زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۸۸۶
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ
دوستان لطفآ اینقدر نقل اندر نقل نگیرید یه صفحه نصف بیشترش نقل قوله یا اگه میگیرید همه ی متنشو نذارید چند جمله اول وبعد چندتا ..
باتشکر.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana2010 , شاپری , gordafarid , m_gh , asusx59sr , آلبالو , samereh , mohammadali1990 , jameshenas , sara_sb92
ارسال: #۸۸۷
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ
Blushسلام بچه ها. امیدوارم من هم بهتون برسم آخه من فقط بعد از ظهر ها وقت دارم. اما من می تونم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh , mohammadali1990 , jameshenas , sara_sb92
ارسال: #۸۸۸
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط شاپری.)
۱ سوال بی ربط دارم
تعاونی سازمان سنجش کسی ثبت نام کرده؟
پاسخنامش آیا تشریحیه؟

چطور باید ثبت نام کرد؟ راهنمایی میکنین لطفا؟ کارت اعتباری از کجا باید بخرم؟

چون از درسا عقب افتادم و کند میخونمSad ، میخوام آزمون ۱ و ۳ و سه تا جامع رو شرکت کنم. آیا امکان پذیره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چرااا.... چرا....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sir_ams , jameshenas
ارسال: #۸۸۹
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
سلام بچه ها من اومدم برید کنار رتبه اول اومدBig Grin
مطالب رو خوندم عالی بود منم می خوام خودم رو محدود به زمان کنم البته محدود کرده بودم ولی نه سفت و سخت ولی موازی خوندن رو رعایت می کنم چون اساسا نمی تونم ی درس رو مدام بخونم مغزم نمی کشهBig Grin
خیلی خوشحالم اینجام الان داشتم شبکه می خوندم که ییهو افکار منفی پرید رو روح و روانم و اومدم اینجا جون بگیرم برم
راستی چرا اینقدر بعضیا ناامیدن تلاشتنو بکنید خدا بزرگه Wink
من می تونم من می تونم بگو با خودت

من امسال قبول میشم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۹۰
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط Payam92.)
من هم قبول میشم.
ناامیدی اولین قدمی است که شخص به سوی گور برمی‌دارد . . .

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh , mohammadali1990 , gordafarid , sara_sb92
ارسال: #۸۹۱
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط ADELZX.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  من هم قبول میشم.
ناامیدی اولین قدمی است که شخص به سوی گور برمی‌دارد . . .
دوستان چند وقتی هست که یه سری از بچه ها میان از نا امیدی افسردگی حرف میزنن .امیدارم جملات زیر بتونه تاثیر گذار باشه.
یک تکه یخ رو که تا دمای ۵۰ - درجه سانتی گراد سرد شده بردارید و بش گرما بدید ، ابتدا هیچ اتفاقی رخ نمی ده. این همه انرژی گرمایی صرف مشه ولی هیچ نتیجه ی قابل رویتی مشاهده نمی کنی . ناگهان ، در دمای صفر درجه ، یخ ذوب و به آب تبدیل می شه. کار رو ادامه بدید . باز هم انرژی فراوانی صرف می شه بدون آنکه تغییری مشاهده بشه . تا اینکه وقتی به حدود ۱۰۰ درجه سانی گراد می رسیم ، حباب و بخار ایجاد می شه!
و نتیجه ؟

این احتمال وجود داره که ما انرژی زیادی را صرف کاری کنیم ، مثلا صرف یک پروژه ، یک شغل وحتی یک قالب یخ و با این وجود به نظرمون برسه که هیچ نتیجه ای نگرفته ایم . اما در حقیقت انرژی ما دور از چشممان در حال ایجاد دگرگونی هستش . کار خودتون رو ادامه بدید و مطمئن باشید که دگرگونی از راه خواهد رسید . این اصل را به خاطر بسپارید ، بی جهت دچار هراس نشوید و یاس را نیز به خود راه ندهید و بدونید که هیچ تلاشی ، بی نتیجه نمی ماند.آری باید امیدوار بود و به کمترین ناملایماتی که در تلاش های مان میبینیم ناامید نشویم.
هر وقت یه در بزرگ دیدی که یه قفل بزرگ هم روش هست نا امید نشو چون اگه قرار بود باز نشه بجاش یه دیوار می ساختند!

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: اوژن , ۸Operation , matin724 , Payam92 , آرتا , ۵h4rk , m@hboobe , mohammadali1990 , leila taghizade , moha , Hamed92 , Mehran , asiehmohammadian , jameshenas , shahabkamali , m_gh , younes , gordafarid , white bird , hnarghani , svk7 , Nara , sara_sb92 , GoodStudent67 , h_1234 , Mahbanoo313 , sepideh_P
ارسال: #۸۹۲
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  چطور باید ثبت نام کرد؟ راهنمایی میکنین لطفا؟ کارت اعتباری از کجا باید بخرم؟

چون از درسا عقب افتادم و کند میخونمSad ، میخوام آزمون ۱ و ۳ و سه تا جامع رو شرکت کنم. آیا امکان پذیره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از همون صفحه سمت راست میتونی به صورت اینترنتی خرید کارت ۵ مرحله رو داشته باشی

فکر کنم وقتی ادامه بدی ثبت نام رو اون وقت میپرسه که کدوم مرحله آزمون رو میخواید ثبتنام کنید!
چون خودش نوشته "هر داوطلب با توجه به تعداد مراحل آزمونی که قصد شرکت در آن را دارد باید کارت اعتباری مربوط به آن را خریداری نماید برای مثال اگر قصد شرکت در سه مر حله آزمون را دارد باید کارت اعتباری مر بوط به شرکت در سه مرحله را خریداری نماید یا اگر قصد شرکت در ۷ مرحله را دارد یک کارت اعتباری ۷ مرحله ای را خریداری نماید به توضیحات ثبت ویژه در ذیل این صفحه توجه نمایید. "

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , jameshenas , شاپری
ارسال: #۸۹۳
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من تو این ماه دروس زیر رو خوندم
سیتم عامل دکتر حقیقت
پایگاه داده ها مقسمی
هوش مصنوعی پوران پژوهش
البته تو تابستون من دروس زیر رو خوندم
ریاضیات گسسته سه جلد گریمالدی با حل تمریناتش به صورت کلی
مهندسی نرم افزار کتاب پرسمن رو خوندم ولی خیلی خوب خوندمش . ولی خیلی هم سخت بود
معماری کامپیوترپترسن رو خوندم .
ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم هم کتاب clrs رو خوندم البته قبل از clrs کتاب ساختمان داده ها کتاب دکتر شیر افکن رو خوندم .
کلا تو تابستون دروسی که هم از نظر پایه ای یه کم مشکل داشتم وهم تویکنکور ارشد تقریبا از بقیه دروس مهم تر هستش رو مراجع خوندم .
از ۱۰ مهر هم که فرآیند کنکوری شده سه کتاب بالا رو خوندم
پایگاه داده هم امروز تموم میشه .
تنها درسی رو که تا حالا نخوندم شبکه های کامپیوتری هستش که از فردا شروع میکنم به خوندنش این درسو رو که بخونم . دیگه میافتم تو سراشیبی کتاب ها .
WwOoOwW
تو این خوندن ها تست زدن و خلاصه هم هست؟؟
اگه هست روزی چند ساعت میخونی؟؟؟

سلام
چون توی دانشگاه فقط از جزوه استفاده میکردیم پایه درسیم تو بعضی از کتابها زیاد خوب نبود به هیمن دلیل تو تابستون فقط مراجع خوندم تا جای که ممکن بود پایه مو تو بعضی از دروس قوی کردم تا حداقل دستم بیاد که دروس چی هستن .و اصلا تست کار نکردم فرض رو بر این گذاشتم که تو تابستون دروسی رو که دارم میخونم تو دوره کارشناسیم به این خوبی خوندم . و تو تابستون اصلا به کنکور فکر نمیکردم .تا مهر (ولی برنامه کنکوریم رو برای مهر تنظیم کرده بودم ). هدفم اینه که کتاب هارو یه دور کامل بخونم واز هر بخش ۱/۵ تست میزنم تا به تست عادت کنم و کم کم وارد فرآیند اصلی کنکور بشم که تست زدن هستش . روش خاصی هم برای خلاصه نویسی ندارم ولی قسمت های مهم رو های لایت میکنم بیشتر مسائل کتاب رو با زبون خودم گوشه ای داخل کتاب مینویسم وتوضیح میدم هر کسی زبون خودش رو بهتر میفهمه . در مورد تعداد ساعات هم اینو بگم که من ساعتی کار نمیکنم هر کتابی رو که واس خوندن شروع میکنم
باید تو ۶/۵ روز تموم شه تعداد صفحات کتاب رو تقسیم بر این ۶/۵ روز میکنم .مثلا کتاب پایگاه داده ۲۵۵ صفحه هستش هر روز باید حداقل ۳۹ صفحه بخونم تا سر ۶/۵ روز خودش تموم شه حالا اون ۳۹ صفحه ممکنه ۱ ساعت زمان ببره ممکنه ۱۰ ساعت باید تو اون روز خونده شه .در واقع برای خودم محدویت ایجاد کردم .که نتیجه اش فوقالعاده بوده حتی بیشتر از اون تعداد صفحات در روز خونده میشه .
طبق اصل Parkinson , محدودیت زمان سرعت را افزایش میدهد بدون اینکه حالت استرس خاصی ایجاد کنید در شرایط کاملاٌ منطقی و واقع بینانه , زمان خود را محدود کنید و خود را مقید کنید تا نیازها و خواسته هی معینی را درراستای اهداف تأمین کنید و به اهداف کوتاه مدت خود برسید.

ب نظر من این روش خوندن عالیه منم همین روش رو میرم.

ایشاله موفق باشی دوست عزیز
۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , younes , sara_sb92
ارسال: #۸۹۴
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  ۱ سوال بی ربط دارم
تعاونی سازمان سنجش کسی ثبت نام کرده؟
پاسخنامش آیا تشریحیه؟

چطور باید ثبت نام کرد؟ راهنمایی میکنین لطفا؟ کارت اعتباری از کجا باید بخرم؟

خودم پارسه ثبت نام کردم ولی از سنجش هم اطلاع دارم
اره تشریحیه و مثه پارسه باید پاسخنامه ی تشریحیشو از سایتش بگیری
از طریق سایتش که لینکش تو سایت سنجش هست(آزمونهای ۷ مرحله ای تسلط)
اولین ازمونش هم فک کنم ابان ماه باشه.
هر چندتا بخوای میتونی (هزینه ی کل ازموناش هم ۱۶۶هزار تومنه)ثبت نام کنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۸۹۵
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
۲ روز بعد آزمونا شروع میشه. من اما اصلا اماده برای این ۲۵ درصده نیستم..... یا بیشتر از ۲۵ درصد خوندم که یادم رفته و مرورش نکردم یا بعضیا رو از اصلا نخوندم ... یا خوندم اما از وسطای کتاب خوندم ... کلا پس فردا سر آزمونا میدونم هنگ میکنم. این چه آزمونیه برام!!!

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۹۶
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
امروز سوالاتم زیاد شده Big Grin
نمیدونم نشونه خوبیه یا ...

یه سوال تا حالا شده نسبت به یه درس حساسیت داشته باشید منظورم اینه تا میبینیدش هنگ کنید!!!Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gordafarid , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۹۷
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  ۲ روز بعد آزمونا شروع میشه. من اما اصلا اماده برای این ۲۵ درصده نیستم..... یا بیشتر از ۲۵ درصد خوندم که یادم رفته و مرورش نکردم یا بعضیا رو از اصلا نخوندم ... یا خوندم اما از وسطای کتاب خوندم ... کلا پس فردا سر آزمونا میدونم هنگ میکنم. این چه آزمونیه برام!!!

هنوز نداده از این حرفا نزنین ،ایشاللا که جمعه روزخوبیه ،اگرم زیاد خوب ندیم حداقل درسای خوبی بگیریم از اولین آزمونمونSmile

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , samereh , sara_sb92
ارسال: #۸۹۸
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط kati.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  ۲ روز بعد آزمونا شروع میشه. من اما اصلا اماده برای این ۲۵ درصده نیستم..... یا بیشتر از ۲۵ درصد خوندم که یادم رفته و مرورش نکردم یا بعضیا رو از اصلا نخوندم ... یا خوندم اما از وسطای کتاب خوندم ... کلا پس فردا سر آزمونا میدونم هنگ میکنم. این چه آزمونیه برام!!!

منم یه جورایی مثل شما هستم Confusedاما ایشالا این آزمون بشه تجربه واسه آزمون های دیگهBlush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , samereh , sara_sb92
ارسال: #۸۹۹
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
سلام دوستان....یادتونه شهریور شروع کردم....دیگه حوصله ندارم...درسای ترمم فشار آورده....از ساعات مطالعه ارشدم خیلی کم شده...این ترم همش درسام پروژه داره و از یه طرفم معدلم برام مهمه.....بنظرتون درسای ارشد رو کلا ول کنم برای درسای این ترمم بخونم یا با ساعات مطالعه کم ادامه بدم؟؟؟یا چند تا از درسا برای ارشد رو حذف کنم.....نظرتون چیه؟؟؟خیلی اعصابم داغونه...از یه طرف میترسم برای ارشد بخونم سهمیه شاگرد اولی بپره...نظرتون چیه؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۹۰۰
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  سلام دوستان....یادتونه شهریور شروع کردم....دیگه حوصله ندارم...درسای ترمم فشار آورده....از ساعات مطالعه ارشدم خیلی کم شده...این ترم همش درسام پروژه داره و از یه طرفم معدلم برام مهمه.....بنظرتون درسای ارشد رو کلا ول کنم برای درسای این ترمم بخونم یا با ساعات مطالعه کم ادامه بدم؟؟؟یا چند تا از درسا برای ارشد رو حذف کنم.....نظرتون چیه؟؟؟خیلی اعصابم داغونه...از یه طرف میترسم برای ارشد بخونم سهمیه شاگرد اولی بپره...نظرتون چیه؟؟؟

به نظر من با ساعات مطالعه کم ادامه بده ولی سعی کن این سهمیه از دستت نره که خیلی حیفه
بسته به این که با نفر قبلیت چقدر تفاوت معدل داری واسه دروس دانشگات و درسای ترمت برنامه بریز
مثلا من خودم خیلی زیادی رو معدل سرمایه گذای کردم معدلم هم خوب شد شاگرد اولم شدم ولی اخرش چون قانونش برای پیام نور تغییر کرد نمی تونم ازش استفاده کنم یعنی این همه زحمت برام شد هیچSad

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۳۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۰۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۱۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۰۸۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close