زمان کنونی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)

ارسال: #۳۶۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط MSZ.)
دوستان هدفم تبلیغ نیست ولی عزیزانی که میخوان برای کنکور آزاد بخونن یا اونایی که میدونن برای سال بعد باید بخونن میتونن از منابع من استفاده کنن و این هم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط اینم بگم که از دیروز تا حالا کلی از کتابا فروخته شده و اگر میخوایین باید کمی عجله کنین

موفق باشین
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , neda_Network
ارسال: #۳۶۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)
خداوکیلی آدم به اینا چی بگه؟!!!Big Grin
درصدامو فرستادم برای سامانه فلان و بی ثار تخمین رتبه ماهان ، بعد از ۲ روز ایمیل زده که بابا جون تو با این درصدا رتبت بین ۳۵۰ تا ۵۰۰ میشه ... بعدشم گفته اگه رتبت با چیزی که ما گفتیم فرق کرد ، شاخ نشی و اینی که ما میگیم بر اساس پارساله و از این حرفا ...

باید بگم اولا دقت تخمینتون تو حلقم !!! عمه جون منم میتونه اینجوری تخمین بزنه ...
باز صد رحمت به مدرسان شریف و مهستان ...
درصدای من :
زبان ۶۲/۲۲
مشترک ۳۶/۶۶
تخصصی : ۴۹/۰۲
معماری ۳۸/۸۸

خداوکیلی با این درصدا آدم ۳۵۰ تا ۵۰۰ میشهHuh ...
خوب تخمین نزن ، نمی میری که !
۵
۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Mänu
ارسال: #۳۶۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  خداوکیلی آدم به اینا چی بگه؟!!!Big Grin
درصدامو فرستادم برای سامانه فلان و بی ثار تخمین رتبه ماهان ، بعد از ۲ روز ایمیل زده که بابا جون تو با این درصدا رتبت بین ۳۵۰ تا ۵۰۰ میشه ... بعدشم گفته اگه رتبت با چیزی که ما گفتیم فرق کرد ، شاخ نشی و اینی که ما میگیم بر اساس پارساله و از این حرفا ...

باید بگم اولا دقت تخمینتون تو حلقم !!! عمه جون منم میتونه اینجوری تخمین بزنه ...
باز صد رحمت به مدرسان شریف و مهستان ...
درصدای من :
زبان ۶۲/۲۲
مشترک ۳۶/۶۶
معماری ۳۸/۸۸

یه منفی بهت میدم که اینقدر دنبال تخمین رتبه نباشی Tongue
هیچی معلوم نیست عزیز من. اصن درصدای امسال با پارسال قابل مقایسه نیست! بیخیال بابا اردیبهشت میاد دیگه.

There is no there there.
۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , shahrooz33ce , Mänu
ارسال: #۳۶۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ
kati جان صندوقمو خالی کردم !! Smile

باشه تا فردا هم میصبریم واسه آزاد هر کی میخواد بخونه بگه واسه برنامه ریزی.... بعد تو یه تاپیک خبر میدم به همه ...

مرسی

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Amir V
ارسال: #۳۶۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط shahrooz33ce.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  خداوکیلی آدم به اینا چی بگه؟!!!Big Grin
یه منفی بهت میدم که اینقدر دنبال تخمین رتبه نباشی Tongue
هیچی معلوم نیست عزیز من. اصن درصدای امسال با پارسال قابل مقایسه نیست! بیخیال بابا اردیبهشت میاد دیگه.
راست میگی امیر ... Undecidedالان به حرفت فکر کردم ،از حرکتم بدم اومد... آدم دو ساعت فرم پر کنه درصد بگیره و اینا ، بعد یه جواب پرت و پلا هم بهش بدن ...Big Grin
آقا یه سوال فنی بپرسم از شما : من یه چند سالی هست که dotNet کار کردم ... تصمیم گرفتم MVC 2.0 یه کم کار کنم ، یاد بگیرم... چیز به درد بخوری هست توی وب یا نه به نظرت ؟
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۶۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  راست میگی امیر ... Undecidedالان به حرفت فکر کردم ،از حرکتم بدم اومد... آدم دو ساعت فرم پر کنه درصد بگیره و اینا ، بعد یه جواب پرت و پلا هم بهش بدن ...Big Grin

اصن کاملن بی فایدس! فقط اعصابتو خورد میکنه و وقتت رو الکی میگیره.

نقل قول: آقا یه سوال فنی بپرسم از شما : من یه چند سالی هست که dotNet کار کردم ... تصمیم گرفتم MVC 2.0 یه کم کار کنم ، یاد بگیرم... چیز به درد بخوری هست توی وب یا نه به نظرت ؟
والا راستش من از وب فقط Administration سرورش رو بلدم. برنامه نویسی صفر!

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahrooz33ce , virtual girl
ارسال: #۳۶۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  درصدای من :
زبان ۶۲/۲۲
مشترک ۳۶/۶۶
معماری ۳۸/۸۸

نه دوست دارم الکی امیدوارت کنم نه نا امید اما دوست خوبم شما حتما رتبتون بین ۵۰ تا ۷۰ هست مطمئن باشید اینا براساس درصدهایی میگم که تو این چند سال دیدم شایدم بهتر چون امسال سخت بوده پس مطمئن باشید بهترین رشته روزانه تهران قبولید من بهتون قول میدم پس با خیال راحت زندگیتونا بکنیدو از تفریح و کارایی که دوست دارید لذت ببرید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahrooz33ce , virtual girl , Mänu
ارسال: #۳۶۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  درصدای من :
زبان ۶۲/۲۲
مشترک ۳۶/۶۶
معماری ۳۸/۸۸

نه دوست دارم الکی امیدوارت کنم نه نا امید اما دوست خوبم شما حتما رتبتون بین ۵۰ تا ۷۰ هست مطمئن باشید اینا براساس درصدهایی میگم که تو این چند سال دیدم شایدم بهتر چون امسال سخت بوده پس مطمئن باشید بهترین رشته روزانه تهران قبولید من بهتون قول میدم پس با خیال راحت زندگیتونا بکنیدو از تفریح و کارایی که دوست دارید لذت ببرید

اگه درصداتون بر اساس کلید اولیه ایناست که بنده سوگند میخورم شما زیر ۳۰ میشی
و از اونجایی که شریف امسال نزدیک به ۴۰ نفر میگیره شما بی شک امیر کبیر رو دیگه حتما خواهید آورد.

این نیز بگذرد
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahrooz33ce , neda_Network , Mänu
ارسال: #۳۶۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط shahrooz33ce.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  با خیال راحت زندگیتونا بکنیدو از تفریح و کارایی که دوست دارید لذت ببرید
ممنونم ندا خانم عزیز ... دقیقا همین قصد رو دارم ، من تا مرداد امسال توی یه شرکت طراحی نرم افزار شبیه سازی شبکه کار می کردم که به خاطر کنکور کارمو موقت ول کردم ، از فردا می خوام برگردم سراغ کارم ، همه زندگی که این کنکور مسخره نیس ... Wink

امیدوارم شما و همه بچه های گل و با سواد و فهیم مانشت هم از زندگیتون لذت ببرین...Smile

(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  اگه درصداتون بر اساس کلید اولیه ایناست که بنده سوگند میخورم شما زیر ۳۰ میشی
و از اونجایی که شریف امسال نزدیک به ۴۰ نفر میگیره شما بی شک امیر کبیر رو دیگه حتما خواهید آورد.
حسام جان ، من خیلی با پست های شما حال می کنم Big Grin شما خیلی خوش بینانه پیش بینی می کنی ، آدم روحیه میگیره Blush
بله درصدام براساس کلید اولیه سنجشه که اگه اون سوال هافمن مشترک و اون سوال تابلوی هوش رو کلیدشو درست کنن ، شاید بهتر بشه ، شایدم نشه ولی دیگه خدایی برام مهم نیس ، باید ببینیم خدا برامون چی خواسته...
من لیسانس صنعتی اصفهان بودم و خیلی به نفعم شد که تهران قبول نشدم ، چون اصفهان خیلی تمرکز بیشتری روی درس و کار و زندگیم داشتم ولی الان به خاطر شرایط کاری باید توی شهر خودم تهران قبول بشم ... واسه همین یه کم استرس دارم

امیدوارم پیش بینی های قشنگ شما در مورد همه بچه های مانشت و البته خودت به وفوع بپیونده ...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Amir V , Mänu
ارسال: #۳۷۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  با خیال راحت زندگیتونا بکنیدو از تفریح و کارایی که دوست دارید لذت ببرید
ممنونم ندا خانم عزیز ... دقیقا همین قصد رو دارم ، من تا مرداد امسال توی یه شرکت طراحی نرم افزار شبیه سازی شبکه کار می کردم که به خاطر کنکور کارمو موقت ول کردم ، از فردا می خوام برگردم سراغ کارم ، همه زندگی که این کنکور مسخره نیس ... Wink

امیدوارم شما و همه بچه های گل و با سواد و فهیم مانشت هم از زندگیتون لذت ببرین...Smile

(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  اگه درصداتون بر اساس کلید اولیه ایناست که بنده سوگند میخورم شما زیر ۳۰ میشی
حسام جان ، من خیلی با پست های شما حال می کنم Big Grin شما خیلی خوش بینانه پیش بینی می کنی ، آدم روحیه میگیره Blush
بله درصدام براساس کلید اولیه سنجشه که اگه اون سوال هافمن مشترک و اون سوال تابلوی هوش رو کلیدشو درست کنن ، شاید بهتر بشه ، شایدم نشه ولی دیگه خدایی برام مهم نیس ، باید ببینیم خدا برامون چی خواسته...
من لیسانس صنعتی اصفهان بودم و خیلی به نفعم شد که تهران قبول نشدم ، چون اصفهان خیلی تمرکز بیشتری روی درس و کار و زندگیم داشتم ولی الان به خاطر شرایط کاری باید توی شهر خودم تهران قبول بشم ... واسه همین یه کم استرس دارم

امیدوارم پیش بینی های قشنگ شما در مورد همه بچه های مانشت و البته خودت به وفوع بپیونده ...

من کلا با خودم خیلی حال میکنم :دی
به قول یکی از دوستام میگه تو از کوه کاه میسازی برعکس خیلی ها که از کاه کوه میسازن
به نظر شما امید قشنگ تره یا حسرت زندگی قبل از تولد؟
پس من خوش بینم چون روزگار دقیقا از همین میترسه و دوست نداره اجزای متحرکش امید داشته باشن
پس باشد که باشیم و دیگران رو با امید به اینده زنده بداریم
شاید روزی باشد که کسی ما رو به امید زنده بداره...

این نیز بگذرد
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , neda_Network , Amir V , Mänu , nina69 , ermia_2012
ارسال: #۳۷۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
تاپیک واسه دانشگاه آزاد .....دوس داشتین یه سری بزنین بچه ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۷۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  البته دانشگاه شریف تقریبا غیر ممکنه که حدود ۳۰ نفر رو بخواد فقط برای آی تی بگیره
حداکثر ۱۵-۱۶ نفر میگیره و پخششون میکنه تو گرایش های مختلف
خیلی هم بخواد ظرفیت رو ببره بالا میرسونه ۱۸ یا ۱۹ نفر... ولی اینکه بیاد و ۳۰ نفر بگیره تقریبا محاله
امیرکبیر هم همینطور

من فقط امیدوارم چیزی که شنیدم درست باشه و امسال هم دانشگاه تهران تو گرایش های امنیت و شبکه دانشجو بگیره

البته اینم بگم که این تیپ سوالات رو بهتره از اداره آموزش این دانشگاه ها نپرسین... باید از مدیرگروه ها پرسید
مثلا پارسال من از دکتر ربیعی سوال کردم و بهم گفتن به احتمال زیاد سال آینده (یعنی امسال) دانشجوی شبکه و امنیت بگیرن

بهتره از اساتید کنین دوستان

به ما هم خبر بدین... دمتون گرم
سلام دوست عزیز
شریف حدود ۱۵ تا از کنکور میگیره
۱۰ تا از دانشجویای برتر دانشگاه های خاص
۵ تا هم از بچه های خود دانشگاش
پس به ۳۰ تا میرسه
۰
۰
ارسال: #۳۷۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  شریف حدود ۱۵ تا از کنکور میگیره
۱۰ تا از دانشجویای برتر دانشگاه های خاص
۵ تا هم از بچه های خود دانشگاش
پس به ۳۰ تا میرسه
البته منظور من همون کنکور بود... چون فقط از طریق کنکوره که میتونیم اونجا قبول شیم و موارد دیگه به حال ما فرقی نداره
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
بابا همه چه راحت بعد کنکور میرن سر کار
بابا درسته ما هیچ بلد نیستیم ولی یاد میگیریما یه کاری یه چیزی به ما هم پیشنهاد بدین تا جوابا بیاد؟؟؟

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۲
۱
ارسال: #۳۷۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط timaz8070.)
زبان ۰
مشترک۲۲ اگه اون سوالای غلط حذف بشه و گزینه ۴۳ بشه ۳ تا ۳۰ بالا میاد
مدیریت ۶۶
تخصص ۴۲البته اگه اون سوال هوش مصنوعیم گزینه یک بشه که کاملا غلطه تا ۵۳ بالا میاد
معماری ۲۲
به نظرتون با این درصدا چند میشم برام خیلی مهمه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۳۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۵۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۳ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۵۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۴۸۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۵۳۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۶۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۲۲۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۴۱۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close