زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۲۵۶
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
بچه ها فصل "الگوریتم های حسابی" درس معماری رو غیر از کتاب پوران از رو چی خوبه بخونیم که بهتر یاد بگیریم؟
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian
ارسال: #۲۵۷
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما اگه واقعا میخونی و بازم نمیتونی نتیجه بگیری اول ببین مشکلت کجاست کجای راهو داری اشتباه میری و بعد شروع کن برای آزمون بعدی. الان ۳تا آزمون گذشته باید بتونی نقاط ضعف خودت رو تشخیص بدی.
شاید منابع که میخونی مناسب نیست شاید شیوه مطالعه و مرور کردنت خوب نیست و...
در کل تا نفهمیدی که چرا میخونی و نتیجه نمیگیری شروع نکن برا خوندن چون بازم نتیجه نمیگیری.
این که میگن ازمون آزمایشی مهم نیست تا حدی درسته .اینجورم نیست که اصلا مهم نباشه .پس فکر نکنی که این آزمونا مهم نیست من کنکور نتیجه میگیرم. اگه الان مشکلت رو رفع نکنی کنکور هم نیمیتونی نتیجه بگیری.
موفق باشی.
دوست عزیز...از راهنماییت ممنونم
من مشکلاتمو کاملا ً میدونم ولی راه حل براش پیدا نمیکنم :sad:
مشکلام :
۱- ذهنم خسته است. چون از اسفند پارسال شروع کردم و مطالب اضافی زیادی که مراجع دروس وجود داشته رو خوندم . به غیر از اون درس های این ترمم هم هست...واسه همین کلا ً ذهنم خیلی خسته است .
۲- حافظه ی ضعیفی دارم . واسه همین بخش های حفظی رو نمیتونم خوب به خاطر بسپارم ...( انقلاب اسلامی ۸ شدم Big Grin )
۳- ظرفیتم کمه...خیلی بخودم فشار بیارم بتونم روزی ۵ ساعت بخونم که بازم به حل تمرین نمیرسم ( یکی از دلایلی که زود خوندن کنکور رو شروع کردم ... جالب اینجاست پارسال اسفند به هرکی میگفتم اگه روزی ۳ ساعت بخونم میتونم زیر ۵۰۰ بیارم میگفت زیر ۱۰۰ هم میتونی بیاری)
۴- دانشگاه هم که کلا ً هیچ درسی رو کامل درس نداده...( به عنوان مثال از فصل ۲ سیستم به بعد برام جدیده ... مدار الکتریکی و نظریه زبان هم که نداشتیم )
...
خلاصه تقریبا ً امیدی برام نمونده...بعضی وقتا میگم اصن واسه زنده ام؟؟؟؟؟...نه واقعا ً واسه چی زنده ام؟؟؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , deh-ab , avril22 , fatemesoleimani , asiehmohammadian
ارسال: #۲۵۸
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
به راستی درود بر شرف دکتر حقیقت با این کتابهای کاملش. بسیار بسیار آدم با سوادیست. توی یک جلسه از ویس هاش ایشون میگه که با اینکه کتاب سیستم عامل بنده منتشر بشه کلاسهای من خلوت میشن، اما این کتاب رو بدون نقص منتشر میکنم. دوستانی که دکتر حقیقت رو میشناسن این موضوع رو واسه ی من باز کنن. این آقای دکتر رشتش تا ارشد برق بوده و دکترا کامپیوتر. البته باز خودش میگه دکترا کامپیوتر توی سایت دانشگاه قزوین دکترا رو هم برق زده. توی ویس هاش میگه که آقای فهیمی توی لیسانس استاد سیستم عامل بنده بودن و دانشجویان گرامی نمیگن که تویی که برق خوندی چطور استادت فهیمی بوده و سیستم عامل باهاش پاس کردی؟؟؟؟؟ قشنگ اکنون شبیه نشانه ی پرسش شدم.

دوستان متوجه پاس داشتن پارسی هستید آیا؟
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , Amir V , H3NGAM3H , deh-ab , avril22 , asiehmohammadian , MS.rezvan
ارسال: #۲۵۹
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خدا جونم
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۶۰
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)saharrr نوشته شده توسط:  وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خدا جونم

what؟؟؟؟؟؟؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V , deh-ab , jameshenas , MS.rezvan
ارسال: #۲۶۱
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ۲- حافظه ی ضعیفی دارم . واسه همین بخش های حفظی رو نمیتونم خوب به خاطر بسپارم ...( انقلاب اسلامی ۸ شدم Big Grin )
۳- ظرفیتم کمه...خیلی بخودم فشار بیارم بتونم روزی ۵ ساعت بخونم که بازم به حل تمرین نمیرسم ( یکی از دلایلی که زود خوندن کنکور رو شروع کردم ... جالب اینجاست پارسال اسفند به هرکی میگفتم اگه روزی ۳ ساعت بخونم میتونم زیر ۵۰۰ بیارم میگفت زیر ۱۰۰ هم میتونی بیاری)

واسه حافظه ضعیف از فلش کارت و لایتنر استفاده کنید.واقعا مفیده.
واسه خوندن بدون حل تمرین هم کار اشتباهی میکنید.کاملا غلطه به نظر من.اگر حتی زمان مطالعه تون کمه حداقل ۴۵ دقیقه برای حل تمرینو مرور خلاصه ها بذارید.اینجوری توی ذهنتون میشینه
تازه مشاور پارسه هم که هست.خوب راهنمایی میکنه.بگید باهاتون تماس بگیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , deh-ab , jameshenas , asiehmohammadian , esisonic
ارسال: #۲۶۲
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
این فصل اصول شمارش گسسته رو اصلا نه دوسش دارم نه میفهممش
کلی امروز وقت پاش گذاشتم اما احساس میکنم کاملا بی فایده بود : (

لطفا لبخند بزنید !
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , asusx59sr , sheyda , mohammadali1990 , asiehmohammadian , MS.rezvan
ارسال: #۲۶۳
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  این فصل اصول شمارش گسسته رو اصلا نه دوسش دارم نه میفهممش

قشنگ حرف دلمو زدی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۲۶۴
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)saharrr نوشته شده توسط:  وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خدا جونم

what؟؟؟؟؟؟؟
فقط احساساتشون رو میخاستن بیان کننAngel

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , Amir V , mohammadali1990 , MS.rezvan , deh-ab , Payam92
ارسال: #۲۶۵
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  به راستی درود بر شرف دکتر حقیقت با این کتابهای کاملش. بسیار بسیار آدم با سوادیست. توی یک جلسه از ویس هاش ایشون میگه که با اینکه کتاب سیستم عامل بنده منتشر بشه کلاسهای من خلوت میشن، اما این کتاب رو بدون نقص منتشر میکنم. دوستانی که دکتر حقیقت رو میشناسن این موضوع رو واسه ی من باز کنن. این آقای دکتر رشتش تا ارشد برق بوده و دکترا کامپیوتر. البته باز خودش میگه دکترا کامپیوتر توی سایت دانشگاه قزوین دکترا رو هم برق زده. توی ویس هاش میگه که آقای فهیمی توی لیسانس استاد سیستم عامل بنده بودن و دانشجویان گرامی نمیگن که تویی که برق خوندی چطور استادت فهیمی بوده و سیستم عامل باهاش پاس کردی؟؟؟؟؟ قشنگ اکنون شبیه نشانه ی پرسش شدم.

تا جایی که من یادمه لیسانس برق ،فوق کامپیوتر ، و دکترای شبکه داره، من که وااااااقعا قبولش دارم یه آدمه خیلی خاصه، عاشق طرز فکرشم،به قول خودش اقیانوسه Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , Amir V , fatemesoleimani , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۲۶۶
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  این فصل اصول شمارش گسسته رو اصلا نه دوسش دارم نه میفهممش

توی سرفصلای پارسه که نیست اصلا!!!Huh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۲۶۷
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  این فصل اصول شمارش گسسته رو اصلا نه دوسش دارم نه میفهممش

توی سرفصلای پارسه که نیست اصلا!!!Huh
چرا تو ۲۵% چهارمه.

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24 , mohammadali1990 , H3NGAM3H , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۲۶۸
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
درس مدیریت ۲۵% سوم کدوم فصل های پارسه است؟

من گسسته نزنم بنظرتون خیلی تاثیر داره؟

Heart HaniHeart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۲۶۹
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  به راستی درود بر شرف دکتر حقیقت با این کتابهای کاملش. بسیار بسیار آدم با سوادیست. توی یک جلسه از ویس هاش ایشون میگه که با اینکه کتاب سیستم عامل بنده منتشر بشه کلاسهای من خلوت میشن، اما این کتاب رو بدون نقص منتشر میکنم. دوستانی که دکتر حقیقت رو میشناسن این موضوع رو واسه ی من باز کنن. این آقای دکتر رشتش تا ارشد برق بوده و دکترا کامپیوتر. البته باز خودش میگه دکترا کامپیوتر توی سایت دانشگاه قزوین دکترا رو هم برق زده. توی ویس هاش میگه که آقای فهیمی توی لیسانس استاد سیستم عامل بنده بودن و دانشجویان گرامی نمیگن که تویی که برق خوندی چطور استادت فهیمی بوده و سیستم عامل باهاش پاس کردی؟؟؟؟؟ قشنگ اکنون شبیه نشانه ی پرسش شدم.

تا جایی که من یادمه لیسانس برق ،فوق کامپیوتر ، و دکترای شبکه داره، من که وااااااقعا قبولش دارم یه آدمه خیلی خاصه، عاشق طرز فکرشم،به قول خودش اقیانوسه Smile
منم دوستش دارم...یکی از دوستام که سیستم عامل رو خورده و عاشق حقیقته میگفت....
دکتر حقیقت از صبح که میره سرکار...دانشگاه و کلاس ساعت ۸شب برمیگرده خونه و از تو یخچال یچیزای برمیداره برای خوردن و میاد میشینه کنار مجسمه ی تنباوم بهش خیره میشه و میگه ...اگه تو نبودی من چطوری پول در میاوردم و کتابت رو ترجمه میکردم؟
والله حالا نمیدونم حرفش صحت داره یا نه ولی در کل من که با جزوش خیلی حال میکنم...

I definitely will win
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , asusx59sr , deh-ab , Payam92
ارسال: #۲۷۰
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
بچه ها منم معتاد مانشت شدم روزی ده بار میام کامنت های شما رو میخونم !!
ای خدا خسته شدم چرا گسسته اینقدر چرته!!!
راستی چرا آزمون ماهان کارنامه هاش طبق کنکور امسال نیست؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , Payam92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۵۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۴۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۰۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۹۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close