زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام رایگان کتابخانه ها در هفته کتابخوانی

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط هاتف.)
سلام
دوستانی که می دونند به اونهایی که نمی دونند اطلاع رسانی کنند که این هفته ای که درونش هستیم هفته کتابخوانی هست و همه ی کتابخانه های عمومی هر ساله در چنین وقتی رایگان ثبت نام می کنند
بالاخره ریاضت اقتصادیه و ما هم توی خوشه های پائین جامعه هستیم و .. Big Grin
تازه سال بعد همین هفته که اعتبار ثبت نام تموم میشه دوباره هفته کتابخوانی هست و به این صورت شما توی یه Loop بی پایان از ثبت نام های رایگاه کتابخانه های عمومی قرار می گیرید Tongue
۱۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , jameshenas , robot2050 , sir_ams , Bache Mosbat , elhameli , Parva , maedeh , Sunshine Off , deepnip , SaMiRa.e , fatemenp , pos , LORD0098 , Engineer , saiedattar , ec_a_j , fatemesoleimani , reimei , zeitun , ania_13 , farshid , فوژان , Sophia , diligent , fa_karoon , Lonely Palm , arman.fr , kashir , samereh , zohre shah , shiva865
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ
RE: ثبت نام رایگان کتابخانه ها در هفته کتابخوانی
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  تازه سال بعد همین هفته که اعتبار ثبت نام تموم میشه دوباره هفته کتابخوانی هست
برا کتابخونه ما ۶ ماهه تمدید میشه؛Dodgy حالا مناسبت دیگه‌ای نیست ۶ ماه بعدیشم مورد لطف قرار بگیریمCoolBig Grin

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
هورا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا مرسی واسه اطلاع رسانیتون

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۰
۰
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ
پارسال هفته کتاب رفتم واسه تمدید گفت فقط یه روز هفته رو رایگان تمدید میکنیم !!!!!!

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۰
۰
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
پس من خوش شانس بودم چون کل طول هفته ثبت نام رایگانه و به مدت یکساله!
۰
۲
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط diligent.)
من که شانس ندارم؛ اون کتابخونه ای که کتاب به درد بخور داره به خونمون دوره، این هفته یه میانترمم دارم اصلا نمیتونم تکون بخورم...

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۱
۰
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
پارسال من هفته ی کتابخونی رفتم عضو شدم. تا تومن آخرشو پول گرفت Big Grin منم روم نشد بگم آخه اگه هفته ی کتابخوانی نبود که نمی اومدم عضو شم.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , zohre shah

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۳۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۱,۱۲۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۸,۰۰۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۵۲ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۶۸ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  ۲۵ گنجینه‌ی رایگان تا در خانه بمانیم fo-eng ۳ ۳,۴۴۸ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۲,۰۰۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۹۰۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۱۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close