زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم

ارسال: #۴۶
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۰ ق.ظ
من دیشب دانلود کردم
متاسفانه لینکها خراب شدند و مقدار خیلی کمی از فیلمها رو با ریکاوری تونستتم اکسترکت کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ ق.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  من دیشب دانلود کردم
متاسفانه لینکها خراب شدند و مقدار خیلی کمی از فیلمها رو با ریکاوری تونستتم اکسترکت کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا رو چک کنید, یکی از کاربرای قدیمی زحمتش رو کشیده بودن, اینجا فیلم ها رو قرار داده بودن, من که دانلود کردم سالم بود.
ارسال: #۴۸
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ب.ظ
RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ ق.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  من دیشب دانلود کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا رو چک کنید, یکی از کاربرای قدیمی زحمتش رو کشیده بودن, اینجا فیلم ها رو قرار داده بودن, من که دانلود کردم سالم بود.

این همون لینکهایی هست که خانم aoura گذاشتند:

من همین لینکها رو واسه سه فصل اول دانلود کردم کیفیت و حجمش به نسبت بقیه ی لینکهایی که من دیدیم بیشتر هست
من لینک مستفیم راحت هم پیدا کردم ولی بنظرم رسید که حجم و کیفیتش رو خیلی کم کردندSad
فکر میکنم همین لینکی که بالا گذاشتم بهتر باشه فقط باید دونه دونه دانلود کرد Angel
ارسال: #۴۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ
خیلی خوب توضیح دادن

...Let it Go
ارسال: #۵۰
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ
سلام
داخل پارت ۱ چند فیلم قرار داده شده ؟ وقتی از حالت فشرده درمیارم ارور میده و اکسترکت کامل نمیشه !!!
ممنون
ارسال: #۵۱
۱۷ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)taranom_m نوشته شده توسط:  سلام
داخل پارت ۱ چند فیلم قرار داده شده ؟ وقتی از حالت فشرده درمیارم ارور میده و اکسترکت کامل نمیشه !!!
ممنون
سلام.
یادم نمیاد چند تا فیلم بود توش.
دوباره دانلود کن، نباید مشکلی داشته باشه.

There is no there there.
ارسال: #۵۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ
مرسی خیلی مفید بودن
ارسال: #۵۳
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

یکی از بهترین منابع واسه یادگیری هوش مصنوعی کنکور، ویدئوهای استاد رامین رهنمون هست که توی صفحه‌ی YouTubeشون گذاشتن.
من اینها رو زمانی که خودم واسه کنکور میخوندم با بالاترین کیفیت ممکن دانلود کردم. تعداد ویدئوها هم ۱۱۲ تاست.

با توجه به اینکه دانلود از YouTube به دلایلی کمی مشکل هست و لینک‌‌هایی که سایت‌های دیگه قرار دادن ممکنه خراب باشه یا هر چیز دیگه‌ای، واستون این ویدئوها رو روی Persiangig آپلود کردم که میتونید با لینک مستقیم دانلودشون کنید.

این ویدئوها توی پنج پارت ۱۰۰ مگابایتی و یک پارت ۷۰ مگابایتی آماده‌ی دانلود هستند:

در صورت بروز هرگونه مشکلی لطفا همینجا مطرح کنید.

موفق باشید.
سلام لینکها مسشکل دارن تروخدا میشه درستشون کنی؟
ارسال: #۵۴
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ)amirmohamadi31 نوشته شده توسط:  سلام لینکها مسشکل دارن تروخدا میشه درستشون کنی؟
سلام.
مطمئنی؟ من چک کردم مشکلی نداره.

There is no there there.
ارسال: #۵۵
۰۷ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

یکی از بهترین منابع واسه یادگیری هوش مصنوعی کنکور، ویدئوهای استاد رامین رهنمون هست که توی صفحه‌ی YouTubeشون گذاشتن.
من اینها رو زمانی که خودم واسه کنکور میخوندم با بالاترین کیفیت ممکن دانلود کردم. تعداد ویدئوها هم ۱۱۲ تاست.

با توجه به اینکه دانلود از YouTube به دلایلی کمی مشکل هست و لینک‌‌هایی که سایت‌های دیگه قرار دادن ممکنه خراب باشه یا هر چیز دیگه‌ای، واستون این ویدئوها رو روی Persiangig آپلود کردم که میتونید با لینک مستقیم دانلودشون کنید.

این ویدئوها توی پنج پارت ۱۰۰ مگابایتی و یک پارت ۷۰ مگابایتی آماده‌ی دانلود هستند:

در صورت بروز هرگونه مشکلی لطفا همینجا مطرح کنید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر من موفق نمیشم دانلود کنم
ارسال: #۵۶
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ب.ظ)fh.hozhabr@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام وقتتون بخیر من موفق نمیشم دانلود کنم
سلام.
من تست کردم دانلود مشکلی نداره.

There is no there there.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۱ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close