زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۴۳۶
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه هایی که هوش خوندن اینجا یه سوال گذاشتم خواهشا جواب بدین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳۷
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ
پس چرا من از صبح فقط یه ساعت درس خوندم .... الان که شما رو دیدم خودم رو جمع و جور کردم که بعداز ظهر جبرانش کنم ....

من فعلا دارم با ریاضی ها دست و پنجه نرم می کنم .....

اکسپلورر عزیز من دارم با آزمونهای پارسه پیش می رم ..... شما گرایشتون چی هست ؟ نرم ؟ من نرم می خونم .... تقریبا جر ریاضی ها و معماری ۲۵ درصد اول همه تموم شده ...... ولی خیلی رضایت بخش نخوندم .... تو فرصت باقی مونده سعی می کنم به حد رضایت خودم برسونم .... و اگه بشه از هر درسی هم ۱ فصل دیگه بخونم که کارم برای ۲۵ درصد دوم کمی راحتتر بشه ...

خوشحال میشم شما هم از برنامه تون بگید و بفرمایید تا کجا رسوندید الان ؟ راستی گرایشتون هم اگه ممکنه ..... ههههه .... دیگه سوالی ندارم ..... باور کنید .

من رفتم نهار و کمی استراحت برای ۱ ساعتی که خوندم .... انشالله از ۴ شروع می کنم با انرژی ........شب میام می خونمتون .

همگی موفق باشیم .
ارسال: #۴۳۸
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)elisa نوشته شده توسط:  اکسپلورر عزیز من دارم با آزمونهای پارسه پیش می رم ..... شما گرایشتون چی هست ؟ نرم ؟ من نرم می خونم .... تقریبا جر ریاضی ها و معماری ۲۵ درصد اول همه تموم شده ...... ولی خیلی رضایت بخش نخوندم .... تو فرصت باقی مونده سعی می کنم به حد رضایت خودم برسونم .... و اگه بشه از هر درسی هم ۱ فصل دیگه بخونم که کارم برای ۲۵ درصد دوم کمی راحتتر بشه ...

خوشحال میشم شما هم از برنامه تون بگید و بفرمایید تا کجا رسوندید الان ؟ راستی گرایشتون هم اگه ممکنه ..... ههههه .... دیگه سوالی ندارم ..... باور کنید .

چه عجب یه آزمونی پیدا شد Big Grin
اگه خدا بخواد شبکه
فعلا درس نامه ها تمومه از ۱۵ مهر هم که آماده میشم واسه ۲۵% اول
خوبه بعد از آزمونا نتایجو بگیم کل کل کنیم رقابت ایجاد میشه Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۴۳۹
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ
Smile RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)elisa نوشته شده توسط:  اکسپلورر عزیز من دارم با آزمونهای پارسه پیش می رم ..... شما گرایشتون چی هست ؟ نرم ؟ من نرم می خونم .... تقریبا جر ریاضی ها و معماری ۲۵ درصد اول همه تموم شده ...... ولی خیلی رضایت بخش نخوندم .... تو فرصت باقی مونده سعی می کنم به حد رضایت خودم برسونم .... و اگه بشه از هر درسی هم ۱ فصل دیگه بخونم که کارم برای ۲۵ درصد دوم کمی راحتتر بشه ...

چه عجب یه آزمونی پیدا شد Big Grin
اگه خدا بخواد شبکه
فعلا درس نامه ها تمومه از ۱۵ مهر هم که آماده میشم واسه ۲۵% اول
خوبه بعد از آزمونا نتایجو بگیم کل کل کنیم رقابت ایجاد میشه Big Grin

بازم رقیب خواستین هستم میخوام امنیت و شبکه کنکور بدم

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer
ارسال: #۴۴۰
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  من موندم چرا اینجا هیشکی برنامش شبیه به آزمونهای آزمایشی نیست؟؟؟؟
هرکسی واسه خودش درصد خوندن میده Big Grin
اکثرا هم که مز مز می کنن Big Grin

مز مز!!! Big Grin من با برنامه آزمونا میخونم....البته امروز داشت ارشدم کنسل میشد که تصمیم گرفتم نزارم! ماها قراره هم کلاسی شیم! Wink خب من سنجشم و رقابتو موافقم...اما آزمونامون میفرقه چی؟

(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  همه چی خراب شد..... انرژی صفر....انگیزه صفر...یه رقیبتون کم شد...
یه کنکوری که فقط درس نمیخونه
هر وقت افکار منفی و پوچ اومد سراغش بایستی یاد بگیره خودشو از این شرایط بکشه بیرون
با یه روحیه خوب و عالی ادامه بده همین جور که تا اینجا اومدید
به خدا توکل کن

مرسی....دارم سعیمو میکنم .. Blush

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۴۴۱
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  من موندم چرا اینجا هیشکی برنامش شبیه به آزمونهای آزمایشی نیست؟؟؟؟
هرکسی واسه خودش درصد خوندن میده Big Grin
اکثرا هم که مز مز می کنن Big Grin

من از ۱۹ شروع میکنم با آزمونا الان تا آزمون یسری فصلا که مشکل دارم میخونم

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال: #۴۴۲
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط explorer.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  مز مز!!! Big Grin من با برنامه آزمونا میخونم....البته امروز داشت ارشدم کنسل میشد که تصمیم گرفتم نزارم! ماها قراره هم کلاسی شیم! Wink خب من سنجشم و رقابتو موافقم...اما آزمونامون میفرقه چی؟

ایشالا همه بچه های اینجا با هم، هم کلاس و هم دانشگاهی بشیم (چه هم همه ای شد Big Grin)
مگه آزمونهای سنجش از کی شروع میشه؟؟؟؟

(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  بازم رقیب خواستین هستم میخوام امنیت و شبکه کنکور بدم

یا خدا رقیب پیدا شد باو شوخی کردم Big Grin
ولی کلا از بچگی عاشق رقابت بودم
بسم الله...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال: #۴۴۳
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  مز مز!!! Big Grin من با برنامه آزمونا میخونم....البته امروز داشت ارشدم کنسل میشد که تصمیم گرفتم نزارم! ماها قراره هم کلاسی شیم! Wink خب من سنجشم و رقابتو موافقم...اما آزمونامون میفرقه چی؟

ایشالا همه بچه های اینجا با هم، هم کلاس و هم دانشگاهی بشیم (چه هم همه ای شد Big Grin)
مگه آزمونهای سنجش از کی شروع میشه؟؟؟؟

(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  بازم رقیب خواستین هستم میخوام امنیت و شبکه کنکور بدم

یا خدا رقیب پیدا شد باو شوخی کردم Big Grin
ولی کلا از بچگی عاشق رقابت بودم
بسم الله...

۲۵درصد اولش ۱۹ ام

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli , explorer
ارسال: #۴۴۴
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  
نقل قول: من خیلی دوست دارم بیشتر رفیق و رقیب خوب داشته باشم
خدارو چه دیدی شاید سال دیگه همین موقع بیشترمون همکلاسی بشیم Cool
وای چقدر خوب میشه
اونایی که دانشگاه تهران مدظرشونه اعلام کنن تا از الان رقیبام و همکلاسیامو ببینم و باهاشون زودتر آشنا بشم
سلام ایشاالله که همکلاسی بشیم من به جز امیر کبیر و دانشگاه تهران به دانشگاهی فکر نمیکنم و مطمئنم در میام البته شریفم بود عیبی ندارهBig GrinCool
خب وضعیت من تا به اینجا
هوش ۹فصل
نرم افزار ۱ فصل
سیستم عامل ۱/۵ فصل
درسته کمه ولی جبران میکنم دانشگاه تهرانم مال خودمه DodgyTongueخب از فردا طبق برنامه پارسه پیش میرمWink
ولی باز می کشمشونBig Grinبا اینBig GrinBig GrinBig Grin
[تصویر:  11319544_1.jpg?v=8CE56D5AA018DF0]

سلام
منم فقط برای دانشگاههای سراسری تهران درس می خونم
امیر کبیر چند بار رفتم و بیشتر از دانشگاه تهران دوست دارم دانشگاه تهرانم رفتم ولی بازم هرکدومشون شد راضیم
فقط شریف نرفتم که بالاخره میرمBig Grin
منم عاشق رقابت دوستانه ام

برای رسیدن به هدف های بزرگ ، باید تلاش های بزرگی انجام داد
ارسال: #۴۴۵
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط El@he.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  منم کامپایلرو از پوران خوندم، شما تستای کامپایلرو زدید یا فقط درسنامه ش؟ طراحی زبان برنامه نویسی رو می خونید؟

سعی میکنم یک سوم تستا رو بزنم. طراحی زبان برنامه سازی هم پوران گرفتم، مولفش همین استاد خودمونه. این ترم کلاس دارم باهاش همین درسو. میگه کتاب خوبیه و از روی ۳ تا منبع نوشته. حجمش زیاده.

امروز اصلا جالب نبود Sad شما هم یه روزایی اینجوری میشین؟ که حس درس نباشه؟ معمولا سیکلش چند روزه است؟ :ی

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
ارسال: #۴۴۶
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  خیلی از دوستان گرایش رو توى پروفایلشون مشخص نکرده اند ;-)
چقدر دلم میخواست یه اصفهانی ببینم. ایشالا که اصفهانی هستی شما Big Grin

امروز یه کم ساختمان داده (مرور یه فصل رو هوا)، یه کم نظریه و یه کم هم الگوریتم Tongue سر جمع ۲ ساعت Smile)
h
اصفهانی!!!!!Big Grin

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۴۴۷
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان عزیز
خدا قوت

امروز فقط تونستم سه فصل از شبکه بخونم Huh

خیلی کند پیش میرم Confused

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۴۸
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ب.ظ
سلام به همه دوستان
خسته نباشید
من که ۲-۳ روزیه نتونستم بخونم. واسه مادرم دعا کنید.اصلا حالش خوب نیست.SadSad
این چند روز هم گرفتار خونه داری بودم Big Grin
ولی از فردا باید وقتمو طوری تنظیم کنم که هم به کارام برسم هم به درسام
در کل درسام خوب پیش میرن و راضی هستم
دروسی مثل معماری ، ریاضی مهندسی ،آمار و محاسبات رو چون تست زیاد میزنم که درست دستم بیاد کند پیش مبرم
فردا باید حساب این ریاضی مهندسی و آمار رو برسم Angry ، تا دیگه واسه من کلاس نذارن Smile

موفق باشید

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , par par_92
ارسال: #۴۴۹
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
به همه عزیزان خسته نباشید و خدا قوت می گم
در هفته یک روز رو خالی بزارید واسه استراحت یا جبرانی! که اگه هم عقب می مونید یا هر مشکلی پیش اومد جبران کنید!واگه هم عقب نموندید واون روز هم مطالعه کردید اون روز رو به عنوان یه روز آزاد توی لیست روزهای آزادتون یادداشت کنید!اگه خدانکرده هر مشکلی براتون در ماه های آتی پیش اومد بعدا نگران نشید و راحت بگید مثلا من ۳ روز پس انداز جبرانی و استراحت داشتم و حالا این چند روز به اون چند روز در! اینطوری عقب موندن از برنامه اذیتتون نخواهد کرد و یکم راحت تر درس خواهید خوند.
----------------
فقط یک نکته در این روزها علاوه بر مطالعه به تست زدن هم اهمیت بدید!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saoshiyant , tarane.68 , ماه بانو , Mänu , El@he , atenaa , SnowBlind , DrMohammad
ارسال: #۴۵۰
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط abji22.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  abji22 کجایی هستی؟؟ بخاطر "نخوندمه" گفتنت میگم .
این مربوط به لهجه های یکی از شهرستان های بوشهر میشه که به نظر من خیلی بامزه و دوست داشتنیه
----------
elynn66 عزیز ، تصمیم درست یا اشتباهت به ارزش گذاریای زندگیت و هدفی که داری بستگی داره

خودم پارسال با اینکه از کار استعفا داده بودم اما همون داشتن وقت زیاد عاملی شد که سهل انگاری کنم تو خوندن ! و امروز رو حواله کنم به فردا
اما امسال برگشتم سرکارم ، چون مجبورم میکنه از وقت کمم استفاده بهینه کنم ...

به هرحال امیدوارم هر تصمیمی میگیری بهترین باشه و سال دیگه این موقع خوشحالیتو ببینم
-----
دیشب ساختمان داده رو تموم کردم
پس تا اینجا ... ساختمان داده و هوش مصنوعی فینیـــــــــــــــــــــــش
فصل اصول شمارش رو از گسسته شروع کردم ، امشب طراحی رو هم به موازاتش میبرم جلو ... جا داشتم نرم افزار جونم رو هم میخونم
----
بله من بوشهری هستم(گناوههههههه)
اتفاقا میخواستم به بچه ها بگم میخوام با لحجه بحرفمBig Grin

اکسپلور پایگاه چقد خوندی؟جبررابطه ای رو باش خوبی؟اعصابمو بهم ریخته نفهمیدددددددمش

به مصلحتم نبود

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۶۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۰۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۸۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۶۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۰۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۶۷۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۹۶۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۳۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close