زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نقاط ضعف و قوت کتابهای مختلف ، برای صرفه جویی در وقت و انرژی

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان.
امروز با خودم فکر کردم واسه کنکور کتاب کمی پیدا میشه که همه مطالب رو خوب و کامل هم پوشش داده باشند و هم خوب توضیح داده باشه . اکثر کتابها تو یه فصل خوب و کامل هستن و توی بعضی فصل ها کاملتر...
و با توجه به اینکه هر کسی تقریبا یکی از کتابهای کنکوری رو می خونه و وقت هم نمی شه که چند تا کتاب از یه درس رو خوند این ایده تو ذهنم اومد که هر کسی که داره می خونه بیاد نقاط ضعف و قوت کتابی رو که می خونه بگه که بقیه افراد مستقیم برن اون فصلی که نقطه قوت کتاب هست رو بخونن تا اینکه چند تا کتاب رو بخونه ، یه جورایی تجربه هامون رو به اشتراک بذاریم فکر کنم خیلی سریع تر پیش بریم و % تو کنکور بالاتر میره چون به جای خوندن یک کتاب (با نقاط ضعف و قوتش) و یا خوندن ۲-۳کتاب (که زمان زیاد می بره و توصیه هم نمی شه) میایم بهترین و کاملترین فصل از چند کتاب رو میخونیم...چون حجم فصل ها کمتر و زودتر هم تموم میشه به نسبت یه کتاب کامل میتونیم کتابها رو از کتابخونه قرض بگیرم... نظرتون چیه؟
واسه شروع هم از سیستم عامل شروع می کنیم و برای هر درس یه موضوع مثل همین می ذاریم و ادامه میدیم...

--------------------------------------------------------------------------------
کسی در مورد کتاب سیستم عامل مقسمی اطلاعاتی داره؟
به نظرتون این کتاب چطوره؟ کدوم فصل هاش ضعیفتر هست نسبت به کتابهای دیگه و کدوم فصل هاش قویتر؟
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , aatwo , Payam92 , soniasa
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
RE: نقاط ضعف و قوت کتابهای مختلف ، برای صرفه جویی در وقت و انرژی
اگر وقت دارید حتما سیستم عامل پارسه رو بخونید. چون واقعا یاد میگیرید. اما وقت گیره. کتاب هوش پوران رو بجای راسل بخونید. چون تمومه متن رو آورده و حتی ساده تر گفته و اصطلاحات انگلیسیشم همراهش هست. چیزی که در راسل دیده نمیشه. کتاب ساختمان گسسته گریمالدی هم فوق العادست. تجربه ی دوستان نشون داده ساختمان گسسته پوران صرفا برای جمع بندی کاربرد داره. واسه ی شبکه هم به پارسه اکتفا نکنید.

فعلا فقط میتونم راجع به این درسها قضاوت کنم.
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran , anita_66 , Nasi Be , soniasa
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ق.ظ
بچه ها کدوم رنگ کتاب پوان پژوهش رو می خونید؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ق.ظ
آبی دیگه

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Pakzad , mohammadali1990
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ
آبی. رنگهای دیگش چیه؟
۰
۲
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ
کتاب های رنگ مشکی هم هست.همینجوری که بهش نگاه انداختم به نظر توضیحاتش بیشتر از آبیه!ولی تستاش کمتره.
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
کتاب نظریه زبان ها ترجمه شده کسی سراغ نداره؟ من کتاب مقسمی رو خوندم ولی خیلی خلاصه هست و اشتباه هم زیاد داره و اصلا توصیه نمی کنم. بیشتر شبیه نوت برداشتن میمونه کتابش.
کتاب بهتری کسی سراغ داره؟ حل تمرین لینز هم دارم اون خوبه و همهش واسه کنکور به درد نمی خوره باید خودت حل کنی تا نکته هاش رو در بیاری که وقت گیره...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  .....
واسه ی شبکه هم به پارسه اکتفا نکنید.
.....

در کنارش چه کتاب دیگه ای می خونید؟

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ق.ظ
من کنارش کتاب کراس و راس رو میخونم و ۳۰۰۰ مسئله هم کار میکنم. کتاب تستیه دیگه ای جز پارسه توصیه نمیشه
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: kerm
ارسال: #۱۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
من برای شبکه گارسیا دارم می خونم می تونه مفید باشه ؟ یا راس رو به جاش شروع کنم؟

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  من برای شبکه گارسیا دارم می خونم می تونه مفید باشه ؟ یا راس رو به جاش شروع کنم؟

نظر من اینه در کنار پارسه، یا گارسیا خونده بشه یا کراس و سوالای پایان فصل کراس و گارسیا و تننباوم و اگه شد سیلبرشاتس و تننباوم و فروزان رو حل کنیم. البته همه مسائل این کتابا توی ۳۰۰۰ مسئله صفایی اومده. کلا میگن تو امیر کبیر از پارسال کراس درس میدن
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , hamid88
ارسال: #۱۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ
نظرتون راجع به معماری مقسمی چیه؟ ارزش خوندن یا حل تست داره یا نه؟

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ)kerm نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به معماری مقسمی چیه؟ ارزش خوندن یا حل تست داره یا نه؟

من خودم ۲-۳ فصل از این کتاب رو خوندم مطالبش زیاد گیرا نبود و خسته کننده هم بود واسه همین گذاشتمش کنار و به فکر پوران هستم. اینجور که من شنیدم پوران بهتره
مقسمی کتابهای سیستم عامل و ساختمان داده هاش عالی هستن مخصوصا سیستم عامل اگه با پارسه تستهاش رو بری جلو دیگه نیازی به کتاب دیگه نیست . اما معماریش زیادجالب نیست.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kerm , soniasa
ارسال: #۱۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط p.daliri.)
سلام خدمت همه دوستان
میخواستم بدونم سیستم عامل آقای مقسمی درچه سطحی هستش چون بعضی اعضاخیلی جاهامیگن غلط زیاد داره؟؟

سلام خدمت همه دوستان
میخواستم بدونم سیستم عامل آقای مقسمی درچه سطحی هستش چون بعضی اعضاخیلی جاهامیگن غلط زیاد داره؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ
بچه ها به جای کتاب شبکه پارسه چه کتاب دیگه ی خوبه؟؟؟؟؟؟
من هر چی دنبال این کتابم پیداش نمی کنم

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۷۷۳ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۴۷ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۲۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۴۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Exclamation یه عالمه کتابهای نوی کنکور ارشد marvelous ۲۰ ۸,۰۴۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nikiii
  نقاط وارسی پایگاه داده پیشرفته hashemi15 ۰ ۱,۸۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hashemi15
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۱۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۹ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close