زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۳۹۱
۱۰ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۲۰ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
منظورتون کدوم کتابه خوب نیست ؟ پارسه یا نصیر ؟
انشالله برا ۱۰۰ موفق باشی
-----------------------------------------------------------------------------------------
برا این معرفی نکردم که شاید برخلاف قوانین سایت باشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۲
۱۰ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۰۶ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
اتفاقا به نظرم باید معرفی کنی که کسایی که میخوان مشاوره بگیرن مواظب باشن. منم چون از مشاورم راضی بودم معرفیش کردم. چون اگه مشاوره بگیری و مشاور خوب داشته باشی خیلی عالیه.

راستش کتاب راهیان رو میگم ترجمه ی خوبی نداره، راستش احساس میکنم راسل بهتره، ولی مشاورم مدام تاکید داره که این کتاب راهیان ارشد خیلی تسلط میده به آدم. حالا منم دارم همین راهیان ارشد رو ادامه میدم. شاید هم مسئله اینجاست که اصطلاحات درست به فارسی برگردونده نشدن. من که سابقه ی ترجمه کتاب دارم راحت متوجه میشم که یخرده ترجمه ضعیفه. شما کتاب نصیر رو گفتی عین راسل هست؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parandish@gmail.com
ارسال: #۳۹۳
۱۰ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۲۳ ب.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۰ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اتفاقا به نظرم باید معرفی کنی که کسایی که میخوان مشاوره بگیرن مواظب باشن. منم چون از مشاورم راضی بودم معرفیش کردم. چون اگه مشاوره بگیری و مشاور خوب داشته باشی خیلی عالیه.

راستش کتاب راهیان رو میگم ترجمه ی خوبی نداره، راستش احساس میکنم راسل بهتره، ولی مشاورم مدام تاکید داره که این کتاب راهیان ارشد خیلی تسلط میده به آدم. حالا منم دارم همین راهیان ارشد رو ادامه میدم. شاید هم مسئله اینجاست که اصطلاحات درست به فارسی برگردونده نشدن. من که سابقه ی ترجمه کتاب دارم راحت متوجه میشم که یخرده ترجمه ضعیفه. شما کتاب نصیر رو گفتی عین راسل هست؟

به نظر من اگه میخوای صد بزنی به یه منبع اکتفا نکن و نصیر عالیه ولی از اکثر برتر های هوش شنیدم که پارسه رو میگفتن بهتره به نظرم اون رو تتهیه کنیم بهتر باشه چ.ن دیگه بعدش وقت منبع جدید نیست .
------------------------------------------------------------------------
سایتی هم که منظورمن بود که به قول خودش دکتر کپی هست ، سایت رامین رضوی و کنکور کامپیوتره که با تبلیغات دروغین و کپی از اساتید دیگه اصلا سطح علمی جالبی نداره و همونطور که گفتم فیلم ها و کلاساش یا خوابش اومد یا داستان و خاطره تعریف کرد Sad
۰
۰
ارسال: #۳۹۴
۱۰ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اتفاقا به نظرم باید معرفی کنی که کسایی که میخوان مشاوره بگیرن مواظب باشن. منم چون از مشاورم راضی بودم معرفیش کردم. چون اگه مشاوره بگیری و مشاور خوب داشته باشی خیلی عالیه.

به نظر من اگه میخوای صد بزنی به یه منبع اکتفا نکن و نصیر عالیه ولی از اکثر برتر های هوش شنیدم که پارسه رو میگفتن بهتره به نظرم اون رو تتهیه کنیم بهتر باشه چ.ن دیگه بعدش وقت منبع جدید نیست .
------------------------------------------------------------------------
سایتی هم که منظورمن بود که به قول خودش دکتر کپی هست ، سایت رامین رضوی و کنکور کامپیوتره که با تبلیغات دروغین و کپی از اساتید دیگه اصلا سطح علمی جالبی نداره و همونطور که گفتم فیلم ها و کلاساش یا خوابش اومد یا داستان و خاطره تعریف کرد Sad

راستش بهت بگم این رامین رضوی خیلی حرف مفت زیاد میزنه. من یه جلسه از کلاس معماریش رو دیدم همش پشت سر یوسفی حرف زد و یه جوی ایجاد کرد که همه خیال کنن یکی از طرف یوسفی اومده کلاسشو بهم بریزه. راستش یه جلسه فقط خاطره تعریف کرد. سر همین قضیه منم رفتم فیلمهای معماری یوسفی رو گرفتم و واقعا راضی هستم و میخوام معماری رو هم روی صد حساب کنم.

اما در مورد کتاب نصیر امیدوارم ارزون باشه فقط همین الان میگیرمش. راست میگی ما که میخوایم صد بزنیم روی یه منبع نباید بمونیم.
همین الان سر زدم کتابش یه کم برای الان گرونه برام، فعلا با همین راهیان و راسل طی میکنم تا دستم پولی بشه حتما میگیرمش. به نظرت راسل رو دارم، بخونم؟ چون به هر حال هر چی باشه گرایش هم هوش مصنوعی میخوام شرکت کنم و باید مسلط باشم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۳۹۵
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  [quote='marvelous' pid='473187' dateline='1577813770']

راستش بهت بگم این رامین رضوی خیلی حرف مفت زیاد میزنه. من یه جلسه از کلاس معماریش رو دیدم همش پشت سر یوسفی حرف زد و یه جوی ایجاد کرد که همه خیال کنن یکی از طرف یوسفی اومده کلاسشو بهم بریزه. راستش یه جلسه فقط خاطره تعریف کرد. سر همین قضیه منم رفتم فیلمهای معماری یوسفی رو گرفتم و واقعا راضی هستم و میخوام معماری رو هم روی صد حساب کنم.

اما در مورد کتاب نصیر امیدوارم ارزون باشه فقط همین الان میگیرمش. راست میگی ما که میخوایم صد بزنیم روی یه منبع نباید بمونیم.
همین الان سر زدم کتابش یه کم برای الان گرونه برام، فعلا با همین راهیان و راسل طی میکنم تا دستم پولی بشه حتما میگیرمش. به نظرت راسل رو دارم، بخونم؟ چون به هر حال هر چی باشه گرایش هم هوش مصنوعی میخوام شرکت کنم و باید مسلط باشم.
متاسفانه من گول خوردم و تابستون با کلاس گسسته رضوی وقتم رو هدر دادم و همونطور که گفتم یا خوابش اومد یا داستان تحویل داد و خودش رو تعریف کرد خلاصه یه فیلم ۴۰ ساعته ۵ ساعتش هم مفید نبود Huh
به نظرم پارسه بهتر باشه چون همونطور که گفتم خیلی تعریفش رو شنیدم از رتبه برتر های هوش ولی نصیر هم عالیه و اینا همون ترجمه راسل هستن یا راسل رو بخونیم یا یکی از اینا رو
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , parandish@gmail.com
ارسال: #۳۹۶
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۵:۲۲ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من پس راسل رو میخونم، چون دو جلدی راسل رو دارم. منتهی جلد اولش فقط برای ارشد امتحان میاد. پول دستم بیاد کتاب نصیر رو هم میگیرم.

آره بابا این رضوی فقط از خودش تعریف میکنه، کاش همون تابستون اینجا نوشته بودی من منصرفت میکردم. من با فیلم معماریش اصلا حال نکردم و گفتم همش به یوسفی دری وری میگفت. فکر کن یکی بود تو کلاسش که از طرف مثلا یوسفی حرف میزد، کسی هم کاری بهش نداشت و خوب که یوسفی رو کوبید رضوی، برگشت گفت اینو بندازینش از کلاس بیرون. یه جوری هم وانمود کرد که انگار خدا منو ببخشه به زن یوسفی هم دری وری میگه. آخه اگه شاگردی حرفی غیر از درس میزنه شما بنداز از کلاس بیرون چرا وقت کلاس رو تلف میکنی!!!! ولی خداوکیلیش یوسفی فیلم معماریش که من گرفتم حرف نداره.

من امتحان نصیر آزمون آزمایشی اولش رو رتبه سه شدم ولی با رتبه ی بد در هوش و شبکه! برای همین احساس میکنم که برای هوش کتابم زیاد جالب نیست. احساس میکنم همون راسل رو بخونم و تست بزنم حرف نداره. حالا نصیر رو هم میگیرم.

برای شبکه هم شروع کردم به خوندن کراس راس از اول. امیدوارم اینو هم بتونم خوب بزنم. ولی بهترین درصد ها رو از ریاضی و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و معماری آورده بودم و بعد کامپایلر و زبانها و در نهایت باورم نمیشد که کتابهای یوسفی که من بدم میومد اینقده موثر بوده باشن اون هم برای منی که تقریبا صفر کیلومتر شروع کردم. به خدا نمیخوام تبلیغ کنم ولی بعد از یه آزمون آزمایشی متوجه شدم که این کتابها واقعا کمک کردن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۳۹۷
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من پس راسل رو میخونم، چون دو جلدی راسل رو دارم. منتهی جلد اولش فقط برای ارشد امتحان میاد. پول دستم بیاد کتاب نصیر رو هم میگیرم.

آره بابا این رضوی فقط از خودش تعریف میکنه، کاش همون تابستون اینجا نوشته بودی من منصرفت میکردم. من با فیلم معماریش اصلا حال نکردم و گفتم همش به یوسفی دری وری میگفت. فکر کن یکی بود تو کلاسش که از طرف مثلا یوسفی حرف میزد، کسی هم کاری بهش نداشت و خوب که یوسفی رو کوبید رضوی، برگشت گفت اینو بندازینش از کلاس بیرون. یه جوری هم وانمود کرد که انگار خدا منو ببخشه به زن یوسفی هم دری وری میگه. آخه اگه شاگردی حرفی غیر از درس میزنه شما بنداز از کلاس بیرون چرا وقت کلاس رو تلف میکنی!!!! ولی خداوکیلیش یوسفی فیلم معماریش که من گرفتم حرف نداره.

من امتحان نصیر آزمون آزمایشی اولش رو رتبه سه شدم ولی با رتبه ی بد در هوش و شبکه! برای همین احساس میکنم که برای هوش کتابم زیاد جالب نیست. احساس میکنم همون راسل رو بخونم و تست بزنم حرف نداره. حالا نصیر رو هم میگیرم.

برای شبکه هم شروع کردم به خوندن کراس راس از اول. امیدوارم اینو هم بتونم خوب بزنم. ولی بهترین درصد ها رو از ریاضی و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و معماری آورده بودم و بعد کامپایلر و زبانها و در نهایت باورم نمیشد که کتابهای یوسفی که من بدم میومد اینقده موثر بوده باشن اون هم برای منی که تقریبا صفر کیلومتر شروع کردم. به خدا نمیخوام تبلیغ کنم ولی بعد از یه آزمون آزمایشی متوجه شدم که این کتابها واقعا کمک کردن.

خیلی از اون آدمها هم آدمای خودش هستن برا جلب توجه ، حتی تو کلاساش ۴ نفر ثبت نام میکنن ولی میبینی ۲۰ نفر آنلاین هست سر جلسه ولی هیچ کدوم مشارکت ندارن و وقتی میپرسه همه جواب بدن همون ۴ نفر جواب میدن ... خلاصه من که خودم معلم هستم میدونم چه کلک هایی میزنه سر کلاس تا رو مطلبی که تسلط نداره معطل نشه و زود رد شه در حالی که مطلب مهمی هست
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
موفق باشی و انشالله این ۴ ماه هم خوب تلاش کنیم و به نتیجه مطلوب برسیم
۱
۰
ارسال: #۳۹۸
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۵۶ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من پس راسل رو میخونم، چون دو جلدی راسل رو دارم. منتهی جلد اولش فقط برای ارشد امتحان میاد. پول دستم بیاد کتاب نصیر رو هم میگیرم.

خیلی از اون آدمها هم آدمای خودش هستن برا جلب توجه ، حتی تو کلاساش ۴ نفر ثبت نام میکنن ولی میبینی ۲۰ نفر آنلاین هست سر جلسه ولی هیچ کدوم مشارکت ندارن و وقتی میپرسه همه جواب بدن همون ۴ نفر جواب میدن ... خلاصه من که خودم معلم هستم میدونم چه کلک هایی میزنه سر کلاس تا رو مطلبی که تسلط نداره معطل نشه و زود رد شه در حالی که مطلب مهمی هست
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
موفق باشی و انشالله این ۴ ماه هم خوب تلاش کنیم و به نتیجه مطلوب برسیم

ممنونم ازت، امیدوارم تو هم موفق بشی و اصلا دلسرد نشی. واسه اینکه هنوز وقت هست، خیلی ها از همین حالا تازه شروع میکنن. من خودم دوباره از اول شروع کردم واسه اینکه خداییش نمیخوام بیسواد برم دانشگاه. میرسی تموم میشه و میبینی که قبول هم شدی.
من خوشبختانه مشاورم خیلی خوب بود ولی خب خودم نتونستم زیاد با برنامه همگام بشم برای اینکه خیلی گرفتارم تو زندگی. مجبورم همیشه کار کنم. ولی الان یه هفته هست تقریبا که دارم خوب میخونم و موفق میشیم من مطمئنم. تازه باز شما رشته ی خودته، من از یه رشته ی کاملا غیر مرتبط اومدم و این کارو سخت میکنه.
پیروز باشین همه Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۳۹۹
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۸:۱۷ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
پشت کنکوریای ارشد موفق باشن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Who cares
ارسال: #۴۰۰
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Alireza.Moftakharzadeh نوشته شده توسط:  پشت کنکوریای ارشد موفق باشن

ارادتمند Smile

میبینم شما ارشد میخونین، یخرده راهنمایی کنین در مورد نحوه ی درس خوندن. ممنون میشم Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۴۰۱
۲۰ دى ۱۳۹۸, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Alireza.Moftakharzadeh نوشته شده توسط:  پشت کنکوریای ارشد موفق باشن

ارادتمند Smile

میبینم شما ارشد میخونین، یخرده راهنمایی کنین در مورد نحوه ی درس خوندن. ممنون میشم Smile

بله ببین وارد مقطع ارشد شدی تازه میفهمی خیلی چیزا رو نمیدونی سعی کند زبانتو قوی کنی که BASE ارشد زبانه چون اساتید خیلی رو مقالات تاکید دارن که دانشجو رو واسه پایان نامه آماده کنند اگه هم نتونی خوب بخونی مشروط میشی و بعدم اخراج
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares , marvelous
ارسال: #۴۰۲
۲۱ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۱ ق.ظ، توسط marvelous.)
(۲۰ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۴۲ ب.ظ)Alireza.Moftakharzadeh نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Alireza.Moftakharzadeh نوشته شده توسط:  پشت کنکوریای ارشد موفق باشن

ارادتمند Smile

بله ببین وارد مقطع ارشد شدی تازه میفهمی خیلی چیزا رو نمیدونی سعی کند زبانتو قوی کنی که BASE ارشد زبانه چون اساتید خیلی رو مقالات تاکید دارن که دانشجو رو واسه پایان نامه آماده کنند اگه هم نتونی خوب بخونی مشروط میشی و بعدم اخراج

ممنون از راهنمایی شما Smile من دوبار تا حالا ارشد خوندم و الان بار سومه که دارم امتحان میدم. به مقاله نوشتن و سرچ کردن و ترجمه مقالات و اینا وارد هستم، ایشالا اگه قسمت بشه وارد دانشگاه هم بشم مشروطی نداریم به امید خدا.
من بیشتر مایلم از تجربه ی کنکوری شما بشنوم. چه درسهایی رو چطوری خوندین و اینا. ممنونم از توضیحاتتون چون میتونه خیلی برای بچه هایی که ارشد اولی هستن مفید باشه. امیدوارم همیشه موفق باشید. Smile

دوستان عزیز کنکوری، در چه حالین؟ من دارم دور دوم رو به نیمه میرسونم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۴۰۳
۲۲ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۵۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام و خسته نباشید به همگی ! آقا من خواستم از اول شروع کنم بخونم چیزایی که فرستادید خیلی زیاد بود الان وقتشو نداشتم ! یه چندتا سوال داشتم ! واسه کامپایلر و سیستم یه کتاب یا جزوه ای دست نوشته ای چیزی که خلاصه باشه میشناسید که معرفی کنید ؟ مدار و معماری هم نظرتون درمورد فیلمای رضوی چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۴۰۴
۲۲ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید به همگی ! آقا من خواستم از اول شروع کنم بخونم چیزایی که فرستادید خیلی زیاد بود الان وقتشو نداشتم ! یه چندتا سوال داشتم ! واسه کامپایلر و سیستم یه کتاب یا جزوه ای دست نوشته ای چیزی که خلاصه باشه میشناسید که معرفی کنید ؟ مدار و معماری هم نظرتون درمورد فیلمای رضوی چیه ؟

سلام دوست عزیز، به جمع ارشدی ها خوش اومدی. من الان یه برنامه بهت میدم که بتونی باهاش راحت از روی کتابها بخونی و وقت هم کم نیاری. چیزی که هست الان دیگه وقت گذاشتن روی درسهای ریاضی فایده ای زیاد نخواهد داشت خصوصا برای اینکه خیلی ها ریاضی ضعیفی دارن. در ضمن ضریب ریاضی تو کنکور ۱ هست برای مهندسی کامپیوتر و آدم اینطوری با این وقت باقیمونده بهتر هست که روی درسهای تخصصی وقت بیشتری بزاره.

برای سیستم عامل جزوه ی خوب نمیدونم ولی در مورد کامپایلر میتونم بهت بگم که اگه کتاب شاپوری رو داشته باشی از انتشارات پوران پژوهش، شما فقط روخونی کن. فصل یک که تکرار مکررات هست، از فصل دو به بعد هم سعی کن برای هر مطلب مثالها رو خوب بخونی.

و اما در مورد فیلمهای رضوی برای مدار و معماری باید بهت بگم که پرتی زیاد داره، خیلی از خودش و تعریف میکنه و روی یه مطلب بی ارزش خیلی زمان میزاره. من با مدار و معماری یوسفی موافق ترم و خودم از فیلمهای اون استفاده میکنم.

در هر حال خوش اومدی به جمع کنکوری ها و خیالت هم راحت باشه که هنوز به اندازه ای وقت هست که بخونی و یه رتبه ی قابل قبول برای یه دانشگاه خوب بیاری، پس نترس و برو جلو. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۴۰۵
۲۲ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط sim_s.)
خیلی ممنون ??? راستش من کامپایلر پوران رو تقریبا یه هفته دیگه تموم میکنم فقط چون موقع خوندن خلاصه برداری نکردم میخوام یه جزوه خلاصه داشته باشم ازش که واسه یاد آوری داشته باشم ، ساختمانم امروز از رو مدرسان تموم کردم راضی بودم ازش ، هوش و پایگاه رو هم تموم کردم ، سیستم هم کتاب پارسه رو دارم خیلی حجمش زیاده میترسم ازش اصن تموم نمیشه دوفصلشو خوندم میگم اگه یه چیز خلاصه تری باشه اونو بخونم ! مدار و معماری هم یه چی در حد صفرم یه سری فیلم از رضوی دیدم خوب بود خوشم اومد واسه این پرسیدم بینم کسی کامل اطلاع داره چطوره یانه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۱ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close