زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود مقاله از IEEE

ارسال: #۱۶
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  من تونستم وارد بشم...ولی وقتی دکمه ی fulltext pdfرو میزنم....بهم پیغام میده که IDMنمیزاره چون لینک دانلود دوبار تکرار میشه...باید بهمراش دکمه ی INs بگیرم...بازم این کارو میکنم اما نمیشه..بازم دکمه ی ALTرو میگیرم که کلا بدون IDMدانلود کنه بازم چیزی نمیاد....شما چطوری گرفتید؟؟؟اگه میشه راهنمایی کنید....مرسیییییییییییییییییییی
توئ نرم افزار IDM قسمت Optuions بعد Proxy رو بزنید بعد همین IP , Port رو اونجا هم وارد کنید بعد دیگه هیچ دکمه ای لازم نیست بزنید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali-
ارسال: #۱۷
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
سلام دوستای گلم
ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم (یکی از مدیران زحمت بکشه بعدا این پست منو پاک کنهو واقعا شرمنده ی مدیرای عزیز هستم)
قبلا یه تاپیکی بود که توش درخواست مقاله میدادیم واسه دانلود!
مثلا از ieee مقاله میخواستیم، درخواست میدادیم با لینک
من هررررررررررررررچی گشتم پشداش نکردم !
میشه لینک صفحه رو بهم بدید؟ مرسی
بازم معذرت میخوام که سوالم رو اینجا مطرح کردم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ق.ظ
دانلود مقاله از IEEE
من وقتی در کروم آی پی ها رو زدم اصلا هیچ صفحه رو باز نمی کنه!!!
در فایر فکس هم امتحان کردم.
چرا اینطوریه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ق.ظ
دانلود مقاله از IEEE
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  من وقتی در کروم آی پی ها رو زدم اصلا هیچ صفحه رو باز نمی کنه!!!
چرا اینطوریه؟

با همه IP ها این مشکل رو دارید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SHF
ارسال: #۲۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط SHF.)
RE: دانلود مقاله از IEEE
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  من وقتی در کروم آی پی ها رو زدم اصلا هیچ صفحه رو باز نمی کنه!!!
چرا اینطوریه؟

الان امتحان کردم
صفحه رو باز می کنه ولی sign in نشده!!!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
کسی نمی دونه چرا واسه من اینطوری میشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط -Ali-.)
دانلود مقاله از IEEE
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)SHF نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  من وقتی در کروم آی پی ها رو زدم اصلا هیچ صفحه رو باز نمی کنه!!!
چرا اینطوریه؟

الان امتحان کردم
صفحه رو باز می کنه ولی sign in نشده!!!

من الان دو تا از IP های تو لیست رو امتحان کردم
مشکلی نبود، هنوز فعال هستند
کد:
۲۰۲/۱۱۸/۲۵۳/۱۱۱:۳۱۲۸
۲۱۰/۳۲/۳۴/۱۱۵:۸۰۸۰

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SHF , blackhalo1989
ارسال: #۲۳
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
من یه سوال بپرسم
قسمت بالا سمت چپ که نوشته sign in وقتی که با این آدرسها وارد می شیم باید چی نوشته باشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط -Ali-.)
اسم یک دانشگاه باید دیده بشه، مثل تصویر پایین

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط SHF.)
دانلود مقاله از IEEE
مرسی درست شد
فقط نمی تونم دانلود کنم.
چرا اینطوریه؟Sad
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)SHF نوشته شده توسط:  مرسی درست شد
فقط نمی تونم دانلود کنم.
چرا اینطوریه؟Sad

بعضی از IP ها ممکن هست به بعضی زورنال ها دسترسی نداشته باشند، در این حالت IP دیگه ای رو تست کنید

۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط banou.)
دانلود مقاله از IEEE
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از -Ali-

این لطف شون باعث شد من یه روش دیگه ای رو از طریق ۲ واسط یاد بگیرم ... یعنی روش ایشون رو به یه نفری که اون نفرم به یه نفر دیگه ای گفتن، برسونم و بالعکس من هم یه روشی رو با واسط یاد بگیرم (Big Grin)

وارد سایت زیر شوید، و عنوان مقاله تون رو وارد کنید ( من مقالات Science direct و ACM و IEEE رو امتحان کردم و جواب داد .... شاید سایر سایت ها هم بشه ... امتحان کنید)

وقتی عنوان رو زدید و جستجو کردید وارد سایت گوگل اسکالر میشه و اونجا رو مقاله کلیک کنید و وارد سایت اصلی میشه که میتونید از اونجا مقاله رو دانلود کنید:

موفق باشید
من یکسری مقاله ازش دانلود کردم ولی دیگه بهم مقاله نمیده.میگه شما خیلی دانلود کردید.Big Grinراه حلی داره؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از -Ali-

این لطف شون باعث شد من یه روش دیگه ای رو از طریق ۲ واسط یاد بگیرم ... یعنی روش ایشون رو به یه نفری که اون نفرم به یه نفر دیگه ای گفتن، برسونم و بالعکس من هم یه روشی رو با واسط یاد بگیرم (Big Grin)

وارد سایت زیر شوید، و عنوان مقاله تون رو وارد کنید ( من مقالات Science direct و ACM و IEEE رو امتحان کردم و جواب داد .... شاید سایر سایت ها هم بشه ... امتحان کنید)

وقتی عنوان رو زدید و جستجو کردید وارد سایت گوگل اسکالر میشه و اونجا رو مقاله کلیک کنید و وارد سایت اصلی میشه که میتونید از اونجا مقاله رو دانلود کنید:

موفق باشید
من یکسری مقاله ازش دانلود کردم ولی دیگه بهم مقاله نمیده.میگه شما خیلی دانلود کردید.Big Grinراه حلی داره؟

باید IP خودتون رو عوض کنید، با استفاده VPN یا روش های دیگه ...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال: #۲۹
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  ....
دوستان، عمر این IP ها محدود هستند اگر هر کدام غیر فعال شدند همین جا اعلام کنید
من چندتاشون رو امتحان کردم کار نکردن، سوال : بعد از وارد کردن پ.. باید بتونیم وارد سایت ieee.org بشیم دیگه؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)coffee نوشته شده توسط:  پ.. باید بتونیم وارد سایت ieee.org بشیم دیگه؟
ممنون الان بررسی می کنم
بله، باید نام دانشگاهی رو ببینید
مثل این

[تصویر:  attachment.php?aid=7399]

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۹۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۶۲ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۷۹۹,۹۲۵ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۹ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۵ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۶۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close