زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در تکمیل عکس گرایش ها

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ ب.ظ
به نام خدا
سلام
دوستان دارم یک عکس طراحی می کنم که تمام گرایش های کامپیوتر رو زیر و بمش رو داشته باشه
خدا پدرتونو بیامرزه،هر کس کمی کمک کنه و این عکس رو شاخ و برگ بده، می تونیم تو اینترنت پخشش کنیم تا همه با بصیرت به رشته و گرایش مورد علاقمون بریم
فقط کمی همت می خواد
اینم عکس:

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
یه توسعه می تونم بدم:
گرایش معماری کامپیوتر را ننوشتی!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
RE: کمک در تکمیل عکس گرایش ها
واقعا جای تاسف داره
۸۰ نفر دیدن اما یک نفر جواب داده
وااااااااااااای
اگر می دونستید چقدر این فایل می تونه به مهندسین کامپیوتر و کسانی که ویلونن تو این مسیر کمک کنه
اگر می دونستید چقدر می تونید بانی خیر بشید
باشه. کمک نکنید
اما حداقل یک کم که می تونید ۲ کلوم بنویسید
من از دیروز تا امروز هوشش رو کلی تکمیل کردم
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ
خب دوست من هر چی تکمیل کردی باید بنویسی
شاید بقیه هم چیزی به ذهنشون برسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط luna.)
این زیرشاخه هایی که برای مهندسی نرم افزار گذاشتین اصلا درست نیستند.
مهندسی نرم افزار رو به نوعی میشه به این شکل تقسیم کرد‌: تحلیل ،معماری، طراحی‌، پیاده سازی، آزمون‌، ارزیابی‌، نگهداری‌، Reengineering
البته اینایی که گفتم خیلی دقیق و کامل نیست.
از یه جنبه دیگه میشه با توجه به پارادایم‌ها تقسیم بندیش کرد مثلا شی گرا‌، سرویس گرا‌، جنبه گرا و ...
یا جنبه های دیگه!
ولی چیزی که شما نوشتین به طور کامل غلطه و اصلا ربطی به تقسیم یندی مهندسی نرم افزار نداره.
من پیشنهاد می کنم که اگه می خواین چنین تقسیم بندی ای رو انجام بدین از کسایی کمک بگیرین که اطلاعات درستی دارند(مثلا اساتیدی که در این زمینه‌ها کارهای پژوهشی انجام دادند)نه اینکه بر اساس دیدگاه خودتون این کار رو انجام بدید که اشتباه بشه و بیشتر افراد منحرف شن.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , shahryar
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط shahryar.)
به نظر منم زیاد جالب نبود.
مال نرم افزار که از ریشه و بن مشکل داره.
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ
شما که نظر می دید لطفا خودتون یک مدل ارائه بدید
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط javadjj.)
RE: کمک در تکمیل عکس گرایش ها
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  شما که نظر می دید لطفا خودتون یک مدل ارائه بدید

البته luna درست میگه و کسانی باید این چارت ور پر کنند که دانشجوهای ترم اخر گرایش ارشد مربوطه هستند یا در این زمینه استاد هستند و ما پشت کنکور هستیم و از اونطرف هیچ خبری نداریم البته مانشت سایت منحصرا ارشدی نیست اما خوب بیشتر کاربرانش ارشدی های کامپیوتر هستند.بطور مثال خود من داوطلب هوش هستم هر طور چرارتی برای درس هوش کنکور ارشد رسم میکنم اما از اونطرف خبر ندارن.
lunaو سایر دوستان مانشتی که سال قبل ارشد قبول شدند خیلی میتونند در این زمینه کمک کنند

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۱۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  قبولی تکمیل ظرفیت = حذف قبولی قطعی اولیه ؟ aminsl ۵ ۴,۸۷۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri
  کمک فوری برای خدمت در سپاه armangoli2000 ۱ ۳,۰۴۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Nash
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۳۳ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  دروس ارائه شده گرایش هوش مصنوعی در دانشگاه شما vosough ۰ ۱,۵۶۰ ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: vosough
  نرم افزارهای مورد نیاز برای ارشد ای تی گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی بهار۲۲۲۹ ۲ ۲,۰۱۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: بهار۲۲۲۹
Question قبولی های تکمیل ظرفیت سال ٩٣ hamid88 ۳ ۳,۰۱۶ ۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ayubes
  زمان تکمیل ظرفیت کی هست؟؟؟ ستاره بارون ۱ ۲,۴۱۰ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sarehkar
  نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. lafille ۱۸ ۸,۶۵۹ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: kakoli19
  مناظره ای بین کلیه گرایش های آیتی و کامپیوتر/ بیایید و از گرایش انتخابیتان دفاع کنید A V A ۴۰ ۱۵,۱۰۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: friends

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close