زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خرید کارت اعتباری آزمون ارشد ۱۳۹۲

ارسال: #۱۶
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط Pegasus.)
بچه ها من امسال میخوام آزمایشی شرکت کنم و بند ۲۸ (المپیاد) رو علامت بزنم ،
چون گفته " دانشجویان متقاضی باید ضمن تکمیل کلیه اطلاعات فرم تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی، همانند سایر داوطلبان از اداره کل آموزش محل تحصیل خود گواهی مبنی بر دانشجو بودن را دریافت و سپس از طریق ایمیل مرکز المپیاد به آدرس: Olympiad@sanjesh.org ارسال نمایند."

حالا من هم باید اون فرم معدل رو ببرم دانشگاه تکمیل کنم و بعدش اسکنش رو به ایمیلی که واسه المپیاد داده بفرستم؟
یعنی " از اداره کل آموزش محل تحصیل خود گواهی مبنی بر دانشجو بودن " همون فرم معدل تو دفترچه است؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۷
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ
RE: خرید کارت اعتباری آزمون ارشد ۱۳۹۲
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)mrt69 نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال :

فرق می کنه که من رشته آی تی رو به عنوان رشته اصلی شرکت کنم یا به عنوان رشته شناور

یعنی مثلا اگه شناور شرکت کنم امتیازی یا چیزی ازم کم نمیشه که

بعد من دانشجوی سال اخر هستم

برای معدل باید چی وارد کنم ؟؟

معدل ترم قبلم رو باید وارد کنم ؟؟

دوست عزیز شما اگه رشته اصلیتون نرم افزار هست میتونین یکی از ۶۴ رشته شناور رو هم انتخاب کنین ، اما اگه رشته اصلیتون یکی از اون ۶۴ تا باشه در اینصورت نمیتونین از رشته های شناور دیگه استفاده کنین. لیست اون ۶۴ رشته شناور هم توی دفترچه هست . در کل اگه رشته اصلی شما از رشته های شناور باشه نمیتونین رشته شناور دیگه ایی انتخاب کنین.

واسه معدل هم اگه کارشناسی پیوسته هستی معدلت رو تا تاریخ ۶/۳۱ ۱۳۹۱ از دانشگاه بگیر تو کادرش واردکن ، اما اگه کارشناسی ناپیوسته هستی : معدل کل کاردانی و معدل کارشناسی رو تا تاریخ /۶/۳۱ ۱۳۹۱ توی ۲ تا کادر وارد میکنی . موفق باشی

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrt69
ارسال: #۱۸
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ق.ظ
کسی نمیتونه جواب سوالمو بده؟!!!!!!HuhHuh
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط qwerty11.)
بچه ها ! Sad

رفیق من پیام نور قبول شده و ثبت نام هم کرده. تکمیل ظرفیت هم پر کرده ! حالا نوشته واسه ثبت نام و شرکت در ازمون باید انصراف داد !!! یعنی باید حتماً از پیام نوری که ثبت نام کرده انصراف بده تا بتونه ثبت نام کنه !؟ تا کی واسه انصراف فرصت داره !؟

حالا فرضاً پیام نورو انصراف داد ! اگه تکمیل ظرفیت هم قبول بشه باید چیکار کنه !؟ تکمیل ظرفیتو تا کی میتونه انصراف بده !؟زنگ زدم به خود سازمان سنجش یه یارویی گوشیو برداشت و اصلاً جواب درست حسابی بهم نداد Sad

و باز هم یه سوال دیگه. برای انصراف از پیام نور باید پولی پرداخت کنه !؟

یکی جواب ما رو بده لطفاً...

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  منظورش دانشجوی روزانه هست،واگه دانشجوی جاهای دیگه باشید وقتی قبول شدید باید قبلی را انصراف بدید، اما اگه روزانه باشید نمیتونید شرکت کنید مگراینکه تاشهریور درستون تمام بشه.
ولی تو سایت نوشته در صورت عدم ثبت‌نام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سایر شرایط و ضوابط می‌توانند در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ ثبت‌نام و شرکت نمایند
اینجا لفظ ثبت نام و شرکت در آزمون اومده و نه قبولی در آزمون ! یعنی برای ثبت نام و شرکت هم باید انصراف داد !؟ یا شما مطمئنی وقتی نتایج نهایی اومد باید بری انصراف بدی !؟
۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ق.ظ
بچه ها میشه یکی دقیق بگه این معدل تاثیرش چند درصده و اینکه اصلا چه جوری حساب میشه؟؟و کسی می دونه روی رتبه چه تاثیری می ذاره؟؟
مثلا یکی شده یکی ۱۹ شده چه قدر ۱۶ چه قدره...یکی ۱۴ ؟؟؟
ممنون میشم
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ب.ظ
۲ تا سوال:
۱- زمان برگزاری هر گروه درس کی هستش؟ مشخص نیست از الان؟ برای پارسال که کامپیوتر صبح جمعه بود و IT هم بعد از ظهر ۵شنبه. علوم کامپیوتر رو نمی دونم. برای MBA کی هستش؟

۲- المپیاد رو اگر بخواهیم شرکت کنیم چطوریه؟ متوجه نشدم...
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ
من کارت اعتباری رو آنلاین خریدم ولی نمیدونم کجا باید ثبت نام کنم ؟ ثبت نامش اینترنتیه یا باید دفترچه رو بخرم پست کنم؟
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ)qwerty11 نوشته شده توسط:  بچه ها ! Sad

رفیق من پیام نور قبول شده و ثبت نام هم کرده. تکمیل ظرفیت هم پر کرده ! حالا نوشته واسه ثبت نام و شرکت در ازمون باید انصراف داد !!! یعنی باید حتماً از پیام نوری که ثبت نام کرده انصراف بده تا بتونه ثبت نام کنه !؟ تا کی واسه انصراف فرصت داره !؟

حالا فرضاً پیام نورو انصراف داد ! اگه تکمیل ظرفیت هم قبول بشه باید چیکار کنه !؟ تکمیل ظرفیتو تا کی میتونه انصراف بده !؟زنگ زدم به خود سازمان سنجش یه یارویی گوشیو برداشت و اصلاً جواب درست حسابی بهم نداد Sad

و باز هم یه سوال دیگه. برای انصراف از پیام نور باید پولی پرداخت کنه !؟

یکی جواب ما رو بده لطفاً...

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  منظورش دانشجوی روزانه هست،واگه دانشجوی جاهای دیگه باشید وقتی قبول شدید باید قبلی را انصراف بدید، اما اگه روزانه باشید نمیتونید شرکت کنید مگراینکه تاشهریور درستون تمام بشه.
ولی تو سایت نوشته در صورت عدم ثبت‌نام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سایر شرایط و ضوابط می‌توانند در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ ثبت‌نام و شرکت نمایند
اینجا لفظ ثبت نام و شرکت در آزمون اومده و نه قبولی در آزمون ! یعنی برای ثبت نام و شرکت هم باید انصراف داد !؟ یا شما مطمئنی وقتی نتایج نهایی اومد باید بری انصراف بدی !؟
زمانی باید انصراف بده که ارشد ۹۲ قبول بشه وبخواد بره اونوقت قبولی قبلیش کنسل میشه،البته اگه روزانه باشه شامل حالش نمیشه ونمیتونه شرکت کنه.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , qwerty11
ارسال: #۲۴
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
مگه مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی ۱ سال نشده . پس چرا این سنجش تو بند ۴ مربوط به وظیفه عمومی دوباره زده ۶ ماه ؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , javadem
ارسال: #۲۵
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ب.ظ
سلام
من رشته اصلیم نرم هستش و میخوام نرم شرکت کنم.. بچه ها در جریان نیستم، مثلا اگه بخوام it یا علوم کامپیوتر هم امتحان بدم ۲ تا کارت ۱۷۸۰۰ بخرم؟ و برای هر کدومم که میخوام غیر انتفاعی بزنم بازم ۲ تا کارت ۵۸۰۰ یکی راهنمایی کنه...
و اینکه امتحان it و علوم و کامپیوتر ترتیب روزای آزمونش چظوریه. کدوم اول کدوم آخره...

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , fatemesoleimani
ارسال: #۲۶
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  زمانی باید انصراف بده که ارشد ۹۲ قبول بشه وبخواد بره اونوقت قبولی قبلیش کنسل میشه،البته اگه روزانه باشه شامل حالش نمیشه ونمیتونه شرکت کنه.
منم نظرم به نظر شما نزدیکه ولی خب تو سایت خیلی بد توضیح داده :| نوشته واسه ثبت نام و شرکت باید انصراف بده :|

حالا شما کسی رو میشناسی که اینجوری وارد دانشگاه شده باشه !؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط delta.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  سلام
من رشته اصلیم نرم افزاره ولی می خوام فقط علوم شرکت کنم باید رشته اصلی را علوم بزنم اگه میشه راهنمایی کنید
با تشکر

سلام اگه میخوای فقط علوم بدی همون رشته اصلی حساب میش

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام
من رشته اصلیم نرم هستش و میخوام نرم شرکت کنم.. بچه ها در جریان نیستم، مثلا اگه بخوام it یا علوم کامپیوتر هم امتحان بدم ۲ تا کارت ۱۷۸۰۰ بخرم؟ و برای هر کدومم که میخوام غیر انتفاعی بزنم بازم ۲ تا کارت ۵۸۰۰ یکی راهنمایی کنه...
و اینکه امتحان it و علوم و کامپیوتر ترتیب روزای آزمونش چظوریه. کدوم اول کدوم آخره...

سلام. بله باید برای هر کدام هزینه جدا پرداخت کنید. آزمون علوم و it در یکروز و یک ساعت برگزار میش و کامپیوتر روز دیگر
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۸
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)nasser68 نوشته شده توسط:  مگه مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی ۱ سال نشده . پس چرا این سنجش تو بند ۴ مربوط به وظیفه عمومی دوباره زده ۶ ماه ؟

منم هنوز ۵ ماه از معافیت ۱ سالم باقی مونده .. زنگ زدم سازمان سنجش گفتن ما با نظام وظیفه هیچ مشکلی نداریم شما همون کد ۶ رو بزن !!!
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما اگه رشته اصلیتون نرم افزار هست میتونین یکی از ۶۴ رشته شناور رو هم انتخاب کنین ، اما اگه رشته اصلیتون یکی از اون ۶۴ تا باشه در اینصورت نمیتونین از رشته های شناور دیگه استفاده کنین. لیست اون ۶۴ رشته شناور هم توی دفترچه هست . در کل اگه رشته اصلی شما از رشته های شناور باشه نمیتونین رشته شناور دیگه ایی انتخاب کنین.

واسه معدل هم اگه کارشناسی پیوسته هستی معدلت رو تا تاریخ ۶/۳۱ ۱۳۹۱ از دانشگاه بگیر تو کادرش واردکن ، اما اگه کارشناسی ناپیوسته هستی : معدل کل کاردانی و معدل کارشناسی رو تا تاریخ /۶/۳۱ ۱۳۹۱ توی ۲ تا کادر وارد میکنی . موفق باشی

من رشته ام ای تی می خوام رشته نرم افزار به عنوان رشته اصلی شرکت کنم و رشته ای تی رو به عنوان شناور

یعنی نمیشه ؟؟؟؟

اگه میشه
تاثیری توی تراز و رتبه مون نداره که ای تی رو تنهایی و فقط به عنوان اصلی شرکت کنیم
یا ای تی رو به عنوان شناور و نرم رو به عنوان اصلی ؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)nasser68 نوشته شده توسط:  مگه مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی ۱ سال نشده . پس چرا این سنجش تو بند ۴ مربوط به وظیفه عمومی دوباره زده ۶ ماه ؟

منم هنوز ۵ ماه از معافیت ۱ سالم باقی مونده .. زنگ زدم سازمان سنجش گفتن ما با نظام وظیفه هیچ مشکلی نداریم شما همون کد ۶ رو بزن !!!
آخه ما که فارغ التحصیلیم اون بند برای سال آخری هاس .بر فرض اگه اینو بزنیم اون فرم مربوط به معدل رو ببری دانشگاه که برات پر نمیکنن چون فارغ التحصیلی
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۴۱ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۹۴ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۱۹ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close