زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نقاط ضعف و قوت کتابهای مختلف ، برای صرفه جویی در وقت و انرژی

ارسال: #۳۱
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: نقاط ضعف و قوت کتابهای مختلف ، برای صرفه جویی در وقت و انرژی
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها به جای کتاب شبکه پارسه چه کتاب دیگه ی خوبه؟؟؟؟؟؟
من هر چی دنبال این کتابم پیداش نمی کنم
با سلام:
شما شبکه راهیان ارشد چاپ جدید بگیرید خیلی عالیه تمام تست های امسال هم حل کرده و خیلی مطالبش جالبه /...
فقط چاپ جدیدش تعداد صفحاتش هم ۳۹۹ تا هست /...
موفق و پیروز باشید یا حق/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa
ارسال: #۳۲
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ق.ظ
سلام
برای هوش مصنوعی می خوام برم کتاب بگیرم... چه کتابی رو بگیرم بهتره بچه ها؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ق.ظ
Re: نقاط ضعف و قوت کتابهای مختلف ، برای صرفه جویی در وقت و انرژی
کتاب ساختمان و طراحی مقسمی چه ایرادی داره؟ به نظرم خیلی خوبن!

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran
ارسال: #۳۴
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ، توسط hoynome.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ)kerm نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به معماری مقسمی چیه؟ ارزش خوندن یا حل تست داره یا نه؟

معماری فقط جزوه دکتر اجلالی اگه تونستید کلاس هم برید که دیگه چه بهتر می تونم بگم پارسال ۱۰۰% تستا رو می شد باهاش جواب داد

(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها به جای کتاب شبکه پارسه چه کتاب دیگه ی خوبه؟؟؟؟؟؟
من هر چی دنبال این کتابم پیداش نمی کنم

کتاب شبکه و سیستم عامل دکتر حقیقت رو به صورت تکی تو خود پارسه می فروشن می تونید از اونجا تهیه کنید
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  برای هوش مصنوعی می خوام برم کتاب بگیرم... چه کتابی رو بگیرم بهتره بچه ها؟؟؟؟

کتاب راهیان ارشد خیلی روان و خوب توضیح داده .
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ
دوستان به نظر من نباید اینجوری یه چیزو بت کنید. حالا این کتابا که می گید اون قدرا هم خوب نیستن. در مورد کتابای آقای یوسفی به نظز من بیشتر آدمو به سمت حفظ کردن مطالب می بره تا فهمیدن و تجربه نشون داده که تستای کنکور تو سالای اخیر بیشتر دارن به سمت مفهومی شدن می رن. کتابای مقسمی هم به نظرم باز کمتر این جوریه. به نظرم کتابای دیتا و طراحی و دیتابیسش و حتی منطقیش خوبن. معماریشم انصافا تو درس خوبه و از وسطای کتاب به بعد تستاش یه مقدار ناجور میشه. من می بینم خیلی از دوستان میان اینجا و نسخه می پیچن که الا و بلا فلان کتاب خوبه و اون یکی به درد نمی خوره. در حالی که شاید خودشون هم اون کتاب دیگرو نخوندن و صرفا از روی اظهار نظر دیگران این حرفو می زنن و هی میگن اینو بخونید این یکیم بخونید و اون دوتای دیگرم بخونید اونم واسه فقط یه درس!!! خوب عزیز من این چه پیشنهادیه شما که همه ی کتابارو گفتی. حالا اون بدبختی هنوز هیچ کدومو نخونده میاد این پستارو می بینه و کلا روحیشو می بازه. حرف من اینه که اکثر این کتابای کنکوری ۸۰ ۹۰% مطالب رو گفتن حالا یکی با بیان بهتر و یکی بدتر. یکی با یه سطح بالاتر یکی پایین تر. یکی لقمه رو آماده کرده یکی هم میزاره یکم فکرم بکنی. خلاصه اینکه به نظر من این نسخه پیچیا خیلی کار درستی نیست. اگه شما واقعا همه ی کتابارو خوندید اون کتابیو که به صرفه تره واسه خوندن معرفی کنید چون تو کنکور باید وقتو بهینه استفاده کرد و وقت خوندن تمام کتابای دنیا وجو نداره!!!

حالا از این حرفا بگذریم کسی یه کتاب جمع و جور و خوب توضیح واسه ریاضی مهندسی و آمار سراغ نداره ؟؟ تو رو خدا نیاین بگین پارسه!!! آخه واقعا نمی صرفه واسم اون حجم کتابارو بخونم واسه ریاضی. یه کتاب جمع و جور خوب می خوام که بالاخره یه حد نسبتا خوبی از مطالب رو پوشش بده و اگه بخونیش بتونی یه ۳ ۴ تا تست از ۸ تارو بزنی. ممنون.
۳
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , kashir , milad.fashi@gmail.com
ارسال: #۳۷
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
Re: نقاط ضعف و قوت کتابهای مختلف ، برای صرفه جویی در وقت و انرژی
خب دو فصل اول رو که پیچیدگی زمانیو ایناس باید از روی نیپولیتان خوند که عالیه

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۰
۱
ارسال: #۳۸
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
برای ریاضی مهندسی معتقدی رو می خوندم خیلی سنگین بودش و با نحوه درس دادنش کنار نیومدم. کتاب بهتری سراغ ندارین نکته ها رو تو مثالا آورده باشه؟ درس رو هنگام تمرین حل کردن گفته باشه...
معتقدی بدیش اینه نکته ها رو ردیف گفته بعدش اومده تمرین حل کرده...!
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  البته من تمام کتابهای آقای مقسمی رو دارم و در موردشون اظهار نظر کردم.

فقط مدار منطقی رو ۲ماه روی کتاب ایشون کار کردم هرچقدر تلاش کردم نمیتونستم درست تست بزنم یک فصل کتاب آقای یوسفی رو خوندم و به راحتی تست ها رو زدم.

برای ریاضی مهندسی من هم از کتاب آقای معتقدی خوشم نیومد و برعکس عاشق کتاب آقای کریمی شدم.

آمارواحتمال بدون شک پارسه خوبه اگه کتابش گیر نمیاد خود موسسه به طرز عجیبی یکی از کتابهای آقای طورانی رو روی سایت گذاشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط ترتیب فصل ها با آمار و احتمال مهندسی متفاوته

البته نمیشه با یک برگ ریاضی خوندن نصف تست ها رو زد. کسایی که این کتاب ها رو میخونن هم باز استرس دارند که آیا بتونند ۳-۴ تا تست رو جواب بدن یا نه
من با کتاب ریاضی مهندسی پارسه بیشتر از حجمش با نحوه ی بیان مطالبش مشکل دارم. یهو همه چیزو گفته در حالی که می تونست بعد از هر چیزی که میگه یه مثال بیاره واسه جا افتادن موضوع بعد بره بعدی خلاصه اینکه آدمو زده می کنه. حالا این کتاب آقای کریمی مال کدوم انتشاراته ؟
کتاب آمار پارسه رو دارم. آخرش فک کنم باید همونو بخونم :-؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی نصیر دقیقا چیزیه که شما میخوای ولی یکم وقت رو از دست میدی. چون ایشون روش تدریسشون کاملا با آقای معتقدی متفاوته و یعنی دقیقا همون چیزیه که شما میخوای

فروش تکی هم داره نصیر؟ مثل پارسه که نیست؟
از نظر وفتی که آره اما ریاضی مهندسی فوریه رو از همون معتقدی خوندم نهایتا یک یا دو فصل دیگه از همین کتاب بخونم. بقیش خذف :دی
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
این کتاب نصیر هم که ۵۰۰ ۶۰۰ صفحه است :دی یادمه جزوه کلاسمون خیلی کمتر بود کاش اونو می داشتم :دی
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
دوستان برای الگوریتم به جز کتاب پوران چه کتاب کنکوری رو پیشنهاد می کنید؟

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  سلام
برای هوش مصنوعی می خوام برم کتاب بگیرم... چه کتابی رو بگیرم بهتره بچه ها؟؟؟؟

من امروز کتاب راهیان ارشد نوشته ارسطو خلیلی رسید دستم خیلی روون توضیح داده هنوز تستهای کنکور رو نزدم ولی فکر کنم همه اون چیزایی که واسه کنکور لازمه بدنیم توش آورده

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  کسی یه کتاب جمع و جور و خوب توضیح واسه ریاضی مهندسی و آمار سراغ نداره ؟؟ یه کتاب جمع و جور خوب می خوام که بالاخره یه حد نسبتا خوبی از مطالب رو پوشش بده و اگه بخونیش بتونی یه ۳ ۴ تا تست از ۸ تارو بزنی. ممنون.

کتاب ریاضیات مهندسی استاد کریمی از انتشارات نصیر در ظاهر حجیم هست ولی خیلی مطلبو واسه آدم راحت کرده و تمام نکات رو هم آورده، سریع هم پیش میره.

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  فروش تکی هم داره نصیر؟ مثل پارسه که نیست؟

بله داره، من تکی رفتم گرفتم از همون موسسه نصیر
۱
۱
ارسال: #۴۴
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
اگر من clrsو مقسمی رو واسه الگوریتم بخونم نیازیه که پورانم بخونم؟

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  اگر من clrsو مقسمی رو واسه الگوریتم بخونم نیازیه که پورانم بخونم؟

نه بابا!! همینا هم زیاده!

به نظرم تو اول مقسمی بخون. بعد CLRS رو ورق بزن.

There is no there there.
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۸۳۵ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۶ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۷۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Exclamation یه عالمه کتابهای نوی کنکور ارشد marvelous ۲۰ ۸,۳۴۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nikiii
  نقاط وارسی پایگاه داده پیشرفته hashemi15 ۰ ۱,۸۹۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hashemi15
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۳ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۳۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۰ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close