زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به کلید سنجش - مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۳۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ
RE: اعتراض به کلید سنجش - مهندسی کامپیوتر
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ق.ظ)hasna00 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)hasna00 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
منم دعوا ندارم
اما اینو قبول دارم که در سوال اشتباه تایپی بوده که A[i,j] صحیحه
که به اشتباه A[i,i] تایپ شده
موفق باشی دوست من

به نظرتون کدوم منطقی تره؟
اول:اینکه فکر کنیم سوال فقط یادش رفته بگه بقیه ی جاها بی نهایت بذارید و در صورتی که اینکارو بکنیم به یه الگوریتم سالم برسیم؟
دوم:اینکه فکر کنیم سوال اشتباه تایپی مورد نظر شما را داره و به یه الگوریتمی که معلوم نیست چی تولید میکنه برسیم؟البته در صورتی که طوقه را دیگه در نظر نگیریم.

دوستان ۱ بار دیگه سوالو بخونید نوشته:
درایه A[i,j]
برابر وزن یال i به j درصورت وجود است.
اگر این یال (منظور از این یال : یال از i به j است)موجود نباشد قرار میدهیم A[i,i]=0
اون قسمت دوم مکمل حالت اف هست با همون شرایط،یعنی درایه A[i,j]=0 باید بشه که به اشتباه گفته A[i,i]=0

اگر وجود نداشته باشد

شما بفرمایید اگر خدای نکرده طراح محترم سوال می خواسته به شما بفهمانه که اگر در یک جایی احتمالا بین i و j یالی نبود برو و در محل درایه ی قطر همون سطر صفر بذار - چه جوری باید مطرح میکرد که شما بفهمید؟؟؟؟؟؟؟؟؟این جوری که شما برداشت از سوالا میکنید به نظرم درست نیست - بحثی هم نیست - این یه سوال سادست که باید جاهای خالی رو با بی نهایت پر کنید و یه الگوریتم سالم که گزینه های ۲ و ۳ بهش اشاره دارند و به دست بیارید . خود پارسه هم اینو گفته که.

من اون چیزی رو باید از این سوال میگرفتم ،گرفتم.
نیازی به فهماندن طراح نیست.
این پارسه ای که شما میفرمایید خودش گفته گزینه ۴
نظر شما اینه که من درست نمیگم،دلیل نمیشه شما هم درست بگید...
فقط اینکه از یک راس i به مثلا ۵ راس از ۷ راس یالی نباشه یعنی ۵ بار باید تو یک خونه عدد صفر قرار بدیم که اصلا هیچ مفهومی نداره،
یعنی قطر گراف که که نزدیک ترین مسیر از یک راس به خود راس که هزینه اش صفره رو ۵ بار صفر بنویسیم. اگه استدلال شما اینه که هزینه از یک راس به خودش صفر نیست پس روی قطر اصلی هم صفر نباید گذاشت و جواب هم گزینه ۲و۳ نمیشه.
شاید این الگوریتم مشهوره اما من نمیشناسم.
این سوال برای شما ساده است،برای من ساده نیست،چون شما خیلی باهوشید و منظور طراحو خوب فهمیدید و بینهایت قرار دادید
و گزینه ۲و۳ شما صحیحه. هر چی شما بگید صحیحه.من حرفی ندارم
موفق باشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , fatima.sr68 , رامین ۱۴
ارسال: #۱۳۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
ای بابا....دوستان تو قسمت توضیحات سنجش گزینه "کلید اشتباه" وجود نداره!کدومو انتخاب کنیم؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۱۳۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
من بالاخره اینارو به سنجش اعتراض زدم:
۷-گزینه دو لغت amenity نیز به معنی تجهیزات و امکانات هست و جزو جواب محسوب میشود.
۴۰-برای تعداد کسرهای تفاضلی n=4 جواب ۶ به دست می آید که تنها گزینه ۱ درست است.
۴۶-دو تا گراف رو کشیدم و فرستادم.(تابلووووووووووووووووو).
۵۰-متن نامفهوم سوال.
۵۸-در شکل می بایست ورودی کلاک تک تک فلیپ فلاپها مشخص باشد.
۵۹-نمیتوان بعد از صفر، یک را شمارش کرد.یعنی هیچکدام از گزینه ها صحیح نیست.
۶۶-گزینه ۳ نیز جزوی از جواب است، پس گزینه ۳ و ۴ صحیح میباشند که دو جواب وجود دارد.
۷۱-ابهام در عبارت "در هر زمان هر پردازه تنها یک منبع را می تواند آزاد یا درخواست نماید".
۹۴-با توجه به اینکه فراخوانی با مقدار می باشد،مقدار ۴ ، ۵ و ۸ هرسه می توانند خروجی این برنامه باشند که سه گزینه جواب است.
۱۰۰-با یک مثال نقض ثابت کردم که گزینه هیچکدام صحیح است.
۱۰۴-عبارت select 0 as s برای اکثر داوطلبا مبهم بوده و نمونه ای از این عبارت در چندین سال کنکور و منابع ارشد مشاهده نشده است.بنابر این زدم این سوال خارج از سرفصل میباشد.

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , hoohoo
ارسال: #۱۳۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  من بالاخره اینارو به سنجش اعتراض زدم:
۷-گزینه دو لغت amenity نیز به معنی تجهیزات و امکانات هست و جزو جواب محسوب میشود.
۴۰-برای تعداد کسرهای تفاضلی n=4 جواب ۶ به دست می آید که تنها گزینه ۱ درست است.
۴۶-دو تا گراف رو کشیدم و فرستادم.(تابلووووووووووووووووو).
۵۰-متن نامفهوم سوال.
۵۸-در شکل می بایست ورودی کلاک تک تک فلیپ فلاپها مشخص باشد.
۵۹-نمیتوان بعد از صفر، یک را شمارش کرد.یعنی هیچکدام از گزینه ها صحیح نیست.
۶۶-گزینه ۳ نیز جزوی از جواب است، پس گزینه ۳ و ۴ صحیح میباشند که دو جواب وجود دارد.
۷۱-ابهام در عبارت "در هر زمان هر پردازه تنها یک منبع را می تواند آزاد یا درخواست نماید".
۹۴-با توجه به اینکه فراخوانی با مقدار می باشد،مقدار ۴ ، ۵ و ۸ هرسه می توانند خروجی این برنامه باشند که سه گزینه جواب است.
۱۰۰-با یک مثال نقض ثابت کردم که گزینه هیچکدام صحیح است.
۱۰۴-عبارت select 0 as s برای اکثر داوطلبا مبهم بوده و نمونه ای از این عبارت در چندین سال کنکور و منابع ارشد مشاهده نشده است.بنابر این زدم این سوال خارج از سرفصل میباشد.
من ۷۱ و ۱۰۴ رو درست زدم.سول ۱۰۴ حدسم این بود که طراح چی میخواد
سوال ۱۰۰ هم من یک مثال سر جلسه زدم و گزینه ۴ رو انتخاب کردم اما در کمال ناباوری الان چیز دیگه دیدم!
ارسال: #۱۴۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ب.ظ
سوال ۶۴ طبق کلید پارسه و کلید خودم می شه گزینه ی ۴ و خط آدرس ۲۸ بیتیه !!!!
نظر؟؟؟

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
ارسال: #۱۴۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  سوال ۶۴ طبق کلید پارسه و کلید خودم می شه گزینه ی ۴ و خط آدرس ۲۸ بیتیه !!!!
نظر؟؟؟

به نظر منم درسته منم با همین تحلیل زدم ۲۸ توجه کنید که پارسه هم بعد اعلام کلید جواب داده سوالو و مطمئنن همون ۲۸ میشه
ارسال: #۱۴۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط saeed.rasouli.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  سوال ۶۴ طبق کلید پارسه و کلید خودم می شه گزینه ی ۴ و خط آدرس ۲۸ بیتیه !!!!
نظر؟؟؟

ما می گیم نره شما ، شما میگی ۲۸ تا تخم گذاشته

عزیز دل برادر ۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶
ارسال: #۱۴۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  سوال ۶۴ طبق کلید پارسه و کلید خودم می شه گزینه ی ۴ و خط آدرس ۲۸ بیتیه !!!!
نظر؟؟؟

ما می گیم نره شما ، شما میگی ۲۸ تا تخم گذاشته

عزیز دل برادر ۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶

عزیز دل برادر شما چون خودت زدی ۲۶ میگی ۲۶ برو جواب و تحلیل پارسه رو ببین بعد بگو.در هر حال مهم نیست ما و شما و پارسه چی فکر میکنیم مهم اینه که سنجش میگ ۲۶ و خوش به حال شماست.ما هم اعتراضمونو میکنیم تا ببینیم کلید نهایی چی میگه
ارسال: #۱۴۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط saeed.rasouli.)
برادر عزیز دینی من خر ۲۸ زدم ولی این دلیل نمیشه که الان بزور بخوام بکنمش ۲۸!!!!!!!!!!!!!

اشکال شما این است که فکر نمی کنید!!!!!! اگر پارسه بگه الان روز است من باید بگم چون پارسه گفته الان روز است پس الان روز است؟؟؟

الان روز است؟؟؟ آره؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: damavand_kellap
ارسال: #۱۴۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  برادر عزیز دینی من خر ۲۸ زدم ولی این دلیل نمیشه که الان بزور بخوام بکنمش ۲۸!!!!!!!!!!!!!

اشکال شما این است که فکر نمی کنید!!!!!! اگر پارسه بگه الان روز است من باید بگم چون پارسه گفته الان روز است پس الان روز است؟؟؟

الان روز است؟؟؟ آره؟

عزیز دل برادر شما فکر میکنی ما همینطور دیمی زدیم ۲۸؟
ما هم رو معماری کلی وقت گذاشتیم و میدونیم شما چی میگی.همین تحلیل رو موقع کنکور داشتم ولی با تحلیلی که پارسه کرده بین ۲۸ و ۲۶ ۲۸ رو انتخاب کردم یعنی همین تحلیلو انجام دادم و کاری به درست و غلطش هم ندارم من این جواب رو زدم و هنوزم میگم درسته اعتراض هم کردم اگه درست شد که خدا رو شکر نشد هم مهم نیست ولی تا زمان کلید نهایی به جواب خودم مطمئنم.شمام اینقدر خودتو اذیت نکن ایشالا که جواب درست همونیه که منو شما زدیم
ارسال: #۱۴۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ق.ظ
ای کوه سپید پای در بند ای گنبد گیتی ای عزیز دل برادر ای دماوند!!!

من الان رفتم ببینم اینکه هی میگی پارسه ببینم چی نوشته

عزیز بابا، آخر کجای دنیا بین اون چهار بلوک توی یک سطر یکیو رو انتخاب می کنند که ۲ تا خط آدرس براش بزاریم!!
این جواب پارسه رو کسی نوشته که مطمئناً اصلاٌ فرق موس و کیبورد رو نمی دونه!!!!!!

این پیشنهاد برادرانه رو از من در طول زندگی ات داشته باش که همیشه به حرف و نظر دیگران گوش بده و فک نکن که عقل کلی

اما در نهایت با فکر و اندیشه خودت و با استدلال خودت نتیجه گیری کن.

الان گرفتی یا نه؟؟؟ هر سطر حافظه ۳۲ بیت است و ما یک بایت ازین ۴ بایت رو انتخاب نمی کنیم. بلکه کل ۳۲ بیت یک جا است. و پارسه جانت چرند محظ نوشته است. (محظ چجوریه نوشته میشه؟؟)

من سر جلسه فک کردم نوشته ۲۵۶ مگا در ۳۲ بیت. بخاطر همین اشتباه کردم. عجله کردم. ولی خب دیگه گذشته.
ارسال: #۱۴۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ق.ظ، توسط Good!.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ)b.kiani نوشته شده توسط:  دوستان بخاطر اشتباه تایپی سوال ۵۱ هم اعراض بزنین تا تاثیر مثبت بشه واسه کسایی که بین دو راهی گزینه ۱ و ۲ گزینه ۲ رو زدن

چرا من هرچی درست میزنم میخواین اعتراض کنید؟UndecidedBig GrinUndecided
احتمالش زیاده که گزینه ۲ رو نمیشد با یه نگاه زد!برای چی سنجش باید چنین سوالی رو مطرح کنه؟!!!وقتی گزینه ۱ رو امتحان کنید غلط درمیاد اما اگر تو گزینه ۲ جای h اون حرف دیگه که ذکر نشده رو بذارید درست در میاد

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۲ پارسه گزینه یک رو درست اعلام کرده , سنجش گزینه چهارم و خیلی از دوستان گزینه دوم
سوال ۱۱۲ رو من سر جلسه با یه مثال نقض گزینه ۴ زدم.یه گرافی که نه کامل بود و نه درخت اما تو فرض مساله صدق میکرد.
فرض کنیم پیمایش رو از A و به ترتیب حروف الفبا شرع کنیم.در هر دو حالت میشه ABCD

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , mahshidq
ارسال: #۱۴۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  ای کوه سپید پای در بند ای گنبد گیتی ای عزیز دل برادر ای دماوند!!!

من الان رفتم ببینم اینکه هی میگی پارسه ببینم چی نوشته

عزیز بابا، آخر کجای دنیا بین اون چهار بلوک توی یک سطر یکیو رو انتخاب می کنند که ۲ تا خط آدرس براش بزاریم!!
این جواب پارسه رو کسی نوشته که مطمئناً اصلاٌ فرق موس و کیبورد رو نمی دونه!!!!!!

این پیشنهاد برادرانه رو از من در طول زندگی ات داشته باش که همیشه به حرف و نظر دیگران گوش بده و فک نکن که عقل کلی

اما در نهایت با فکر و اندیشه خودت و با استدلال خودت نتیجه گیری کن.

الان گرفتی یا نه؟؟؟ هر سطر حافظه ۳۲ بیت است و ما یک بایت ازین ۴ بایت رو انتخاب نمی کنیم. بلکه کل ۳۲ بیت یک جا است. و پارسه جانت چرند محظ نوشته است. (محظ چجوریه نوشته میشه؟؟)

من سر جلسه فک کردم نوشته ۲۵۶ مگا در ۳۲ بیت. بخاطر همین اشتباه کردم. عجله کردم. ولی خب دیگه گذشته.
شما قسمت ماشینهای بیگ اندینگ و لیتل اندینگ رو بخونی میبینی که بعضی ماشینها میتونند بایتهای داخل یک کلمه رو آدرس بدن.
اصلا شما وقتی یه حافظه رو بلوک بندی میکنی برای دسترسی به هر کلمه حافظه بیت ورد در نظر نمیگیری؟
اینجا هر کلمه ۴ بایتی و ما میخوایم با حافظه ۱ بایتی اونو پیاده سازی کنیم یعنی هر ۴ کلمه که کنار هم بزاری یه کلمه حافظه اصلی رو شبیه سازی میکنه چون عرض داده ماژولای ۴ mb ما ۸ بیته
یعنی علاوه بر ۲۶ بیت آدرسی که در نظر میگیریم برا آدرس هر سطر ۲ بیتم باید در نظر بگیریم برای مشخص کردن هر کلمه
من دیگه جوابی نمیدم به شما و متاسفم از طرز صحبت شما
ارسال: #۱۴۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ق.ظ
سوال ۱۰۰ هم واقعا نامفهومه!منم طبق صورت سوال صفر گذاشتمو با یه مثال نقض هیچکدام رو زدم!مسخره س!
اعصاب نذاشتن واسه ما!اونهمه استرس سر جلسه با این سوالا که باید روشون فکر کنیم!دوباره منتظر شیم کلیدا بیاد بازم فکر کنیم که پاسخ درست رو به سنجش بفهمونیم و استرس اینکه حرف مارو بفهمن!......عذر میخوام ولی حالمو به هم میزنه این سنجش یکی نیست به داد ما برسه!۱بار یکی نرفت تو مجلس حق ما رو از وزرا بگیره!لعنت بهشون!
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , fatima.sr68
ارسال: #۱۵۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ق.ظ
۱- مرسی از لطف شما
۲- نه په ، بازم بیا جواب بده Big Grin
۳- آقای برادر هر چهار تا باهم انتخاب می شوند. خط آدرس برای انتخاب یکی از چهار تا نداریم. اگر قرار بود یکیشونو انتخاب کنیم کنار هم نمی زاشتنشون. وقتی که کنار هم قرار می گیرند، وقتی که بش می گند "سطر" ، یعنی با هم انتخاب می شوند. حالا می خواد ماشینت بیگ اندین باشه، می خواد لیتل ایندین باشه، می خواد ۴۰۵ باشه یا تویوتا کمری
۴- بیت ورد نه و ورد بیت
۵- ورد بیت برای انتخاب عمودی است، یعنی سطر چندم داخل یک بلوک. هیچ وقت قسمت های مختلف یک سطر انتخاب نمی شود. اگر بخواد انتخاب شود دیگه سطر بش نمی گن. دیگه توی یک سطر نمی زارنش. سطر یعنی اینکه اینا به هم چسبیدن. سطر یعنی این ها با هم هستند.
۶- من برای طرز صحبتت متاسف نیستم، اما برای طرز فکرت متاسف هستم. چون بجای اینکه یکم فک کنی، فقط به جاهای مختلف رجوع می کنی. خودتو اصلاح کن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۲ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۴۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۷۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۵۰ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close