زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹

ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۱ ق.ظ
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
سلام
از افرادی که چند سال اخیر کنکور دکترا دادند و استعداد تحصیلی رو پاسخ دادن خواهش میکنم بگن که برای استعداد تحصیلی چه منبعی خوندن؟ یه منبعی که هم حجمش کم باشه و بشه در مدت باقیمانده خوند و هم خوب درس داده باشه
ممنون از لطفتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۸ ق.ظ
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
یه کتاب آبی رنگی هست که قطر زیادی هم داره ولی فوق العاده هست. اسم نویسندش از ذهنم رفته، ولی الان چک میکنم بهت میگم.
چون برای همه ی رشته ها هوش و استعداد تحصیلی یکیه، اتفاقا برای شما که نرم افزار بودی و ریاضی خوب میدونی خیلی ساده خواهند بود.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۷ ب.ظ
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
کتاب نقره ای رنگ استعداد تحصیلی از انتشارات خانه ی فرهنگ

این کتاب کلیه و همه چی توش هست و کاملا مناسب هست برای استعداد تحصیلی در کنکور دکتری.
این انتشارات کتاب های نمونه تست هم منتشر کرده که بر اساس رشته ها تفکیک میشه و زرد رنگ یا همون طلایی رنگ هستن. میتونی یکی از اونا رو هم بر اساس رشته بگیری.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۳ ب.ظ
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
کتاب استعداد تحصیلی از هادی مسیح خواه جمعبندی سوالات کنکور هست و خیلی معروفتره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط nilinili.)
RE: استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  کتاب نقره ای رنگ استعداد تحصیلی از انتشارات خانه ی فرهنگ

این کتاب کلیه و همه چی توش هست و کاملا مناسب هست برای استعداد تحصیلی در کنکور دکتری.
این انتشارات کتاب های نمونه تست هم منتشر کرده که بر اساس رشته ها تفکیک میشه و زرد رنگ یا همون طلایی رنگ هستن. میتونی یکی از اونا رو هم بر اساس رشته بگیری.

میشه لطفا عکسش رو بذارید؟ ممنون میشم

(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کتاب استعداد تحصیلی از هادی مسیح خواه جمعبندی سوالات کنکور هست و خیلی معروفتره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از پاسختون
آقای مسیح خواه طراح سوالات کنکور ند؟
لینکتون باز نشد
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۰۶ ق.ظ، توسط marvelous.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  کتاب نقره ای رنگ استعداد تحصیلی از انتشارات خانه ی فرهنگ

میشه لطفا عکسش رو بذارید؟ ممنون میشم

(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کتاب استعداد تحصیلی از هادی مسیح خواه جمعبندی سوالات کنکور هست و خیلی معروفتره

ممنون از پاسختون
لینکتون باز نشد

این عکس کتابها، من صبح از مشاورم پرسیدم چون میدونستم اونم امسال کنکور دکتری برای نرم افزار رو شرکت میکنه و داره میخونه. خودش این کتاب رو میخونه.
این کتاب رو هم پیدا کردم به نظرم بد نیومد. میزارم اینجا شاید به دردت بخوره.

Gmat-phd+of+phdgoal.com.pdf
اندازه فایل: ۲/۴۱ MB

این کتابه که من میگم همون مال استاد مسیح خواه هست

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۲۸ ب.ظ
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون
لینکتون باز نشد
خواهش میکنم
نمیدونم.ولی فکر میکنم باشن. مطمعن نیستم
لینک اگر باز نشد همون عکس کتاب طوسی هست که خانم marvelousگذاشتن.یا توی نت سرچ کنید استعدادتحصیلی مسیح خواه براتون میاره. یکسری سوالاتش مربوط به علوم انسانی هست و یکسری سوالات هوش مربوط به رشته های فنی مهندسی هست. بخشهای تجسمی و ... برای مهندسی هاست.
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۳۷ ب.ظ
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
این کتابهای طلایی که پایین این کتاب نقره ای رنگ هست اینا سوالات تفکیک شده هستن و یه جلدش به درد فنی مهندسی میخوره. میتونین کتاب نقره ای رو با یکی از این کتابهای طلایی که مختص فنی مهندسیه رو باهم بخونین.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۸, ۰۵:۲۶ ب.ظ
این کتابه که من میگم همون مال استاد مسیح خواه هست
[/quote]

لینک آقای مسیح خواه برام باز نمیشه. مال من مشکل داره فقط یا شماهم نمی‌تونید باز کنید؟
ارسال: #۱۰
۰۲ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ ب.ظ
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
(۰۲ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  لینک آقای مسیح خواه برام باز نمیشه. مال من مشکل داره فقط یا شماهم نمی‌تونید باز کنید؟

برای من باز میشه. با مرورگر دیگه تست کنید. با گوشی تست کنید. با فیلترشکن و بدون فیلترشکن تست کنید. بالاخره یکی جواب میده Big Grin
ارسال: #۱۱
۰۳ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۰ ق.ظ، توسط marvelous.)
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹

این خود لینک دانلود جزوه هست. میتونی راحت استفاده کنی Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۱۲
۰۷ دى ۱۳۹۸, ۰۷:۴۹ ب.ظ
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
سلام.این جزوه وقتی دانلود میشه پسورد میخواهد. باید چیکار کنم
ارسال: #۱۳
۰۷ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط marvelous.)
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹
جهت دریافت کد فایل فوق، عدد ۵ را به سامانه ۳۰۰۰۱۶۰۸۳۰۰۰۶۶ ارسال نموده یا با شماره ۶۶۴۰۸۰۰۰ تماس بگیرید.

اینو پایین این لینک نوشته بود

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۲,۹۵۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۰ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  استعداد درخشان برای دکترا suraty ۳ ۴,۲۴۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  استفاده از استعداد درخشان برای دکتری siiib70 ۳ ۳,۷۴۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  ** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟ Mr. Rezaei ۰ ۲,۱۹۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  استعداد مدرسان یا مسیح خواه؟؟؟ shahryar711 ۴ ۶,۰۳۸ ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close