زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه

ارسال: #۳۰۱
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ
سافتور جون پ خ دادم فک کنم ندیدی
انگار اینجا رو بیشتر چک میکنی
منو هم اضافه کن فدات
الهه نیک فر
یادت نره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۲
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
سلام سافتور جون این اسم های جدید
نیره مبرز
فاطمه بوشهری(ای تی)
الهه نیک فر
هر موقع این ها رو هم تحویل پارسه دادی لطف کن اینجا خبر بده تا زنگ بزنن و سریع تر پیگیر کاراشون شن قربون دستت ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۳۰۳
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ
سلام. منم اضافه کنید. مرسی
سمیرا زوار (مشهد)
چه جوری بفهمیم ثبت نام شدیم؟

من می خواهم، پس می توانم!!!
۰
۰
ارسال: #۳۰۴
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ق.ظ
RE: ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  سلام. منم اضافه کنید. مرسی
سمیرا زوار (مشهد)
چه جوری بفهمیم ثبت نام شدیم؟

سمیرا جوون باید منتظر باشیم سافتور عزیز که دنبال کارای ثبت نام بودن خبرمون بدن
۰
۰
ارسال: #۳۰۵
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ
خوب از کجا بفهمیم پست ما رو خوندن؟ Wink

من می خواهم، پس می توانم!!!
۰
۰
ارسال: #۳۰۶
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  خوب از کجا بفهمیم پست ما رو خوندن؟ Wink
جانا سوال از زبان ما میپرسیBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , m_zamani0637
ارسال: #۳۰۷
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
من دیروز و امروز ز زدم پارسه هنوز اسم ما رو ندادن Big Grin
تازه گفتش که فقط تا شنبه فرصت دارین
۰
۰
ارسال: #۳۰۸
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
این خانم جعفریان نمی دونم چه کاریه میکنه اخه
حالا چه فرقی داره بچه ها بیان اینجا اسمشون رو بگن، بعد، خانم software94 هی بیاد از اینجا اسما رو از برداره به اونا بگه و ...
پیچوندن لقمه دوره سره واقعا
بهتر می شد این بچه های جدید هر کدوم مستقیم زنگ می زدن می گفتن از طرف مانشتیم و تمام.
اگه قرار شد که این قضیه ادامه داشته باشه(که فک کنم اونا مایل باشن به ادامش) حتما به خانم جعفریان بگید که روالش رو عوض کنه
۳
۱
ارسال: #۳۰۹
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
محل ازمون هاا هم که شده شریف، دیگه شریفی شدیم رفتBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۳۱۰
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  این خانم جعفریان نمی دونم چه کاریه میکنه اخه
حالا چه فرقی داره بچه ها بیان اینجا اسمشون رو بگن، بعد، خانم software94 هی بیاد از اینجا اسما رو از برداره به اونا بگه و ...
بهتر می شد این بچه های جدید هر کدوم مستقیم زنگ می زدن می گفتن از طرف مانشتیم و تمام.
اگه قرار شد که این قضیه ادامه داشته باشه(که فک کنم اونا مایل باشن به ادامش) حتما به خانم جعفریان بگید که روالش رو عوض کنه

سلام و وقت بخیر . همیشه روال کار همین جور بوده که یکی مسئول ثبت نام و هماهنگی میشده . اونا که از پول بدشون نمی اد پس باید یه برنامه ریزی واسه زمان و میزان تخفیف داشته باشن. بهرحال با کمی برنامه ریزی در تمام مراحل زندگی میتونین بهترین بهره برداری ها رو انجام بدین. امیدوارم که ثبت نام شما هم انجام بشه ولی ان شالله سعی کنیم مثل لشکر شکست خورده نباشیم.Cool

زمین در انتظار تولد یک برگ....

من در حال شمارش معکوس

صفر همیشه پایان نیست

Heartگاه اغاز پرواز استAngel
به امید موفقیت در ارشد ۹۴
۰
۱
ارسال: #۳۱۱
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط Elena_71.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  این خانم جعفریان نمی دونم چه کاریه میکنه اخه

دقیقاا....
این خانم سافور هم که بنده خدا بیکار نیستش هر روز بیاد و در بست اینجا باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir2085
ارسال: #۳۱۲
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
ااااااااااااااااااااااای واااااااااااای من هفته پیش ثبت نام کردم :| حالا چیکار کنم؟
۰
۰
ارسال: #۳۱۳
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط amir2085.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  محل ازمون هاا هم که شده شریف، دیگه شریفی شدیم رفتBig Grin

مال منم زدن شریف! اینهمه گوش زد کردم انتقالی انتقالی Dodgy

(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  این خانم جعفریان نمی دونم چه کاریه میکنه اخه

سلام و وقت بخیر . همیشه روال کار همین جور بوده که یکی مسئول ثبت نام و هماهنگی میشده . اونا که از پول بدشون نمی اد پس باید یه برنامه ریزی واسه زمان و میزان تخفیف داشته باشن. بهرحال با کمی برنامه ریزی در تمام مراحل زندگی میتونین بهترین بهره برداری ها رو انجام بدین. امیدوارم که ثبت نام شما هم انجام بشه ولی ان شالله سعی کنیم مثل لشکر شکست خورده نباشیم.Cool

سلام و وقت شما هم بخیر

خوش بختانه من از همون روز اول از این تاپیک با خبر بودم و اسمم توی همون لیست اولیه بوده و ثبت نام هم کردم چند روز پیش Cool

این چیزایی هم که گفتم چون می بینم سایر دوستان نگرانن، مطمئنا از بی برنامگیشون هم نبوده، ندیدن این تاپیک چیز عجیبی نیست
همین روالی که گفتم رو همون روز ثبت نام قصد داشتم به خانم جعفریان پیشنهاد بدم، منتها اینقد تند تند گفتن همه چیو و عجله داشتن که یادم رفت

(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  ااااااااااااااااااااااای واااااااااااای من هفته پیش ثبت نام کردم :| حالا چیکار کنم؟
هیچی دیگه، شکر خدا ...
کاریه که شده
۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ق.ظ
برای منم حوزه امتحانی رو زدن تهران. اما تاکید کرده بودم به خانم جعفریان که حوزه امتحانی رو برام بزنن شیراز. حالا چیکار کنم؟؟؟ دوستانی که شهرهای غیر از تهران بودید برا شما هم زدن تهران؟

اگر ندانید به کجا میروید، هر راهی شما را با خود خواهد برد.Shy
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ ق.ظ
سلام
منم میخوام ثبت نام کنم اگه میشه اسم منم به لیستتون اضافه کنید

محسن زمانی(اصفهان)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۳,۳۳۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۳۱۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۸۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۹۲۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۴۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۴۰۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۵۵۴ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۸,۸۸۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۹۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close