زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مهر ماه

ارسال: #۱۶
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
سلام دوستان من تازه مانشتی شدم. ترم ۳ کارشناسی ام و میخوام تر اولین آزمون ارشد دانشگاه شریف رو بیارم خخخخخخ. خواستم نشون بدم چقد انرژی دارم. لطفا راهنمایی کنید که چه کتابای رو شروع کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی مهر ماه
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)fadak نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه مانشتی شدم. ترم ۳ کارشناسی ام و میخوام تر اولین آزمون ارشد دانشگاه شریف رو بیارم خخخخخخ. خواستم نشون بدم چقد انرژی دارم. لطفا راهنمایی کنید که چه کتابای رو شروع کنم.

این منفی که دوستان به این بنده خدا دادن واسه چیه؟! خب سوال پرسیدن .

+فدک عزیز
خیلی زوده از حالا بشینی برای ارشد بخونی.
این انرژی که داری رو نگه دار برای وقتی که کنکور میدی.
الان به تنها چیزایی که باید فکر کنی این هاست: معدل خوب و پایه تحصیلی خوب.
سعی کن درس های هر ترم رو به خوبی یاد بگیری.. خوندن کتاب مرجع هم فراموش نشه
توی نت ویدیوهای اساتید شریف و دانشگاه تهران رو ببین برای هر درسی که هر ترم برمیداری
کلا روی پایه تحصیلیت و معدلت کار کن.. بیشتر دروس رو پاس کنی کارت برای ترم ۷ هم ساده تر میشه و میتونی بهتر برای کنکور بخونی.
فعلا همینا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , nazanin2020 , mNajarzadeh , tohidi4503 , عزیز دادخواه , amash , miss msv66 , sahar salehi
ارسال: #۱۸
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
RE: گروه درسی مهر ماه
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)fadak نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه مانشتی شدم. ترم ۳ کارشناسی ام و میخوام تر اولین آزمون ارشد دانشگاه شریف رو بیارم خخخخخخ. خواستم نشون بدم چقد انرژی دارم. لطفا راهنمایی کنید که چه کتابای رو شروع کنم.

+فدک عزیز
توی نت ویدیوهای اساتید شریف و دانشگاه تهران رو ببین برای هر درسی که هر ترم برمیداری
کلا روی پایه تحصیلیت و معدلت کار کن.. بیشتر دروس رو پاس کنی کارت برای ترم ۷ هم ساده تر میشه و میتونی بهتر برای کنکور بخونی.
فعلا همینا.

واسه این بهش منفی دادم چون که اگه خودش بگرده جواب سوالشو پیدا میکنه. این تاپیک موضوعش فرق دارهAngry
البته امیدوارم به من منفی ندین!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , web13xx12 , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۹
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
سلام من پایه ام از مهر شروع کنم ولی دوستی ندارم باهم پیش بریم به هم کمک کنیم یکی بمن کمک کنه ۲سال پشت کنکور دیگه منو پیر کرده یعنی امسال میتونم شریف قبول بشم؟
ارسال: #۲۰
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
سلام بچه ها.شما بطور میانگین روزی چند ساعت درس می خونید؟
من خیلی بخوام بترکونم میشه ۵ ساعت
 سپاس‌گزاری شده توسط: miss msv66
ارسال: #۲۱
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من ریاضی مهندسی را حذف کردم.......می دونم الان اگه بخونم هیچی نمیشم
و محاسبات عددی را هم دانشگاه نخوندم ولی همه می گن آسونه . اینو نمی دونم چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۲
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی مهر ماه
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)fadak نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه مانشتی شدم. ترم ۳ کارشناسی ام و میخوام تر اولین آزمون ارشد دانشگاه شریف رو بیارم خخخخخخ. خواستم نشون بدم چقد انرژی دارم. لطفا راهنمایی کنید که چه کتابای رو شروع کنم.

+فدک عزیز
فعلا همینا.

واسه این بهش منفی دادم چون که اگه خودش بگرده جواب سوالشو پیدا میکنه. این تاپیک موضوعش فرق دارهAngry
البته امیدوارم به من منفی ندین!!!!!!
شما که منفی دادی به ما : ))))
اگه زیرپستتون دیدید منفی هست (که خوشبختانه فعلا نیست ) مطمئن باشید من منفی ندادم. Wink
خب تازه عضو سایت شده. من هم وقتی روزهای اول این سایت شده بودم برام همه چی گنگ و ناآشنا بود و نمیدونستم اصلا واسه پیدا کردن سوالم به کدوم قسمت سایت برم و ...

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من ریاضی مهندسی را حذف کردم.......می دونم الان اگه بخونم هیچی نمیشم
و محاسبات عددی را هم دانشگاه نخوندم ولی همه می گن آسونه . اینو نمی دونم چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدی جدی حسودیم میشه به همه تون که وقتتون آزاد شده برای درس خوندن!
۲ مهر هم گذشت و من همچنان فارغ التحصیل نشدم و درگیر کارهای پایان نامه ام هستم تا شاااااید فردا تموم بشه.(قرار بود یکشنبه تموم بشه ..نشد) این تایپک استرسم رو بیشتر میکنه:دی
بگذریم.. اگر شرایط جوری بشه که بالاخره بتونم استارت بزنم برای کنکور.. من هم دقیقا مثل شما تو دو تا از درسام مشکل دارم..مدار الکتریکی و معماری کامپیوتر. اما تصمیم گرفتم حذفشون نکنم بخش های ساده تر رو بخونم شاید یک سوال ساده از اون بخش ها مطرح شد و تونستم جواب بدم.
به نظر من شما هم همین کار رو کنید بهتره.
مثلا تو ریاضی مهندسی سری فوریه و انتگرال فوریه و همچنین اعداد مختلط و .. خیلی ساده ست.به خصوص فوریه. حیفه از دستش ندید. ممکنه یه سوال ساده از فوریه بیاد و همون یه سوال رتبه شما رو خیلی تغییر بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
گروه درسی مهر ماه
سلام بچه ها
پیشرفت چطوره ?
کیا شروع کردن با برنامه ۲۵%ی پیش برن?
ارسال: #۲۴
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
پیشرفت چطوره ?

انشاله قصد دارم از ۱۵مهر شروع کنم ۲۵درصدارو، فعلا بعضی مباحثی که اشکال دارمو میخونم.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۲۵
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ق.ظ
گروه درسی مهر ماه
سلام.منم شروع کردم.اماچون کارمندم ساعت مطالعم خیلی کمه.توکل به خدا
ارسال: #۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط Elena_71.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
پیشرفت چطوره ?

انشاله قصد دارم از ۱۵مهر شروع کنم ۲۵درصدارو، فعلا بعضی مباحثی که اشکال دارمو میخونم.

هر موقه شروع کنی عالیه ولی
۱۵ مهر واسه ۲۵% دیر نیس ؟ جون اولین ازمونه ۲۵% ۱۸ ام هست معمولا هم جوری تنظیم شدن که تا اواخر دی ادامه داره

البته قصد ندارم بهت استرس بدماا Big Grin فقط میخوام دیر نشه چون ۱ مدتم طول میکشه ادم رو روال بیوفتهCool

(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ق.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  سلام.منم شروع کردم.اماچون کارمندم ساعت مطالعم خیلی کمه.توکل به خدا

مهم بازدهی مطالعه هست!! CoolBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , miss msv66 , mrm.sary
ارسال: #۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
پیشرفت چطوره ?

هر موقه شروع کنی عالیه ولی
۱۵ مهر واسه ۲۵% دیر نیس ؟ جون اولین ازمونه ۲۵% ۱۸ ام هست معمولا هم جوری تنظیم شدن که تا اواخر دی ادامه داره

البته قصد ندارم بهت استرس بدماا Big Grin فقط میخوام دیر نشه چون ۱ مدتم طول میکشه ادم رو روال بیوفتهCool

(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ق.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  سلام.منم شروع کردم.اماچون کارمندم ساعت مطالعم خیلی کمه.توکل به خدا

مهم بازدهی مطالعه هست!! CoolBig GrinBig Grin

سلام النا جون من چون قراره با آزمون مدرسان پیش برم واسه همین دوهفته قبل شروع آزمونو در نظر گرفتم

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط ahrmb.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من ریاضی مهندسی را حذف کردم.......می دونم الان اگه بخونم هیچی نمیشم
لطفا راهنمایی کنید

من پنج درس رو پاس نکردم اما توی تابستون تونستم بخونم. درس محاسبات به مراتب آسون تر از این حرف هاست. حتما می تونید با این درس نتیجه بسیار خوبی بگیرید.دقیقا نمی دونم چه کتابی برای شما مناسبه ولی خیلی هم مهم نیست شروع کنید دستتون میاد چیکار کنید.

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)مهردخت نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.شما بطور میانگین روزی چند ساعت درس می خونید؟
من خیلی بخوام بترکونم میشه ۵ ساعت

اگه بخوای روی ساعت مطالعه حساسیت نشون بدی اذیت می شی و کیفیت درس خوندنت پایین میاد. ساعت مطالعه رو بیخیال شو اما هر وقت دیدی که وقت داری با کیفیت عالی مطالعه کن. انگیزه داشته باشی ساعت مطالعت به شدت بالا میره.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , RASPINA , مهردخت
ارسال: #۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ
اونایی که میخوان با برنامه پارسه و ... جلو برن ثبت نام کردن یا از سایت دانلود کردید؟
کسی میدونه بودجه بندی خودسنجی(کار در منزل) مهاهان چه شکلیه؟؟
راستی اگه آزمونارو ثبت نام کردین واسه ماهم آپلود کنیداBlush
از دوستی شنیدم که میگفت:
HeartHeartHeartHeart زکات فایل در به اشتراک گذاری آن است HeartHeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: amash , miss msv66 , sabafarhadi
ارسال: #۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ب.ظ
درود بر دوستان پر انرژی
بچه ها مدیریت رابینزو کسی میدونه توی ۲،۳سال اخیر بیشار تمرکز روی چ فصلهایی بوده!
من این جدولی ک پارسه تهیه کرده واسه هر سال و هر درس از هر مبخث چقد سوال دادن رو دیدم ولی مدیریت بر مبنای کتاب خودشه!!کسی براساس فصلای رابینز میدونه پرهامیت ترین فصلا کدومند؟

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۹۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۲۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۲۷۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۱۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۹۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close