زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۳۳۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۱ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ)z.s.n نوشته شده توسط:  سلام دوستان

به نظرتون از الان برم ازمون ها رو ثبت نام ککنم خیلی دیر هست ؟

پلیز هِلپ می
یکم مربوط به دانشگاه کارشناسیت و سطح علمی تون داره
به هر حال هیچ وفتی واسه تلاش کردن دیر نیست ولی هزینه الکی کردن به نظرم خوب نیست

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , ashena1
ارسال: #۱۳۳۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ
بچه ها
یه خواهش کوچولو. اگه کسی میتونه از سوالات فصل پایپلاین معماری پوران عکس بگیره. بفرسته اینجا. هیچ کتاب تستی ندارم برای معماری. لطفا. ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۳۳۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط Lovelorneng.)
سلام دوست خوبم براتون میفرستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

[تصویر:  395212_872d97a7fb1f3510133e9b4796ea2832.jpg][تصویر:  395212_733182179996de3420f569f89a855f73.jpg][تصویر:  395212_1183189b0e1dfc8079ad22b9af0feb61.jpg][تصویر:  395212_9ecb1b6425559c5e58f7bb58c9582fbe.jpg][تصویر:  395212_4b0411cc7c02b1195f022e5888113d5e.jpg][تصویر:  395212_91feacd94744ea7d24507e8f4b6e579d.jpg][تصویر:  395212_2b940b5141854939cb995476fc741c17.jpg][تصویر:  395212_e5a45b34b793ca77db83786262b8b10c.jpg][تصویر:  395212_d712e1eb24b3dae50200b095e119a1e8.jpg][تصویر:  395212_a034bfc2b002fb97c549e51356ba7772.jpg][تصویر:  395212_5c10f9b80ad2b7c29a42fd8e4ed3fb84.jpg][تصویر:  395212_677fb104ae679acf0ba0523d3d6fb34e.jpg][تصویر:  395212_edebd1048fcbc2aaae0f8afbae42181d.jpg][تصویر:  395212_89fb40bc8f2eece604fd2ed16b08b23a.jpg][تصویر:  395212_42ad7395151521620df2662b4b757e71.jpg][تصویر:  395212_84b1ec30d567ff04507318ae250c23d5.jpg]

امیدوارم براتون مفید باشه موفق باشین

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , مهرگان , ashena1
ارسال: #۱۳۳۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

به یه جزوه کامل دوره Network + احتیاج دارم

Sent from my iPad Air
Aurora، در تاریخ ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینجا جای درخواست این جزوه است؟

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503
ارسال: #۱۳۴۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ
سلام .برای زبان تخصصی کتاب خاصی رو معرفی می کنید و یا استفاده کردین؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۳۴۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط مهرگان.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ق.ظ)mahance نوشته شده توسط:  سلام .برای زبان تخصصی کتاب خاصی رو معرفی می کنید و یا استفاده کردین؟
ممنون
سلام
به نظرم سوالات زبان تخصصی ده سال اخیر رو بخونی خوبه. منم خودم میخوام همچین کاری کنم.

بچه ها کیا با آمار طورانی خوب کنار اومدن. خیلی حجیمه. من سه فصل اول رو کامل خوندم. اما دیگه برای فصل چهار و پنج نمی تونم. وقتی میبینم چقدر زیاده ها، خوف برم میداره. دوستان به نظرتون اگه کتاب طرح ۹۰ درصد پارسه، دو فصل آخر رو بخونم کافیه برای چهار و پنج یا برم بشینم مثله بچه آدم دو تا فصل رو از کتاب طورانی بخونم؟
۱
۰
ارسال: #۱۳۴۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط hosein 94.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ق.ظ)mahance نوشته شده توسط:  سلام .برای زبان تخصصی کتاب خاصی رو معرفی می کنید و یا استفاده کردین؟
ممنون
سلام
به نظرم سوالات زبان تخصصی ده سال اخیر رو بخونی خوبه. منم خودم میخوام همچین کاری کنم.

بچه ها کیا با آمار طورانی خوب کنار اومدن. خیلی حجیمه. من سه فصل اول رو کامل خوندم. اما دیگه برای فصل چهار و پنج نمی تونم. وقتی میبینم چقدر زیاده ها، خوف برم میداره. دوستان به نظرتون اگه کتاب طرح ۹۰ درصد پارسه، دو فصل آخر رو بخونم کافیه برای چهار و پنج یا برم بشینم مثله بچه آدم دو تا فصل رو از کتاب طورانی بخونم؟

من توصیه میکنم فصل چهار و از کتاب بخونی
چیزی خاصی نداره
ولی فصل ۵( نسبت به حجمش سوالای کمتریم ازش اومده) رو از ۹۰ % پارسه بخون

(۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ق.ظ)mahance نوشته شده توسط:  سلام .برای زبان تخصصی کتاب خاصی رو معرفی می کنید و یا استفاده کردین؟
ممنون
سلام

میانگین زبان تخصصی با این روش چند تا میشه بزنی؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۴۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ
نمی دونم میشه چندتا زد Huh

بودجه بندی ریاضیات رو ببینید، فصل ۵ آمار از فصل های مهمه.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۳۴۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
سلام. من از طراحی الگوریتم فقط فصل روابط بازگشتی ها رو خوندم و گراف. میخواستم بدونم تو کنکور سوالی ممکنه باشه که فقط با دونستن همین دوفصل بشه حل کرد یا معمولا سوالا ترکیبی و بهم پیوسته از فصلای دیگه هم هستن و بقیه رو هم حتما باید بخونم؟

یه سوال دیگه هم دارم اینکه مثال های ساختمان داده و الگوریتم کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی مجزا هستن یا برای اینکه بتونیم بخونیم باید الگوریتمم خونده باشیم؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۴۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  سلام. من از طراحی الگوریتم فقط فصل روابط بازگشتی ها رو خوندم و گراف. میخواستم بدونم تو کنکور سوالی ممکنه باشه که فقط با دونستن همین دوفصل بشه حل کرد یا معمولا سوالا ترکیبی و بهم پیوسته از فصلای دیگه هم هستن و بقیه رو هم حتما باید بخونم؟

فصل بازگشتی ها و فصل گراف در کنکورای آی تی و مهندسی دیدم. گراف جزو فصل های مهم هست. معمولاً یکی دو سوال داره که میشه با صرف دونستن مطلب ساده (مثلا درخت پوشای کمینه یا الگوریتم جستجوی عمقی و ...) یا با کلنجار رفتن گزینه ها سر جلسه حلش کرد. اما به نظرم برای بعضی از سوالات مثلاً در مورد مرتبه ی الگوریتم خاص باید دقت کرد. به نظرم اگه پایه خوبی دارید و خوندن بقیه ی فصل ها زمان بر نیست و ارزششو داره بخونید ولی اگر زمان بر هست، شاید تکمیل تسلط روی این دو مبحث به همراه خوندن مباحث ساده تر بهتر باشه. سوالات بگیر نگیر داره ولی احتمالاً بشه با همین دو فصل یک یا دو تست رو درست زد.
۰
۰
ارسال: #۱۳۴۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  فصل بازگشتی ها و فصل گراف در کنکورای آی تی و مهندسی دیدم. گراف جزو فصل های مهم هست. معمولاً یکی دو سوال داره که میشه با صرف دونستن مطلب ساده (مثلا درخت پوشای کمینه یا الگوریتم جستجوی عمقی و ...) یا با کلنجار رفتن گزینه ها سر جلسه حلش کرد. اما به نظرم برای بعضی از سوالات مثلاً در مورد مرتبه ی الگوریتم خاص باید دقت کرد. به نظرم اگه پایه خوبی دارید و خوندن بقیه ی فصل ها زمان بر نیست و ارزششو داره بخونید ولی اگر زمان بر هست، شاید تکمیل تسلط روی این دو مبحث به همراه خوندن مباحث ساده تر بهتر باشه. سوالات بگیر نگیر داره ولی احتمالاً بشه با همین دو فصل یک یا دو تست رو درست زد.

مرسی لطف کردین پاسخ دادین. به این نتیجه رسیدم بقیه فصل های الگوریتم هم بخونم چون فصل مرتب سازی هم تو ساختمان داده مشترک هست. عوضش یه درس دیگه رو حذف میکنم.
ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۳۴۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  مرسی لطف کردین پاسخ دادین. به این نتیجه رسیدم بقیه فصل های الگوریتم هم بخونم چون فصل مرتب سازی هم تو ساختمان داده مشترک هست. عوضش یه درس دیگه رو حذف میکنم.
ممنون.

خواهش می کنم. بله، مباحث مشترک بین ساختمان داده ها و الگوریتم مثل گراف و مرتب سازی وجود داره که خب اگه مسلط بشید خیلی خوبه. به نظرم حتماً در مورد خوندن و یا حذف درس یا مبحث، تواناییتون و ارزش اون درس و زمان لازم برای تسلط رو در نظر بگیرید.
۰
۰
ارسال: #۱۳۴۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  خواهش می کنم. بله، مباحث مشترک بین ساختمان داده ها و الگوریتم مثل گراف و مرتب سازی وجود داره که خب اگه مسلط بشید خیلی خوبه. به نظرم حتماً در مورد خوندن و یا حذف درس یا مبحث، تواناییتون و ارزش اون درس و زمان لازم برای تسلط رو در نظر بگیرید.

دقیقا درسته ممنون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016
ارسال: #۱۳۴۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ
دوستان عزیز
کسی جزوه نظریه زبانها دکتر کارگهی رو میخونه؟؟؟
بنده دارم میخونم خوب و کامل و جامع توضیح داده
خواستم ببینم کسی میخونه آیا؟؟؟
نظرش چیه در موردش؟؟؟
و به کجای جزوه رسیده؟؟؟

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۱۳۵۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
کسی جزوه نظریه زبانها دکتر کارگهی رو میخونه؟؟؟
بنده دارم میخونم خوب و کامل و جامع توضیح داده
خواستم ببینم کسی میخونه آیا؟؟؟
نظرش چیه در موردش؟؟؟
و به کجای جزوه رسیده؟؟؟

شما جزوه چه سالی رو میخونی؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۶۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۰۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۸۶۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۰۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۶۷۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۹۵۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close