زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر ضرایب IT... نظر شما؟

ارسال: #۱۶
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ
RE: تغییر ضرایب IT... نظر شما؟
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  یکم خوشبحال من شد چون معماریو گذاشتم کنار :دی

هه ! مثه من ..

۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , H3NGAM3H
ارسال: #۱۷
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ب.ظ
سیستم عامل از اون که سالهای پیش دادن سخت تر دیگه چی میتونه باشه. ضمنا درسهایی مثل ساختمان داده و طراحی الگوریتم که ضریبشون ۴ هم هست مگه سخت هستند؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , mohammadali1990
ارسال: #۱۸
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ
وقتی ضرایب یه درس میره بالاتر، رقابت توش فشرده تر میشه!چون اگه یه تستشو نزنی یا اشتباه بزنی ؛ کلی بالا پایین میشی!

[تصویر:  ahr.jpg]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۹
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
دوستای خوبم نگران نباشید شما فقط درس بخونید وتلاشتون را بکنید انشاالله موفق بشید.با فکر رکدن به این چیزها فقط اعصاب خو را خراب می کنید.به خدا توکل کنید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , sir_ams , mohammadali1990 , la85
ارسال: #۲۰
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
کلا هر سال یه تغییری باید تو نحوه امتحان به وجود بیاد دیگه !!
طرح افزایش استرس در پشت کنکوری ها !
...
حالا شما آرامش خودتو حفظ کن ... Smile

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , kimidoonekekie
ارسال: #۲۱
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط jahani.)
در مورد ایتی اتفاقا این اتفاق خیلی اتفاق خوبیه که افتاده. چون قبلا هر سوال سیستم عامل اندازه یه سوال زبان ارزش داشت. و این واقعا مسخره بود. لااقل این طوری الان این سه درس خیلی مهمتر میشن و تاثیرشون بیشتر میشه. حالا خوندن دقیقتر سیستم عامل و پایگاه و هوش میطلبه . خروجی این اتفاق اینه که اونایی که با سوادترند رتبه های بهتری میارند و یه نفر بر حسب زبان خیلی خوبش رتبش الکی خوب نمیشه. در کل به نفع دانشگاه ها شد.
از بعد کنکوری هم نگاه کنیم بعیده تعداد سوالا کمتر از اینی بشه که الان هست. (شایدم بشه:پی) ولی از این به بعد رو این سه درس باید یه کم بیشتر تمرکز کرد به خصوص درس پایگاه و هوش که حجم به مراتب کمتری نسبت به سیستم عامل دارند. حالا این که چه تغییرری تو کیفیت سوالای این سه درس بیاد فقط خدا میدونه....

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , banafsheh68 , ana_12345 , Mohammad-A , ali ghaemi , Lonely Palm , Mänu , white bird , shiva865
ارسال: #۲۲
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
با سلام:
به نظر من هم اصلا جای نگرانی نیست چون همه با هم داریم امتحان میدیم و شرایط برای همه یکسانه در کل باید این اتفاق می افتاد اخه سیستم عامل یا هوش یا پایگاه ضریب ۱ زبان هم ضریب ۱ واقعا این درسته؟؟؟
به هر حال تغییرات خوب بوده، سطح سوالات هم همون ریتم قبلی را داره فکر نکنم تغییری تو اون ایجاد بشه ولی بازم اگر ایجاد شد برای همه هست برای یه نفر یا تعداد محدودی از افراد که نیست ؟؟؟

پس نتیجه این میشه که بشینیم درس بخونیم و اصلا به این موضوعات فکر نکنیم/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafsheh68 , Mohammad-A , mohammadali1990
ارسال: #۲۳
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط foranyone.)
من از این تغییر راضیم!

در کل وقتی تعداد سوالات کمه کوچکترین اشتباه ممکنه خیلی به ضرر آدم تموم بشه!

من کارنامه دوستان رو که دیدم همشون گفتن منفی زدن سیستم عامل کمرو شکست، حالا دیگه لااقل اگر اون یکی

درسها رو بهتر بزنی اشتباهات تا حددی جبران میشه.

ولی در کل این تغییر واسه همست پس بهتره اصلا به این موضوع فکر نکرد و درس خوند هر چند با یه ذره اهمیت بیشتر نسبت

به این سه درس!

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  دوستان درست توجه کنید ضریب این سه درس اضافه نشده کم شده ۳ درس روی هم شده ضریب ئو یعنی تقریبا ۱/۳ نه ضریب ۲

به نظر من این درست نیست شاید فکر کنید الان ضریب هر درس ۲/۳ شده ولی چیزی که به نظر من تو کنکور مهمه درصد نیست! ترازه!

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۲
۰
ارسال: #۲۴
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
تغییر ضرایب علوم کامپیوتر نظر شما؟
امروز دفترچه رو دانلود کردم ضرایب علوم عوض شده ی رشته جدید گذاشتن و بدتر از اون ی درس هم اضافه شده که من تا حالا نخوندم مال:it هست عجبHuh اگه کسی این رشته را می شناسد ی توضیح بده ممنون می شم

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۱
۰
ارسال: #۲۵
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یا نه؟! دیدم بحث, بحث آی تیه, گفتم سوال کنم میشه هم آی تی امتحان داد هم گرایش نرم افزار؟
ضمنا تاریخ و ساعت امتحانش به چه ترتیب میشه؟ همزمان باید امتحان بدم هر دوتاشو؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , mohammadali1990
ارسال: #۲۶
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
این کار که درسارو مشترک کردن واسه راحتی‌ کار خودشون بوده ، چون با این سوالایی که میدن دیگه معلوم نیست چندتا سوال و کدوم سوالا حذف می‌شه . دست طراح سوال رو واسه طرح سوالای غلط و غیر استاندارد باز گذاشتن ، مثل سیستم عامل پارسال .
۱
۰
ارسال: #۲۷
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  دوستان درست توجه کنید ضریب این سه درس اضافه نشده کم شده ۳ درس روی هم شده ضریب ئو یعنی تقریبا ۱/۳ نه ضریب ۲

با این حساب مشترکا ۵ تا درس اندروی هم ض۴ ---پس: ...؟ Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi
ارسال: #۲۸
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط alir.)
Smile RE: تغییر ضرایب IT... نظر شما؟
سلام
تغییر ضرایب به نفع بچه های آی تی شده.
اکثر کامپیوتری ها آی تی هم شرکت میکنند.
دقت کنید که ارزش مدیریت و معماری بالا رفته.
بچه های معماری که نمیتونن آی تی بدن چون اکثر درسها رو بلد نیستن.
بقیه گرایشها (نرم و هوش) ضریب دروس تخصصیشون کم شده.
ما پارسال میگفتیم که ارزش زبان زیاد نیست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اما امسال نمیشه کنار بزارید...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , moha , majid67110 , shiva865
ارسال: #۲۹
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: تغییر ضرایب IT... نظر شما؟
یعنی ارزش زبان رفته بالا؟؟ زبان که هنوز ضریب یکه!
من آرزومه ارزش زبان بره بالا!

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط:  به نظر من این درست نیست شاید فکر کنید الان ضریب هر درس ۲/۳ شده ولی چیزی که به نظر من تو کنکور مهمه درصد نیست! ترازه!
میشه بیشتر راجع به درصد و تراز توضیح بدی؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۳۰
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  یعنی ارزش زبان رفته بالا؟؟ زبان که هنوز ضریب یکه!
من آرزومه ارزش زبان بره بالا!

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط:  به نظر من این درست نیست شاید فکر کنید الان ضریب هر درس ۲/۳ شده ولی چیزی که به نظر من تو کنکور مهمه درصد نیست! ترازه!
میشه بیشتر راجع به درصد و تراز توضیح بدی؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
واضحه که ارزش سه تا درس کم شده
نمره تراز درواقع ارزش هر درس رو به اندازه ی ضریبش تعیین میکنه Wink
بزارید مثال بزنم: فرض کنید دو تا درس ضریب ۱ داریم، اولی رو خیلی آسون دادن و دومی رو خیلی سخت. فرض کنید یه نفر آسونه رو ۵۰ بزنه و یه نفر دیگه درس سخت رو ۲۰ بزنه و بقیه درسها مشابه باشند، اینجا ممکنه نمره تراز اونی که درس سخت رو زده بیشتر بشه و رتبه ی بهتری بیاره !!!
پس هر درس به اندازه ی ضریبش ارزش داره و ارزش زبان بالا رفته...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , mohammadali1990 , shiva865

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۹۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۸۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۲۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۲۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close