زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۳۰۱
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  دوستانی که با تست های دکتر حقیقت حال نمیکنن چون بیشتر انتقال داده ای هستش توصیه میکنم که مثل من به کتاب ۳۰۰۰ مسئله دکتر فتحی و دکتر صفایی رو بیارن. خیلی بهتره
چطوری از روش تست میزنی؟ رندوم؟

نه مثلا اول مضرب ۵ ها بعد ۴ بعد ۳ ....... اینجوریا
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , Payam92 , mohammadali1990 , Amir V , deh-ab
ارسال: #۳۰۲
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  بهتون تبریک میگم دوست عزیز.میدونم که برای این رتبه زیاد زحمت کشیدین.
دوست عزیز این مساله که گفتین رو منم اشتباه زدم البته به این نکته که اشاره گر شروع کجا قرار داده شده هم توجه کردم و حتی برای تمام مقادیر محاسبه کردم که چه گره هایی حذف میشن و دیدم که گره ۲۹ حذف میشه و گفتم حتما تفاوتی نداره موقعیت اشاره گر کجا باشه.عدد رو باینری نوشتم و چرخش به چپ دادم که شد ۲۷ ولی گزینه درست ۲۹ بود. اگه لطف کنید این موضوع رو توضیح بدین ممنون میشم.

سلام دوست عزیز اگه بخوایم خیلی خلاصه و تستی جواب رو بدست بیاریم :
ببینید ما اون شیفت چرخشی چپ رو بر مبنای این که گره ها دقیقا از ۱ تا ۱۴۱ شماره گذاری شدن و اینکه اشاره گر پیمایشگر ما هم از گره ی اول پیمایش رو شروع کنه انجام میدیم ولی اگه این اشاره گر در آغاز جایی غیر گره ی اول باشه پس باید بعد از یه شیفت به چپ به تعداد جابه جایی اشاره گر نسبت به گره ی اول به این عدد اضافه کنیم . مثلا واسه همین سوال، شیفت به چپ میشه ۲۷ ولی چون اشاره گر ما نسبت به گره ی ابتدایی دو تا جلوتره پس باید یه بعلاوه ۲ هم بشه که کلا میشه ۲۹ .
البته من توی تستای آی تی دیدم همین سوال اومده بود فقط نسبت جابه جایی ۱ بود یعنی اشاره گر رو از گره ی ۲ شروع کرده بود. که اونم همین جوری حساب میشد.
اگه نیاز به راهنمایی بیشتر و اثبات قضیه داشتین پ.خ بدین چون اینجا جای مناسبی واسه ادامه بحث نیست.

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها فصل "الگوریتم های حسابی" درس معماری رو غیر از کتاب پوران از رو چی خوبه بخونیم که بهتر یاد بگیریم؟

سلام.
من که از روی پترسون خوندم خیلی جالب گفته بود مخصوصا الگوریتم های ضرب و تقسیم.
واسه بقیشم اگه کتاب الگوریتم و محاسبات رو داری یه نگاه بهش بنداز.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990 , *farnaz* , deh-ab
ارسال: #۳۰۳
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
بچه ها من این ترم با وجود اینکه ۱۵ واحد برداشتم تقریبا هر روز باید برم دانشگاه.
از طرفی مجبورم که کلاسارو برم ، چون سیستم چرت انتخاب واحد دانشگاه طوریه که واحد ها زوج و فرد اند یعنی اگه این ترم من واحدیو بردارم و بیافتم تا مهر سال بعد ارائه نمیشه واین یعنی ...
نمیدونم چیکار کنم ، این سیستمشون خیلی فشار روم اورده از یه طرف میگم برم کلاس و از طرفی دیگه درسای کنکور.
خدا خودش به همه کمک کنه.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , H3NGAM3H , avril22 , sheyda , Engineer , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۰۴
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
سلام بعد چند روز اومدم. زیاد بیرون نرفتم که بدرسم ولی به جاش تا تونستم مختار دیدم.کل جنگ هاش و چیدمان آرایش جنگیشو حفظ شدم. مختارم خیلی باهوش بودا.اگه الان بود رتبه ۱ ارشد میشد.از اونایی که سیستمو ۱۰۰ میزنن. خب الان دیگه میخام به ساختمان داده لشگرکشی کنم

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , avril22 , sheyda , jameshenas , tayebe68 , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۰۵
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ ب.ظ
بعد از این تعطیلی ۲ روزه ،دوباره درسارو شروع می کنم.توی آزمون ۵۰ درصد به خاطر ریاضی خیلی رتبه ام اومد پایین.آخه به حرف مشاور گوش کردم که گفت نمی خواد ریاضی بخونی به جاش مشترکارو بالا بزن.ولی الان فهمیدم واقعا بعضی سوالای مشترک سخته و نمی شه به این راحتی با مشترک ریاضی رو جبران کرد ،می خوام بازم ریاضی بخونم.البته ایندفعه با جدیت بیشترییییBig Grin

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Payam92 , jameshenas , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۰۶
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
منم تو این دو روز چیزی نخوندم...
عوضش هم یه استراحت کامل کردم...هم باعث شد یکم بیشتر در مورد نحوه ی درس خوندم فکر کنم و تغییرش بدم
فردا هم فکر نکنم برسم درس بخونم...خیلی کار بیرون از خونه دارم ولی سعیمو میکنم که به کتاب خونه برسم...
کاش کتاب خونه ها شبانه روزی بودن....کاش روزای تعطیل هم کار میکردن...کاش و کاش و کاش!!!
از همه مهمتر...کاش هممون اونجای که دوست داریم قبول بشیم...
..
...
..
(یاد کاش و کاشکی افتادم!!! Big Grin )

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , Payam92 , mohammadali1990 , avril22 , deh-ab
ارسال: #۳۰۷
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  دوست عزیز"باور داشتن یک موضوع" با بیخیال شدن اون کاملا فرق داره!
مثلا شما الان باور داری که میتونی فارسی حرف بزنی ؛ اما بیخیال بودن یعنی بی تفاوتی نسبت به موضوع
حس میکنم این مسائل ذهنتونو درگیر کردن که چرا اینجوری شد درعین حال خودتون شرایط خلق موفقیت رو دقیقآ توضیح دادین!
باید نهایت تلاش رو کرد و مسئله رو رها کرد!
"رها کردن" هم با بیخیالی فرق داره
اجازه بدین دقیقتر بررسی کنیم:
با افزایش هدفگرایی توی ذهن ، استرس و افکارمنفی هم زیادتر میشن که این خودش میتونه کل نتیجه رو خراب کنه ؛ اما وقتی بجای هدفگرایی روی انجام بهتر عمل متمرکز میشیم ، نتیجه مطلوب هم خودبه خود پیش میاد
مطمئن هم باشین خدا با شما exception نمیگیره،فقط شاید یه کم تو بعضی موارد خوش شانس بودی Wink

باید نهایت تلاش رو انجام بدیم و مساله رو رها کنیم

لایک!!

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۰۸
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ
help me:
plz

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۳۰۹
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
خب تو به مهمونا چیکار داری؟
بگو آقایون خانوما ببخشید من کنکور دارم میرم تو اتاق درس بخونم. بعد هم برو تو اتاق درو هم قفل کن که بچه مچه ها وول نزنن کنارتTongue

Shy آخه از اون مهمونای دائمی نیستن! اینا سالی ماهی یبار میان! قفل درمم خرابه Sad
دیگه مجبور شدم.... Tongue

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , white bird , deh-ab
ارسال: #۳۱۰
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
سلام
امیدوارم همه موفق باشین
کسی میدونه یه فایل مربوط به پراکندگی سوالات نرم افزار را کجا میتونم پیدا کنم لطفا اگه کسی میدونه بگه ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۳۱۱
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)baran.r نوشته شده توسط:  سلام
امیدوارم همه موفق باشین
کسی میدونه یه فایل مربوط به پراکندگی سوالات نرم افزار را کجا میتونم پیدا کنم لطفا اگه کسی میدونه بگه ممنون

کتاب راهنمای آزمون ارشد ۹۲
اطلاعات خوبی هست تو این کتاب

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran.r , Payam92 , fatemenp , asiehmohammadian , mohammadali1990 , *farnaz* , maryam.raz , deh-ab , jafarir , Engineer , آلبالو
ارسال: #۳۱۲
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  سلام بعد چند روز اومدم. زیاد بیرون نرفتم که بدرسم ولی به جاش تا تونستم مختار دیدم.کل جنگ هاش و چیدمان آرایش جنگیشو حفظ شدم. مختارم خیلی باهوش بودا.اگه الان بود رتبه ۱ ارشد میشد.از اونایی که سیستمو ۱۰۰ میزنن. خب الان دیگه میخام به ساختمان داده لشگرکشی کنم

گفتی مختار ، بنده خدا تو این چند روز خیلی خسته شد تو هر شبکه ای مشغول جنگیدن بود Smile

.... Loading
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , nana0 , m_gh , maryam.raz , deh-ab , jafarir , bahado
ارسال: #۳۱۳
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ
سلام
عزاداری های همه شما قبول باشه
بیایید همه ما در این شام غریبان برای هم بهترین ها را از خدا بخواهیم
به امید فردایی پر از تلاش برای درس خواندن
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , mahdi20 , mis masi , m_gh , deh-ab , mhbftdb , jafarir , virtual girl
ارسال: #۳۱۴
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
سلام به همه
نمیدونم این سوالم و باید کجا بپرسم میدونم جاش نامناسبه ببخشید
من فلشمو اسکن کردم ودحین اسکن چند تا فایل pdf که کتابهای خیلی مهمی بودند پاک شدن
حالانمیدونم چطوری باید این فایلهاروبرگردونم
خواهش میکنم راهنماییم کنید
اینقدرازصبح حرص خوردم
نمیتونم درس بخونم ، دلم میخواد موهاموبکشم

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۱۵
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام به همه
نمیدونم این سوالم و باید کجا بپرسم میدونم جاش نامناسبه ببخشید
من فلشمو اسکن کردم ودحین اسکن چند تا فایل pdf که کتابهای خیلی مهمی بودند پاک شدن
حالانمیدونم چطوری باید این فایلهاروبرگردونم
خواهش میکنم راهنماییم کنید
اینقدرازصبح حرص خوردم
نمیتونم درس بخونم ، دلم میخواد موهاموبکشم

سلام
دقیقآ این کاری رو که میگم میکنی : میروی تو run مینویسی cmd بعد اسم درایو فلش رو مینویسی مثلآ h بعد یه دو نقطه میزاری بعدش و بعد اینتر میزنی و بعد مینویسی attrib *.* -h -s و بعد اینتر میزنی. و بعد برو ببین ظاهر شدن یا نه.
اوکی ؟
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab , sheyda

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۰۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۹۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۱۸۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۷۷۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۷۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close