زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶

ارسال: #۶۱
۲۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط msh1.)
RE: ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶
سلام ببخشید چطور متوجه بشیم که اسممون برای تخفیف ثبت شده؟
اگه امکان داره لطفا اسامی امروز رو بذارین
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ
سلام ببخشید چطور متوجه بشیم که اسممون برای تخفیف ثبت شده؟
اگه امکان داره لطفا اسامی امروز رو بذارین
۱
۰
ارسال: #۶۳
۲۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط modaresan sharif.)
(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ب.ظ)وطن شیما نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  
سلام به دوستان و اعضای گرامی سایت مانشت

به دلیل پیگیری های برخی عزیزان در رابطه با تخفیفات ۵۰ درصدی ثبت نام ویژه اعضای سایت مانشت تا تاریخ ۱۵ آبان ماه،شما عزیزان می توانید به ایمیل takhfif.modaresanesharif@yahoo.com نام و نام خانوادگی،موبایل،شهر ،رشته و گرایش، دانشگاه کارشناسی خود را ارسال نمایید تا شامل این تخفیف شوید.

سپس در زمان مشخص که اعلام خواهد شد، هر فرد می تواند به نمایندگی شهری که در ایمیل اعلام کرده است مراجعه کند و ثبت نام خود را انجام دهد.
موفق باشید.
من ۲۰ام رفتم نمایندگی مراغه گفتن اطلاعی از این تخفیف ندارن
لطفا چک کنید در ایمیلی که ارسال کرده اید نام شهرتون باشد!

(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  
(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  سلام. یه سوال داشتم
چند روز پیش همایش مدرسان تو شهرمون بود. من هم شرکت کردم . اون موقع خبری از تخفیف ۵۰ درصد مانشت نبود با اینکه خیلی منتظر بودم واسه ثبت نامش.
تو همایش فرم ثبت نام رو پر کردم و مبلغ کمی رو هم واسه بیعانه دادم
ایا میتونم از این تخفیف استفاده کنم؟ میشه اون ثبت نام رو کنسل کنم و با این تخفیف دوباره ثبت نام کنم؟
لطفا راهکار بدین
ممنون

سلام
بله فقط حتما در ایمیلی که ارسال می کنید ،تاریخ ثبت نام و نام نمایندگی و توضیحات کامل را ارسال نمایید.

سلام. به شما دو بار ایمیل دادم و در ایمیل دوم درباره همایش توضیح دادم گفتید مشکلی نداره. من به نمایندگی شهرم مراجعه کردم . اسامی ارسال شده بود اما گفتند که چون فرم ثبت نامتون ثبت شده ما نمیتونیم پنل رو تغییر بدیم.
گفتند باید با دفتر تهران هماهنگ کنن. تماس گرفتن اما مسوول مربوطه نبود.
یه درخواست کتبی نوشتم و توضیح دادم که گفتند شنبه فکس می کنند.
با این حال من مبلغ ۵۰ درصد رو دادم تا شنبه اعلام نتیجه بکنن
ممنون می شم اگر شرایط استفاده از تخفیف برای من رو فراهم کنید
سلام.
باوجودی که من قبل از هرکاری اینجا سوال کردم و گفتید مشکلی نداره فقط دوباره ایمیل بدین و مشخصات و تاریخ همایش و نمایندگی رو بدین اما با ثبت نام من با تخفیف ۵۰% موافقت نکردن. تمی من نامه کتبی هم اونجا نوشتم که گفتن فکس میکنن اما گفتید نمیشه
چرا ؟ با وجودیکه ۲ روز از همایش گذشته بود و من فقط یک فرم با ۲۵ هزار تومن پر کرده بودم و شما گفتید مشکلی نداره
اصلا گویا دیگه اینجا سر نمی زنید فقط امید بیهوده بود. اینکه من رفتم و مبلغ ۵۰ درصد رو کامل دادم اما حالا میگید نمیشه...!!

دوست عزیز این موضوع کاملا به نمایندگی شهر شما و پیگیری آنها مربوط می شود.
در حال حاضر طبق گزارش نمایندگی ها دوستانی که اسامی شان اعلام شده بدون هیچ مشکلی ثبت نام کردند.
مورد شما خاص است و باید با خود نمایندگی بررسی شود.

سلام
دوستان عزیزی که در ادامه اسامی شان اعلام شده است ،می توانند تا تاریخ ۲۷ آبان به نمایندگی شهر خود مراجعه کنند.

محمد صادق ضرابی
زهرا بزرگی
کامیار درویشی
عباسعلی اسکندری
مهسا حیدری

موفق باشید
۵
۰
ارسال: #۶۴
۲۴ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  

به دلیل پیگیری های برخی عزیزان در رابطه با تخفیفات ۵۰ درصدی ثبت نام ویژه اعضای سایت مانشت تا تاریخ ۱۵ آبان ماه،شما عزیزان می توانید به ایمیل takhfif.modaresanesharif@yahoo.com نام و نام خانوادگی،موبایل،شهر ،رشته و گرایش، دانشگاه کارشناسی خود را ارسال نمایید تا شامل این تخفیف شوید.

سپس در زمان مشخص که اعلام خواهد شد، هر فرد می تواند به نمایندگی شهری که در ایمیل اعلام کرده است مراجعه کند و ثبت نام خود را انجام دهد.
موفق باشید.

سلام ببخشید طرح دو سالانه چیه؟ایا میشه برای این طرح از طرح ۵۰ درصد هم همزمان استفاده کرد من دانشجوی ترم پنجم و اگه این طرح باشه حتما شرکت میکنم
۰
۰
ارسال: #۶۵
۲۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط ru95.)
(۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۱۸ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  دوست عزیز این موضوع کاملا به نمایندگی شهر شما و پیگیری آنها مربوط می شود.
در حال حاضر طبق گزارش نمایندگی ها دوستانی که اسامی شان اعلام شده بدون هیچ مشکلی ثبت نام کردند.
مورد شما خاص است و باید با خود نمایندگی بررسی شود.

سلام
همینطور که گفتم من به نمایندگی رفتم و گفتن اسامی ما بهشون ارسال شده. فقط در مورد این مشکل گفتند باید با تهران هماهنگ کنیم. حتی من نامه درخواست کتبی نوشتم که بعد از پیگیریم گفتند فکس شده و متاسفانه تهران موافقت نکردن ...
خیلی ممنون میشم اگر رسیدگی کنینSad
۰
۰
ارسال: #۶۶
۲۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
سلام من ایمیل زدم ولی جوابی پیدا نکردم
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ
سلام.آیا مهلت مجدد برای ثبت نام وجود داره؟؟ از آزادم با چند نفر از دوستان که پیام نور و ازادن
۰
۰
ارسال: #۶۸
۲۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ ب.ظ
امسال نصیر و پارسه با هم ادغام شده و اساتید خوبی گرفتن، فکر کنم آزمونای خوبی برگزار کنه. من برام جامعه آماری بالا مهم بود که آزمونای پارسه-نصیر ثبت نام کردم. توصیه میکنم زیاد گول زرق و برق مدرسان رو نخورید.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۶۹
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)soroush_a نوشته شده توسط:  امسال نصیر و پارسه با هم ادغام شده و اساتید خوبی گرفتن، فکر کنم آزمونای خوبی برگزار کنه. من برام جامعه آماری بالا مهم بود که آزمونای پارسه-نصیر ثبت نام کردم. توصیه میکنم زیاد گول زرق و برق مدرسان رو نخورید.

۲۱ آبان اولین آزمون پارسه بود و سوالا و کیفیتش و جامعه آماریش معلوم شده بود فک کنم!!!!
اونوقت شما ۲۸ آبان اومدی میگی من پارسه ثبت نام کردم و فک کنم خوبه همه چیش !!! برو داداش برو خودتی Smile
بچه نیست اینجا که بخوای گولش بزنی با حرفای الکیت!
جامعه آماری مدرسان هر سال تو همه رشته ها از بقیه موسسات زیاد بوده و اینو همه میدونن و عجیب نیست. حالا شما بخوای با دوتا دروغ اینجا چند نفرو گول بزنی ببری موسسه ای که خودت داری تبلیغشو میکنی و یه پولیم این وسط خودت به جیب بزنی فکر نکنم زیاد درست باشه! یه نگاه بندازی میبینی چن نفر فقط همینجا اسم دادن تو این تاپیک برای ثبت نام مدرسان شریف. پس بدو برو خونتون و دم در خودتون تبلیغ کن Big GrinBig Grin
۱۰
۸
ارسال: #۷۰
۰۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ
دوستان با هم دعوا نکنید
شما دانشجو هستید و ارزشتون بالاتر از اینه که وقتتون رو بزارید سنگ موسسه ها رو به سینه بزنید
کمی با شخصیت باید برخورد کنیم و مودبانه باشیم
من هم آزمون آزمایشی نوشتم مثل خیلی ها . مهم نیست کجا . مهم اینه که چطور باهاش برخورد شه .
بهترین کار اینه که با برنامه هر آزمونی که هستید برید جلو که این بهمون جهت میده و میشه تست های اون مبحث رو هم زد.
حیف ما که درگیر این موسسات کنکوری که اکثرا به فکر جیب من و شما هستم باشیم.
به امید موفقیت همه
یا علی مدد

...Let it Go
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro
ارسال: #۷۱
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  

موفق باشید.

سلام الان که ۳آذر هست و من دیر مطلع شدم برای ثبت نام آزمون،برای بقیه آزمونها میتونم از تخفیف ۵۰درصدی استفاده کنم؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۶ ب.ظ)farahi_s نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)soroush_a نوشته شده توسط:  امسال نصیر و پارسه با هم ادغام شده و اساتید خوبی گرفتن، فکر کنم آزمونای خوبی برگزار کنه. من برام جامعه آماری بالا مهم بود که آزمونای پارسه-نصیر ثبت نام کردم. توصیه میکنم زیاد گول زرق و برق مدرسان رو نخورید.

۲۱ آبان اولین آزمون پارسه بود و سوالا و کیفیتش و جامعه آماریش معلوم شده بود فک کنم!!!!
اونوقت شما ۲۸ آبان اومدی میگی من پارسه ثبت نام کردم و فک کنم خوبه همه چیش !!! برو داداش برو خودتی Smile
بچه نیست اینجا که بخوای گولش بزنی با حرفای الکیت!
جامعه آماری مدرسان هر سال تو همه رشته ها از بقیه موسسات زیاد بوده و اینو همه میدونن و عجیب نیست. حالا شما بخوای با دوتا دروغ اینجا چند نفرو گول بزنی ببری موسسه ای که خودت داری تبلیغشو میکنی و یه پولیم این وسط خودت به جیب بزنی فکر نکنم زیاد درست باشه! یه نگاه بندازی میبینی چن نفر فقط همینجا اسم دادن تو این تاپیک برای ثبت نام مدرسان شریف. پس بدو برو خونتون و دم در خودتون تبلیغ کن Big GrinBig Grin

بنده فقط خواستم بگم سوالات مدرسان رو دانشجویان ارشد دانشگاه شریف دارن طراحی میکنن و هیچ استادی سوالای مدرسان شریف رو طراحی نمیکند.
۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
بنده هیچ منفعتی از تبلیغ موسسه ای نمیبرم. فقط چون برای خودم جامعه اماری مهم بود خواستم بگم خیلیا میگن جامعه اماری مدرسان الکیه، حواسشون رو جمع کنند.
۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ
من ثبت نام کردم و خدارو شکر راضیم
این هزار نفر داوطلب مدرسانم منی که تو تهران شرکت میکنم میبینم از نزدیک که کیفیت جامعه آماریش بالاست و اکثر بچه های شریف و تهران و امیرکبیر اینجا شرکت میکنن
یه سریا هم که مشخصه هیچی نمیدونن و خبر ندارن از آزمون فقط میخوان موسسات رو تخریب کنن به خصوص مدرسان رو
پیش به سوی موفقیت
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)YOK نوشته شده توسط:  من ثبت نام کردم و خدارو شکر راضیم
این هزار نفر داوطلب مدرسانم منی که تو تهران شرکت میکنم میبینم از نزدیک که کیفیت جامعه آماریش بالاست و اکثر بچه های شریف و تهران و امیرکبیر اینجا شرکت میکنن
یه سریا هم که مشخصه هیچی نمیدونن و خبر ندارن از آزمون فقط میخوان موسسات رو تخریب کنن به خصوص مدرسان رو
پیش به سوی موفقیت
باز این اسپم اومد
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Jooybari , Iranian Wizard

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۲۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close