زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی غلط های کلید سنجش -IT

نظرسنجی: نظرسنجی درباره سوالات مورد اعتراض مربوط به رشته آی تی
سوال ۳۱
سوال ۳۴
سوال ۳۷
سوال ۴۳
سوال ۴۷
سوال ۴۸
سوال ۷۸
سوال ۸۴
سوال ۸۸
سوال ۹۱
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۹۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  دوستان درباره پست ۱۸۳ هم نظر بدین . Smile
به نظر من هم کلید سنجش غلطه
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
RE: پاسخ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  سوال ۳۱ احساس می کنم غلطه ولی راه قبلی که ارائه داده بودم مشکل داشت (اگه بتونم یه راه درست ارائه بدم که تو گزینه ها نباشه عکسش رو اینجا می ذارم)

سوال ۳۲ : اشتباه تایپی بدی داره که منجر میشه این گزینه هم غلط باشه (البته بعید می دونم سازمان سنجش کاری کنه برای این سوال)

سوال ۳۴ - قبول دارم این سوال ایراد داره ولی گزینه ی ۴ از همه درست تر به نظر میاد

سوال ۴۷ - گزینه ۳ زده شده در دفترچه ی D که اشتباهه و باید به گزینه ۴ تغییر پیدا کنه

سوال ۴۸ - برای هر کدام از گزینه های ۱و۳ و۴ مثال نقض دارم (اگه این سوال یه گزینه درست داشته باشه باید ۲ باشه مگه اینکه چهار گزینه غلط باشن)

همه ی مطالبتون رو قبول دارم
با اینکه خودم سوال ۴۸ رو زدم ۳ ولی گزینه ۲ هم غلطه.
در واقع این سوال ابهام منطقی داره.
یعنی طبق یه سری فرضیات گزینه ۲ هم غلطه
ولی یقینا اون ۳ گزینه دیگه که کاملا غلطه
بهترین رای واسه این سوال حدف شدنشه.البته نه اینکه چون من غلط زدم
نه
ولی سوالی که اساسش علمی نیست و با فرض حل بشه قابل قبول نیست

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  سوال ۳۱ احساس می کنم غلطه ولی راه قبلی که ارائه داده بودم مشکل داشت (اگه بتونم یه راه درست ارائه بدم که تو گزینه ها نباشه عکسش رو اینجا می ذارم)

سوال ۳۲ : اشتباه تایپی بدی داره که منجر میشه این گزینه هم غلط باشه (البته بعید می دونم سازمان سنجش کاری کنه برای این سوال)

سوال ۳۴ - قبول دارم این سوال ایراد داره ولی گزینه ی ۴ از همه درست تر به نظر میاد

سوال ۴۷ - گزینه ۳ زده شده در دفترچه ی D که اشتباهه و باید به گزینه ۴ تغییر پیدا کنه

سوال ۴۸ - برای هر کدام از گزینه های ۱و۳ و۴ مثال نقض دارم (اگه این سوال یه گزینه درست داشته باشه باید ۲ باشه مگه اینکه چهار گزینه غلط باشن)

نه

راستی در مورد سوال ۳۷ نظری ندادین/
یعنی شما با گزینه ۴ موافقید؟؟؟

این نیز بگذرد
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
RE:
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  سوال ۷۸ کاملا صحیح است و پاسخ صحیح نیز گزینه ۱ است با توجه به دفترچه D.

سوال ۸۸کاملا صحیح است و پاسخ صحیح نیز گزینه ۳ است با توجه به دفترچه D.(کتاب پوران پژوهش و جزوه کلاسی استاد سلامی هم این رو عینا گفته )

سوال ۹۱ کاملا صحیح است و پاسخ صحیح نیز گزینه ۱ است با توجه به دفترچه D.

دوستان سوالاتی رو کردند که بدون هیچگونه ابهامی کاملا صحیح هستند.

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  دوستان ۹۰ سیستم عامل مشکلی نداره لطفا اگه درست بگین که اعتراض نکنیم

کاملا صحیح است سوال ۹۰ و مشکلی نداره

سوال ۸۸ صحیح است؟؟؟
پوران گفته؟؟؟
من کل پوران رو حداقل ۵ بار خودنم واسه ارشد
ببخشید کجاش گفته "فعال سازی " میشه میان مدت؟؟؟؟؟
ببخشید اصلا میشه شما توضیح بدید فعال سازی یعنی چی؟؟؟؟

سوال ۹۱ درسته؟؟؟؟؟؟
واااااااااااای خدای من
بابا تو رو قران یه نیگاه فقط و فقط به گزینه ها بندازین بعد بگید سوال درسته
من اصلا کار به متن سوال ندارم
فقط و فقط یه نگاه به گزینه ها بندازین تا ببینین این سوال از پایه و ریشه و اساس غلطه.
اگه واقعا متوجه اشتباه نشیدین بکین تا بنده واستون توضیح بدم چرا گزینه ها غلطه.
یا خدا
اگه سنجش هم بخواد اینجوری پاسخنامه نهایی رو بده که واویلاس

این نیز بگذرد
۰
۱
ارسال: #۱۹۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ
RE: بررسی غلط های کلید سنجش -IT
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  دوستان درباره پست ۱۸۳ هم نظر بدین . Smile
به نظر من هم کلید سنجش غلطه

کاملا صحیحه گزینه سنجش

این نیز بگذرد
۰
۱
ارسال: #۲۰۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط alireza6660.)
نظرسنجی و جمع بندی درباره سوالهای مورد اعتراض مربوط به سوالات دروس تخصصی رشته آی تی
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  سوال ۷۸ کاملا صحیح است و پاسخ صحیح نیز گزینه ۱ است با توجه به دفترچه D.

سوال ۸۸کاملا صحیح است و پاسخ صحیح نیز گزینه ۳ است با توجه به دفترچه D.(کتاب پوران پژوهش و جزوه کلاسی استاد سلامی هم این رو عینا گفته )

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  دوستان ۹۰ سیستم عامل مشکلی نداره لطفا اگه درست بگین که اعتراض نکنیم

سوال ۸۸ صحیح است؟؟؟
پوران گفته؟؟؟

سوال ۹۱ درسته؟؟؟؟؟؟
واااااااااااای خدای من
فقط و فقط یه نگاه به گزینه ها بندازین تا ببینین این سوال از پایه و ریشه و اساس غلطه.
یا خدا

تست ۸۸
دوست عزیز شما اگر دقت کنید به متن کتاب متوجه میشید که از زمانبند میان مدت زمانی که نمودار ۷ حالته را داریم استفاده می شود (اماده معلق و مسدود معلق .......) توجیه نشدید بگید رو شکل بکشم و توضیح بدهم .

در مورد تست ۹۱

روش تستی طبق جزوه استاد سلامی:
زمانی که از while استفاده شده برای ناحیه بحرانی مشکل busy wating را خواهیم داشت . پس گزینه ۱ کاملا صحیح هست و الگوریتم ارائه شده همه شرایط را برآورده نمیکند ....

۰
۰
ارسال: #۲۰۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  کاملا صحیحه گزینه سنجش
چطوری؟

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345
ارسال: #۲۰۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط ana_12345.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  [quote='MSZ' pid='166062' dateline='1361549248']

کاملا صحیحه گزینه سنجش

چرا لطفا یه توضیح بدین ؟؟؟

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان سوال ۳۹ الگوریتم رو می شه یه توضیح بدین چرا ۱ درست ؟ ایا کسی با این تست مشکل نداره
به نظر من ۳ می شه . اخه توی بازگشت m تا رو بررسی نمی کنه ؟؟؟؟
لطفا نظرتون رو بگید

در بازگشت یا از ۱تا i عنصر از m رو بررسی می کنیم یا i+1 تا m رو اما چیزی توی سوال نیست که بگه دقیقا m تا رو بررسی می کنیم . یعنی معلوم نیست عنصر I ام رو که به بدست میاریم کجای تعداد عناصر m تایی در میاد . ممکنه اول باشه یا وسط یا هر جای دیگه . چون توی سوال اطلاعاتی نداده . پس نمی شه بگیم T(m) ؟؟؟؟T(n/2 درست اما T(m) نه .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۲۰۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط pouya sal.)
نظرسنجی و جمع بندی درباره سوالهای مورد اعتراض مربوط به سوالات دروس تخصصی رشته آی تی
۹۰ و ۹۱ هر دو تاش صدرصد غلطن
۹۰
گزینه دو تا یک استانه کاهش اندازه صفحه مفید است ازون بیشتر اگر کاهش بدیم پردازنده باید تند تند صفحه داخل بیاره که بهروری و کاهش میده

سوال ۹۱
هم نه شرط پیشرفت و نه شرط انتظار محدود رعایت نمیشه

نمی دونم این دوستمون چه جوری سر جلسه استدلال کردن که هر دو تاش درست شده.
۰
۰
ارسال: #۲۰۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط pouya sal.)
RE: پاسخ
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  سوال ۳۱ احساس می کنم غلطه ولی راه قبلی که ارائه داده بودم مشکل داشت (اگه بتونم یه راه درست ارائه بدم که تو گزینه ها نباشه عکسش رو اینجا می ذارم)

نه

نه

راستی در مورد سوال ۳۷ نظری ندادین/
یعنی شما با گزینه ۴ موافقید؟؟؟

با توجه به تعریفی که از گلوگاهی تو متن سوال شده گزینه ۳ صدرصد درست هست
سوال ۳۷ هم باید تغیر گزینه پیدا کنه
۰
۰
ارسال: #۲۰۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
RE: نظرسنجی سوالات دروس مشترک رشته آی تی
واسه ۳۱ من
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه راه حل دادم
۳۷ هم صددرصد اشتباهه ، واسه عملیات حذف یا اصلاح در همه ساختمان داده ها زمان جستو جو هم درنظر گرفته میشه -> گزینه۲
۰
۰
ارسال: #۲۰۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  ۹۰ و ۹۱ هر دو تاش صدرصد غلطن
۹۰
گزینه دو تا یک استانه کاهش اندازه صفحه مفید است ازون بیشتر اگر کاهش بدیم پردازنده باید تند تند صفحه داخل بیاره که بهروری و کاهش میده

سوال ۹۱
هم نه شرط پیشرفت و نه شرط انتظار محدود رعایت نمیشه

نمی دونم این دوستمون چه جوری سر جلسه استدلال کردن که هر دو تاش درست شده.

دوست عزیز شما به صورت سوال ها و گزینه ها یکم بیشتر دقت کن . موفق باشی .
۰
۰
ارسال: #۲۰۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  سوال ۷۸ کاملا صحیح است و پاسخ صحیح نیز گزینه ۱ است با توجه به دفترچه D.

سوال ۸۸ صحیح است؟؟؟
پوران گفته؟؟؟

سوال ۹۱ درسته؟؟؟؟؟؟
واااااااااااای خدای من
یا خدا

تست ۸۸
دوست عزیز شما اگر دقت کنید به متن کتاب متوجه میشید که از زمانبند میان مدت زمانی که نمودار ۷ حالته را داریم استفاده می شود (اماده معلق و مسدود معلق .......) توجیه نشدید بگید رو شکل بکشم و توضیح بدهم .

در مورد تست ۹۱

روش تستی طبق جزوه استاد سلامی:
زمانی که از while استفاده شده برای ناحیه بحرانی مشکل busy wating را خواهیم داشت . پس گزینه ۱ کاملا صحیح هست و الگوریتم ارائه شده همه شرایط را برآورده نمیکند ....

من این سوال را با این تحلیل جواب دادم که تمام راه حل های نرم افزاری مشکل busy wating را دارند پس الگوریتم تمام شرایط را براورده میکند غلط است و جواب تست همین میشود. نمیدونم تا چه حد نحلیلم درسته ولی هر گزینه ای دیگه ای را که انتخاب میکردیم گزینه اول را نقص میکرد

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  کاملا صحیحه گزینه سنجش
چطوری؟

من این سوال از استادم پرسیدم
ایشون هم فرمودن طبق مطلبی که توی کتاب ارشد سپاهان هم هست
یکی از کاربردای bfs واسه تعیین دوبخشی بودن گرافه
تو گراف دوبخشی هر دور طول زوج داره که bfs میتونه اینو بفهمه
حالا با اندکی توسعه میتونید اینو واسه گراف غیر دو بخشی هم توسعه بدید
البته یکی از دوستان واسه این سوال یه مطلب از ویکی پدیا گذاشتن که نوشته بود یکی از کاربرد های bfs تعیین دور با طول زوجه
فکر کنم توی تاپیک مربوط به سوالات گسسته
البته با dfs هم میشه اینکارو کرد
ولی به ۲ دلیل جواب میشه bfs
۱ اینکه dfs ممکنه توی حلقه بی نهایت گیر کنه
۲ اینکه در حالت کلی bfs سریع تر از dfs هست و طراح گفته بهترین گزینه که میشه bfs

این نیز بگذرد
۰
۱
ارسال: #۲۰۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
ببخشید من منظورم پست ۱۸۲ بود . سوال من روی سوال ۳۹ هستش .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۲۱۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  کاملا صحیحه گزینه سنجش

البته ببخشین این و میگم اما اقای hesamvaziri هر سوالی که به نفع خودشون و درست زدن وسنجشم اتفا قا درست زده ازنظر ایشون جواب سنجش کاملا درست است.ودر غیر این صورت میگن کلید باید اصلا ح بشه.البته عذر میخواهم
من خیلی فکر کردم رو این سوال اما با bfs اصلا بدست نم اید یک دوستمونم یک حل داده که چون فاصله ها را براساس یک راس دادند که اگه گراف همبند نباشه غلطه و باید n بار bfs بزنیم ،چون اگه ناهمبند باشه حتما بعضی فاصله ها بی نهایت میشه،که باید راس شروعمون و به تعداد اجزای همبندی تغییر بدیم.
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۵۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۲۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۵۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۷۲ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۷۱۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۱۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۴۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۲,۰۲۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close