زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا راهنماییم کنید که چجوری شروع کنم برای ارشد۹۳؟

ارسال: #۱۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ق.ظ
RE: لطفا راهنماییم کنید که چجوری شروع کنم برای ارشد۹۳؟
(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mahinjoon نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  منم دارم از الان شروع میکنم واسه سال آینده. یکی دو هفته گذشته فقط مشغول خوندن صفحات مانشت بودم. تقریبا تکلیفمو با منابع همه درسا روشن کردم که چی بخونم. فکر میکنم بتونم تا تابستون بخش قابل توجهی از درسارو تموم کنم. شایدم زیادی خوشخیالم !

سلام... اگه امکان داره منابعی که برای درس ها انتخاب کردید بگید..
آخه منم خیلی دنبال منابع خوب هستم

من خودم خیلی خیلی دنبال منابع مختلف گشتم ، دوستدارید میتونید یه نگاه بندازید ( منبع آموزش با تست فرق گذاشتم ):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Pegasus , Behzad TP , mhd3 , mahinjoon
ارسال: #۱۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ق.ظ
من درسارو گروه بندی کردم
۱/ گسسته، ساختمان داده، طراحی الکوریتم
۲/ مهندسی نرم افزار، شبکه، سیستم عامل
۳/ پایگاه، معماری؛ هوش مصنوعی

گروه اول از دروس مشترکه که نیاز به حل تمرین زیادی داره و خیلی هم به هم مرتبط هستن.
گروه دوم جنبه حفظیاتیش بیشتره
کروه سوم هم جزو اون درسایی هستن که واقعا باید بفهمیشون. وگرنه با حل چندا تمرین کاری از پیش نمیره

فعلا هم دارم اینارو میخونم:
ساختمان داده: لیپ شوتز. ترجمه قلزم
شبکه: کوروس و راس. ترجمه حاج رسولی ها
پایگاه: کتاب اقای رانکوهی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jessica2013 , samfoni
ارسال: #۱۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  من درسارو گروه بندی کردم
۲/ مهندسی نرم افزار، شبکه، سیستم عامل

گروه دوم جنبه حفظیاتیش بیشتره

با سلام
گروه دوم هم درخصوص شبکه و سیستم عامل باید بگم که این چندسال اخیر مفهومی اومده و حفظی نیست چندان و باید بفهمی واقعاو کار میبره

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۱۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ

پیشنهاد خیلی خوبیه که به عنایت دوستان و مدیریت بستگی داره
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  درود
نکته شماره ۱ روحیه ضعیفی داری
نکته شماره ۲ اعتماد به نفس پایینی داری
نکته شماره ۳ شروع نکره مشخص هست خسته ایی
پیشنهادات:
پیشنهاد شماره ۱ بجای ورق زدن و شمردن تعداد صفحات مطالعه نشدت تعداد صفحات و فهم درسی که امروز داشتی رو در ذهنت مرور کن و روی کاغذ یا به کسی نقل نکن!
پیشنهاد شماره ۲ برای مدت ۲-۳ ماه تعداد زیادی کتاب خود باوری و روانشناسی موفقیت مطالعه کن!
پیشنهاد شماره ۳ از هرجایی خودت دوست داری شروع کن و هرگز فکر نکن برنامت از دیگران ضعیف تر هست!
پیشنهاد شماره ۴ از مهرماه تست زدن رو شروع کن فلذا قبل از مهر منبع بخون و حل تمرینات رو یادبگیر!

موفق باشی
ممنون از جواب خوب و دقیقتون.
تعجب داره واقعن که یه عده به چه دلیلی به این جواب دقیق و کاملن کاربردی رای منفی دادن؟ یکی اومده گفته یه کم مهربانتر!!!!Huh ینی چی؟

یک پیشنهاد برای مدیران: اگه ممکنه یه تالار مشاوره تخصصی داشته باشیم که افراد صرفا موفق راهنمایی کنن بقیه رو! من که خودم هنوز یک دنیا مشکلات(درسی ، انتخاب منبع و غیره) دارم به چه اعتباری میتونم واسه بقیه حکم صادر کنم! اغلب بچه های دانشجوی کارشناسی میان توی راهنمایی ها و مشاوره ها شرکت میکنن! اینجا دانشجوی موفق ارشد کم نیستن چرا کسی نیومده جواب بده؟ به نظر من داشتن تالار پاسخگویی دانشجویان ارشد به بالا خیلی میتونه تاثیر گذار باشه و البته قابل اعتماد تر.
همیشه ادم های موفق راه مناسبی برای مشاوره گرفتن نیستند از ادم های موفق منابع رو بپرسید البته با احتیاط ،به سابقه درسی شون نگاه کنید ،به رشته ای که خوندن نگاه کنید به دانشگاهی که بودن نگاه کنید مثلا فردی مثل من که نرم افزار خونده ومیخواد ای تی شرکت کنه درس های مثل مدیریت ، شبکه اصلا پاس نکرده یا نرم افزارش یه جور دیگه براش تدریس شده پس من نمی تونم از همون منابعی که اون فرد موفق استفاده کرده استفاده کنم مثلا توی دانشگاه نرم افزار پرسمن کلا تدریس شده طرف هم خوب خونده حالا موقع کنکوره می گه من نرم افزار رو از پوران خوندم وموفق شدم همه رو بزنم در حالی که این نسخه برای من منجر به از دست دادن این درس میشه ومثال های دیگه پس حتی منابع رو با وسواس وبا توجه به وضعیت خودتون انتخاب کنید البته با نیم نگاهی به منابع افراد موفق
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اتفاقا مشاوره افراد ناموفق باعث می شه شما اشتباهات اون ها رو تکرار نکنید وعبرت بگیرید واگه اشتباهات اون هارو شما تجربه نکنید قطعا موفق خواهید شد
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
معمولا افرادی که موفق می شوند، از سد کنکور بگذرند ،تا حدودی محتاطانه، مشکلاتی که باشون برخورد کردند واینکه چگونه با مشکلات رفتار کردند رو باز می کنند البته این مسئله امری عادیه فرد موفق نیازی نمی بینه این ها رو مطرح کنه
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مصاحبه ها می بینم که در زندگی افراد موفق معمولا همه چیز خوب بوده و مشکلی نبوده در حالیکه زندگی پر از دغدغه هاست یکی مشکل پولی پیدا می کنه یکی از نزدیکانش فوت می کنه یکی عاشق می شه یکی لطمه عشقی می خوره یکی و...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمی گم مشاوره افراد موفق بدرد شما نمی خوره خواستم بگم عبرت گرفتن از مشکلات دیگران که ممکن برای شما هم خدایی نکرده در طول این مسابقه پیش بیاد اهمیت بیشتری داره چرا که اگه در برخورد با مشکلات زندگی عملکرد معقولانه ای نداشته باشید در مشکلات زندگی فرو خواهید رفت ودیگه توی همون مراحل خواهید موند ودیگه اگر هم بتونیدبرید سره جلسه هم بشینید موفقیتی هم درش نخواهد بود

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۲۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
برا سیستم عامل حتما ویس های کلاس حقیقت رو کنار جزوه سیستم عامل پارسه استفاده کنید برا ساختمان داده کتاب مقسمی رو هم بخونید برا گسسته هم مقسمی از خیلیای دیگه کتابش مفید تره. برا آمار پارسه خوبه برا ریاضی مهندسی کریمی یعنی من خودم که با اینا جواب گرفتم امید وارم شما هم جواب بگیرین
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۵۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۳۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۳۲۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close