک میشم ریلکسم این از حال خوش خودمهBig Grin
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۸۶۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  خیلی واسم جالبه که این دوستان شما و خود شما اینقدر از استاندارد های cisco جلو تر هستید و تونستید CCIE رو تو ۲۲ سالگی بزنید.فک کنم شما با این تلاشتون بتونید اولین ایرانی باشید که بیشتر از ۲ تا CCIE گرفته.
در هر صورت ، موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ansarirobo
ارسال: #۸۶۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)rdkopol نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  خیلی واسم جالبه که این دوستان شما و خود شما اینقدر از استاندارد های cisco جلو تر هستید و تونستید CCIE رو تو ۲۲ سالگی بزنید.فک کنم شما با این تلاشتون بتونید اولین ایرانی باشید که بیشتر از ۲ تا CCIE گرفته.
در هر صورت ، موفق باشید.

میشه شما که اینقدر موفقید توی مباحث شبکه ایمیلتونو بدید من ازتون چندتا راهنمایی بگیرم.ممنون میشمBlush
۱
۰
ارسال: #۸۶۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه ها من به عنوان کسی که ۳ سال ÷شت کنکور مونده میگم هرجایی که قبول شدید برید.

من کنکور سال ۹۰ اولین بارم بود که امتحان می دادم رتبم شد ۱۲۰۰ با وجود اینکه زیاد نخونده بودم. و ÷یام نور تهران قبول شدم. و نرفتم چون ÷یش خودم گفتم سال بعد حسابی میخونم تا قبول شم
سال دوم با وجود اینکه حداقل ۵ برابر سال اول خونده بودم رتبه ام شد ۳۵۰۰ (به دلیل استرس سربازی و عقب موندن از بقیه همکلاسی ها) درنهایت قبول نشدم و رفتم سربازی
.........................
غزت زیاد

مشکل اینجاست هیجا قبول نمیشیمSad
ببخشید درصداتون سوال دوم چند بودن؟
سال اول ریاضی ۰
زبان ۳۰
مشترک ۲۸
تخصصی ۲۰

سال دوم
زبان -۳
ریاضی ۲۸
مشترک ۵
تخصصی ۳۰

فقط خدا امسال رو بخیر کنه...! Huh

جدا من به امسالتون امیدوارم...لطفا بعد قبولیتون هم درصداتونو بذارید
منتظر شیرینی هستیمSmile

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه ها من به عنوان کسی که ۳ سال ÷شت کنکور مونده میگم هرجایی که قبول شدید برید.

من کنکور سال ۹۰ اولین بارم بود که امتحان می دادم رتبم شد ۱۲۰۰ با وجود اینکه زیاد نخونده بودم. و ÷یام نور تهران قبول شدم. و نرفتم چون ÷یش خودم گفتم سال بعد حسابی میخونم تا قبول شم
سال دوم با وجود اینکه حداقل ۵ برابر سال اول خونده بودم رتبه ام شد ۳۵۰۰ (به دلیل استرس سربازی و عقب موندن از بقیه همکلاسی ها) درنهایت قبول نشدم و رفتم سربازی
.........................
غزت زیاد

مشکل اینجاست هیجا قبول نمیشیمSad
ببخشید درصداتون سوال دوم چند بودن؟
سال اول ریاضی ۰
زبان ۳۰
مشترک ۲۸
تخصصی ۲۰

سال دوم
زبان -۳
ریاضی ۲۸
مشترک ۵
تخصصی ۳۰

فقط خدا امسال رو بخیر کنه...! Huh

جدا من به امسالتون امیدوارم...لطفا بعد قبولیتون هم درصداتونو بذارید
منتظر شیرینی هستیمSmile

آقا حرف از شیرینی شد منم شیرینی میخام Big Grin
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: variant20002000 , alagh
ارسال: #۸۶۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط rdkopol.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Sara.A نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)rdkopol نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  خیلی واسم جالبه که این دوستان شما و خود شما اینقدر از استاندارد های cisco جلو تر هستید و تونستید CCIE رو تو ۲۲ سالگی بزنید.فک کنم شما با این تلاشتون بتونید اولین ایرانی باشید که بیشتر از ۲ تا CCIE گرفته.
در هر صورت ، موفق باشید.

میشه شما که اینقدر موفقید توی مباحث شبکه ایمیلتونو بدید من ازتون چندتا راهنمایی بگیرم.ممنون میشمBlush
نه باوو من که چیزی بلد نیستم
ماشالله دوستان بسیار توانمند تر از من تو فروم هستند و با توجه به امضا هاشون دیگه امثال من باید جلوی این دوستان شاگردی کنم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۸۶۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
دوستان عزیزی که ارشد خراب کردید دنیا که به اخر نرسیده ! اصلا ارشد یعنی چی ؟ بخدا ارشد همین درس های کارشناسیه که تو سطح بالاتر درس میدن . من چند تا از دوستام ارشد قبول شدن تو دانشگاه های خوب میگن چیز جدیدی نداره .
ما ارشد شرکت میکنیم تا مثلا چی بشه ؟ برای شغل ؟ یا برای سواد ؟
اگر برای شغله که تنها شغلی که نیاز به ارشد داره استادیه دانشگاهه . واسه بقیه شغل ها در زمنیه کامپیوتر ارشد نمیخوای شما . مهارت میخوای . چیزهایی که خارج از این درسهای کهنه و قدیمی هستن .
شما یه برنامه نویس حرفه ای شو ببینم کار برات نیست ؟ من همین الانش که دانشجو هستم سالی حداقل ۱ میلیون با کار تفریحی در میارم .
اگر واسه سواد میخوای که دیر نمیشه . سال بعد . تو این یک سال پایه ت رو قوی تر کن .
بخدا این ارشد رو هم میگیری و به این روزهات میخندی . همونطور که من الان به روزهای کنکور کارشناسیم میخندم .
من میخوام رو پروژه م حسابی کار کنم . پروژم یه مترجم متن عربی به فارسیه . هوش مصنوعیه و اگر انجامش بدم به عنوان یک پروژه استادم میتونه بفروشتش به چند تا شرکت که نیازش دارن .
میخوام چند تا تکنیک جدید برنامه نویسی هم یاد بگیرم .
موفق باشید

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , fatemenp , neda_Network , fatemehkh
ارسال: #۸۶۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
سطح سئوالات کنکور ای تی ۹۲ ؟؟؟
وا سوالا همه برام آبا خوردن بود فقط ۳ واقعا برام سخته تو سه سوال نرم بین دو گزینه بمونی و همش غلط بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۲
ارسال: #۸۶۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ
آقای انصاری تورو خدا زودتر این بحث آموزش رو راه بندازید.

من خیلی مشتاقم زودتر شروع کنم چون همین الانشم خیلی دیره!

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۸۷۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ
من که تلاشمو برای کنکور کردم . ۶ ماه گذشته برام سخت بود با توجه به این که ۱۳ واحد هم درس داشتم . دیگه ببینیم چی میشه (امیدوارم چیز خوبی بشه)

من خودم به شخصه دارم دانشم رو راجع به ASP.NET MVC بیشتر می کنم . شخصا به CSS و JAVASCRIPT ، برنامه نویسی وب ، برنامه نویسی دسکتاپ ، امنیت شبکه و اطلاعات علاقه دارم .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۹۵۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۰۰۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۴۳۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۷۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۴۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close