زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۳۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
منم تازه برگشتم از مسافرت و میبینم که همه تو دور سوم چهارمن Smile
دوستان من از دروس ریاضی هیچی یادم نمونده.
مبحثی هست که آسون باشه و بشه یکی دو تا تست زد؟
چون میخوام حداقل سفید نمونه
۱
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط mehrdad372.)
من برا کنکور دولتی همه درسا رو خوندم به جز ریاضی مهندسی و محاسبات

باسلام
همونطور که میدونید امسال نحوه انتخاب رشته تغییر کرده و لازم نیست برای شرکت در یک رشته شهر خاص به اون شهر بیایید و از شهر یا حوزه امتحانی استانیتون شرکت میکنید بنابراین رقابت برای یک سری از رشته شهرهای خاص بسیار سختتر شده خصوصا که هر کسی می تونست چندین انتخاب داشته باشه .
بنابراین رقابت نسبت به سالهای قبل سنگین تر شده ولی در مجموع کنکور آزاد سوالاش آسونتر از دولتی هستن , سئوال تکراری از سالهای قبل بیشتر داره ولی زمانش خیلی کمتره حداقل پارسال که اینطوری بود ولی قبول شدنش دور از دسترس نیست.
شروع کنید و به خدا توکل کنید مطمئنن پاداش زحماتتون رو میگیرید.
موفق باشید.
[/quote]
مرسی جواب سوالمو دادید
یعنی چی رقابت برای یک سری از رشته شهرهای خاص بسیار سختتر شده؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۱
۲
ارسال: #۱۳۸
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
خوشبحال خودم که انقد خوندم پارسال برا دولتی و آزاد هردوشم قبول شدم مخصوصا آزاد قزوین که عاشقشم اما چون پولش زیاد بود نرفتم امتحان دادم فقط قبولیش بدلم نمونه ایشالله همه دوستای خوبم قبول شن بچه ها هوش آزاد شده عین سراسری نیاز نیست شبکه های عصبی و.... بخونید سوالاشم زیادتر شدن
۱
۲
ارسال: #۱۳۹
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خوشبحال خودم که انقد خوندم پارسال برا دولتی و آزاد هردوشم قبول شدم مخصوصا آزاد قزوین که عاشقشم اما چون پولش زیاد

---------
شهریه هر ترم آزاد چقد میشه؟
۱
۱
ارسال: #۱۴۰
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ق.ظ
برای زبان تخصصی چه کتابی خوبه ؟
۰
۲
ارسال: #۱۴۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
من که هنوز حسش نیومده :|
آخه چرا اینقدر فاصله بین دو تا کنکور؟ باید دو هفته بعد سراسری، آزاد رو هم میگرفتن دیگه!

There is no there there.
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۱۴۲
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
دوستان عزیزم هدفتون رو از همین الان برای سراسری بذارید.
اینجوری واسه آزاد هم آمادگی لازم رو پیدا می کنید.
امسال همه اونایی که آزاد شرکت کرده بودند یا مرحله اول قبول شدند یا تکمیل ظرفیت.
پس قبولی در آزاد کار خاصی نیست که شما از عهدش برنیاید. نیت رو بذارید واسه سراسری.

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۰
۳
ارسال: #۱۴۳
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ
سلام گرم به همه دوستان گلم...
ندا تو آزاد قزوین قبول شدی و نرفتی؟؟؟؟؟ Big Grin
منم از بعد۱۳ میخوام شروع کنم Big Grin میدونم زوده اما بهتره که زود شروع کنم دیر نشده بخونم درسارو!!!!! Big Grin
واسه بعضی درسا احساس منکنم یه مرور کلی نیاز دارم فقط... ما که اساسی واسه دولتی خوندیم... چیزی گیرمون نیومد... واسه آزاد بخونیم ببینیم چی میشه...
وای این پروسه ی ارشد فکر کنم تا آبان و آذر ۹۲ ادامه داشته باشه! آخه تکمیل ظرفیت چیه دیگه؟! ۱ماه مونده به کنکور دولتی ۹۳ طرف باید بفهمه مثلاً آزاد تکمیل طرفیت قبول شده؟؟؟؟ خیلی مسخرست واقعاً...
پذیرشش بشه ۴۰-۵۰ نفر نصفش رو نیمسال اول نصف دیگش نیمسال دوم! اینجوری دانشجو هم بلا تکلیف نمیمونه...
منم آزاد کامپیوتر شرکت کردم. واسه گرایشای نرم و هوش میخونم واینکه واحدای تهران و قزوین میخوام قبول شم! اگه قبول شم ۱۰۰% میرم اگه نشم ایشالا برنامه ریزی واسه ارشد ۹۳!!!!
برام دعا کنید بچه ها... فکر کنم با اون وضع سراسری رتبه ام به مجازی برسه باید کلاه مو بندازم هوا!!! واسه همین آزاد برام مهم شده دیگه...
بچه ها واحد تبریز چطوره...؟ نمیدونم چیکار کنم واقعاً!!!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Amir V , neda_Network
ارسال: #۱۴۴
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
بچه هااگه کسی کتاب جامع سوالات کنکور آزاد ۱۰سال پیش سراغ داره لطفاً بگه ما هم تهیه کنیم.
اصلاً همچین کتابی هست؟؟

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۱
ارسال: #۱۴۵
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط mahsarasht.)
روز سوم
امروز فصل ۵ پایگاه میخونم اگه برسم هم فصل ۶ Smile شب میام مینویسم تا کجا رسوندم
من مثل بقیه نه سال قبل قبول شدم نه واسه سراسری خوندم
اما امیدوارم تو ۶۰ روز که مونده الان روز سومش هستم موفق بشم
دعا کنید روحیم از دست ندم Smile

مرسی از همتون Tongue

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ ب.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  فصل ۴ پایگاه رسیدم .......تشویق بلنددددددددددددددد
( روز دوم که دارم میخونم )

-----------
من هم فصل ۴ هستم Tongue باهم میخونیمShy

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۲
۱
ارسال: #۱۴۶
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  روز سوم
امروز فصل ۵ پایگاه میخونم اگه برسم هم فصل ۶ Smile شب میام مینویسم تا کجا رسوندم
من مثل بقیه نه سال قبل قبول شدم نه واسه سراسری خوندم
اما امیدوارم تو ۶۰ روز که مونده الان روز سومش هستم موفق بشم
دعا کنید روحیم از دست ندم Smile

مرسی از همتون Tongue

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ ب.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  فصل ۴ پایگاه رسیدم .......تشویق بلنددددددددددددددد
( روز دوم که دارم میخونم )

-----------
من هم فصل ۴ هستم Tongue باهم میخونیمShy
چه جوری حساب می کنین که می گین ۶۰ روز مونده؟ ها؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  سلام گرم به همه دوستان گلم...
ندا تو آزاد قزوین قبول شدی و نرفتی؟؟؟؟؟ Big Grin

آره راستش خیلی خانوادم تحت فشار قرار میگرفت برا شهریش خودم یه مقدار داشتم انقدر به عشق دکتر حقیقت و... خوندم آخرش هیچی هنوز مامانم میگه باید میرفتی راستش خواهرمم دانشجوس دوتا شهریه برا یه کارمند تو این دوران ستمه من جونما برا خانوادم میدم اشکال نداره دیرتر قبول شم دولتی فقط دوسندارم سربار کسی باشم کسی داشته باشه خوبه اما من انقدی دارن که جهیزیما بدن نه بیشتر انتظار ندارم خداییش با ماهی یه تومنم نمیشه کاری کرد دلم ازین میسوزه پارسال عیدم کوفت شد و همش درس خوندن شد تهشم هیچیHuh

(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من که هنوز حسش نیومده :|
آخه چرا اینقدر فاصله بین دو تا کنکور؟ باید دو هفته بعد سراسری، آزاد رو هم میگرفتن دیگه!

شما دولتی قبولی برا همین حس آزاد نیس براتBlush
۱
۲
ارسال: #۱۴۸
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط risman.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ)sellena نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خوشبحال خودم که انقد خوندم پارسال برا دولتی و آزاد هردوشم قبول شدم مخصوصا آزاد قزوین که عاشقشم اما چون پولش زیاد

---------
شهریه هر ترم آزاد چقد میشه؟

ترمی حدود ۱/۸۰۰ میشه

(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه هااگه کسی کتاب جامع سوالات کنکور آزاد ۱۰سال پیش سراغ داره لطفاً بگه ما هم تهیه کنیم.
اصلاً همچین کتابی هست؟؟

شما میتونین کتاب مقسمی رو بگیرین یه کتاب داره که همه تست های آزاد توش هست

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام تازه شروع کنم
میشه راهنمایی کنید تو سرفصلا
چه چیزایی رو بیشتر بخونم چه چیزایی رو کمتر؟
آخه من از روز کنکور دولتی پارسال دست بهش نزدم
سطح سوالات چطوره؟
مثل دولتیه یا آسون تره

نگران نباشید سوالا خیلی ساده تر از سراسریه شما فقط کافیه که سوال های چند سال اخیر رو بگیرید و حفظش کنید البته اگه قست دارین آزاد قزوین یا علوم تحقیقات تهران قبول بشین این روش به تنهایی جواب نمیده و تلاش بیشتری می خواد
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: sellena
ارسال: #۱۴۹
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
سلام risman 'گرامی
لطفا بصورت تابلو نگید سوالهای چند سال اخیر رو بخونیم قبول میشیم دانشگاه آزاد روند سوالتش رو تغییر میده ها ههه ههه ههه ممنون ازتون واقعا دوست عزیزمون گفتن سوالهارو بگیرید حفظ کنید همونجوری که فرمودند هس
یا علی ایشالا همه قبولیم

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۶
۱
ارسال: #۱۵۰
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه هااگه کسی کتاب جامع سوالات کنکور آزاد ۱۰سال پیش سراغ داره لطفاً بگه ما هم تهیه کنیم.
اصلاً همچین کتابی هست؟؟
من کتاب ۷ سال کنکور دانشگاه آزاد مال انتشارات صاد رو گرفتم.

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۱۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۰۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۳۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۶۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۶۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۵۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۲۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۷۲ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۴۲ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close