زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)

ارسال: #۳۴۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ق.ظ، توسط mis masi.)
RE: با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  ای خدا چه جوری تا اردیبهشت تحمل کنیم که رتبه ها بیاد و سختتر تا شهریور تا جوابا.خودت بهمون صبر بده
هنوز که چیزی نشده که ناراحتی Shy هر موقع رتبه‌ها اومد، اگر بد شد رتبت اون موقع میتونی ناراحت باشی نه الان :-)

یه منفی بهت دادم که دیگه قُر نزنی Tongue
من که نگفتم قبول نمیشم .من تهران فبولم ولی خیلی دوس دارم بدونم کدوم دانشگاه؟
فقط دردو دل کردمSad
من اصلا نارحت نیستم.کنکورمو خیلی بهتر میتونستم بدم ولی خدا روشکر تهران قبولم.اگه روزانه هم قبول شم که دیگه عالیه.

(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  اردیبهشت میاد؟

بله طبق گفته سازمان سنجش امسال نتایج اردیبهشت میاد .

هفته آخر اردیبهشت؟

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۴۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ق.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  ای خدا چه جوری تا اردیبهشت تحمل کنیم که رتبه ها بیاد و سختتر تا شهریور تا جوابا.خودت بهمون صبر بده
هنوز که چیزی نشده که ناراحتی Shy هر موقع رتبه‌ها اومد، اگر بد شد رتبت اون موقع میتونی ناراحت باشی نه الان :-)

یه منفی بهت دادم که دیگه قُر نزنی Tongue
من که نگفتم قبول نمیشم .من تهران فبولم ولی خیلی دوس دارم بدونم کدوم دانشگاه؟
فقط دردو دل کردمSad
من اصلا نارحت نیستم.کنکورمو خیلی بهتر میتونستم بدم ولی خدا روشکر تهران قبولم.اگه روزانه هم قبول شم که دیگه عالیه.

(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  اردیبهشت میاد؟

بله طبق گفته سازمان سنجش امسال نتایج اردیبهشت میاد .

هفته آخر اردیبهشت؟

اون جوری که سازمان سنجش گفته ۱۵ اردیبهشتBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mis masi
ارسال: #۳۴۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  
امیر خان غر نه قر
نخیر. جمع مکسر غُر میشه قُر.

(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  من که نگفتم قبول نمیشم .من تهران فبولم ولی خیلی دوس دارم بدونم کدوم دانشگاه؟
فقط دردو دل کردمSad
عه خب پس تبریک میگم. درصدات چنده؟
پس دیگه انتظارش هم بیخوده. کلی تفریح کن تا اردیبهشت Smile

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۴۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ
من که از فردا میرم سر کار بنایی
اینطوری شاید اعصابم تا اردیبهشت راحت بشه

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Mänu , neda_Network
ارسال: #۳۵۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ، توسط rahhil.)
طرف نشسته روی پر قو با خیال راحت بدون هیچ استرسی، بدون صدای بلندگو، پچ پچ مراقب، صدای کفش پاشنه بلند و ... . البته از روی کتاب، در زمان نامحدود، تستها رو جواب داده درصداش شده این پایینیا.
شمای داوطلب گرامی خودت رو زیاد اذیت نکن، الکی غصۀ درصداتو نخور. اونا که از روی کتاب جواب دادن درصداشون اینه، درصدای داوطلب گرامی که دیگه جای خودشو داره.
به خودتون و درصداتون امیدوار باشید.

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)sm.ayyoubzadeh نوشته شده توسط:  کلید ارایه شده توسط مدرسان شریف رو با کلید اولیه ی سنجش تصحیح کردم درصداش رو بدست آوردم برای رشته ی IT
زبان:۵۵/۶%
مشترک:۴۶/۶%
مدیریت:۸۲/۲%
تخصصی:۲۵/۹%
معماری:۲۲/۲%

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mahnaz31 , Mänu , neda_Network , mis masi , rahim626
ارسال: #۳۵۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط MSZ.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  طرف نشته روی پر قو با خیال راحت بدون هیچ استرسی، بدون صدای بلندگو، پچ پچ مراقب، صدای کفش پاشنه بلند و ... . البته از روی کتاب، در زمان نامحدود، تستها رو جواب داده درصداش شده این پایینیا.
شمای داوطلب گرامی خودت رو زیاد اذیت نکن، الکی غصۀ درصداتو نخور. اونا که از روی کتاب جواب دادن درصداشون اینه، درصدای داوطلب گرامی که دیگه جای خودشو داره.
به خودتون و درصداتون امیدوار باشید.

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)sm.ayyoubzadeh نوشته شده توسط:  کلید ارایه شده توسط مدرسان شریف رو با کلید اولیه ی سنجش تصحیح کردم درصداش رو بدست آوردم برای رشته ی IT
زبان:۵۵/۶%
مشترک:۴۶/۶%
مدیریت:۸۲/۲%
تخصصی:۲۵/۹%
معماری:۲۲/۲%

تا دیر نشده برم مدیریت دپارتمان های معماری و دروس تخصصی مشترک مدرسان شریف رو تصاحب کنم!!!
چون ظاهرا تو این درسا از اساتید اونا با سوادترم!!! یا میشه گفت اونا حتی از منم بی سوادترن!!! (فکر کنم جمله دوم صحیح تره!)
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , ermia_2012
ارسال: #۳۵۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط ali123321.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  البته دانشگاه شریف تقریبا غیر ممکنه که حدود ۳۰ نفر رو بخواد فقط برای آی تی بگیره
حداکثر ۱۵-۱۶ نفر میگیره و پخششون میکنه تو گرایش های مختلف
خیلی هم بخواد ظرفیت رو ببره بالا میرسونه ۱۸ یا ۱۹ نفر... ولی اینکه بیاد و ۳۰ نفر بگیره تقریبا محاله
امیرکبیر هم همینطور

من فقط امیدوارم چیزی که شنیدم درست باشه و امسال هم دانشگاه تهران تو گرایش های امنیت و شبکه دانشجو بگیره

البته اینم بگم که این تیپ سوالات رو بهتره از اداره آموزش این دانشگاه ها نپرسین... باید از مدیرگروه ها پرسید
مثلا پارسال من از دکتر ربیعی سوال کردم و بهم گفتن به احتمال زیاد سال آینده (یعنی امسال) دانشجوی شبکه و امنیت بگیرن

بهتره از اساتید کنین دوستان

به ما هم خبر بدین... دمتون گرم

از بچه ها کسی می تونه بگه چرا رشته it ظرفیتش اینقدر کمه؟ مثلا چرا شما آقا مهدی می گی محاله شریف ۳۰ نفر بگیره! من هرچی search زدم نتیجه ای نگرفتم. تا حالا کسی راجع به این موضوع به جوابی رسیده؟ مگه تعداد شرکت کنندگانش به اندازه باقی رشته ها نیست؟ گرایش هاشم که یه جورایی کاربردیست. پس دیگه دلیلش چیه؟!! بچه هایی که با دانشگاههای تهران ارتبط دارند شده تا حالا از مدیر گروه این دانشگاه ها بپرسند؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۳۵۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
سلام بچه ها
راستش می دونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیس
اما چون بچه ها اینجا بیشتر سر می زنن!!!!!!!!!! گفتم سوالمو اینجا بپرسم شاید کسی هم پیدا شد مارو راهنمایی کنه:
کسی میدونه وضعیت خوابگاه برای دانشجویان قم چه جوریه؟
اصلا بچه های شبانه این دانشگاه خوابگاه دارن؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ق.ظ، توسط mis masi.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  
امیر خان غر نه قر
نخیر. جمع مکسر غُر میشه قُر.

(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  من که نگفتم قبول نمیشم .من تهران فبولم ولی خیلی دوس دارم بدونم کدوم دانشگاه؟
فقط دردو دل کردمSad
عه خب پس تبریک میگم. درصدات چنده؟
پس دیگه انتظارش هم بیخوده. کلی تفریح کن تا اردیبهشت Smile
شوخی کردم امکان داره تهرانم قبول نشم.
مشترک ۳۵
تخصصی ۴۷
مدیریت ۳۳

منم ازشنبه میرم سرکار.شاید یه کم استرسم کم شه

بچه ها چرا چند بار درصدامو گذوشتم هیچکی نظری نداد که کجا قبول میشم.
میگما احتمال روزانه تهران وجود داره یعنی

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
ارسال: #۳۵۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط virtual girl.)
بچه ها کیا میخوان واسه دانشگاه آزاد بخونن عایا ؟

من دیگه میخوام شروع کنم ولی خو حسش اونجوری نیست اگه کسی پایه هست یه ندا بده برنامه بریزیم ... گروهی ام که باشه چه بهتر ! تو رشته نرم افزار هم شرکت کردم ...

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۵۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  [quote='Amir V' pid='167929' dateline='1362339697']
امیر خان غر نه قر

شوخی کردم امکان داره تهرانم قبول نشم.
مشترک ۳۵
تخصصی ۴۷
مدیریت ۳۳

منم ازشنبه میرم سرکار.شاید یه کم استرسم کم شه

بچه ها چرا چند بار درصدامو گذوشتم هیچکی نظری نداد که کجا قبول میشم.
میگما احتمال روزانه تهران وجود داره یعنی
عالی زدی که.
زبان چند زدی؟
حالا تهران قبول نشی، صنعتی اصفهان حتمن قبولی!Smile

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۳۵۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  بچه ها کیا میخوان واسه دانشگاه آزاد بخونن عایا ؟

من دیگه میخوام شروع کنم ولی خو حسش اونجوری نیست اگه کسی پایه هست یه ندا بده برنامه بریزیم ... گروهی ام که باشه چه بهتر ! تو رشته نرم افزار هم شرکت کردم ...

سلام من پایه برنامه ریزی واسه آزاد هستم
چون من هم دقیقا حس درس خوندن ندارم به خصوص که سراسری IT شرکت کردم واسه آزاد میخوام نرم افزار شرکت کنم
منتظرم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۵۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ)hoda_rezaei2007 نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  

سلام من پایه برنامه ریزی واسه آزاد هستم
چون من هم دقیقا حس درس خوندن ندارم به خصوص که سراسری IT شرکت کردم واسه آزاد میخوام نرم افزار شرکت کنم
منتظرم

ok. منتظر بمونیم اگه کسی باز بود برنامه میریزیم در غیر این صورت خودمون شروع میکنیم ...

۰
۰
ارسال: #۳۵۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط virtual girl.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  یعنی تهران با اینهمه دانشگاه هیچ جایی واسه من نیس؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
واقعا قبول نمیشم؟؟Huh

بابا خواهر من بیخیال دیگه ... چقدر گیر دادی مگه ما سازمان سنجشیم نظر بدیم ... هنو تکلیف خودمون مهلوم نی ... حالا ما گفتیم تهرون قبولی پس حتمن قبولی عایا ؟؟ ... معذرت ولی شما فقط داری جو فکری رو بهم میریزی .... درصدات خیلی خوبه
آفرین به شما ایشالا قبول شی اونم تهران ....

۳
۲
ارسال: #۳۶۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  ok. منتظر بمونیم اگه کسی باز بود برنامه میریزیم در غیر این صورت خودمون شروع میکنیم ...

سلااااااام منم هستم می خوام واسه آزاد بخونم .بهتره واسش یه تاپیک جداگانه بزنیم...
راستی Virtual جان صندوق پیام خصوصی تون پر شده نمی شه واستون پیغام زد قربون دستت اونو خالیش کن تا بتونیم کاری باهات داشتیم پیغام بزاریم . Big Grin مچکررررم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۸۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۹۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۴۲۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۴۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۷۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close