زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟

ارسال: #۱۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)rasool217 نوشته شده توسط:  میخواستم بدونم برای مصاحبه ی تخصصی تحلیل گر سیستم (برای سازمان دولتی) از چه مباحثی ممکنه سوال مطرح شه؟
از دوستان اگه کسی تو این مصاحبه ها شرکت کردن، لطفا راهنمایی بفرمایین.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
سلام بیشتر سوالهای مربوط به شبکه و بانک اطلاعاتی میپرسن

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۱۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
RE: در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟
(۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)سیما ۱۹۵۶ نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه سوال داشتم
خدارو شکر ازمون امور مالیاتی قبول شدم( تحلیلگر سیستم )می خواستم بدونم کسی از کاربران این سایت اطلاعی داره برای مصاحبه چه چیزهایی می پرسند؟

سوالاتی که از من در مصاحبه استانداری پرسیدن مربوط به مدیر شبکه ، سخت افزاری ، نرم افزاری بود
به طور مثال : رشته شما ( من آی تی بودم ) چه کمکی به سازمان میکنه؟کار مدیر شبکه چیه؟راههای ایجاد امنیت در شبکه؟آیا پورت نرم افزاری در سیستم وجود داره؟اگه مدیر از شما کاری خارج از حیطه شغلیتون بخواهد انجام میدی؟ من اداره تملیکی بودم مثلا بری کالاها رو از بندر ترخیص کنی و بدونی در صورت اشتباه برای شما مسئولیت داره، و خیلی سوالهای دیگه که الان یادم نی

به نظرم بیشتر دنبال پارتی بگرد تا سوالا... چون من نفر اول بودم منو رد کردن نفر سوم رو قبول کردن فقط پارتی پیدا کن Shy خدایا شکرت
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ
از دوستان کسی هست ک ب مصاحبه رفته باشه و بدونه چه سوالایی می پرسن آیا علاوه بر سوالات مذهبی و عقیدتی سوالای تخصصی میپرسن برای شغل تحلیلگر سیستم؟

اگر یک نفر می تواند کاری را انجام دهد, تو هم می توانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد, تو باید آن را انجام دهی!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ ب.ظ)Shady205 نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)سیما ۱۹۵۶ نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه سوال داشتم سلام سیما جان میخواستم بهت بگم منم همین مصاحبه رو باید بدم اول بگو مصاحبه ات کیه؟ بعدم اگه خواستی
خدارو شکر ازمون امور مالیاتی قبول شدم( تحلیلگر سیستم )می خواستم بدونم کسی از کاربران این سایت اطلاعی داره برای مصاحبه چه چیزهایی می پرسند؟

سلام سیما جان. خواستم بهت بگم منم همین مصاحبه رو باید بدم. تا حالا که نتونستم کسیو پیدا کنم که قبلا این مصاحبه رو داده باشه.بهتره هم کتاب UML بخونی تا حدودی به همه چیش مسلط باشی هم رو مفاهیم sqlیه نگاهی بنداز.بیشتر از همه سعی کن اعتماد بنفستو حفظ کنی.راستی چه روزی مصاحبه داری؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان وقتتون بخیر
کسی میدونه آزمون استخدامی شغل کارشناس تحلیل گر سیستم چه دروسی رو باید بخونیم؟اخه زده تحلیل و طراحی سیستم !خب یعنی چه درسی!!؟؟ اون یکی هم زده برنامه نویسی سیستم چه زبان یا چه کتابی رو باید بخونیم؟!!
اگر کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۰۰ ب.ظ
سلام
دوستانی که اینجا گفتن ازمون کتبی رو قبول شدن ،میشه بگید از چه مواردی توی آزمون سوال اومده بود؟

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۸ ب.ظ
دوستان بنده در آزمون کتبی یه ارگان دولتی برای شغل تحلیل گر قبول شدم و به زودی مصاحبس ، به نظر شما از شبکه هم سوال می پرسن من در زمینه شبکه کار عملی نکردم و در عیب یابی شبکه و سخت افزار اطلاعات ندارم و به نظرتون باید چیکار کنم؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان این تاپیک رو تا انتها خوندم چیزی متوجه نشدم؟

چند روز دیگه مصاحبه در رشته کارشناس تحلیل گر سیستم دارم و اصلا نیمدونم چی بخونم؟

دوستان عزیز ی که قبلا این تاپیک رو ایجاد کردن لطفا یک راهنمایی در مورد سوالاتی که در مصاحبه حضوری تخصصی میپرسن بفرمایند.

ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۲۷ ب.ظ
مسجد میری؟ نماز جمعه چی گفتن این هفته؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۲۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  مسجد میری؟ نماز جمعه چی گفتن این هفته؟
این سوالات رو تو گزینش می‌پرسن که مرحله آخره٬ نه مصاحبه تخصصی.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۲۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۴۹ ب.ظ
سلام. منم ازمون کتبی برای تحلیلگر سیستم قبول شدم .میشه بگین از شما چه سوالاییپرسیدن؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۴۳ ب.ظ
من امسال مصاحبه تحلیلگر سیستم داشتم
خیلی تو نت واسه راهنمایی گشتم چیز زیادی پیدا نکردم.
گفتم بیام بگم چیا ازم پرسیدن شاید بدرد بخوره.واسه مصاحبه جای دولتی رفته بودم.
#مصاحبه تخصصی
تو اتاق مصاحبه تخصصی ۳ نفر بودن.نمیدونم همشون استاد بودن یا نه،ولی برای رشته حقوق یه آقای بودن میگفتن اساتید دانشگاه تهرانن.
پایان نامه ها و مقاله و کتابو همرام بردم.اتاقش اتاق کنفرانس بود ک یه مارو میبردن وسط اتاق داخل بیضی بزرگ میزا رو به رو استادا میشوندن..:
تخصصی از روش های تولید نرم افزار پرسیدن چندتاشو نام ببر،فرق هاب و سوییچو پرسیدن اینکه از سخت افزار چی میدونی.از سابقه کاری زیاد سوال نپرسیدن،پروژه هایی ک انجام دادن.طبق اونچیزی ک تو رزومه ام بود گفتن نرم افزار چی بلدی بگو.بازار هوشمند چیه توی سازمان اداری چه استفاده ای میشه.داشبورد چیه تو سازمان چه استفاده ای میشه.داده کاوی چیه تو سازمان چه استفاده ای میشه.ITILچیه،یکی دیگه ام گفتن از استانداردهای نرم افزار،مدیریت دانش چیه و چنین سوالاتی.پرسیدن معرفی کن خوددتو از تحصیلاتت بگو.مدیریت توسعه نرم افزار میدونی چیه چندتا روش بگو.فرایند چیه.تو سازمان فرایند چطور استفاده میشه.
بعضیها جز مباحث امتحان بودن که بعد از جواب بلافاصله میپرسیدن تو سازمان چطور میشه بکارشون بست.یکسریم نمیدونم از کجا اوردن، بنظر اطلاعات عمومی بروز و کاربردی رشته ما بودن حالا یا تو عمل یا تیوری.مثلا داده کاوی اصلا تو مباحث نبود یا مدیریت دانش یا هوش تجاری،ولی مباحقی هیت ک با مطالعخ سایتها و اطلاعات دانشگاهی میشه جواب داد.
بنظرم بیشتر باید بلد کار باشین. اینکه فقط کتاب درسی یا سازمان جواب نمیده.
من قبل مصاحبه رفتم سرچ کردم تو بازار کار وقتی استخدامی تحلیلگر سیستم میزنن شرکتهای خصوصی میگن چه مهارتهای باید داشته باشه .اونا خیلی خوب و کاربردی بودن.اینم یادم رفت،دولت الکترونیکو پرسیدن.جواب مثبت ب این سوال بدین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahbube92
ارسال: #۲۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۳ ب.ظ)askari.1368@yahoo.com نوشته شده توسط:  من امسال مصاحبه تحلیلگر سیستم داشتم
خیلی تو نت واسه راهنمایی گشتم چیز زیادی پیدا نکردم.
گفتم بیام بگم چیا ازم پرسیدن شاید بدرد بخوره.واسه مصاحبه جای دولتی رفته بودم.
#مصاحبه تخصصی
تو اتاق مصاحبه تخصصی ۳ نفر بودن.نمیدونم همشون استاد بودن یا نه،ولی برای رشته حقوق یه آقای بودن میگفتن اساتید دانشگاه تهرانن.
پایان نامه ها و مقاله و کتابو همرام بردم.اتاقش اتاق کنفرانس بود ک یه مارو میبردن وسط اتاق داخل بیضی بزرگ میزا رو به رو استادا میشوندن..:
تخصصی از روش های تولید نرم افزار پرسیدن چندتاشو نام ببر،فرق هاب و سوییچو پرسیدن اینکه از سخت افزار چی میدونی.از سابقه کاری زیاد سوال نپرسیدن،پروژه هایی ک انجام دادن.طبق اونچیزی ک تو رزومه ام بود گفتن نرم افزار چی بلدی بگو.بازار هوشمند چیه توی سازمان اداری چه استفاده ای میشه.داشبورد چیه تو سازمان چه استفاده ای میشه.داده کاوی چیه تو سازمان چه استفاده ای میشه.ITILچیه،یکی دیگه ام گفتن از استانداردهای نرم افزار،مدیریت دانش چیه و چنین سوالاتی.پرسیدن معرفی کن خوددتو از تحصیلاتت بگو.مدیریت توسعه نرم افزار میدونی چیه چندتا روش بگو.فرایند چیه.تو سازمان فرایند چطور استفاده میشه.
بعضیها جز مباحث امتحان بودن که بعد از جواب بلافاصله میپرسیدن تو سازمان چطور میشه بکارشون بست.یکسریم نمیدونم از کجا اوردن، بنظر اطلاعات عمومی بروز و کاربردی رشته ما بودن حالا یا تو عمل یا تیوری.مثلا داده کاوی اصلا تو مباحث نبود یا مدیریت دانش یا هوش تجاری،ولی مباحقی هیت ک با مطالعخ سایتها و اطلاعات دانشگاهی میشه جواب داد.
بنظرم بیشتر باید بلد کار باشین. اینکه فقط کتاب درسی یا سازمان جواب نمیده.
من قبل مصاحبه رفتم سرچ کردم تو بازار کار وقتی استخدامی تحلیلگر سیستم میزنن شرکتهای خصوصی میگن چه مهارتهای باید داشته باشه .اونا خیلی خوب و کاربردی بودن.اینم یادم رفت،دولت الکترونیکو پرسیدن.جواب مثبت ب این سوال بدین.
خیلی ممنون بابت تجربه ای که داشتین و اومدین گفتینRolleyesRolleyes
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۹ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۸۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close