زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد۹۲، ۲۲ اردیبهشت اعلام می‌شود

ارسال: #۱۶
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ
RE: نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد۹۲، ۲۲ اردیبهشت اعلام می‌شود
(پست موقت)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۷
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ
نه کاش نتایج هیچ وقت نیاد خدا یا کجایی؟؟؟؟
آبرووم در خطره از الان همه میگن چه خبر بیشتر از من در جریانن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , avril22 , m_pazooki91@yahoo.com
ارسال: #۱۸
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
اینم از امسال.......پارسال با چه امیدی واسه کنکور تلاش میکردم.حتی باورم نمیشد که بعد کنکور اینقدر ناامید باشم که برام فرقی نکنه که کی جوابا میاد.....نمیدونم چرا بعضی وقتا حق به حق دار نمیرسه.حداقل برای من که اینجوری بودSad
اینقدر تو همه ابعاد زندگیم تلاش کردمو زمین خوردم که دیگه رمقی نیست....فقط دلم میخواد بپرسم چرا؟؟ کاش کسی بود که جوابی بده ...ببخشید اگه انرژی منفی دادم به دوستان....بغضی بود در گلو
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahinjoon , lotus , avril22 , hadirr , fatemenp , nana0
ارسال: #۱۹
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
من پارسال بخاطر مشکلی که داشتم حتی نتونستم توی آزمون شرکت کنم.
پس قدر همین انتظار و هم بدونید. کاش منم شرکت کرده بودم و الان منتظر یه جواب عالی بودم
کاااااااااااااااااش

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ)good dreams نوشته شده توسط:  اینم از امسال.......پارسال با چه امیدی واسه کنکور تلاش میکردم.حتی باورم نمیشد که بعد کنکور اینقدر ناامید باشم که برام فرقی نکنه که کی جوابا میاد.....نمیدونم چرا بعضی وقتا حق به حق دار نمیرسه.حداقل برای من که اینجوری بودSad
اینقدر تو همه ابعاد زندگیم تلاش کردمو زمین خوردم که دیگه رمقی نیست....فقط دلم میخواد بپرسم چرا؟؟ کاش کسی بود که جوابی بده ...ببخشید اگه انرژی منفی دادم به دوستان....بغضی بود در گلو

واسه من انرژی منفی نیست
یه جورایی وجه اشتراکه
اگه شما یه جوابه درست پیدا کردین به من هم خبر بدین...
ولی کاری جز توکل به خدا نمی تونیم انجام بدیم...
به قول بزرگترها حتما حکمتی توشه...Undecided
ولی نمی دونم چرا همش این حکمت ها به ما بر می خورهBig Grin

در زندگی مهم این نیست که به ایده آل زندگیتان برسید، بلکه مهم این است که در مسیر رسیدن به ایده آل زندگیتان حرکت کنید...
(امیدوارم همه به مقصدمون برسیمBig Grin)
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , banafshe , shima506 , avril22 , Abrekhoshhal
ارسال: #۲۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ق.ظ، توسط x86.)
دیدی طرف میگه چی شد؟ جوابا اومد؟؟؟؟؟ روزانه چندین بار این سوال از بنده پرسیده میشه، نیست آخه خیلی تابلو درس میخوندم، ینی یه مدت خیلی فعال بودم یه دفه جیم شدم و از میادین به دور ماندمBig Grin، همه (منظور عالمو آدم هست) فهمیدن که کنکور دادمو الان منتظر جوابشم . دیروز هم یکی گفت چی شد؟ نتایج اعلام شد؟ گفتم نه! بعد گفتم آره اعلام شد؟ گفت خب قبول شدی؟(بابا مگه الان قبول شدنو اعلام میکنن؟) گفتم نه قبول نشدم. بعد یکی دیگه از دوستام هم بود گفت بابا خالی می بنده ، جوابا نیومده این واسه اینکه شیرنی نده داره این حرفو میزنه! ولی من خودم شخصا واسه اینکه خودمو واسه جواب های غیر مترغبه(یه همچین چیزی بود) آماده کنم گفتم قبول نشدمBig Grin احساس میکنم ملت منتظرن که جوابا اعلام بشه و ما یه رتبه ی زاقارت Big Grin بیاریم بعد کلی حرف بارمون کنن . ولی یه طرفندی که میشه زد اینه که : بگید توکل بر خدا، اگه قبول شدیم که شدیم نشدیم هم یه سال دیگه میشینیم میخونیم بعد اون هم قبول شدیم که شدیم نشدیم هم میریم سربازی Big Grin For Boys یا یه سال دیگه هم میخونیم Big Grin For Girls به قول بچه ها ویژوال بیسیکتم Big Grin نگران نباشیم همگی ، بنده شخصا "توکلتُ علی الحی الذی لایموت" چونکه " و علی الله فلیتوکل المومنون ".
۱۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: رقابت , **sara** , IT.setareh91 , مهندس زهره , M*Gh , avril22 , ENGii , fa_karoon , Abrekhoshhal , m_pazooki91@yahoo.com
ارسال: #۲۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ق.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  دیدی طرف میگه چی شد؟ جوابا اومد؟؟؟؟؟ روزانه چندین بار این سوال از بنده پرسیده میشه، نیست آخه خیلی تابلو درس میخوندم، ینی یه مدت خیلی فعال بودم یه دفه جیم شدم و از میادین به دور ماندمBig Grin، همه (منظور عالمو آدم هست) فهمیدن که کنکور دادمو الان منتظر جوابشم . دیروز هم یکی گفت چی شد؟ نتایج اعلام شد؟ گفتم نه! بعد گفتم آره اعلام شد؟ گفت خب قبول شدی؟(بابا مگه الان قبول شدنو اعلام میکنن؟) گفتم نه قبول نشدم. بعد یکی دیگه از دوستام هم بود گفت بابا خالی می بنده ، جوابا نیومده این واسه اینکه شیرنی نده داره این حرفو میزنه! ولی من خودم شخصا واسه اینکه خودمو واسه جواب های غیر مترغبه(یه همچین چیزی بود) آماده کنم گفتم قبول نشدمBig Grin احساس میکنم ملت منتظرن که جوابا اعلام بشه و ما یه رتبه ی زاقارت Big Grin بیاریم بعد کلی حرف بارمون کنن . ولی یه طرفندی که میشه زد اینه که : بگید توکل بر خدا، اگه قبول شدیم که شدیم نشدیم هم یه سال دیگه میشینیم میخونیم بعد اون هم قبول شدیم که شدیم نشدیم هم میریم سربازی Big Grin For Boys یا یه سال دیگه هم میخونیم Big Grin For Girls به قول بچه ها ویژوال بیسیکتم Big Grin نگران نباشیم همگی ، بنده شخصا "توکلتُ علی الحی الذی لایموت" چونکه " و علی الله فلیتوکل المومنون ".

عالی بود..........

وسیع باشو سربه زیرو سخت.....
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۲۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ق.ظ
فکر کنم اعلام نتایجو بذارن بعد از کنکور دانشگاه آزاد.
این کارا بازشون بر میاد

خدا صبرمون بده
۲
۱
ارسال: #۲۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط sadeghb.)
عوض اینقدر انتظار برید یه جایی سرکار (برنامه نویسی، طراحی وب، شبکه و.....) حتی اگر رایگان هم شده برید سرکار. تا تو ارشد به عنوان یک فرد با سواد بهتون نگاه کنند من الان تو یه شرکتی برای پروژه و کارآموزی جاوا کار می کنم بعدا احتمال زیاد هم اینجا کار کنم
با انتظار هم نتیجه عوض نمیشه
(با آرزوی موفقیت برای همه ی پشت کنکوری ها)

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab
ارسال: #۲۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ

با اجازتون من الان از محل کارم این پستو گذاشتم Big Grin

ولی واقعا راست میگین
۱
۱
ارسال: #۲۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط boy.unique1366.)
سلام دوستان
اولا همو قدر انتظار از خدا داشته باشین که همونقدر سعی کردین
پس خودتونو واسه اهلام نتیجه اماده کنین.من خیلی واسه کنکور زحمت کشیده بودم روزی حداقل ۸ ساعت.امتحانم بد نبود فکر کنم زیر ۵۰۰ راحت بیارم ولی باور کنید اگه مجاز هم نشم واسم فرقی نداره.بعضی مواقع لازمه که انسان خودشو واسه یه حادثه ناخوشایند از قبل اماده کنه.ما که انتظار نداریم بیشتر از اون چیزی که زحمت کشیدیم از خدا انتظار داشته باشیم
هر کی بیشتر زحمت کشید رتبش بهتر میشه
اینم یه قسمتی از زندگیه.باور کنین اگه توی برنامه نویسی یا شبکه مسلط باشین پی میبرین که همه چیز مدرک علی از دانشگاه نیست.وقتی راه اسونتری برای رسیدن به خوشبختی وجود داره چرا راه سخت رو انتخاب میکنین
با ارزوی موفقیت برای همتون

سلام دوستان
پس خودتونو واسه اهلام نتیجه اماده کنین.من خیلی واسه کنکور زحمت کشیده بودم روزی حداقل ۸ ساعت.امتحانم بد نبود فکر کنم زیر ۵۰۰ راحت بیارم ولی باور کنید اگه مجاز هم نشم واسم فرقی نداره.بعضی مواقع لازمه که انسان خودشو واسه یه حادثه ناخوشایند از قبل اماده کنه.ما که انتظار نداریم بیشتر از اون چیزی که زحمت کشیدیم از خدا انتظار داشته باشیم
اینم یه قسمتی از زندگیه.باور کنین اگه توی برنامه نویسی یا شبکه مسلط باشین پی میبرین که همه چیز مدرک علی از دانشگاه نیست.وقتی راه اسونتری برای رسیدن به خوشبختی وجود داره چرا راه سخت رو انتخاب میکنین

سلام دوستان
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , avril22
ارسال: #۲۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط jameshenas.)
باورتون میشه استرس گرفتم،نمیشه سنجش بیاد بگه جوابا قاطی پاتی شده...ای خدااااااااااااااااااااااااا

I definitely will win
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , avril22 , hadirr
ارسال: #۲۸
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
ای بابا جشن فارغ التحصیلی ما ۲۰ اردیبهشت بود گفتم خوبه نتایج میاد ! اخه مدیر گروه گفت به رتبه های برتر ارشد جایزه نفیس میدیم تو مراسم! از دستم رفت با این برنامه ریزی مسئولین محترم :-)
امیدوارم واقعا اینقدر که اینا زمان میخوان کار وجود داشته باشه واسه انجام دادن ! اخه دیگه برگه رو که با دست تصحیح نمیکنن! دستگاه تصحیح میکنه ! جز پارتی بازی و اعمال سهمیه های .... چه کاری میتونه وجود داشته باشه که انقدر زمان میخوان؟...

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۴
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۲۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ
اینقد شکست میخورم تا راه پیروزی رو یاد بگیرم +
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , tarane.68
ارسال: #۳۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط arash_mohammad.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)sadeghb نوشته شده توسط:  عوض اینقدر انتظار برید یه جایی سرکار (برنامه نویسی، طراحی وب، شبکه و.....) حتی اگر رایگان هم شده برید سرکار. تا تو ارشد به عنوان یک فرد با سواد بهتون نگاه کنند من الان تو یه شرکتی برای پروژه و کارآموزی جاوا کار می کنم بعدا احتمال زیاد هم اینجا کار کنم
با انتظار هم نتیجه عوض نمیشه
(با آرزوی موفقیت برای همه ی پشت کنکوری ها)

آقا من باهات کاملا موافقم ولی مشکل اینجاست که من حتی حاضرم یجا برم به صورت کارآموز کار کنم کار یاد بگیرم بازم جایی رو گیر نمی یارم من تازه یکم شرایطم از بقیه هم سخت تره.من رشتم برق بوده ولی علاقم برنامه نویسی. بعد از اینکه فارغ التحصیل شدم رفتم دنبال کار برنامه نویسی ولی دیدم با رشته ی برق کار برنامه نویسی بهم نمیدن. گفتم خوب باشه می شینم برای ارشد کامپیوتر می خونم.واقعا خیلی هم خوندم.صبح اول از همه کتابخونه بودم شب هم آخر از همه میومدم خونه. ولی نتیجه اصلا اونی نشد که می خواستم.حالا هم شکایتی نیست ولی چون شما گفتید خواستم ازتون راهنمایی بگیرم.من واقعا راضیم یه جا برم کارآموزی چجوری می تونم یه همچین جایی رو پیدا کنم.بچه های دیگه هم اگر می تونن کمک کنن ممنون میشم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotus

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۷۰۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۶۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۷۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close