زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۶۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۳۵ ب.ظ
از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  آره این سوال رو دقیقا ۱۵ دقیقه براش وقت صرف کردم و جدول فرضی ساختم وقتی به گزینه‌ها نگاه انداختم دیدم که جفتی جفتی مثه همن !!! اصلش گزینه یک بود اما چه فایده که گزینه چهارم همون یک بود
در این حالت باز باید گزینه درست رو بزنید. چون یک سال که من خبر داشتم از وضعیت درست و غلطها چند سوال رو دو گزینه‌ای کردن (یعنی هر کدوم رو که می‌زدی امتیازش براتون محاسبه می‌شد)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کسی سیستم عامل زده کلا؟
من دومیش رو زدم فقط. (بقیش رو اصلا نخوندم، انقدر طولانی و قیافش سخت بود)
دومی رو زدم بن بست نمیشه، اما Starve میشن. خدا رحم کنه. بعد از این همه خوندن، واقعا باید برن بمیرن. یعنی اونی که همینطوری اومده و سیستم عامل نزده با من فرق چندانی نداره. (اگر جلوتر نباشه. Undecided)
اسمش هم شده امتحان برای ارزش یابی. واقعا می خوام بدونم این سوالات سیستم عامل کیا رو ارزش یابی میکنه. رتبه ۱-۲۰ رو؟

منم همان را زدم. امیدوارم درست باشه

من پایگاه نخواندم. اون سوالی که گفته بود با توجه به جدول کدوم کوئری را نمیشه بدست آورد چی زدین؟ من زدم همسر یک شخص را. آخه فیلد همسر نداشت Big Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۲
۰
ارسال: #۶۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  یک سال که من خبر داشتم از وضعیت درست و غلطها چند سوال رو دو گزینه‌ای کردن (یعنی هر کدوم رو که می‌زدی امتیازش براتون محاسبه می‌شد)
الان کنکور تخصص پزشکی اینطوره
۰
۱
ارسال: #۶۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ ب.ظ
خداییش ارزشو داره یه تظاهرات ۲۵ هزار نفری( تعداد داوطلب‌ها )در ساختمان سازمان سنجش داشته باشیم

بچه‌ها خداییش دلم خیلی گرفته از ۳۰ بهمن سال گذشته تا به امروز صبح تا شب درس خوندم از کارم زدم بیرون خیلی هم امید داشتم.
نمی دونم چی بگم . . .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , hamidhamid , Helmaa , ayfer.a11 , zer0ne , marzieh , fe_atash
ارسال: #۶۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ ب.ظ
دوتا خنگ بازی اساسی درآوردم.
یکی سر سوال آخر منطقی، که نمی دونم چرا FF سمت راستی رو از همون اول D دیدم و هر کاری می کردم به جواب نمیرسید. گفتم صد در صد غلط. بعد دقیقه آخر فهمیدم که چه سوتی دادم. مسخره. برای خودم تذکر هم نوشته بودم که حواسم به اینا باشه. اَهههههه.
یکی هم سر ریاضی مهندسی. سر سوال انتگرال، نمی دونم چرا فکر کردم z=0 قطب حذف شدنیه. خنگ.
و این بود خنگ بازی های اینجانب در کنکور امسال.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Xilinx
ارسال: #۶۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
من که سیستم عامل استالینگ و مقسمی و پوران رو دقیق خوندم و تست‌ها را هم دو دور زدم.
۳ تا تست های پارسال رو هم می تونستم جواب بدم
امسال سیستم هیچی نزدم
واقعا طراح سوال باید خیلی بی شعور باشه که زحمات چند ماه یک نفر رو به باد بده (حالا بی سواد بودنش به کنار)Angry
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , hamidhamid , Helmaa , marzieh , najwa
ارسال: #۶۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کسی سیستم عامل زده کلا؟
دومی رو زدم بن بست نمیشه، اما Starve میشن. خدا رحم کنه. بعد از این همه خوندن، واقعا باید برن بمیرن. یعنی اونی که همینطوری اومده و سیستم عامل نزده با من فرق چندانی نداره. (اگر جلوتر نباشه. Undecided)
اسمش هم شده امتحان برای ارزش یابی. واقعا می خوام بدونم این سوالات سیستم عامل کیا رو ارزش یابی میکنه. رتبه ۱-۲۰ رو؟
نه بابا میخوان سرکنکورتست اعصاب وروان بگیرن ببینن کدوما تا آخرسالم هستند.من که کاملا هنگم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ayfer.a11 , fe_atash
ارسال: #۶۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ
من امروز هم خواستم یه دفترچه سئوالات از مراقبین بگیرم که گفتند توی سایت سنجش سئوالات رو میزنن
تا پارسال که سابقه نداشت این کار رو کنند. حالا منتظر میمونیم ببینیم میزنن؟
۲
۱
ارسال: #۶۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط Lantern.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  در این حالت باز باید گزینه درست رو بزنید. چون یک سال که من خبر داشتم از وضعیت درست و غلطها چند سوال رو دو گزینه‌ای کردن (یعنی هر کدوم رو که می‌زدی امتیازش براتون محاسبه می‌شد)
این بدترین خبری بود که بعد کنکور تا این لحظه شنیدم.چون کاملاً پاسخ این سوال واضح بود و چون توی ۲ تا گزینه بود من به گمان اینکه سوال حذف میشه نزدم.آخه یکبار شبیه همین اتفاق توی آزمایشی سنجش اتفاق افتاده بود که ۲ گزینه صحیح بود و من یکی از گزینه‌ها رو زدم بعد داخل کلید گزینه دیگه رو صحیح گرفته بود و جواب من غلط شده بود.اینم از کارای سازمان سنجشه دیگهConfused

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh
ارسال: #۷۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ)tiradan نوشته شده توسط:  خداییش به نظر من امسال امتحان سخت بود.

زبان رو بالای ۷۰ زدم.

همینو میتونم با کمال اطمینان بگم.

خلاصه همگی خسته نباشید... Wink

چطوری هادی اسماعیلی؟Big Grin
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ب.ظ
می دونین چرا اینقدر آزمونم بد شد؟ ۳۰ دقیقه زبان و ۴۵ دقیقه ریاضی اومدم سر سوالای مشترک دیدم خودشون حداقل ۱۵۰ دقیقه وقت لازم دارن . خراب کردم ۷ تا از ۲۷ تا رو جواب دادم و می دونم یکیشونم اشتباهه.
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید
باید اسم خودم رو بذارم لوک خوش شانس
برنامه سازی رو حذف کردم بجاش کامپایلر خوندم از اقبال خوب من Angryبرای اولین سال فقط ۲ سوال کامپایلر دادن و بقیه رو برنامه سازی

من ولی خیلی حال کردم...آخه کامپایلر و حذف کردم بجاش برنامه سازی خوندم...سر امتحان اونقد چسبید که

وایییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!۱
که چقدر خوشحال هستم ؟؟
من اینقدر سرم درد گرفته بود که اولین نمی فهمیدم چیکار می کنم و چه درسی را پاسخ می دهم فقط پاسخ می دادم
وقتی بیرون آمدم مخم سوت کشید سوت سوت که چرا کامپایلر جواب ندادم (وای سوالاتش را ندیدم)
تا خود خونه به خودم فحش می دادم
حالا که می گید دوتا سوال بوده می فهمم که همون سوالاتی بوده که من فکر می کردم جزء برنامه سازی است
من خیلی خوشحالم
برنامه سازی سوال ارجاع با نام و ... اگر کل اعداد اون صفحه را جمع می کردی ۲۰ نمی شد در حالی که در همه گزینه‌ها عدد ۲۰ بود!!!
۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کسی سیستم عامل زده کلا؟

منم همان را زدم. امیدوارم درست باشه

من پایگاه نخواندم. اون سوالی که گفته بود با توجه به جدول کدوم کوئری را نمیشه بدست آورد چی زدین؟ من زدم همسر یک شخص را. آخه فیلد همسر نداشت Big Grin

گزینه ۱ می‌شد Sad

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , kerm
ارسال: #۷۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۰۰ ب.ظ
با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
ریتم سوالات هوش شبیه ۹۰ بود تاحدودی
من فقط ۳تازدم..
۱) هرس آلفابتا:گزینه x<3 , y>7
۲) بیزین (همون روبات): ۱/۶۶%
۳) جستجوی اول سطح: ۳> >2

کسی هوش زده؟

تنها تعمق در کارهاست که می تواند ما را به جلو ببرد نه جمع کردن حقایق!
آلبرت انیشتین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ayfer.a11 , Ali-B
ارسال: #۷۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۰۰ ب.ظ
من اون سوال آرش کمانگیر رو زدم همسر
سیستم عامل هم اون تست رو زدم بن بست داره ولی گرسنگی نه
سیستم عامل نخوندم اصلا چون پارسال ۳تا کتاب خوندم دریغ از یه تست
کجای مملکت درسته آخه؟
اونی که گفت دوباره برگزار بشه باید بگم اینجا ایرانه نه سوییس
مثل پارسال یه کلید اشتباه میدن
اعتراضم میکنی اصلا براشون مهم نیست
میگن.......اینا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۵۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۴۱۰ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۲۶۸ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۸,۰۷۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۴۱۹ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۳۴ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۴۰۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۳۰۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close