زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد ۹۲ در حین خدمت؟!

ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ق.ظ
ارشد ۹۲ در حین خدمت؟!
سلام دوستان...
من شهریور ۹۰ لیسانسم رو گرفتم و الان در حال حاضر سربازم (۴ماه از خدمتم گذشته).
میخاستم بدونم میتونم توی ارشد امسال شرکت کنم و اگه قبول شدم شهریور ۹۲ ترخیص شم؟
من باید کد وضعیت نظام وظیفه رو چی انتخاب کنم؟ هیچ کدومش مربوط به شرایط من نمیشه که!!!

ممنون از همگی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
ارشد ۹۲ در حین خدمت؟!
کسی اطلاعی در مورد این سوال نداره؟
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
ارشد ۹۲ در حین خدمت؟!
میتونین شرکت کنید و اگر قبول شید براحتی ترخیص میشید...
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
ارشد ۹۲ در حین خدمت؟!
سخن مهندس Fardad بسیار کارشناسانه و دقیق و مو لای درزش نمیره! شما در صورتی می توانید از نظام وظیفه برای تحصیل در ارشد و هر مقطع دیگری معافیت تحصیلی بگیرید که ابتدا در آزمون ثبت نام کنید (در هنگام ثبت نام نه در حال سربازی باشید و نه دفترچه رو گرفته باشید) و بعد از ثبت نام دفترچه رو بگیرید. در این صورت کد ۴ متعلق به شماست و هنگام ثبت نا دانشگاه نیز در هر مرحله ای باشید ترخیص می شید چون اولویت با تحصیله. اما اگه شما اول دفترچه رو پر کنید به شما معافیت داده نمیشه مگه اینکه تا شهریور ۹۲ خدمت تمام بشه (یا طبق تبصره اگه تا بهمن تمام بشه فقط رشته های نوبت بهمن ماه رو می تونید انتخاب کنید.) اگه شما ۴ ماه خدمت باشید در شهریور ماه ترخیص نمی شید و مسلما باید امسال ثبت نام نکنید چون به شما معافیت نمی دن. البته اگه ۲۱ ماهتون تا بهمن ۹۲ تموم میشه می تونید ثبتنام کنید و فقط رشته های بهمن ماه رو بزنید. در این صورت کد ۹ و تبصره های اون متعلق به شماست.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط daneshjoo0098.)
RE: ارشد ۹۲ در حین خدمت؟!
واقعا نمی دونم چی بگم !! کی می شه این ضد و نقیض ها و تضادها در قوانین تموم شه خدا می دونه !!!

توی قوانین جدید نظام وظیفه و همین طور در آیین نامه ی مشمولان ( این آیین نامه توسط یکی از دوستان در مانشت آپلود شده است )
آمده سربازان حین خدمت در صورتی که در هر مقطعی قبول بشوند ترخیص می شوند . از طرف دیگر این دوست عزیز می گه زنگ زده و سوال کرده و جواب دادن که با این شرایط ترخیص می شوند. از طرف دیگر یکی از دوستان مانشتی سال قبل در یکی از رشته های مجازی دانشگاه شهید بهشتی قبول شده بود. دانشگاه شرایطش این بوده : ۱- کارت پایان خدمت ۲- کارت معافیت ۳ - گواهی اشتغال به خدمت .
من خودم همین شرایط دوست عزیز رو دارم و حداکثر تا۱/۹/۱۳۹۲ترخیص می شم . از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش سوال کردم جواب دادند " با سلام. داوطلب گرامی شما حق ثبت نام را ندارید . باتشکر " یعنی به کلی اجازه ثبت نام در کنکور رو نداده در صورتی که توی دفترچه راهنما نوشته می تونم در صورت قبولی حداقل برای نیمسال دوم ثبت نام کنم .

واقعا نمی دونم چی بگم فقط می تونم می گم هرکی ساز خودشو می زنه و متاسفانه اکثر مشکلات کشور ما از این ناشی می شه!!
بابا یه قانون واحد تصویب بشه تمام ۷۵ میلیون ایرانی ملزم به اجرای اون باشند نه این که این ارگان یه چیزی می گه اون یکی یه چیز دیگه !!!
باور کنید آدم خونسردی هستم الان که دارم این صحبت ها رو می کنم اعصبانی نیستم ولی چیزی که مهمه ولی متاسفانه برای مسئولین بی ارزشه سرمایه ایی به نام جوانان و عمر جوانانه. در اکثر کشورها آرزوی اینو دارند که این سرمایه رو داشته باشن و ندارن ولی ما داریم و داریم این طور باهاش رفتار می کنیم . انگار جوان موش آزمایشگاهی است هرچند وقت یه قانونی روش تست می شه !!
واقعا خودم مو ندم برای زندگی خودم چه جور برنامه ریزی کنم . برای کنکور۹۲ برنامه ریزی فشرده داشتم و یا برای کنکور۹۳ برنامه ریزی آروم و پیوسته رو داشته باشم . آخه تمام زندگی ما که تحصیل نیست . کار هست ازدواج هست و ... این که بخوای برای کنکور ۹۲ بخونی یا ۹۳ روی تمام جنبه های زندگی تاثیر می گذاره . ولی متاسفانه ....

هیچی نگم بهتره ....
ببخشید سرتون رو درد آوردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ ب.ظ
ارشد ۹۲ در حین خدمت؟!
من خودم سربازم .... از نیروی انسانی می پرسم بتون میگم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خدمت یا ارشد؟؟؟؟ feri1221 ۲ ۲,۳۰۰ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  تست نفوذ و میز خدمت mahsa.mahroo ۰ ۱,۷۳۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa.mahroo
  لطفا زود کمکم کنید در مورد ایست خدمت ضروریه mo-hammad ۱۰ ۴,۷۳۸ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mo-hammad
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۳۷ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  ۱۴۳علوم کامپیوتر در خدمت مانشتیا! dhsv ۲ ۲,۴۴۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: dhsv
Question شرایط خدمت معاف از رزم با مدرک دیپلم sina.iRoid ۰ ۳,۱۶۶ ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
Question ترخیص از خدمت برای ادامه‌ی دانشگاه (نیازمند کمک) sina.iRoid ۵ ۶,۳۷۲ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: newwink
  کمک فوری برای خدمت در سپاه armangoli2000 ۱ ۳,۰۶۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Nash
  لیسانس->خدمت->کار یا لیسانس->ارشد->خدمت->کار husen ۱۳ ۶,۶۳۲ ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: husen
  سوال درباره خدمت m.eskandarian ۵ ۲,۱۱۷ ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sixsixsix

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close