زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی غلط های کلید سنجش -IT

نظرسنجی: نظرسنجی درباره سوالات مورد اعتراض مربوط به رشته آی تی
سوال ۳۱
سوال ۳۴
سوال ۳۷
سوال ۴۳
سوال ۴۷
سوال ۴۸
سوال ۷۸
سوال ۸۴
سوال ۸۸
سوال ۹۱
[نمایش نتایج]

ارسال: #۷۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: بررسی غلط های کلید سنجش -IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ق.ظ)ساجده_سادات نوشته شده توسط:  نه کی گفته نمیتونه؟؟؟
من این سوالو گزینه ۴ زدم به جبران اون سوال ۳۷ "باید" این سوال جوابش گزینه ۴ بمونه!!
ولی جدی میتونه!

راهیان ارشد گفته نمیتونه
صفحه ۳۱۸
۳ قانون یکسان سازی
قانون شماره ۲:
متغیری که در یک یکسان ساز در طرف چپِ "/" قرار دارد نمیتواند در سمت راست هیچ "/" قرار گیرد
مثال هم زده و گفته این مثال غلط است
x/A
z/x
این مثال دقیقا مثال شماست و غلطه

این نیز بگذرد
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafsheh68
ارسال: #۷۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ
سؤال ۳۷- به نظر من کلید سنجش صحیح است. برای اثبات:
در heap وقتی صحبت از حذف میشه، یعنی از ریشه باید حذف بشه و نیازی به جستجو نیست. بعد از حذف ریشه هم درخت دوباره مرتب میشه، در درخت های avl هم همین طور، ولی در مورد درختهای bst وقتی صحبت از حذف میشه باید node مورد نظر جستجو و سپس حذف بشه که با توجه به اسم و کار درخت (درخت جستجوی دودویی) طبیعی است زیرا یکی از اصلی ترین دلالیل وجود درخت جستجوی دو دویی همین است. در سؤال مورد نظر هم یک درخت خاص معرفی شده (مثل heap و avl) و بنابراین وقتی صحبت از حذف یک node میشه، منظور حذف ریشه و مرتب سازی مجدد درخت است. با این توضیحات در موقع حذف نیازی به جستجو نیست و فقط پیچیدگی زمانی مرتب سازی مجدد مورد نظر است یعنی log n.
۲
۰
ارسال: #۷۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط zs.hoseini.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  تخصصی که غلط هاش مشخصه
اما برای مشترک، من برای سوالات زیر اعتراض مینویسم

آی تی طبق دفترچه D
۳۷/////گزینه ۳
۴۳/////گزینه ۳
۴۵////گزینه ۱(من اینو یه جایی دیده بودم، یکی از بچه ها هم گفت این سوال المپیاد بوده با همین جواب)
۴۶////گزینه ۳
۵۰///گرینه ۴
۵۴////گزینه ۴

بچه ها به نظر من خیلی راجب کلید ها بحث نکنیم، من فکر میکنم مهم اینه که یک سری سوالهای خاص تو لیست اعتراض بچه ها باشه و به چالش کشیده بشه، مطمئنا سنجش همونطور که ۲ تا سوال غلط سیستم عامل پارسال رو در کارنامه نهایی حذف کرد، سوالات هوش رو همینطور و احیانا مشترک که من اطلاعی ندارم ، امسال هم در کارنامه نهایی یقین داشته باشید که درست ترین گزینه ها اعمال میشه و اینایی که ما میگیم تا حدی نسبیه، من حتی از همین گزینه ها هم ۱۰۰ درصد یقین ندارم، اما براشون اعتراض میفرستم، چون تقاضای اینو دارم که اونو دوباره بررسی کنن و درست ترین گزینرو اعمال کنن.

دوستای خوبم براتون آرزوی صبر و آرامش تا اردیبهشت رو دارم
پیروز باشید
بنفشه
۵۴ درسته.
۳۷ هم گزینه ۲ میشه

از تخصصی ها
۷۶ ----۳
۸۴ ---۱ ویاشایدم حذف
۹۱ ---صددرصد حذف
۹۲ ---شاید۱ یا ۴
۹۳---نمیدونم اما t1,t3میشه مثله حالت t2,t4شایدم من اشتباه میکنم
وشاید ۷۸که ۲ بنظر درست تر میاد
نظر شما چیه؟

در مورد ۹۳ منم دقیقا همین نظرو دارم.اون دوتا گزینه دقیقا مثل همن،واسه همین من سر کنکور اصن اون دوتارو بررسی نکردم و یه گزینه دیگه رو زدم.

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)GHAYYARI نوشته شده توسط:  سؤال ۳۷- به نظر من کلید سنجش صحیح است. برای اثبات:
در heap وقتی صحبت از حذف میشه، یعنی از ریشه باید حذف بشه و نیازی به جستجو نیست. بعد از حذف ریشه هم درخت دوباره مرتب میشه، در درخت های avl هم همین طور، ولی در مورد درختهای bst وقتی صحبت از حذف میشه باید node مورد نظر جستجو و سپس حذف بشه که با توجه به اسم و کار درخت (درخت جستجوی دودویی) طبیعی است زیرا یکی از اصلی ترین دلالیل وجود درخت جستجوی دو دویی همین است. در سؤال مورد نظر هم یک درخت خاص معرفی شده (مثل heap و avl) و بنابراین وقتی صحبت از حذف یک node میشه، منظور حذف ریشه و مرتب سازی مجدد درخت است. با این توضیحات در موقع حذف نیازی به جستجو نیست و فقط پیچیدگی زمانی مرتب سازی مجدد مورد نظر است یعنی log n.

اگر دقت کنید در مورد حذف نوشته یک عنصر دلخواه
۰
۰
ارسال: #۷۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)GHAYYARI نوشته شده توسط:  سؤال ۳۷- به نظر من کلید سنجش صحیح است. برای اثبات:

اگر دقت کنید در مورد حذف نوشته یک عنصر دلخواه
[/quote]
فرض کنید عناصر برگها: ۱۰، ۱۲،۸،۱۱،۲،۳،و ... باشند حال می خواهید یکی از این اعداد را به دلخواه انتخاب کنید. به نظر شما آیا باید آن عنصر را جستجو کنید یا اینکه همینطوری یکی را که دلتون خواست انتخاب می کنید. البته اگر منظور از عنصر دلخواه عنصر مطلوب خاصی باشد حرف شما صحیح است،باید جستجو صورت پذیرد.
در کل باید ببینیم در رساله استفتاهات طراح چه پاسخی به این مسأله داده شده Exclamation.
۰
۰
ارسال: #۸۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
دوستان سنجش تو سایت جایی برای اعتراض در نظر گرفته..اینکه اینجا باهم کل کل کنیم سر گزینه ها فایده نداره..
از طرفی سنجش برای رد هر سوال دلیل و مدرک می خواد..دوستانی که به اساتید معتبر دانشگاههای تهران دسترسی دارن..فکر کنم اگه از اون طریق اقدام کنن زودتر به جواب برسیم..یا بگردیم دنبال دلیل منطقی برای اثبات گزینه ی مورد نظرمون..
این طور که پیداست تعداد سوالات مشکل دار داره زیاد می شه..این آدمو نگران می کنه که سنجش حاضره به همه ی اینها رسیدگی کنه؟؟
خدایا ما که می دونیم در هر صورت حق کشی میشه ولی باز هم امیدمون به شماست Smile
۰
۰
ارسال: #۸۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  ۷۹که مطمئنم.
۸۸ هم که خیلی واضحه تعلیق فرایند توسط میان مدت صورت میگیره تو این که شکی ندارین؟

در مورد سوال ۷۹ میشه بگید از کجا مطمئنید؟؟؟
در مورد سوال ۸۸ هم آره قبول دارم تعلیق مربوط به میان مدته ولی شما سوال منو جواب ندادی.
فعال سازی یعنی چی؟
طبق ترجمه، فعال سازی میشه دادن cpu به فرایند منتظر و اجرا(فعالیت) . نمیخواید بگید که فعال سازی یعنی از حالت آماده به حالت تعلیق که؟؟؟؟؟

این نیز بگذرد
۰
۰
ارسال: #۸۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ب.ظ)GHAYYARI نوشته شده توسط:  فرض کنید عناصر برگها: ۱۰، ۱۲،۸،۱۱،۲،۳،و ... باشند حال می خواهید یکی از این اعداد را به دلخواه انتخاب کنید. به نظر شما آیا باید آن عنصر را جستجو کنید یا اینکه همینطوری یکی را که دلتون خواست انتخاب می کنید. البته اگر منظور از عنصر دلخواه عنصر مطلوب خاصی باشد حرف شما صحیح است،باید جستجو صورت پذیرد.
در کل باید ببینیم در رساله استفتاهات طراح چه پاسخی به این مسأله داده شده Exclamation.

اگر تست های مشابه رو دیده باشید متوجه میشید که منظور از عنصر دلخواه یعنی یک عنصر خاص که مورد نظر است

بچه ها من یک ایده ای دارم.اگر در چند روز آینده وقت کنم میرم دانشگاه و از رئیس دانشکدمون میخام که یک اعتراض رسمی از طرف دانشگاه ما انجام بدن.
اگر ایم امکان هم باشه که استادها یا دانشجوهایی که خیلی واردن تو این مباحث سوالارو بررسی کنن و سوالای غلط و یا با کلید غلط رو در بیارن خیلی خوب میشه.
۲
۰
ارسال: #۸۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
منظور از نوع دفترچه چیه؟
a
b
c
d
?
۰
۰
ارسال: #۸۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  در مورد سوال ۷۹ میشه بگید از کجا مطمئنید؟؟؟
در مورد سوال ۸۸ هم آره قبول دارم تعلیق مربوط به میان مدته ولی شما سوال منو جواب ندادی.
فعال سازی یعنی چی؟
طبق ترجمه، فعال سازی میشه دادن cpu به فرایند منتظر و اجرا(فعالیت) . نمیخواید بگید که فعال سازی یعنی از حالت آماده به حالت تعلیق که؟؟؟؟؟
سوال ۷۹ تنها کسی هستین که میگن گزینه ۱ نیست
قرار نیس هرچی شما زدین درست باشه و بهش اعتراض کنین
اینجوری بنظرم سنجش شاید به اعتراض های بحق هم جواب نده
۲
۰
ارسال: #۸۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
منظوراز نوع دفترچه چیه؟
a
b
c
d
?
۰
۰
ارسال: #۸۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
شما مثل اینکه سئوال رو خوب نخوندین این درخت یک درخت جدید است که هیچ ارتباطی با avl , heap و ... ندارد همچنین در این سئوال هیچ حرفی از AVL آورده نشده فقط شکل ظاهری درخت شبیه heap هست نه خود درخت باشد گره ها در برگ وجود دارند و فقط مقدار اونها تا ریشه میاد
۲
۱
ارسال: #۸۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)GHAYYARI نوشته شده توسط:  سؤال ۳۷- به نظر من کلید سنجش صحیح است. برای اثبات:
شما مثل اینکه سئوال رو خوب نخوندین این درخت یک درخت جدید است که هیچ ارتباطی با avl , heap و ... ندارد همچنین در این سئوال هیچ حرفی از AVL آورده نشده فقط شکل ظاهری درخت شبیه heap هست نه خود درخت باشد گره ها در برگ وجود دارند و فقط مقدار اونها تا ریشه میاد

راجبه این سوال خیلی بحث شد و۹۰درصد گزینه ۲ روتایید کردن.
۰
۱
ارسال: #۸۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ)nilofar2335 نوشته شده توسط:  منظوراز نوع دفترچه چیه؟
a
b
c
d
?
توی کنکور برای جلوگیری از تقلب دفترچه ها رو با حروف مشخص میکنن که ترتیب سوالا توی هر دفترچه یه جوره. شما واسه اینکه درصداتو بگیری باید بدونی دفترچه کنکورت از کدوم نوع بوده...
البته یه چیز خیلی جالب اینه که علوم کامپیوتر همش c بود ... احتمالا همون c رو هم واسه کلاسش گذاشته بودنHuh
۰
۰
ارسال: #۸۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
RE: تغییرات گسترده در کلید نهایی آی تی
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  بنده همین جا و از همین تریبون سوگند میخورم حداقل ۵ سوال مشترک تغییر گزینه خواهد یافت و ۳ سوال حذف خواهد شد.
در مورد دروس تخصصی هم حداقل ۵ سوال حذف خواهد شد
زبان که واویلا داغونه اصلا

بنده تک تک سوالای دروس مشترک رو با چند تا از اساتیدی که به قول معروف حق وتوو دارند و هر ساله باعث و بانی حدف سوالات یا تغییر گزینه هستند چک کردم.
فردا ازشون اجازه میگیرم و ایمیل تک تکشون رو میذارم همین جا.
طبق دفترچه d
سوال ۳۷(گزینه صحیح ۲) و
سوال ۴۳ (گزینه صحیح ۲) و
سوال ۴۵ (گزینه صحیح ۱) و
سوال ۴۷ (گزینه صحیح ۴) و
سوال ۴۸ (گزینه صحیح ۳)
تغییر گزینه خواهند یافت.

سوال ۳۱(گزینه درست وجود ندارد) و
سوال ۳۵(گزینه درست وجود ندارد) و
سوال ۵۵(دو گزینه ای است)
حذف خواهند شد

در مورد سوالات دروس تخصصی هم که دیگه عیان است.
هر کی هم در مورد این تغییرات اعتراض داره با دلیل و مدرک و کاملا علمی اعتراضش رو بیان کنه
آقا خداکنه این تغییراتی که شما میگی اعمال بشه این درصد مشترک ما یه تکونی بخوره اون سوال هافمن تابلو گزینه ۴ میشه
یکی نیست به این طراح سوال کنکور بگه بابا جون سوال دریوری دادی لااقل کلید دریوری نده ...
۰
۰
ارسال: #۹۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
بچه ها اینا چرا اینقدر مارو اذیت میکنن؟ Sad این کلیدا چیه آخه؟ خداییش من هنوز تو شوک هستم . بابا صد رحمت به جوابای مدرسان .این سازمان سنجش دیگه شورشو درآورده

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۱ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close