زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۴۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط Mänu.)
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
به نظر من الگوریتم و ساختمان و شبکه سخت بود اصلا شباهتی به سولای سالای قبل نداشت،نرم افزار خوب بود،پایگاه بد نبود و هوش خوب بود مدیریت هم خوب بود،سیستم عامل هم خیلی فرق داشت با سوالای سال قبل،واقعا چقد واسه یاد گرفتن یسری مبحثا زحمت کشیدم اما اصلا نیورده بودن ازشون،کلا سبک سوالا عوض شده بود،همیناییم که الان دارم مینویسم به حرفای خودمم شک دارم واقعا نمیشه گفت،چطور بود...

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ ب.ظ
RE: یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  اینقدر سر جلسه دعاتون کردم . چون دیروز دوستم از جزوه های مهندس یوسفی که شما زحمت کشیدید گذاشتید سوال داشت باعث شد من بخش DFS اش رو بخونم که سوال مشابه جزوه اومده بود . حالا درسته آخرش نتونستم به جواب برسم اما حس خوبی همینجوری واسه دلخوشی سر جلسه بهم داد
حالا چرا این DFS امروز از روش مهندس یوسفی حل بشو نبود؟

ممنون ازتون
چرا اتفاقا نکته اونو تو جزوه نوشته بودم که در صورتی برمیگردیم که نودی واسه ملاقات نباشه که تو یه گزینه از نود ۲ پریده بود به نود ۴ که اشتباه بود.

خوشبختی، فاصله ی این بدبختی تا بدبختی بعدی است
چارلی چاپلین
۲
۰
ارسال: #۴۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
خسته نباشید به همگی
بچه ها بیاین بگین به نظرتون کنکور علوم چه طوری بود؟ به نظر من که سوالا در حد متوسط بود ولی آمار و احتمالش یه جوریایی سخت بود، حل نمیشد.نظریه پارسال سخت بود ولی امسال بهتر بود.زبان به نظر شماها چه جوری بود و درسای دیگه؟
ایشالا که همه قبولیم
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
خسته نباشی دوست عزیز!!
الگوریتم چی بود مگه همه شوکه شدن؟

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
همگی خسته نباشید
من که زبان هیچی نزدم متن ها ساده بودن ولی توی گزینه ها شک داشتم
گسسته هم که مثل سال قبل سخت بود من گریمالدی خونده بودم ولی اشتباه کردم
ساختمان داده وطراحی الگوریتم بد نبود ولی قالب سوالی واقعابا سال های قبل ۱۰۰درصد متفاوت بود
نرم هم که آسون بود همش از پرسمن بود
شبکه سخت بو دوتقریبا متفاوت با سوالای سال قبل ولی میشد ۳تاشا بزنی دوتاش تقریبا از سال های قبل بود
مبانی هم که خیلی راحت بود همه از استیفن رابینز بود
پایگاه هم متوسط بود
هوش هم متوسط بود
سیستم باز هم متفاوت و مفهومی
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ ب.ظ
دوستان یه سوال گسسته بود که گفته بود یه آرایه ی صعود/نزول داریم و ... ! بعد گفته بود کدوم گزینه غلطه ؟!
به نظرتون کدوم گزینه میشد جوابش ؟!
من گزینه ای که گفته بود : E6=61 رو زدم !

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد...
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ
سلام بچه ها
درس مهندسی نرم افزار تعیین مسیر بحرانی مربوط به کدوم آزمون بود ؟ من آزمون مسیر پایه رو زدم
یه سوال هم گفته بود کدام نمودار مربوط به شی گرایی نیست ؟ من نمودار ارتباط رو زدم
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام
فک نکنم از کنکور چیزی در بیاد ،
کجایی سربازی!!! دارم میام پیشت جاده چه همواره______ کنکور چقد بوی عطر تو رو داره
۲
۰
ارسال: #۵۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط س.سپید.)
دوستان عزیزه دل .... هدف اصلی Dual core چیه؟

دوستان عزیزه دل .... هدف اصلی Dual core چی بود؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
من که چیز زیادی نخونده بودم ولی زبانش آسون بود بنظرم
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ
دوستان برای اینکه بهتر به نتیجه برسید و بتونید راحت تر بحث ها رو پی گیری کنید بهتره بحث درباره سوالها رو تو این بخش مطرح کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
اصلا که قهرم باهاشونSleepy
شبکه و سیستم عامل شوک بر انگیز بود!!!!!!!!!!!!
any wayخسته نباشیمBlush
من مشکل زمان داشتمUndecided
به امید خداAngel
۱
۰
ارسال: #۵۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
فقط با شبکه خیلی مشکل داشتم بقیش خوب بود گسسنه هم که توقع داشتم دو تا تست بزنم یه دونه زدم زبان هم وقت نشد مطمئنم میانگین تخصصی ۵۰%
اما مشترک هیچ نظری ندارم البته ساختمان و الگوریتم رو خوب زدم ساده بود
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ
من هنوز تو شوکم Sad
سیستم یهو خیلی عوض شده بودی طرز سوالاش و من به نسبت سالای پیش که دیدم نخوندم Sad
پایگاهشم بدنبود متوسط بود
هوشش بیزین اگرنبود من کانمل زده بودمش
البته نمیدونم ۴تایی ک جواب دادم درست بودن یا نه اما راحت بود
مدیریت راستش من نتونسم دورکنم کامل وباشکو تردید زدم ۳تاشو و ترجیح دادم نزنم که خراب نکنم
گسسته خیلی نامردی بودددددددددددددددد حداقل یک سوال نه از جبربول نه از مشبکه نه از منطق هیچی نداده بودن نامردااا فقط گراف بودو شمارش وبازگشتی و فک میکردم شمارشش اسون بود اما چون میدونسم بزنم اشتباه میکنم نزدمش
ساختمان داده نصفش آسون بود درواقع دقیق یادم نیس ساختمان دادش که چندتازدم اما تنها درسی بود که شانس زدنش برام خیلی بود
البته مفهومی هم بود
طراحیش خیلی سخت بود نامردا
فقط سه تاشو زدم که اونم یکیشو شک داشتم
نرم آسون بود اما من ازمقسمی دورکردم و نتونسم بزنمش اما اگر پرسمنودوباره دورکرده بودم...
مدیریت چرا۱۵تاااا بوددد
شبکم نمیگم سخت بود چون میشد۳تاشوبزنی اما نامردا خیلیییییی باسالای قبل فرق داشت من حسابیاشو چون دورنکردم یادم نبود ospf میتونسم بزنم با ترافیکش که اونم شک داشتم ترجیح دادم نزنم
زبانش بدک نبود چون نگاهش نکردم و فقط دوتازدم
بچه ها مدیریت کدوم گزینش میشد که گفته بود کارآخر سازمان یا انتهای فعالیت همچین چیزی بود سوالش چی میشد؟
گزینه هاشم بود :
اهداف
استراتژی
برنامه عملیاتی
یکی دیگم بود که یادم نیس :دی
من زدم اهداف Sad
یک سوال طراحیم بود که میخاسیم بیشترین ارزشوبدست بیاریم میگف باید براسای کدوم گزینه کارکنیم
گزینه هاش : زمان پایان
زمان شروع
ارزش
هیچکدام
من خودم ارزشو زدم آخه سوال من فکر کردم مثل مساله سخنرانی بود که میخاسیم بیشترین ترین سخنرانی رو داشته باشیم Sad
۱
۰
ارسال: #۶۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
به نظر من گسسته اش سخت تر از پارسال بود.
ساختمان هم آسون نبود.فقط دو سه تاش آسون بود.
مبانی کامپیوترش خیلی آسون بود
نظریه سخت تر شده بود.ولی چند تا از سئوالات نظریه خیلی آسون بود
معماری کامپیوتر هم آسونتر بود و بیشتر مطالب حفظی بود.
درکل از سئوالات امسال راضی نبودم.چند تا از تستها به نظرم دوتا گزینه صحیح داشت و خیلی شک برانگیز بود
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۳۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۹۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۳۱۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۰۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۶۹,۲۰۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۵۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۷۰۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close