زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۲۹۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
به سنجش بگین یه هفته ی دیگه هم بندازه عقبTongue
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  میگم اگه خدا هم بعد از مرگ یه یک سالی بهمون میداد برگردیم جبران کنیم عجب چیزی میشدا!

چی رو؟

Ayyy ya ya ya
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , unicornux , Mänu , Riemann , mehdi.m2
ارسال: #۲۲۹۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
چه خوب شد که امروز آزمون نبود. سنجش یه جورایی الگوریتم دومین شانس رو ما اجرا کرد Smile

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon , zoltrix_66 , neda_Network , mehdi.m2 , sand
ارسال: #۲۲۹۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
دوستان به این سوال جواب بدین ممنونتون میشم، انشاا... که همگی موفق باشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
ارسال: #۲۲۹۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  صبح ۶ پاشدم ۲ ساعت خوندم دیدم بدجور خوابم میاد گرفتم خوابیدم. الان نادمم Sad

آواتارمم عوض کردم Smile

این کیه !!!!؟HuhHuhConfusedConfused
مد شده !!!
این عکسا چیه میذارید آدم شب خواب بد میبینه DodgyDodgyCoolCoolBig GrinWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , zoltrix_66 , maryam.raz , unicornux , Riemann
ارسال: #۲۳۰۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط zoltrix_66.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy
[تصویر:  247555_14411439985979270801.jpg]

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , maryam.raz , hosshah , neda_Network , Riemann , elynn66 , 10:30 , sahar_rostami2 , Mänu , good-wishes , mehdi.m2 , sand
ارسال: #۲۳۰۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  صبح ۶ پاشدم ۲ ساعت خوندم دیدم بدجور خوابم میاد گرفتم خوابیدم. الان نادمم Sad

آواتارمم عوض کردم Smile

این کیه !!!!؟HuhHuhConfusedConfused
مد شده !!!
این عکسا چیه میذارید آدم شب خواب بد میبینه DodgyDodgyCoolCoolBig GrinWink
همینو بگو والله.هی راه به راه آواتار عوض میکنن همه شون هم عین همن یه قیافه های عجیب با ۳متر موBig Grin من که دیگه همه رو باهم قاتی کردم

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , zoltrix_66 , hosshah , azarakhsh1986 , mehdi.m2 , masume_ml
ارسال: #۲۳۰۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  این عکسا چیه میذارید آدم شب خواب بد میبینه DodgyDodgyCoolCoolBig GrinWink

- ایشون استاد Jared Leto خواننده گروهِ Thirty second to mars گروه مورد علاقه من در موسیقی هستند.

- خیلی خشکل خوشتیپ جنتلمن هستند ایشون. منم میخوام موهام و بلند کنم اینجوری برم شریف! Big Grin

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , zoltrix_66 , azarakhsh1986 , neda_Network , mehdi.m2 , izadan11 , هانی الرضا , sand , f2000
ارسال: #۲۳۰۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy
[تصویر:  247555_35597739950215198764.jpg]

جدا روزی ۲۰۰ تا تست میزنی؟؟؟!!!Angel

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: kati , hosshah
ارسال: #۲۳۰۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  جدا روزی ۲۰۰ تا تست میزنی؟؟؟!!!Angel

تو اون کارنامه هارو بزار Big Grin چرا پشیمون شدی؟ Big Grin
ارسال: #۲۳۰۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy

احتمالا تستا رو فهمیده نفهمیده رد می کرده، و فقط رو خونی می کرده سوال و جوابو
یا شاید تستا تکراری بودن، فقط مرور می کرده

من که معمولا ۹۰ تا تست در روز می زدم، بیشتر نمی رسیدم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , Mänu , mehdi.m2
ارسال: #۲۳۰۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  این عکسا چیه میذارید آدم شب خواب بد میبینه DodgyDodgyCoolCoolBig GrinWink

- ایشون استاد Jared Leto خواننده گروهِ Thirty second to mars گروه مورد علاقه من در موسیقی هستند.

- خیلی خشکل خوشتیپ جنتلمن هستند ایشون. منم میخوام موهام و بلند کنم اینجوری برم شریف! Big Grin

پس رد شدیم از جلوت(توو شریفSleepy) سلام نکردیم بعدا نیای گله کنیااا...نشناختیمت دیگه با موی بلندTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , hosshah , mehdi.m2 , sand
ارسال: #۲۳۰۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  چه خوب شد که امروز آزمون نبود. سنجش یه جورایی الگوریتم دومین شانس رو ما اجرا کرد Smile

اتفاقا این حرکت سنجش پیرو ازمون های ازمایشیه!!!Cool
با خودش گفته اینا از ۳ آبان تا حالا هر دو هفته یکبار آزمون دادند دیگه بدن و ذهنشون عادت کرده....بذار منم دوهفته بعد از ازمون آخرشون کنکور بگیرم که نظم حفظ بشه!!!Big Grin

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , sand
ارسال: #۲۳۰۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ب.ظ
یه ۱۰۰ صفحه مهندسی نرم افزار دوره کردم کامل الان اسمم یادم رفته و نصف سرم سر شده ۷۰۰تا تست بزنم که دیگه شب میخوام صب پا نمیشم Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , sahar_rostami2 , tarane1992 , zoltrix_66 , Riemann , mehdi.m2 , izadan11 , sand , msalehi1991
ارسال: #۲۳۰۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  آخه تست مدیریتم تا بیای سوالو بخونی دیگه ۱مین که وقت میگیره.. یعنی ۲۴ ساعت تست زده؟بعد به من میگن تو چرا دیروز فقط ۱۵۰ تا قدسی زدی باید تمومش میکردی :|

من که یا تست نمیزنم یا اگه هم بزنم دیگه رکوردم شاید ۸۰ یا پر پرش ۹۰ تا بوده اونم تازه نه قدسی بلکه همین سوالای کنکور و سوالایی که تو کتابای بر و بچ بوده
به این چیزا نیست که به تقواست Big Grin

آره راست میگی به تقواس فقط...نری تو هم عکستو عوض کنیا...فقط تو فعلا قابل شناسایی هستی بینشون ConfusedSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , maryam.raz , zoltrix_66 , neda_Network , unicornux
ارسال: #۲۳۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ
Smile)
ما اخر شب که داشتیم بر میگشتیم از کتابخونه دوستم خیلی جدی برگشت گفت : امروز خوب نبود. فقط تونستم ۳تا ازمون جامع بزنم !
یعنی ادم می خواد بکشتشا Smile)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  - ایشون استاد Jared Leto خواننده گروهِ Thirty second to mars گروه مورد علاقه من در موسیقی هستند.
خیلی خوبن اینا...
شما نایت او هانتر تو ام تی وی پلاگ میبینی جون میگیری اصن !
لازم شد منم اواتر بزارم دیگه

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , maryam.raz , zoltrix_66 , neda_Network , unicornux , mehdi.m2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۳۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۲۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۰۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۵۸۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۶۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close