زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ارشد ۹۸

ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط foxn.)
انتخاب رشته ارشد ۹۸
سلام
دوستان با رتبه ۶۳۷ نرم افزار کجا میتوانم قبول بشوم؟؟ آیا امکان دارد روزانه یا نوبت دوم قبول بشوم؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸ ق.ظ، توسط majidnourirad10.)
انتخاب رشته ارشد ۹۸
سلام . من هم ۱۱۱۵ IT به نظرتون به کجاها می رسم

ببخشید این دفترچه ی ظرفیت ها کی میاد ؟ توی خود سایت سنجش نوشته از دوشنبه ۱۷ ام ولی چیزی پیدا نکردم

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۵۳ ق.ظ
RE: انتخاب رشته ارشد ۹۸
(۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ق.ظ)foxn نوشته شده توسط:  سلام
دوستان با رتبه ۶۳۷ نرم افزار کجا میتوانم قبول بشوم؟؟ آیا امکان دارد روزانه یا نوبت دوم قبول بشوم؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

روزانه دانشگاه گیلان
 سپاس‌گزاری شده توسط: foxn
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۵۹ ق.ظ
انتخاب رشته ارشد ۹۸
دفترچه اومد توی سایت سنجش

ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۷ ب.ظ
سلام دوستان. من به حوزه ی بینایی ماشین و یادگیری ماشین علاقه دارم. به نظرتون تربیت مدرس برای من خوبه؟ ظاهرا توی هیئت علمیشون فقط یه فواد قادری هست که نمیدونم خوبه یا نه. کسی از تربیت مدرس نیست که منو راهنمایی کنه؟
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
انتخاب رشته ارشد ۹۸
ببخشید کسی می دونه که برای جاهای زیر چه رتبه ای پارسال اوردن؟
پیام نور -ای تی
مجازی خواجه نصیر- ای تی

مجازی شیراز - ای تی
دانشگاه ازاد تهران - ای تی

به نظرتون امسال شدم ۱۱۱۵ سال دیگه از الان بخونم رتبه ام چند میشه ؟ برای امسال یک ماه و نیم خوندم

ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  ببخشید کسی می دونه که برای جاهای زیر چه رتبه ای پارسال اوردن؟
پیام نور -ای تی
مجازی خواجه نصیر- ای تی

مجازی شیراز - ای تی
دانشگاه ازاد تهران - ای تی

به نظرتون امسال شدم ۱۱۱۵ سال دیگه از الان بخونم رتبه ام چند میشه ؟ برای امسال یک ماه و نیم خوندم

ببخشید درصداتون چنده و رتبه در گرایش ۱

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ب.ظ)m.abbaszadeh1995 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من به حوزه ی بینایی ماشین و یادگیری ماشین علاقه دارم. به نظرتون تربیت مدرس برای من خوبه؟ ظاهرا توی هیئت علمیشون فقط یه فواد قادری هست که نمیدونم خوبه یا نه. کسی از تربیت مدرس نیست که منو راهنمایی کنه؟

سلام هیئت علمی هوش مدرس چهار نفر هستند، دکتر مقدم حوزه بینایی ماشین کار میکنند
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۱ ب.ظ
انتخاب رشته ارشد ۹۸
سلام خدمت همه دوستان
ببخشید با رتبه ۱۷۳ نرم افزار میشه نرم علم و صنعت قبول شد ؟؟
و اینکه مثلا رشته شبکه امیرکبیر رو اول بزنم بهتره یا نرم علم و صنعت و بهشتی و مدرس؟؟
مرسی
ارسال: #۱۰
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۲۲ ق.ظ
انتخاب رشته ارشد ۹۸
سلام
با رتبه ۵۹۰ نرم افزار به نظرتون میشه دانشگاه هایی مثل فردوسی یا صنعتی اصفهان یا شیراز یا هرکدوم از دانشگاه های مطرح ایران قبول شد؟
ممنون
ارسال: #۱۱
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط m.abbaszadeh1995.)
انتخاب رشته ارشد ۹۸
سلام هیئت علمی هوش مدرس چهار نفر هستند، دکتر مقدم حوزه بینایی ماشین کار میکنند
[/quote]

سلام
بله درسته.حالا از نظر علمی، دکتر مقدم و دکتر قادری اساتید خوبی هستن یا نه؟ شما ازشون اطلاعی ندارین؟ من تعداد ارجاع ها به مقالاتشون رو دیدم. نسبت به استادای تاپ، بد نبود. کسی از سطح علمی این دوتا استاد خبر نداره؟
از طرفی من رشته ی کارشناسیم برق بوده. اگر تربیت مدرس رو بزنم به مشکل نمیخورم؟ چون قطعا چندتا درس رو پیش نیاز میخورم و تربیت مدرسم که اصلا کارشناسی نداره که بخواد درسهای کارشناسی رو تدریس کنه. نظرتون چیه؟
ارسال: #۱۲
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۶ ب.ظ
انتخاب رشته ارشد ۹۸
سلام
با رتبه ۲۰۰ آی تی کجا میشه قبول شد ؟
ارسال: #۱۳
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط mjaz.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ)m.abbaszadeh1995 نوشته شده توسط:  سلام هیئت علمی هوش مدرس چهار نفر هستند، دکتر مقدم حوزه بینایی ماشین کار میکنند

سلام
بله درسته.حالا از نظر علمی، دکتر مقدم و دکتر قادری اساتید خوبی هستن یا نه؟ شما ازشون اطلاعی ندارین؟ من تعداد ارجاع ها به مقالاتشون رو دیدم. نسبت به استادای تاپ، بد نبود. کسی از سطح علمی این دوتا استاد خبر نداره؟
از طرفی من رشته ی کارشناسیم برق بوده. اگر تربیت مدرس رو بزنم به مشکل نمیخورم؟ چون قطعا چندتا درس رو پیش نیاز میخورم و تربیت مدرسم که اصلا کارشناسی نداره که بخواد درسهای کارشناسی رو تدریس کنه. نظرتون چیه؟
[/quote]

سلام
بله از نظر علمی اساتید خوبی هستن از نظر من بازم حالا میتونید بیاید شرایط دانشگاه و آزمایشگاه ها رو ببینید، شما دانشگاه های دیگه رو هم بررسی کنید مثه شهید بهشتی، خواجه نصیر، چون مدرس اولا دو ساله هوش ارائه شده و خیلی اصرار به چهار ترمه تموم کردن دارند و ترم دوم ازتون سمینار میخوان، هر ترم میگن ۱۲ واحد بردارید بر خلاف دانشگاه های دیگه
تا اونجایی که خبر دارم نیازی نیست درس جبرانی بردارید
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.abbaszadeh1995
ارسال: #۱۴
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ
انتخاب رشته ارشد ۹۸
واقعا به بچه ها توصیه میکنم همینجوری نیاید گرایش هوش مصنوعی...صرفا از روی شنیده ها و از روی علاقه اومدن به این گرایش خیلی جالب نیست...
یخورده سخته...اذیت میشید...مخصوصا ترم یکی و دوش...یهو میاید با درسی مثل شناسایی الگو مواجه میشید با درسی مثل یادگیری ماشین روبه رو میشید و اون حجم سنگین درسا...یخورده اذیت کنندست...ولی خب جذابیت ها خاص خودشو داره...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۱۵
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۱۷ ب.ظ
انتخاب رشته ارشد ۹۸
سلام دوستان
دانشگاه خوارزمی به درد بخور هست؟ نسبت به خواجه نصیر و تربیت مدرس خیلی پایین تره؟
من توی اعضای هیئت علمیش دکتر شنبه زاده و دکتر پدرام را دیدم که ظاهرا باید اساتید خوبی باشند. کسی از وضعیت هوش مصنوعی این دانشگاه اطلاعی نداره؟
میخوام بعد از تربیت مدرس و خواجه نصیر اینو بزنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۷۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۵ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۷۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close