زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی غلط های کلید سنجش -IT

نظرسنجی: نظرسنجی درباره سوالات مورد اعتراض مربوط به رشته آی تی
سوال ۳۱
سوال ۳۴
سوال ۳۷
سوال ۴۳
سوال ۴۷
سوال ۴۸
سوال ۷۸
سوال ۸۴
سوال ۸۸
سوال ۹۱
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: بررسی غلط های کلید سنجش--- دفترچه d -IT
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  کجای سوال گفته همبند ،کجا گفته بدون جهت?
شما اگر الگوریتم استاندارد BFS که در کتاب CLRS اومده رو ببینید متوجه میشد که اون الگوریتم برای گرافهای جهتدار و ناهمبند هم کارمیکند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
RE: بررسی غلط های کلید سنجش -IT
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من عذر میخوام که پا فشاری می کنم
اما متاسفانه یا خوشبختانه سوال ۴۷، همون کلید سنجش درسته
این رو استادم هم تایید کردن

تو یکی از پست های یه تاپیک هم خوندم که مثل اینکه یه نفر گفته که به گفته دکتر قدسی، هر دو عبارت صحیح هستن... حالا راست یا دروغش پای خودش ولی من از استادم سوال کردم و الان اطمینان دارم که کلید سنجش درسته
منم سر جلسه با ی مثال ساده حل کردم و به نظرم کلید سنجش درسته

خدایااااا... شکرت...Smile
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز. منطقی که من گفتم خیلی ساده است. لطف کنید جای B , C مقدار موجود در تالی آنها را قرار بدهید و با هم And کنید. برای اینکه یکدست ترکیب فصلی به دست بیارید و راحت تر کار کنید از قانون دمورگان استفاده کنید آن وقت می بینید که دو به دو هر متغیر با مکملش حذف می شود و F می ماند.

من اینو ثابت کرده بودم در بخش بررسی سوالات هوش آی تی در لینک زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[tex]A\rightarrow B\wedge C : (\sim A\vee B)\wedge (\sim A\vee C)|| (\sim A\vee B),A : \sim B,(\sim A\vee C),A : \sim C||B\rightarrow D\wedge E : (\sim B\vee D)\wedge (\sim B\vee E)||\sim B,\sim B\vee D: D||\sim B,\sim B\vee E: E||C\rightarrow D\vee E\vee F:\sim C\vee D\vee E\vee F||\sim C\vee D\vee E\vee F,\sim C: D\vee E\vee F||D,E,D\vee E\vee F:F[/tex]
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من اینو ثابت کرده بودم در بخش بررسی سوالات هوش آی تی در لینک زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[tex]A\rightarrow B\wedge C : (\sim A\vee B)\wedge (\sim A\vee C)|| (\sim A\vee B),A : \sim B,(\sim A\vee C),A : \sim C||B\rightarrow D\wedge E : (\sim B\vee D)\wedge (\sim B\vee E)||\sim B,\sim B\vee D: D||\sim B,\sim B\vee E: E||C\rightarrow D\vee E\vee F:\sim C\vee D\vee E\vee F||\sim C\vee D\vee E\vee F,\sim C: D\vee E\vee F||D,E,D\vee E\vee F:F[/tex]
منم سر جلسه F بدست اوردم...........
۱
۰
ارسال: #۱۷۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)sohrablou نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)maryam goli نوشته شده توسط:  سوال ۹۲ سیستم عامل گزینه ۳ درست است
طبق کتاب سیستم عامل دکترحقیقت : هنگامی که فرزندان ایجاد میشوند تصویر حافظه مشترکی دارند تا زمانی که حداقل یکی از فرزندان بخواهد بروی صفحه مشترک بنویسد آنگاه باید حافظه مجزا برای همه ایجاد شود.
کتاب سیلبرشاتس رو بخونید.(گزینه سنجش درسته)

اینجوری که شما می گید سیستم عامل دکتر حقیقت کشک ....
این جوری که دوستمون میگن کتاب حقیقت که گل سرسبد کتابهای تست بود نقص فنی داره
بچه ها دل به این کتابای خلاصه و تست و این چرت و پرتا نبندین برین کتب مرجع را بخونید
۰
۱
ارسال: #۱۷۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
بچه ها سوال ۱۰۴ به نظرتون مشکلی نداره؟
کلید سنجش گزینه ۱ هست.ولی مگه میشه با ۱ پالس عملیاتی که صورت سوال خواسته انجام داد؟!

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  بچه ها سوال ۱۰۴ به نظرتون مشکلی نداره؟
کلید سنجش گزینه ۱ هست.ولی مگه میشه با ۱ پالس عملیاتی که صورت سوال خواسته انجام داد؟!
منم شدیدا تعجبیدم

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۱
۰
ارسال: #۱۷۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
دوستان عزیز کسی میتونه راهنمایی کنه؟
فرمول بدست آوردن تعداد ابر کلیدها مگه این نمیشه:
( ۲ به توان تعداد صفات) - (۲ به توان (تعداد صفات - تعداد کلید کاندید))

[tex]2^n - 2^(n-k)[/tex]

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ
بچه ها کسی دلیلی برای درستی یا غلطی جواب سوال ۴۵ داره؟ اگر دارید ممنون می شوم پاسخ دهید به نظر من گزینه ۱ درست تر است
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط MR_KH.)
سوال ۳۱ یه بار پرسیدم کسی راه حل نداد پس این راه حلو نگاه کنید ببینید مشکلی نداره:
کلمه CORRESPONDENTS 14 حرف دارد که ۴ حرف یکبار و ۵ حرف دوبار تکرار شده اند (۵ زوج یکسان) برای آرایش "دستکم سه زوج از حروف یکسان متوالی" از بین ۵ زوج ۳ زوج را انتخاب میکنیم و چون باید متوالی باشند آنها را به صورت یکجا در نظر می گیریم و می توانیم این ۳ زوج را در ۹ مکان بین ۸ حرف باقیمانده قرار دهیم در این صورت شرط "دستکم سه زوج" یعنی ۳ و ۴ و ۵ زوج یکسان متوالی بدلیل اینکه ممکن است ۴ حرف دو زوج یکسان باقیمانده در کنار هم و همچنین چسبیده به محل قرار گرفتن ۳ زوج یکسان قرار گیرد برآورده می شود و در جواب در نظر گرفته شده است و در نهایت ۳ زوج !۳ و ۸ حرف !۸ جایگشت دارند و جواب نهایی:

[تصویر:  gif.download?\binom{5}{3}*\binom{9}{1}*8...8!*6=60*9!]
جواب تو گزینه ها نیست
۰
۱
ارسال: #۱۷۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
در مورد سوال ۱۰۴ کسی نظری نداره؟
سنجش گزینه ۱ رو درست زده ولی به نظر من غلطه.زیاد در موردش بحث نشده ولی به نظر جواب سنجش مشکل داره.

فایل‌(های) پیوست شده

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط roshan.)

چرا از( نادرستی A یا B) وA نتیجه گرفتید B نادرست است؟ این که طبق رزولوشن میشه درستی B گرفت؟

خدا خیلی مهربون با اینکه میتونه مچ ما را بگیره ،فقط دستمونو میگیره.Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: beniamin
ارسال: #۱۷۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ)YAS25 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی دلیلی برای درستی یا غلطی جواب سوال ۴۵ داره؟ اگر دارید ممنون می شوم پاسخ دهید به نظر من گزینه ۱ درست تر است
به پستهای قبلی مراجعه کنید
۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: بررسی غلط های کلید سنجش--- دفترچه d -IT
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  از کی تاحالا جمع سه کاراکتر با فراوانی ۱/۴ میشه یک؟؟ اول یکم دقت کنین بعد مثال نقض بیارین. این که جمعش میشه ۳/۴ نه یک!!!!!!!!

نباید که جمعش بشه ۱، سوال را دوباره بخونید. یا من سوال را درست متوجه نشدم یا شما. توی سوال میگه طول کاراکتر ۱ باشه نه مجموع فراوانی ها. این دو به نظرم با هم فرق میکنن

برای سوال ۴۳ نظرتون درمورد این گراف چیه؟
گراف رو در تصویر میذارم
توضیح: فرض کنید شروع الگوریتم bfs از نقطه a باشد. بعد ان b و c ملاقات خواهند شد.و بعد e و d . بعد از d الگوریتم تمام می شود و دوری به طول فرد پیدا می شود. حالا اگر الگوریتم را دوباره انجام دهیم از راس b، بعد ان a و e و همین طور تاآخر ، باز هم با اتمام الگوریتم دوری به طول فرد پیدا می شود. کلا می خوام بگم با یکبار انجام bfs نمی توان دوری به طول زوج پیدا کرد. و از آنجا که یکی از کاربردهای dfs در پیدا کردن دور است، با انجام آن سریعتر می توان دور را پیدا کرد.
ضمنا نیاز به نرم افزار نیست. با پینت هم می توان شکل کشید
اگر نظری دارید بفرمایید

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز. منطقی که من گفتم خیلی ساده است. لطف کنید جای B , C مقدار موجود در تالی آنها را قرار بدهید و با هم And کنید. برای اینکه یکدست ترکیب فصلی به دست بیارید و راحت تر کار کنید از قانون دمورگان استفاده کنید آن وقت می بینید که دو به دو هر متغیر با مکملش حذف می شود و F می ماند.

من اینو ثابت کرده بودم در بخش بررسی سوالات هوش آی تی در لینک زیر:

شما از رزولوشن نقیض A یا B و A چطور نقیض B رو استنتاج میکنید !!!!!Huh
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۱۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۱۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۶ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۵۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۰۵ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۴۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۷۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close