زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۴۶
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ق.ظ
RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ تو گرایش معماری کامپیوتر امکانش هست قبول بشم؟؟؟؟ یا به فکر سربازی باشم و برم خدمت؟؟

خواهشن جواب بدید. مرسی از همه ی دوستان

انتخابات رو به ترتیب بگو

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ تو گرایش معماری کامپیوتر امکانش هست قبول بشم؟؟؟؟ یا به فکر سربازی باشم و برم خدمت؟؟

az memari napors ke hich etelaatei azash dar dastras nist.man ba taraze 7117 nemidonam ghabol misham ya an
۱
۰
ارسال: #۴۸
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ق.ظ
[quote='somaye.h' pid='133661' dateline='1349200954']
[quote='presidenthamid' pid='133653' dateline='1349199912']
دوستان عزیز
چرا انقدر استرس وارد میکنید به خودتون ؟ پردیس علوم تحقیقات یا هرچیز دیگه ای که زده شه مطمئنا مجوز گرفته شده تا زده شده . یا مجوزش قطعی هستش ولی صادر نشده . مگه میشه این همه جوون ملت رو بفرستن این دانشگاه هایی بعد بعد نزدیک ۸ میلیون پول هم بگیرن بعد بگن شرمنده مدرک نداریم بدیم ؟یا اینکه بگن برای دکترا نمی تونید ادامه بدید/.
اینجور مخدودیت ها به قدری مهم هست که از قبل اعلام میشه ( مثل آموزش محور) ، پس ترس و استرس به خودتون وارد نکنید و مطمئن باشید این خبرا نیست . . .
همین استرس قبولی رو داشته باشید کافیه Smile)

دوستان سلام این سوال و خودم پرسیدم از سایت دانشگا ه ازاد گفتم سوال و جواب و بزارم.

اگه ممکنه توضیح بفرمایید که پردیس علوم و تحقیقات خراسان رضوی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر شامل چه شهر های است
پاسخ: منظور از پردیس علوم تحقیقات شهرستان ها ،واحدهای زیر نظر علوم و تحقیقات می باشد همچنین شهریه این واحد ها مطابق دیگر واحد های دانشگاه ازاد میباشد
۱
۰
ارسال: #۴۹
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)mahpari نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من مجموعه (مهندسی کامپیوتر - نرم افزار ) قزوین امتحان دادم
نمره اخرین فرد قبولی ۶۴۸۵ و رتبه ۳۳
نمره من ۶۳۳۹ و رتبم ۴۱ شده به نظرتون قزوین قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟
این برزخ کوفتی داره روانیم میکنه

اشالا که قبول میشید فاصله تون کمه با آخرین نفر .من هم قزوین امتحان دادم و ۳ نفر با آخرین نفر فاصله دارم .امید وارم که تو همون انتخاب اصلی قبول بشیم و کار به ۱۰ تا انتخابمون نرسه ConfusedHuh
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahpari
ارسال: #۵۰
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)mahpari نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)mahpari نوشته شده توسط:  سلام دوستان
۱۰۰% قبولی شکن نکن ، فقط توکلت به خدا باشه

خدا از دهنت بشنوه Sad امیدم صفره

چرا امیدتون صفره؟؟!!!۱۰۰% قبولید.خیالتون راحتBlush
۳
۰
ارسال: #۵۱
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)mahpari نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)mahpari نوشته شده توسط:  سلام دوستان
۱۰۰% قبولی شکن نکن ، فقط توکلت به خدا باشه

خدا از دهنت بشنوه Sad امیدم صفره

چرا امیدتون صفره؟؟!!!۱۰۰% قبولید.خیالتون راحتBlush
به نظر من هم بهتره به جای این کارا زنگ بزنی ببینی برای ثبت نام چی لازم دارن Smile
۳
۰
ارسال: #۵۲
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ تو گرایش معماری کامپیوتر امکانش هست قبول بشم؟؟؟؟ یا به فکر سربازی باشم و برم خدمت؟؟

انتخابات رو به ترتیب بگو

علوم تحقیقات یزد

علوم تحقیقات کرمان

واحد بافت
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۳
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ تو گرایش معماری کامپیوتر امکانش هست قبول بشم؟؟؟؟ یا به فکر سربازی باشم و برم خدمت؟؟

قبولی البته بستگی داره کجاها رو زده باشی جایی مثل بوشهر و پردیس های شهرستانهارو مطمئن باش میاری

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
۱
۰
ارسال: #۵۴
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ
بچه ها من با تراز ۵۰۹۸ به نظرتون نرم افزار پردیس زنجان قبول میشم؟هر کس که میتونه لطفا کمکم کنه شاید از استرسم کم بشه.ظرفیت پذیرش واحدهای پردیس چند نفر؟
۱
۰
ارسال: #۵۵
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ تو گرایش معماری کامپیوتر امکانش هست قبول بشم؟؟؟؟ یا به فکر سربازی باشم و برم خدمت؟؟

قبولی البته بستگی داره کجاها رو زده باشی جایی مثل بوشهر و پردیس های شهرستانهارو مطمئن باش میاری

معماری کلاً ۵ تا شهر داشت من ۳ تاشو انتخاب کردم. " یزد - کرمان - بافت " قبول میشم ؟؟
۱
۰
ارسال: #۵۶
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط ۸۷۰۱۸۳۲۹۵.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ق.ظ)agha meysam نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ تو گرایش معماری کامپیوتر امکانش هست قبول بشم؟؟؟؟ یا به فکر سربازی باشم و برم خدمت؟؟

az memari napors ke hich etelaatei azash dar dastras nist.man ba taraze 7117 nemidonam ghabol misham ya an
شما برای سزبازی اقدام کن اگه قبول شدی می تونی بری ثبت نام کنی. فعلا برو دفترچه تو بگیر . تا حساب بانک سپه باز کنی و بری واکسن بزنی و درخواستتو تو پلیس + ۱۰ ثبت کنی ۲ ، ۳ روز طول میکشه بعد از این کارا ۲ ، ۳ روز بعد میری پلیس + ۱۰ مبگی برگ سبز منو بدید . اگه قبول شدی که با برگ سیزت میتونی بری ثبت نام کنی و برگه ی گواهی اشتغال به تحصیلتو بگیری از دانشگاه و ببری پلیس + ۱۰ ثبت کنی تا معافیت تحصیلی برات صادر بشه. اگرم خدای نکرده قبول نشدی دیگه از زندیگیت عقب نموندی. میدونی که فقط در ماه های زوج اعزام به خدمت انجام میگیره . بعنی اگه زود نجنبی میره اول دی تاریخ اعزامت بعنی آموزشی تو زمستون . این اطلاعات دقیقه دقیقه . خیالت راحت . ببخشید اینقدر صریح گفتم . انشاالله قبولی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar
ارسال: #۵۷
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  

معماری کلاً ۵ تا شهر داشت من ۳ تاشو انتخاب کردم. " یزد - کرمان - بافت " قبول میشم ؟؟

عزیز منم ۶۲۱۷ معماری هستم من چی میشم؟؟
۱
۰
ارسال: #۵۸
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
بچه هاییم که تو مجموعه ی IT هستند خواهشا انتخاب رشته هاشونو بذارن
به نظرتون با تراز ۵۶۰۰ میشه شبکه قبول شد؟
۲
۰
ارسال: #۵۹
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط amirh.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  

عزیز منم ۶۲۱۷ معماری هستم من چی میشم؟؟

شما هم قبولید نه تنها شما بلکه بیشتر کسایی که حد نصاب ۴۰۰۰ را آورده اند اصلا وقتی این روز ها تلویزیون-روزنامه ها و هر رسانه ای را که میبینی همانند سراسری برنامه آموزشی-برنامه ریزی درسی ویژه ارشد و .... گذاشته اند و صحبت از اینکه کنکور سراسری حذف بشه در نتیجه اکثرا موسسات کنکوری روی به ارشد می آورند و در نتیجه برای اینکه بتوانند زیرساخت لازم از هر نظر را به وجود آورند تا آنجا که بشود دانشجو میگیرند
انشاالله همه شما دوستان قبولید
۱
۰
ارسال: #۶۰
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)۸۷۰۱۸۳۲۹۵ نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ق.ظ)agha meysam نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ تو گرایش معماری کامپیوتر امکانش هست قبول بشم؟؟؟؟ یا به فکر سربازی باشم و برم خدمت؟؟

شما برای سزبازی اقدام کن اگه قبول شدی می تونی بری ثبت نام کنی. فعلا برو دفترچه تو بگیر . تا حساب بانک سپه باز کنی و بری واکسن بزنی و درخواستتو تو پلیس + ۱۰ ثبت کنی ۲ ، ۳ روز طول میکشه بعد از این کارا ۲ ، ۳ روز بعد میری پلیس + ۱۰ مبگی برگ سبز منو بدید . اگه قبول شدی که با برگ سیزت میتونی بری ثبت نام کنی و برگه ی گواهی اشتغال به تحصیلتو بگیری از دانشگاه و ببری پلیس + ۱۰ ثبت کنی تا معافیت تحصیلی برات صادر بشه. اگرم خدای نکرده قبول نشدی دیگه از زندیگیت عقب نموندی. میدونی که فقط در ماه های زوج اعزام به خدمت انجام میگیره . بعنی اگه زود نجنبی میره اول دی تاریخ اعزامت بعنی آموزشی تو زمستون . این اطلاعات دقیقه دقیقه . خیالت راحت

مرسی از پاسختون. من ۹۱/۴/۳۱ کارشناسیمو تموم کردم .برای ثبت نام دانشگاه (البته اگه قبول بشم )حتما باید برگ سبز داشته باشم ؟؟؟؟. اگه العان پست کنم به نظر شما چند ماه بعد باید برم خدمت؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۲۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۵۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close