زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۳۵۱
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ
خودمانیم، حیرت کردم از این همه فرسایش بیهوده ی فک! برای از بین بردن دل نگرانی های تو، برای این که گمان نکنی در این دریای "حرف" نابود می شوم، پنجره را باز کردم...هوا خوب بود!
پیش به سوی موفقیت...

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , هانی الرضا , nazanin_sh , afshin18 , mostafa122
ارسال: #۱۳۵۲
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط nazanin_sh.)
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  چند ساعت خوندین نازنین خانوم ؟
۱۰ ساعت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خییییییییییییلییییییییییییهههههههههههههه واسه من !من ازین عادتا نداشتمBig Grin

آمار امروز :
کلی ریاضی مهندسی(۱ فصل) Smile ( هم ویدیوها شریف رو دیدم هم کتاب مدرسان رو خوندم)
هوش ۱ فصل
ساختمان گسسته نصف فصل
مدار الکتریکی ۲۰ صفحه

جان من نگید نه امکان نداره و اینا یه روز مث آدم درس خوندم نزنید تو ذوقم Big Grin

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , mohammad.ardeshiri , ایزدی , afshin18 , sajaddandy , Onix , H3NGAM3H , ماه بانو , El@he
ارسال: #۱۳۵۳
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ، توسط mehdi1902.)
بعضن دیده شده دوستان نقل قول میکنن ما هرچی اسکرول میکنیم میریم پایین، به تهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش نمیرسیم :|

این ویسای کارگهی چه خوبن. اصن مفهوم نظریه جا میفته. دم استاد گرم Big Grin
توصیه میکنم بازم به همه. و باز هم توصیه‌ش میکنم به کسایی که نظریه بلد نیستن اصلن مثل خودم Big Grin

میریم ادامه Tongue

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , AEM4949 , H3NGAM3H
ارسال: #۱۳۵۴
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  چند ساعت خوندین نازنین خانوم ؟
۱۰ ساعت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خییییییییییییلییییییییییییهههههههههههههه واسه من !من ازین عادتا نداشتمBig Grin

آمار امروز :
کلی ریاضی مهندسی(۱ فصل) Smile ( هم ویدیوها شریف رو دیدم هم کتاب مدرسان رو خوندم)
هوش ۱ فصل
ساختمان گسسته نصف فصل
مدار الکتریکی ۲۰ صفحه

جان من نگید نه امکان نداره و اینا یه روز مث آدم درس خوندم نزنید تو ذوقم Big Grin

WoW
ماشالاااااااا
بهتون واقعاً تبریک میگم

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , black_knight
ارسال: #۱۳۵۵
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  

آمار امروز :
هوش ۱ فصل
ساختمان گسسته نصف فصل
مدار الکتریکی ۲۰ صفحه
همه ی ویدیوهای شریف کمپلت؟یعنی یه ترمو تو یه روز خلاصه کردید!!
منم معماری شریفو دارم استاد گودرزی خیلی خوبه.
خوش به حال بچه های شریفRolleyes

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949
ارسال: #۱۳۵۶
هزار افرین نازنین خانوم

فقط پیشنهاد می کنم بیشترش نکنید ک خدای نکرده خسته نشید
همین ده ساعت واقعا عالیه

CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۱۳۵۷
خوب دوستان حرفای منو جدی بگیرید!!! برای أزمونای مرحله ای درسارو بزور تو ۲۵ درصد تموم نکنید برای آزمونای موسسات درس نخونید هدف یچیزه دیگستااا قاطی نکنید

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , afshin18 , H3NGAM3H
ارسال: #۱۳۵۸
سلام
بچه‎ها هرجا که حاشیه باشه، عمرا اگه پیشرفت وجود داشته باشه! درست مثل فوتبال ایران! Wink
حالا فرض کنیم یک فردی واقعا کل درسارو نه سه بار که پنج بار کامل خونده، خب این مورد چه اهمیتی داره؟ اصلا چرا باید خودمون رو با دیگران مقایسه کنیم؟ اگه شما خودتون رو با دیگران مقایسه کنید قدر توانمندی‎های خودتون رو نمی‎دونید. در واقع دارید در حق خودتون بی‎انصافی می‎کنید، چون شما یک موجود یگانه و بی‎نظیر هستین! به قول بیل گیتس هرکسی باید با خودش رقابت کنه نه دیگران!

هیچ قانونی نگفته که برای موفقیت در کنکور حتما باید n دور هر کتاب رو خوند و تستش رو زد و یا حتی باید همه درس‎ها رو صددرصد و یا حتی پنجاه درصد زد تا رتبه تک رقمی شد. باور نمی‎کنید؟ کافیه به کارنامه رتبه‎های تک رقمی امسال نگاه کنید که من هر بار می‎بینم کلی روحیه می‎گیرم. فقط کافیه به تلاشی که داریم می‎کنیم ایمان داشته باشیم و خودمون رو باور داشته باشیم، بابا این کنکور که چیزی نیست... Smile حرف از بیل گیتس شد، یاد یکی از سخنرانی‎های دکتر شریعتی افتادم که داخلش می‎گفت: به اون ژان پل سارتری معتقدم که می‎گوید: "حتی کسی که از مادرش فلج بدنیا می‎آید، اگر قهرمان ورزش نشود خودش مسوول است!"

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  برام سواله مثلا اصول مبانی که ضریبش صفره برا این گرایشها تو رتبه کل تاثیری نداره ؟ در کل موندم چیکار کنم این دو تارو کنار بزارم یا نه

نه، اگه مدیریت رو صد هم بزنید هیچ تاثیری تو رتبه گرایش ۲ و ۴ نداره و همینطور بلعکس. اگه این دو رو کنار بزارید که نمراه کل شما اصلا بالا نمیاد. ببینید! مدیریت یه درسیه که حتی نخونده هم میشه توش تست زد، اگه یک کتابی هم واسش بخونید دیگه بهتر! درس ساده‎ای هستش و وقت‎گیر هم نیست. به نظر من این فرصت رو برای کسب نمره از دست ندید! حالا چه واسه مدیریت و چه واسه معماری.

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  بچه ها میگم شما تا چند فصل شبکه حقیقت رو قراره بخونید ۵ فصل اول کافیه؟ بقیشو راس باید خونده بشه.

شما اگه بقیه فصل‎های شبکه حقیقت رو هم بخونید مطمئن باشید که ضرر نمی‎کنید. ولی کلا دلیل ارجاع ما به راس تقویت دانشمون در زمینه لایه‎های بالای مدل OSI هست که میشه فصول نهم الی دوازدهم حقیقت. ضمن اینکه در کتاب حقیقت اشاره‎ای به لایه کاربرد (که امسال یک سوال از ازش اومد) نداریم ولی فصل دوم راس در همین مورد هست. راستی! اگه شما وقت خوندن راس رو ندارید یه نگاهی به جزوه شبکه امیرکبیر (دکتر صبایی) هم بکنید بد نیست، شاید نظرتون رو جلب کرد.

----------

شبتون بخیر، با آرزوی یه صبح خوبِ خوبِ خوب! Smile

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , unicornux , H3NGAM3H
ارسال: #۱۳۵۹
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  همه ی ویدیوهای شریف کمپلت؟یعنی یه ترمو تو یه روز خلاصه کردید!!
نه بابا ۲ تاشو چطوری میشه همه رو دید آخهSmile
آره وااااقعا خوش به حالشون
ایشالا نصیب هممون بشه همچین اساتیدی

(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  WoW
ماشالاااااااا
بهتون واقعاً تبریک میگم

وااااقعا ممنون
میگم میرین حرم مارو هم دعا کنید ممنونSmile

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  نازنین جون خیلی ماهی . به همیشه به همه انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
میده
عزیزم ماهی از خودتهTongue
ایشالا ایشالا که همه موفق بشیم

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , H3NGAM3H
ارسال: #۱۳۶۰
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  واااااااااای خدای من باورم نمیشه ! من دارم ریاضی مهندسی میفهممBig Grin
دو ماه پیش منم همچین حسی داشتمBig Grin

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  بله.
پوران پژوهش
مقسمی
تنن بام
۲ بار مرور کامل
همراه حل تمامی تست ها
---------------------------------
در دوران دانشگاه مرجع درسی که استاد معرفی کرد تنن بام بود. در آن زمان به دلیل علاقه ای که داشتم این کتاب را کامل و عمیق مطالعه کردم.
تیرماه در مرحله اول مرور اول سیستم عامل را با همان تنن بام شروع کردم و به دلیل پایه قوی، مطالعه مجدد آن ۴ روز بیش تر طول نکشید.
درمرحله بعدی کتاب مقسمی و پوران را همزمان شروع کردم و این دوره نیز ۱۰ روز زمان برد.
در مجموع مطالعه ی هر سه کتاب و حل تمامی تست ها ۱۴ روز طول کشید.
در مرور بعدی فقط کتاب پوران را مطالع کردم که ۳ روز زمان برد. و در نهایت ۱۷ روز صرف این درس شد.
----
از تیرماه تا به الان ۴ ماه یعنی ۱۲۰ روز زمان بوده است.
اگر سایر درس ها را همان میانگین ۱۷ روز بگیرید می بینید که هیچ چیز غیر واقعی و عجیبی وجود ندارد.
۶ درس را ۲ بار کامل، مرور کردم و ۲ درس را یک بار. که میانگین می شود ۷ درس که هر کدام دوبار مرور شده اند.
۱۲۰ (روزها) تقسیم بر ۷ (درسها) می شود: ۱۷ (روز)
--------------------------------------------------------------
به جای تمسخر و موضع گیری که ...
می شد جور دیگری هم برخورد کرد.
مثلا ۱۸ تا از تست های مهم کتاب پوران پاسخ تشریحی غلطی دارند که آنها را استخراج کرده ام.
پاسخ تشریحی یکی از این تست ها دو صفحه ی کامل است(مبحث زمانبندی) که اتفاقا غلط حل شده است!
یک نفر نپرسید که چه نکته هایی به نظرت مهم است! یا . . .
فقط ادای کارگاه پوآرو و شرلوک هولمز درآوردن برخی: طرف نخوانده، چطور خوانده!
مگر من نیازی دارم که تو خواندن مرا تایید کنی!
فقط فکر میکردم می توانم اینجا با افرادی که هدف مشترکی داریم تعامل سازنده ای داشته باشم که تصورم اشتباه بود.
امید سلامتی و موفقیت دارم برایتان. بدرود.
شما ازمونا شرکت کردین؟اگر کردین کدوم ؟
خیلی دوست دارم باهاتون رقابت کنمBig Grin
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)rahayi نوشته شده توسط:  راستی دوستانی که سیستم عامل پارسه میخونن فقط فصل اول اینطوری مبهمه یا همین طوری تا آخر ادامه میره؟
(البته برا من فصلای اول مبهمه)
فصل اول مربوط به معماری بیشتر بعد از اینکه معماری خوندی اون فصل رو بخون تا راحتتر باشی
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ)mehran666 نوشته شده توسط:  کسی مشکل با گسسته داشته که تونسته حلش کنه؟
نه فقط برا گسسته برا هر درسی که مشکل پیدا کردی کتاب مرجع راه مطمئنه(ولی سریع نیست)
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  رتبه ١ که انگار مشخص شد Big Grin
منظورت منم؟Cool
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  خوب دوستان حرفای منو جدی بگیرید!!! برای أزمونای مرحله ای درسارو بزور تو ۲۵ درصد تموم نکنید برای آزمونای موسسات درس نخونید هدف یچیزه دیگستااا قاطی نکنید
به زور اگه منظور فرمالیته کردن هست منم قبول ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , H3NGAM3H , nazanin_sh
ارسال: #۱۳۶۱
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  نه بابا ۲ تاشو چطوری میشه همه رو دید آخهSmile
چه می دونم اینقدر چیزای عجیب غریب دیدم این چند روزه اینجا که شک کردمBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: El@he , nazanin_sh
ارسال: #۱۳۶۲
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  

آمار امروز :
هوش ۱ فصل
ساختمان گسسته نصف فصل
مدار الکتریکی ۲۰ صفحه
همه ی ویدیوهای شریف کمپلت؟یعنی یه ترمو تو یه روز خلاصه کردید!!

رفیق و رقیب من سلام
منظورتون اینه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی
ممنون

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight
ارسال: #۱۳۶۳
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ ق.ظ
صبح همه دوستان بخیرررررررررررررSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind
ارسال: #۱۳۶۴
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ق.ظ
درود!
میریم که داشته باشیم یه روز عالی دیگه، صبحونه هم آش سبزی زدیم، جاتون سبز!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa122 , black_knight , ایزدی
ارسال: #۱۳۶۵
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  رفیق و رقیب من سلام
یله حمید جان خودشه
خواستم لینکم بدم اما گفتم شاید بگن داره تبلیغ میکنهSmile
مرسی

سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۰۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۰۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۶۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۷۴۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close