زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۹۰۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط explorer.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
دوسته عزیزی که ادعای داشتن CCIE رو میکنی ، لا اقل یه ادعایی کن که بهت بخوره.
از قدیم گفتن لقمه باید به اندازه دهن باشه.
رفتی ۲تا datacenter دیدی هوا برت داشته CCIE داری
دوستان خواهشا یکم سرچ کنید و هر حرفی رو به راحتی نپذیرید.
به این عکس یه نگاه بندازید بدک نیست
[تصویر:  163724_1_1379085751.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۴
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rdkopol , عزیز دادخواه
ارسال: #۹۰۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  انشاالله بعد از اینکه یه کار درست و حسابی گیرم اومد حتما از این کارهای خدا پسندانه هم انجام خواهم داد . فعلا نون تو ویندوزه (البته تو ایران) .چند وقت پیش میخواستم سیستم عامل نپتون رو خودم دوباره بنویسمش، تا یه جاهایی هم پیش رفتم . بوت لودرش رو نوشتم ولی متاسفانه خوردم به کنکور و ولش کردم . الان احساس میکنم وقت برای این کارا زیاده، چیزی که الان مورد نیازه بازاره البته بازار ایران ، C# , ASP, MVC و این چرت و پرتاست که بالا هم گفتم که فقط کافیه تابع فراخونی کنی ولا غیر . ویندوز اینترنالز رو هم واسه این میخونم ، چون پیش نیازه یه موضوعِ جالبه که بماند.... Wink

دوست عزیز همون ASP.NET MVC یه کتاب ۸۰۰ صفحه ای روش داره انتشارات APRESS. هیچ چیزی رو دست کم نگیرید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۹۰۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها من یه سوال آزادی داشتم جایی نبود بپرسم ممنون میشم اینجا ج بدید !
آزاد ۲۰ تا انتخاب داده یعنی ممکنه تکمیل ظرفیت بعدا اعلام نکنن و از همین انتخابا واسه تکمیل استفاده کنن !
و اینکه اگه تو این ۲۰ تا من الکی شهری رو بزنم که صرفا فقط قبول بشم بعدا اجازه شرکت واسه تکمیل ظرفیت رو دارم ؟!
یعنی اگه یکی از همین انتخابا قبول بشم اما نخوام برم میتونم باز توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟!

میشه سوال منو ج بدید لطفا SadSadSadSadSadSadSadSad

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۰
۱
ارسال: #۹۰۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط x86.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  دوست عزیز همون ASP.NET MVC یه کتاب ۸۰۰ صفحه ای روش داره انتشارات APRESS. هیچ چیزی رو دست کم نگیرید

قبول دارم ، ولی مقایسه ی ASP.NET MVC و #C و HTML5 و CSS3 و PHP و .... با مباحث سیستمی مثل Crack و Rootkit و Device Driver و... مثل مقایسه ی درسهای ادبیات فارسی و ریاضیات مهندسی می مونه --> نتیجه : این دو تا قابل قیاس نیستند چون اینو باید حفظ کنی و اونو باید یاد بگیری ،چون MS Windows با MS DOS قابل قیاس نیست ، چون NET Framework. با MS Windows قابل قیاس نیست چون MS Visual Studio با WDK و Windows SDK قابل قیاس نیست (درسته هر دو لذت بخش هستن(ولی لذت ساختن SYS. کجا و لذت ساخت EXE. کجا . لذت روزی ۱۰۰ بار Blue Screen دیدن کجا و لذت ساخت خوشگل ترین سایت دنیا کجا ، لذت کار با کیبورد کجا و لذت کار با موس کجا...)، هر دو سطحشون بالاست، هر دو نیازه، هر دو ... ). ( در ضمن همون طور که خود ویندوز سون بیشتر از ۵۰ ملیون خط کد داره به نسبت WDK Documentation به میلیونها صفحه میرسه که در مقایسه با ۸۰۰ صفه یا ۸ هزار صفه یا ۸۰ هزار صفه یا ۸۰۰ هزار صفحه ای که در مورد MVC نوشته شده رقم قابل توجهیه، انقدر مبحثش بزرگ هست که نشه براش کتاب نوشت ، می تونی دانلودش کنی و ببینی ... )خلاصه هر که را بهر کاری ساختند ، مِهر آن را در دلش انداختند... : اون اوایل که شروع به کار کرده بودم و هر روز در حین کار چند ده بار با Blue Screen مواجه می شدم دوستم بهم می گفت : تازه داری مرد میشی Good Luck Idea
۰
۲
ارسال: #۹۰۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها من یه سوال آزادی داشتم جایی نبود بپرسم ممنون میشم اینجا ج بدید !
آزاد ۲۰ تا انتخاب داده یعنی ممکنه تکمیل ظرفیت بعدا اعلام نکنن و از همین انتخابا واسه تکمیل استفاده کنن !
و اینکه اگه تو این ۲۰ تا من الکی شهری رو بزنم که صرفا فقط قبول بشم بعدا اجازه شرکت واسه تکمیل ظرفیت رو دارم ؟!
یعنی اگه یکی از همین انتخابا قبول بشم اما نخوام برم میتونم باز توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟!

راستش نمی شه گفت دیگه تکمیل نمی گیرن جایی هم که پیش پیش اعلام نکردن در کل نمی شه کاراشون رو حدس زد.
در مورد اون یکی سوال هم فکر نمی کنم اگر جایی قبول بشیم بتونیم باز تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم.
البته بازم اینا همش رو شک و گمان هست!! Undecided
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme_68
ارسال: #۹۰۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  قبول دارم ، ولی مقایسه ی ASP.NET MVC و #C و HTML5 و CSS3 و PHP و .... با مباحث سیستمی مثل Crack و Rootkit و Device Driver و... مثل مقایسه ی درسهای ادبیات فارسی و ریاضیات مهندسی می مونه --> نتیجه : این دو تا قابل قیاس نیستند چون اینو باید حفظ کنی و اونو باید یاد بگیری ،چون MS Windows با MS DOS قابل قیاس نیست ، چون NET Framework. با MS Windows قابل قیاس نیست چون MS Visual Studio با WDK و Windows SDK قابل قیاس نیست (ولی هر دو لذت بخشه(ولی لذت ساختن SYS. کجا و لذت ساخت EXE. کجا . لذت روزی ۱۰۰ بار Blue Screen دیدن کجا و لذت ساخت خوشگل ترین سایت دنیا کجا ، لذت کار با کیبورد کجا و لذت کار با موس کجا...)، هر دو سطحشون بالاست، هر دو نیازه، هر دو ... ). ( در ضمن همون طور که خود ویندوز سون بیشتر از ۵۰ ملیون خط کد داره به نسبت WDK Documentation به میلیونها صفحه میرسه ، می تونی دانلودش کنی و ببینی ... )خلاصه هر که را بهر کاری ساختند ، مِهر آن را در دلش انداختند... Good Luck Idea

به نظرم هر دو مباحث تخصصی هستند . #C به تنهایی خودش یک دنیا رو شامل میشه که وابسته میشه بهش مثه WPF , WCF,
Silverlight , Windows Phone , ASP.NET

مباحث امنیتی در طراحی وب سایت صددرصد مهمه و یک طراح سایت حداقل باید با حملات معروف و روش های مقابله باهاش آشنا باشه
که تو ایران اکثرا بهش بها نمیدن
.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۹۰۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ق.ظ
کامپیوتر شرکت کردم ریاضیهاش خیلی سخت بود البته من محاسبات و آمار و گسسته خونده بودم فقط و خوب هم خونده بودم ولی متاسفانه خیلی بد جواب دادم
۲
۰
ارسال: #۹۰۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ق.ظ، توسط elham joon.)
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها من یه سوال آزادی داشتم جایی نبود بپرسم ممنون میشم اینجا ج بدید !

سلام
سوال اول نمیدونم
سوال دوم چون مطمئن نیستم ترجیع میدم حرفی نزنم؟؟!!
اخه اینها سوالای بنده هم هست اما جواب دقیق و درستی ندارم
فراوان سپاس

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ق.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  (اطلاعیه شماره ۱)
سلام،
تعدادی از دوستان برای شرکت در بحث آموزش اعلام آمادگی کردن،
من در حال حاضر در حال آماده کردن یک ساز و کار مناسب جهت ارائه آموزش ها و همینطور منابع کافی مورد نیاز هستم.
حتما باید با مدیریت سایت هم هماهنگ بشه برای ارائه بهتر مطالب.
توی پرانتز میگم که البته بعضی دوستان هم مثل اینکه دوست ندارن کلا اینجا بحثی بشه اگر همینطور هست ونظر جمع هم همین هستش قبلا به من اطلاع بدید.(ارجاع به یکی از دوستان- خودش میدونه منظورم کی هستش)

از شما می خوام که نظرتون رو درباره شروع آموزش با هرکدوم از موارد زیر اعلام کنید: (دقت کنید یک روند در نظر گرفتم که در انتها خروجی آموزش قابل نزدیک شدن به پول رو داشته باشه - من خودم نظرم روی مورد اول و در مرحله بعد مورد دوم هستش)
( ضمنا هر فصل یک ترم کامل آموزشی میباشد)

۱)طراحی و راه اندازی وب سایت:
۱-۱)طراحی از فوتوشاپ تا قالب سایت به همراه html5 و css3
۱-۲)ساخت قالب برای سیستم های مدیریت محتوای برتر(جوملا و وردپرس)
۱-۳)طراحی یک وب سایت به زبان php و python
۱-۴)استفاده از ajax و jquery در طراحی سایت
۱-۵)و...

۲)نیازهای اولیه یک ادمین:
۲-۱)دوره مقدماتی شبکه network+
۲-۲)دوره شبکه بر اساس دوره سیسکو ccna
۲-۳)windows administration
۲-۴)linux administration
۲-۵)و...

۳)مباحث پیشرفته شبکه و امنیت:
۳-۱)امنیت بر اساس دوره cissp
۳-۲)امنیت در application
۳-۳)آشنایی با انواع حملات
۳-۴)آشنایی با رمزنگاری و روشهای تایید هویت
۳-۵)و...

۴)دیتاسنتر:
۴-۱)آشنایی با ساختار دیتاسنترها
۴-۲)آشنایی با مجازی سازی
۴-۳)آشنایی با loadbalancing
۴-۴)آشنایی با dmz
۴-۵)و...

۵)مباحث پیشرفته در application server ها و web server ها:
۵-۱)apache
۵-۲)nginx
۵-۳)tornado
۵-۴)و...

۶)مباحث پیشرفته در دیتابیس ها:
۶-۱)دیتابیس های خانواده sql
۶-۲)دیتابیس های خانواده nosql

مباحث زیادی باقی خواهند بود که در مراحل بعد اشاره خواهم کرد.
از نظر انجام پروژه و همکاری هم تهرانی ها میتونن همکاری مستقیم داشته باشند و شهرستانی ها هم بصورت teleworking و برون سپاری کارها عمل کنند.

با عرض سلام و ادب
لطفا طراحی و راه اندازی و ب سایت اموزش بدید
فراوان سپاس

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۱
۰
ارسال: #۹۰۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ق.ظ، توسط yahoo_manesht.)
با این که می دونم باید تا اردیبهشت ماه صبر کنم اما این چند روزه که از کنکور گذشته روزی n بار سر می زنم اینجا. راستش حتی دلیلش رو هم نمی دونم. منی که واقعا سر جلسه امتحان ریلکس ریلکس بودم و با خودم هم عهد کردم که تا وقتی خود سازمان سنجش نتایج اولیه رو نداده به پاسخنامه های صادره از هیچ منبعی نگاه هم نندازم به نظر دلیلی واسه اومدن به اینجا ندارم.
واقعا این چند روزه بعد از کنکور برام به کندی می گذره زندگیم و تمام آرزوهایی که تقریبا بر باد رفته هستن با ۱ نتیجه خوب توی این کنکور می تونن برگشت داده بشن. در واقع شاید بشه گفت توی قمار زندگی این آخرین تاسی بود که می تونستم بندازم. و فقط با ۱ جفت ۶ می تونم به زندگی برگردم
۱
۰
ارسال: #۹۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ق.ظ
سلام،
من در حال حاضر در حال آماده کردن یک ساز و کار مناسب جهت ارائه آموزش ها و همینطور منابع کافی مورد نیاز هستم.
توی پرانتز میگم که البته بعضی دوستان هم مثل اینکه دوست ندارن کلا اینجا بحثی بشه اگر همینطور هست ونظر جمع هم همین هستش قبلا به من اطلاع بدید.(ارجاع به یکی از دوستان- خودش میدونه منظورم کی هستش)

از شما می خوام که نظرتون رو درباره شروع آموزش با هرکدوم از موارد زیر اعلام کنید: (دقت کنید یک روند در نظر گرفتم که در انتها خروجی آموزش قابل نزدیک شدن به پول رو داشته باشه - من خودم نظرم روی مورد اول و در مرحله بعد مورد دوم هستش)

۱)طراحی و راه اندازی وب سایت:
۱-۱)طراحی از فوتوشاپ تا قالب سایت به همراه html5 و css3
۱-۲)ساخت قالب برای سیستم های مدیریت محتوای برتر(جوملا و وردپرس)
۱-۳)طراحی یک وب سایت به زبان php و python
۱-۴)استفاده از ajax و jquery در طراحی سایت
۱-۵)و...

۲)نیازهای اولیه یک ادمین:
۲-۱)دوره مقدماتی شبکه network+
۲-۲)دوره شبکه بر اساس دوره سیسکو ccna
۲-۳)windows administration
۲-۴)linux administration
۲-۵)و...

۳)مباحث پیشرفته شبکه و امنیت:
۳-۱)امنیت بر اساس دوره cissp
۳-۲)امنیت در application
۳-۳)آشنایی با انواع حملات
۳-۴)آشنایی با رمزنگاری و روشهای تایید هویت
۳-۵)و...

۴)دیتاسنتر:
۴-۱)آشنایی با ساختار دیتاسنترها
۴-۲)آشنایی با مجازی سازی
۴-۳)آشنایی با loadbalancing
۴-۴)آشنایی با dmz
۴-۵)و...

۵)مباحث پیشرفته در application server ها و web server ها:
۵-۱)apache
۵-۲)nginx
۵-۳)tornado
۵-۴)و...

۶)مباحث پیشرفته در دیتابیس ها:
۶-۱)دیتابیس های خانواده sql
۶-۲)دیتابیس های خانواده nosql

مباحث زیادی باقی خواهند بود که در مراحل بعد اشاره خواهم کرد.
از نظر انجام پروژه و همکاری هم تهرانی ها میتونن همکاری مستقیم داشته باشند و شهرستانی ها هم بصورت teleworking و برون سپاری کارها عمل کنند.

سلام ، اگه ممکنه مورد ۲ و ۳ را آموزش بدین
با تشکر فراوان
۱
۰
ارسال: #۹۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ
سلام،

سلام اگه مورد اول و ششم رو آموزش بدید عالیه.
لطفا اگه ممکنه مباحث رو در سایت مانشت آموزش بدید چون خیلیا مثل من نمیتونن حضوری شرکت کنند.

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , sima2
ارسال: #۹۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ
[quote='ansarirobo' pid='163749' dateline='1360968098']
(اطلاعیه شماره ۱)
سلام،

من طراحی سایتو کلاس میرم،مورد۲و۳ رو آموزش بدید خوبه
باتشکر
۱
۰
ارسال: #۹۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط avril22.)

دوست عزیز این سوال سوال من هم بود و توی سایت دانشگاه آزاد توی قسمت پرسش و پاسخ پرسیدم جواب دادن که کنکور ۹۲آزاد هنوز برگزار نشده و هیچ چیزی مشخص نیست و مهر ماه مشخص میشه در کل آزاد حساب کتاب نداره
۱
۰
ارسال: #۹۱۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ

اگه امکانش هست موارد ۱و۲

اللهم صل علی محمد و آل محمد
۰
۰
ارسال: #۹۱۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
مورد۱خیلی خوبه
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۹۴۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۰۰۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۴۱۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۷۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۴۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close