زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج ارشد کنکور ۹۱ مانشتی ها در یک PDF

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
Lightbulb نتایج ارشد کنکور ۹۱ مانشتی ها در یک PDF
سلام

حالتون چطوره؟؟؟

طبق معمول اول باید تبریک گفت!!!! خب .... منم به سهم خودم به همه دوستانی که تلاش کردند(چه به نتیجه دلخواهشون رسیدن و چه نرسیدن) تبریک میگم.

فایل زیر حاوی نتایج کنکور ارشد ۹۱ مانشتی هاست که سعی کردم کامل باشد.امیدوارم این فایل منبع خوبی برای تمام کنکوری های ۹۲ باشد.

علاوه براینکه این پی دی اف منبع خوبی برای کنکوری های ۹۲ هست وسیله ای است که ارشدی های ۹۱ ، هم کلاسی های جدید و دوستان خودشونو پیدا کنن و از یاد نبرن.همچنین میتونید رتبه ی خودتونو توی مانشت بسنجین.

باشد که دوستان ارشدی قدردان مانشت باشندو ارتباط خودشونو با مانشت قطع نکند و به بچه هایی که در سال های آینده کنکور دارند مشاوره و کمک بدهند.

تاریخ آخرین ویرایش: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

لینک دانلود در پرشین گیگ >>>>>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
www.manesht.ir.pdf
اندازه فایل: ۷۸۲/۵۶ KB

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۶۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , Aurora , Masoud05 , alirrrrrr , انرژی مثبت , a_azarbarzin , jameshenas , sir_ams , Helmaa , Mahbanoo313 , zarei1991 , hadirr , anyone , samaneh_aftab , baharan20 , sherkat , mohammadsaleh.samimi , memco , mohsen_m , zer0ne , irisadaf , Marcel , hamid_c , razie molavi , shahabkamali , ماه بانو , Fantasy , misagh01 , follower , arman405 , Parva , neilabak , rasoul67 , berkeley , عسل شیرین , siloi , esi , HRZ , lili91 , Payam92 , mehrhanieh , elhamak , موج , watson , m@hboobe , Msccom , roshan , SarahRad , sd_javadi , Sunshine Off , web132 , shervinrs , parastou , hanif , sarbaz1214 , باران سپهری , Pakzad , MEHDI_M , sadeghb , Afroz , user22 , forouzan , Mehran , mehrnoosh1 , Engineer , sepideh_a1360 , jafarir , zohre shah , **sara** , leila taghizade , چـکاوک , ati314 , Jooybari , eris229 , deh-ab , rezvan_m , farnaz.sad , Ali-B , ghaderiyaser , nasirodin , reza899 , ADELZX , hamed_jon , younes , kiany , 862222822 , MS.rezvan , Mansoureh , secure , a.hooshmand , pouri_sb , sina89 , GoodStudent67 , Pegasus , ida_isp , ashkan_d13 , homa , !!!Alireza!!! , m_zamani0575 , Fatemeh , arinmt , prosperous , najme60 , saeed71 , tahmasebi , Ahad.mozafari , fatima1537 , rend4rend , mohammadali1990 , *farnaz* , masoud.bala , LORD0098 , A.nonymous , baranchi , رقابت , ramzi , kingxerxes , csharpisatechnology , smart , MoonRise , azad_ahmadi , reyhaneh64 , هاتف , S - Is , رضا_ایرانی , mehrang , mf_79 , mehrdad372 , tiger2012 , 8Operation , fz_916 , miss_mx , - rasool - , arash.k , brilliant , sajaddandy , nasrin65_15 , aryaeei , maximus , nazanin2020 , roger670 , pkpooria , parande27
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ازتون بخاطر وقتی که واسه جمع اوری و تهیه این لیست گذاشتید تشکر می کنم Smile دوستانی هم که اسمشون در لیست هست و کارنامشون رو اپلود نکردن اگه لطف کنن و کارنامه رو هم اپلود کنن که دوستمون بتونن این فایل رو اپدیت کنن ممنون می شم. سایر دوستانی هم که کارنامشون هست ولی محل قبولی رو اعلام نکردن ممنون می شم این کار رو انجام بدن تا بشه این لیست رو اپدیت کرد.

با تشکر از همه دوستان

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , moha , عسل شیرین , **sara** , kingxerxes
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
کار فوق العاده ای انجام دادین . اطلاعات خیلی کاملی میشه از این جداول به دست آورد . خوش به حال دوستانی که رشتشون مهندسی کامپیوتره .

واقعا ممنوووووووووووووون . دستتون درد نکنه بابت وقتی که گذاشتین
امیدوارم سال بعد اسم شما رو هم جزو قبولی ها ببینیم .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
پس مجموعه آی تی چیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟

I definitely will win
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarhang
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
RE: نتایج ارشد کنکور ۹۱ مانشتی ها در یک PDF
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  پس مجموعه آی تی چیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟

سوره المائدة آیه۳۲

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , brilliant
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ
ممنون...خیلی وقته منتظر همچین مجموعه ای بودم....اگه اینکارو نمیکردید خودم می خواستم دست به کار بشم....خلاصه تشکر می کنم از شما مانشتی عزیز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , kingxerxes
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ
کاش ازاد هم همچین چیزی داشت واسه تکمیل ظرفیت Sad
۱
۱
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
نرم تهران شهید بهشتی شبانه روزانه؟ چیزی نزندید
معماری چه خوبب بوووووووووودددد .. نرم از همه بدتر بودد ... هوشم خوب بود
۱
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  نرم تهران شهید بهشتی شبانه روزانه؟ چیزی نزندید
معماری چه خوبب بوووووووووودددد .. نرم از همه بدتر بودد ... هوشم خوب بود

ببخشید ، خود کاربر ننوشته بود...میتونید از خودشون بپرسید...

سوره المائدة آیه۳۲

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_c
ارسال: #۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
ممنون از بابت فایلتون، معلومه که زمان زیادی صرف کردین، تشکر میکنم
وقتی که کارنامه ها اومده بود من یک فایل جمع بندی کردم

و قرار بود محل قبولی ها بعد اعلام نتایج اضافه بشه، که فقط برای علوم کامپیوتر فرصت شده ویرایش کردم اونهم به این دلیل طول کشید که بچه هایی که اعلام رتبه کرده بودن ؛ بعضی هاشون محل قبولی رو اعلام نکردن.

امیدوارم برای ایتی فایل من بتونه کمکتون کنه، اگه بخوایین فایل Word رو براتون میل بزنم، آدرس ایمیلتون رو پ.خ بزنین.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , jameshenas , mammad_asir , **sara** , sarabb , S - Is , mehrang
ارسال: #۱۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان
با رتبه ۸۸ نرم افزار شهید بهشتی قبول شدم
ریاضی ۸۳/۲۰
زبان سفید
مشترک۵۳/۵۲
تخصصی نرم افزار ۳۵
معدل۲۸/۱۷
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_c , M.Amin.M , Marcel , esi , memco , elhamak , jameshenas , Msccom , zohre shah , **sara** , GoodStudent67
ارسال: #۱۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)nasek نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ریاضی ۸۳/۲۰
زبان سفید
مشترک۵۳/۵۲
تخصصی نرم افزار ۳۵
معدل۲۸/۱۷
با این رتبه چرا شهید بهشتی رفتی ؟؟؟؟
اما مرسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)nasek نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ریاضی ۸۳/۲۰
زبان سفید
مشترک۵۳/۵۲
تخصصی نرم افزار ۳۵
معدل۲۸/۱۷

ایشالا تو نتایج ثبت می کنم....ممنون

سوره المائدة آیه۳۲

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  ممنون از بابت فایلتون، معلومه که زمان زیادی صرف کردین، تشکر میکنم
وقتی که کارنامه ها اومده بود من یک فایل جمع بندی کردم

و قرار بود محل قبولی ها بعد اعلام نتایج اضافه بشه، که فقط برای علوم کامپیوتر فرصت شده ویرایش کردم اونهم به این دلیل طول کشید که بچه هایی که اعلام رتبه کرده بودن ؛ بعضی هاشون محل قبولی رو اعلام نکردن.

امیدوارم برای ایتی فایل من بتونه کمکتون کنه، اگه بخوایین فایل Word رو براتون میل بزنم، آدرس ایمیلتون رو پ.خ بزنین.

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییBig GrinHeartShy

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۱۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
پس من کوشم؟ Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , M.Amin.M , **sara** , rezvan_m , memco

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۷۸۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۶۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۴۱۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۲۹۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  تبدیل به pdf homeless ۲ ۳,۰۸۴ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: homeless
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۶۷۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close