زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)

ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ق.ظ
امیدوارم توی این ماه همه نتیجه تلاشتون را ببینید وبه اون چیزی که میخواین برسیدوامیدوارم ۱۹و۲۰ بهمن به یکی از بهترین خاطرات زندگیتون تبدیل بشهAngel
۱۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , SaMiRa.e , azad_ahmadi , Engineer , jameshenas , nader618 , svk7 , shima_24 , Payam92 , mhbftdb , avril22 , nina69 , d.KH , user22 , soada , edge , phantomfu2014 , Xilinx , neda_Network , zarei1991 , *farnaz* , Amir V , milad91 , SSaber
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
Angelخدایا توفیق بده که به لطف تو این ماه، حسن ختام همه زحماتمون باشه....Angel
Angelبا توکل به خدا این ماهو شروع می کنیم...... نتیجشم هرچی خدا خواست.....Angel

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  IT هم دوتا اشتباه من دیدم.

یکی سوال اول پایگاه و یکی هم یه تست طراحی بود که حالت متوسط مرتب سازی درجی رو [tex]O(nLogn)[/tex] در نظر گرفته بود که درستش [tex]O(n^2)[/tex] هست.
چون روش درجی در بهترین حالت از [tex]O(n)[/tex] و در حالات متوسط و بدترین از [tex]O(n^2)[/tex] هست.
اگه اشتباه میکنم بگید.
من هنوز طراحی و پایگاه رو ارزیابی نکردم!اما این دو سوال رو با اطمینان ۱۰۰% زده بودم که هر دوش غلط شده!پایگاه رو که مطمئنم اشتباهه اما طراحی رو باید بررسی کنم.مرسی که گفتی

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , Amir V , avril22 , phantomfu2014 , shima_24
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ق.ظ
[تصویر:  155197_1_1379086382.jpg]

[تصویر:  ahr.jpg]
۱۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , 8Operation , jameshenas , shima_24 , asiehmohammadian , Payam92 , Abrekhoshhal , mhbftdb , berkeley , Amir V , zer0ne , avril22 , MosayebG , maneshty , d.KH , soada , Xilinx , neda_Network , انرژی مثبت , یگانه , آلبالو , tayebe68 , ENGii , csharpisatechnology , r.jafari
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ
دوستان، ثبت نام دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟
کم کم دارم به آپشن های دیگه هم فکر میکنم! :دی
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط ۸Operation.)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  من یه کامنت کوچولو من باب یاد آوری بدم که اگر کسی تستهای سال ۹۰ و ۹۱ رو نزده این هفته بهترین فرصت برای این کاره... از نون شب واجبتر زدن اون تستاست... حالا خود دانید.
من این هفته تست زنی نهایی رو دارم و ۹۰-۹۱ مهندسی رو هم دارم می زنم و هفته بعددر سه روز انشاالله ۸۹-۹۰-۹۱ IT با شبیه سازی کامل جلسه کنکور!
گفتم این هفته بخوام IT های اصلی رو بزدنم یکم زوده!
نظرتون چیه؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  من یه کامنت کوچولو من باب یاد آوری بدم که اگر کسی تستهای سال ۹۰ و ۹۱ رو نزده این هفته بهترین فرصت برای این کاره... از نون شب واجبتر زدن اون تستاست... حالا خود دانید.
من این هفته تست زنی نهایی رو دارم و ۹۰-۹۱ مهندسی رو هم دارم می زنم و هفته بعددر سه روز انشاالله ۸۹-۹۰-۹۱ IT با شبیه سازی کامل جلسه کنکور!
گفتم این هفته بخوام IT های اصلی رو بزدنم یکم زوده!
نظرتون چیه؟!
به نظرمنم بزارید برای هفته آینده،هرچند همه تستاش به خوبی یادم میادش.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
بچه ها این چند روز رو چطوری درس میخونید؟ من صبح ها کنکورها رو میزنم عصرها هم رفع اشکال میکنم و از هر درسی تست چند تا از فصل ها رو هم دوباره میزنم .به نظرتون درسته؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۱
۰
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
الان از امتحان شی گرا برگشتم.
هیچی نخوندم و گند زدم به معنای واقعی.
مشکل اینه که توی این دانشگاه درسها ترم زوج و فرد ارائه میشه اگه بیوفتم دردسر میشه.
خدا کمکم کن.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ
بچه ها به یه نکته جالب توجه کردین.تاپیکه آبان ماه ۱۰۶ صفحه شد.آذر ماه ۷۰ صفحه و دی ماه ۴۹ صفحه.فکر کنم معنیش اینه که بچه ها هرچی به کنکور نزدیکتر میشیم بیشتر وقتشون رو واسه درس خوندن میزارن تا مانشت اومدن و این حرفا.فکر کنم این ۱۷ روز به ۲۰ صفحه هم نرسه.
استرس هم که ماشالا داره فوران میکنه.
من که دارم سکته میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۱۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ

سلام خدمت دوستان به این تایپیک هم یه سر بزنید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
بچه ها ریاضی رو چه طور تو این سه هفته به ۳۰ درصد برسونیم؟

الهی و ربی من لی غیرک(خدایا غیر از تو کسی رو ندارم)
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ
سلام به همگی
این کتاب هفت آزمون پوران کتاب خوبیه؟
من تازه میخوام کتاب بخرم
توروخدا یکی راهنماییم کنه
پوران خوبه یا تک جلدیهای مقسمی ؟؟؟؟؟

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345
ارسال: #۱۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
دوستان ایتی بدون این که به خودتون استرس وارد بدید ولی به نظر میرسه که شایعه زیادتر شدن سوالات تئوری های مدیریت و معماری کامپیوتر جدی شده.... مدرسان هم قرار از ازمون بعدی تعداد سوالاشو عوض کنه به طوری که تئوری های مدیریت دارای ۱۵ سوال و معماری کامپیوتر دارای ۱۲ سوال بشه.... خلاصه اینو گوشه ذهنتون داشته باشید که اگه سر کنکور دیدید جا نخورید.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , Amir V , 8Operation , avril22 , Mänu , sohrablou , neda_Network , mahua , majid67110
ارسال: #۱۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  دوستان ایتی بدون این که به خودتون استرس وارد بدید ولی به نظر میرسه که شایعه زیادتر شدن سوالات تئوری های مدیریت و معماری کامپیوتر جدی شده.... مدرسان هم قرار از ازمون بعدی تعداد سوالاشو عوض کنه به طوری که تئوری های مدیریت دارای ۱۵ سوال و معماری کامپیوتر دارای ۱۲ سوال بشه.... خلاصه اینو گوشه ذهنتون داشته باشید که اگه سر کنکور دیدید جا نخورید.

Big Grin خبر خوبی بود اگه واقعیت داشته باشه!!!! چی میشه!!!!! Smile
Huh به نظرم باید تو دفترچه شماره ۱ سازمان سنجش تعداد سوالات هر درس و هر رشته رو هم اعلام کنه!
در کل ممنون از اطلاع رسانیتون.

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۱۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ ب.ظ
دوستان یه راهنمایی منو بکنین .
من چون فقط وقت می کنم تستای ایتی ۹۱ و ایتی۹۰ رو بزنم نرفتم کتاب بگیرم و به امید این بودم که این PDF ماهان برای ۹۱ خوب اما الان که نگاه می کنم با کلید اصلی چند تاییش تفاوت داره . خلاصه نسبت بهش عدم اعتماد پیدا کردم و نمی شه روی جوابهاش اعتماد کرد. به نظرتون الان چی کار کنم چه کتابی برم بگیرم ؟؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۹۶۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۴۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۶۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close