زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط sunsmile.)
سلام
من رتبم ۵۰۲ شبکه شده، سهمیه رتبه اولی دانشگاه هم دارم، بنظرتون کجا قبول میشم؟
فک میکنید شیراز میارم؟؟؟
چجوری باید از سهمیه رتبه اولی استفاده کنم؟
تو رو خدا کمک کنین خیلی ناراحتم :-(
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ
RE: داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟
سلام
حتمن حتمن پیگیری کن از خود سازمان سوال کن
اگه سال اولیه ک کنکور میدی و هنوز یک سال از فارغ التحصیلیت نگذشته رتبت یک سوم میشه

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sunsmile
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط it.eng.)
سلام من تو یک تاپیک دیگه هم توضیح دادم این مسأله رو منتهی الان یادم نیست Big Grin
اولین و مهم ترین کاری که باید بکنید اینکه برید بخش مربوط به استعداد های درخشان دانشگاهتون
یک فرمی آخر دفترچه انتخاب رشته هست
اون رو باید دانشگاه برای شما پر کنه و مهر بزنه
فرم رو پیش خودتون نگه می دارید که انشاا... زمان ثبت نام از اون استفاده کنید
دانشگاه هم توی یک تاریخ مشخصی که سازمان سنجش اعلام می کنه وظیفه داره شما رو به عنوان شاگرد اول ورودی خودتون به سنجش معرفی کنه
زمانی که انتخاب های شما در حال بررسی هست
اول با رتبه اصلی تون و بدون در نظر گرفتن سهمیه بررسی میشه که تو کدوم دانشگاه قبول میشید
و اگر با رتبه خودتون اون انتخاب رو نیارید با سهمیه شاگرد اولیتون بررسی می کنند و تا آخرین انتخاب این روند ادامه داره
اما در رابطه با شاگرد اولی اینو بگم که حتما باید ۸ ترمه فارغ التحصیل شده باشین و حتما هم شاگرد اول باشید و نه اول تا سوم
و در رابطه با میزان تأثیرش اینو بدونید که خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو بکنید
مثلا یکی از دوستای من ۲۰۰۰ بود و با این سهمیه تجارت-شبانه-امیر کبیر و شبکه-شبانه-الزهرا رو آورده بود که چون الزهرا انتخاب قبل تر از امیرکبیرش بود اونجا قبول شد و در کارنامه نهایی متوجه شد که امیرکبیر هم می تونسته بره
ولی اینو هم بدونید که انگار امسال ظرفیت ها فرق کرده و من با شرایط ۲ سال پیش این رتبه رو مثال زدم
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ق.ظ
RE: داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)it.eng نوشته شده توسط:  .
خیلی ممنونم از توضیحاتتون
فقط یه سوال : من اگ تو انتخاب رشته مثلا جای پایین و بدرد نخوری بزنم ک با رتبه خودم و بدون سهمیه میارم و اونو قبول شم با سهمیه دیگه چک نمیشه برام ک ببینن کجاها میارم، یا اینکه با سهمیه هم چک میشه ک کجا قبول میشم؟
اخه من هیچ تجربه ای تو انتخاب رشته ندارم، میخواستم ببینم اگ اینجوره جاهای پایینو نزنم اصلا...
بازم ممنون از راهنماییتون :-)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)sunsmile نوشته شده توسط:  
سلام من تو یک تاپیک دیگه هم توضیح دادم این مسأله رو منتهی الان یادم نیست Big Grin
اولین و مهم ترین کاری که باید بکنید اینکه برید بخش مربوط به استعداد های درخشان دانشگاهتون
یک فرمی آخر دفترچه انتخاب رشته هست
اون رو باید دانشگاه برای شما پر کنه و مهر بزنه
فرم رو پیش خودتون نگه می دارید که انشاا... زمان ثبت نام از اون استفاده کنید
دانشگاه هم توی یک تاریخ مشخصی که سازمان سنجش اعلام می کنه وظیفه داره شما رو به عنوان شاگرد اول ورودی خودتون به سنجش معرفی کنه
زمانی که انتخاب های شما در حال بررسی هست
اول با رتبه اصلی تون و بدون در نظر گرفتن سهمیه بررسی میشه که تو کدوم دانشگاه قبول میشید
و اگر با رتبه خودتون اون انتخاب رو نیارید با سهمیه شاگرد اولیتون بررسی می کنند و تا آخرین انتخاب این روند ادامه داره
اما در رابطه با شاگرد اولی اینو بگم که حتما باید ۸ ترمه فارغ التحصیل شده باشین و حتما هم شاگرد اول باشید و نه اول تا سوم
و در رابطه با میزان تأثیرش اینو بدونید که خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو بکنید
مثلا یکی از دوستای من ۲۰۰۰ بود و با این سهمیه تجارت-شبانه-امیر کبیر و شبکه-شبانه-الزهرا رو آورده بود که چون الزهرا انتخاب قبل تر از امیرکبیرش بود اونجا قبول شد و در کارنامه نهایی متوجه شد که امیرکبیر هم می تونسته بره
ولی اینو هم بدونید که انگار امسال ظرفیت ها فرق کرده و من با شرایط ۲ سال پیش این رتبه رو مثال زدم
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ
دوست عزیز شما میتونی امسال از سهمیه ت استفاده نکنی و بذاری برای سال بعد ازش استفاده کنی که رتبه ت بهتر شد
دوست من ۲سال پیش ۲۱۰ شد فک کنم و با سهمیه ش شبکه روزانه علموصنعت اورد
اونم سال اول از سهمیه ش استفاده نکرد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۴۰۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۵۴ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۶۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۵۲ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۶۷۲ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۷۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۱۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۴۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۵۹ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close