زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲

ارسال: #۳۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ق.ظ
دوست عزیزز برای من همین بود!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ق.ظ
چه دلی دارین شما که جواب سوالا رو میدین و میپرسین!!

من اصلا جراتشو ندارم!!!! یه چیز جالب من وقت کم آوردم!! با اینکه مدیریت و زبان و معماری رو نزدم!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ
RE: [دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  این دفترچه خیلی مشکوک می‌زنه. به نظرم از لحاظ حقوقی بررسی کنیم بد نباشه. چه‌طور می‌شه تنها چند ساعت بعد این سوالات در دسترس باشه. خیلی خیلی مشکوکه.

هیچ آثاری از اینکه قبلا دفترچه شخصی بوده که کنکور داده و جای نوشته هاش پاک شده روش نیست!
از طرفی هیچ حوزه ای حق نداره دفترچه رو در اختیار کسی بذاره چون فرداش مثل امروز بچه های مهندسی کامپیوتر هم امتحان دارن و هر ساله یکی دو تا سوال یکسان وجود داره.

احتمال زیاد همون فایل ورد هست که شما فرمودید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
سلام.

تاپیک بچه های ۹۲:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
۱
۱
ارسال: #۳۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)adel28 نوشته شده توسط:  یه چیز جالب که نشون میده این سوال از سوالات امروز صبح نیست. (شاید قبل اش!!!)
۱- سوال ۵۷ شبکه:
تو کنکور امروز صبح دقت کنید جای گزینه ۲ و ۳ جابجا بود.
۲- سوال ۶۰ شبکه:
تو کنکور امروز صبح گزینه ۱ اش بود ۴ این سوال.

خیلی واسم جالب بود.

نتیجه اخلاقی:
این نمونه سوال کنکور ۹۲ کپی امروز نیست.

به کد دفترچه توجه کن. دفترچه من ۳۵۰D بود و همین گزینه ها دقیقا بود.

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mina_nk نوشته شده توسط:  سلام.میگم سوال ۳۷ گزینه ی چند میشه ؟چند تاش مرتبه اش logn هست ؟
دوست عزیز اون چیزی که من یادم بود و زدم گزینه ۴
اگه به صورت سوال دقت کنید این درخت یه heap هستش و تویه heap حذف و درج که logn هستش و کاهش یک مقدار دوباره باید درخت اپدیت بشه که اونم logn میشه
دوستان وارد اگه اشتباه زدم بگن

-------
فکر کنم همون AVL بود .
منم تحقیق کردم توی اینترنت حذف و درج و تغییر کلید با عملیات چرخش و balance (متعادل سازی) میشه o(1)*o(lgn=o(lgn

دوستان اگه دقت کنید تو صورت سوال نوشته a1...an در "برگها" ذخیره شده, پس تعداد گره ها بیشتر از n در حدود ۲n-1 میشه..
من با توجه به دفترچه D سوال ۳۷ گزینه ۱ رو زدم..خدا کنه این دقت بیش از اندازه کار دستم نده, آخه اونجوری می دونستم برای heap معمولی با n تا گره هر سه گزاره درسته..Sad
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ
دوستان عزیز لطفا بحث هاتون درباره سوالات رو تو تاپیکهای این بخش ادامه بدید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
منم ۴۱ رو ۲ زدم
بچه ها نظرتون در باره ازمون کامپیوتر چیه سخت بوود یا اسون؟

بر وضع ما به چشم حقارت نظر مکن
ما رابه روز تیره محبت نشانده است...
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mohsen.srn نوشته شده توسط:  برای سوال ۴۸ این گرافی رو که گذاشتم در نظر بگیرید.

یال با اندازه ی ۵ گلوگاهی هستش. (اون جور که من از سوال برداشت میکنم.)
ولی در درخت فراگیر نه کمینه هستش و نه بیشینه. ضمناً همون طور که ملاحظه میشه کوچکترین یال هم نیست.

پس گزینه ی چهار میمونه که اونم باز نمیشه. چون اگه همه ی یالها با هم برابر باشند، عددگلوگاهی میتونه برابر بیشترین وزن یالها باشه.

خلاصه اینکه طراح، نا مردی کرده...

دوست عزیز شما داری سوال رو اشتباه میخونی.درخت فراگیر کمینه یعنی MST .ولی شما برداشت کردید که اندازه باید کمینه باشه.( درختِ فراگیرِ کمینه) باید خونده بشه!
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ
Thank you !!!
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ ب.ظ
۴۰-۲
۴۱-۳
۴۲-۲
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط mohsen.srn.)

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)mohammadjavadkho نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mohsen.srn نوشته شده توسط:  برای سوال ۴۸ این گرافی رو که گذاشتم در نظر بگیرید.

یال با اندازه ی ۵ گلوگاهی هستش. (اون جور که من از سوال برداشت میکنم.)
ولی در درخت فراگیر نه کمینه هستش و نه بیشینه. ضمناً همون طور که ملاحظه میشه کوچکترین یال هم نیست.

پس گزینه ی چهار میمونه که اونم باز نمیشه. چون اگه همه ی یالها با هم برابر باشند، عددگلوگاهی میتونه برابر بیشترین وزن یالها باشه.

خلاصه اینکه طراح، نا مردی کرده...

دوست عزیز شما داری سوال رو اشتباه میخونی.درخت فراگیر کمینه یعنی MST .ولی شما برداشت کردید که اندازه باید کمینه باشه.( درختِ فراگیرِ کمینه) باید خونده بشه!

عِه ؟!!!!!!!!!!!!
یعنی واقعاً باید ( درختِ فراگیرِ کمینه)خونده بشه؟!
عجب!

ولی باز هم اگه اون گرافی رو که گذاشتم در نظر بگیرید، هم گزینه ی ۳ و هم ۲ درست میشه. یعنی هم توی درختِ فراگیرِ کمینه هست و هم توی بیشینه.

البته من برای اولین بار بود که اصطلاح گلوگاهی رو میشنیدم و خودم پیش خودم دقیقاً همین گرافی رو که گذاشتم روی کاغذ کشیدم و یکی یکی حالت ها رو بررسی کردم.
بنظرم اصلا سوال غلطه. چه برداشتِ من درست باشه، چه برداشت شما، باز هم گزینه ها درست نیستند. اون یالِ با وزنِ ۵ در تمام درخت های فراگیر حضور داره!

البته این احتمال هم هست که من درست سوال رو متوجه نشده باشم. مثل اینکه دوستان میگند قبلاً نکتش رو خونده بودند. ولی اگه میشه روی همین گرافی که گذاشتم بررسی کنید ببینید باز هم نظرتون درسته یا نه.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ
اشتباه نکنید دوستان
سوالات ارشد۹۲ کلیه رشته ها ۲۴ ساعت بعد برگزاری هر ازمون منتشر می گردد
----

ما می توانیمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ
دوستان پاسخ اولیه کی میاد؟!!!
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط individual.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)IT86 نوشته شده توسط:  دوستان پاسخ اولیه کی میاد؟!!!
قراره تا ۲۹ بیاد

خوشبختی، فاصله ی این بدبختی تا بدبختی بعدی است
چارلی چاپلین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT86 , ENGii , csharpisatechnology

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۵۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۲۷ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close