زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۰۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
خووووب من تا حالا طراحی الگوریتم،پایگاه،مدار،سیستم،ساختمان رو خوندم البته فصلاشو بدون هییچ تستی!!!! فقط با چشام نگاه انداختم..
زبان و نظریه مونده و ریاضیاتم محاسباتو میخونم!
یکی یه لینک جزوه مهندسی نرم افزار خوب که واس آزاد به درد بخوره لطف میکنه بده دانلود کنیم...نمیخوام کتاب بخرم!

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۳۰۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط reza_shadow.)
مهندسی نرم افزار فقط تست بزن البته اگه مثل من حفظیاتت ضعیفه.......
۰
۰
ارسال: #۳۰۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ق.ظ)viona نوشته شده توسط:  این خبر بر په اساسیه ؟

دوست عزیز این یک احتماله که منطقی به نظر میرسه همونطور که میدونید پارسال در انتخاب فقط یک شهر رو میتونستسد بزنید و خیلی ها قبول نشدند و بسیاری واحدها هم ظرفیتشون کامل نشد چون پراکندگی و تنوع انتخاب وجود نداشت و میدیدی خیلی ها به طرف یک شهر هجوم میبردند و قبول نمیشدند اما جاهای دیگه خالی میموند !!!! همچنین بسیاری از واحدها در تکمیل اسامیشون اعلام شد برای انتخاب .
بعد تکمیل اول و دوم براش اومد که میتونستید چند انتخاب کنید
اما امسال از همون اول شما چندین انتخاب دارید و واحدها ظرفیتهاشون پر میشه و احتمالا به تکمیل دوم نمیرسه

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , tesna
ارسال: #۳۰۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
اینقدر نخونین جا واسه ما نمیمونه
۱
۲
ارسال: #۳۰۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  ریاضیاتم محاسباتو میخونم!
سلام.شما که می خوای محاسبات بخونی می شه منم راهنمایی کنید چه فصلیش مهم تره(از لحاظ پر تکرار بودن سوالاتش در کنکورهای سال های قبل آزاد)که منم همون فصل را بخونم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۳۰۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ
من باید باید باید بایدددددددددددددددددد
جدی تر بخونم

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , aatwo
ارسال: #۳۰۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  من باید باید باید بایدددددددددددددددددد
جدی تر بخونم
یه منفی بهت میدم که دیگه اینقدر تنبل نباشی بهتر درس بخونی.

There is no there there.
۱
۳
ارسال: #۳۰۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ق.ظ
۴ روز دیگه شمارش معکوس شروع میشه
شمارش معکوس یک ماهه هست یعنی ۳۰ ۲۹ ۲۸ ۲۷ ۲۶ ۲۵ ...
از ۱۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد هرکی استرسش کم باشه و با خیال راحت بخونه بدونه در نظرگرفتن نتیجه ، نتیجه خوبی میگیره

دوستان چشماتون رو باز میکنید میبینید سرجلسه امتحان هستید یکاری کنین تویه این مدت یک ماه که سرجلسه امتحان نگید کاش یه ماه برمیگشتم عقب دوباره بهتر میخوندم

۴ ماه دیگه نتایج رو میدن پس حواسها جمع باشه ۴ ماه دیگه ۲تا نتیجه هس یا مردود یا قبول واسه بنده فرقی ندره چه قبول چه مردود ولی قبول بشم حسی خوبی داره واسم

تویه انتخاب اول اونایی که ترازشون ۶۹۰۰ به بالا هست قبول میشوند در تکمیل ظرفیت اول اونایی که ترازشون ۵۶۰۰ ۵۵۰۰ به بالا هست قبول میشن و تویه تکمیل ظرفیت دوم اگه باشه اونایی که ۵۲۰۰ و احیانا بعضی جاها هم ۴۹۰۰

از ۴ قسمت تست ها یعنی زبان ریاضی مشترک و تخصصی هر کدوم ۱۰% بزنید ۱۰۰% تکمیل ظرفیت دوم قبولید چون تراز بلای ۵۰۰۰ هست

ولی بچه ها سعی کنید اگه رتبتون خوب بود به یه دانشگاهی برید که تراز بالا بخواد چون یکی از دوستای ما رفته بود به یکی از دانشگاهای که با رتبه ۴۹۰۰ به بالا ور میداشتن بعدا دوباره امتحان داد یه دانشگاه خوب آزاد قبول شد ولی در کل از هرکجا قبول شدین برید مشتری سراسری کم بشه هه هه هه

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , tesna , sahar121 , aatwo
ارسال: #۳۰۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)vaka نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  ریاضیاتم محاسباتو میخونم!
سلام.شما که می خوای محاسبات بخونی می شه منم راهنمایی کنید چه فصلیش مهم تره(از لحاظ پر تکرار بودن سوالاتش در کنکورهای سال های قبل آزاد)که منم همون فصل را بخونم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.
سلام
باشه نگاه که انداخنتم میگم.. فصلای گسسته رو هم میگم..شاید خوندنش بد نباشه برای آزاد

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۳
۱
ارسال: #۳۱۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ
بچه ها ۱ سوال...
اگه مهر ماه یه واحد قبول شیم بریم ثبت نام کنیم بعد تکمیل ظرفیت هم یه واحد دیگه رو انتخاب کنیم و قبول بشیم اون ترمی که خوندیم هیچی میشه؟ یا از ترم ۲ میریم دانشگاه جدید؟ یا کلاً باید از دانشگاه اول انصراف بدیم و بریم جدیده؟ بهد شهریه ی اون ترمی که واریز کردیم چی میشه؟
ممنون میشم اگه یکی اینو توضیح بده!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۱
ارسال: #۳۱۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط nasrolah.)
تویه کارشناسی همچین چیزی بود و یک مسئله مهم اونم اینه که سال پیش بعضی از دوستان توی تکمیل اول قبول شدن نتونستن برن تکمیل دوم شبستر قبول شدن ولی بعدا که خواستن علوم تحقیقات اورم برن حق تکمیل ظرفیت نداشتن احتمال هم داره که قبول بشین حق تکمیل اول نداشته باشین
موفق باشین

(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasermrz
ارسال: #۳۱۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
سلام همه خسته نباشن
منم آزاد شرکت کردم.. ۱ ماهه دیگه کنکوره تقریبا.الان شروع کردم کمتر از ۲۴ ساعت !! البته برای سراسری درسارو خوندم...اونم که مال ۳ ماه پیشه..یادم نمیاد.
.به نظر شماها دیر شروع کردم؟؟ واقعا میشه بخونم کامل تا ۱ ماه دیگه ؟! من آزاد ساری رو میخوام بیارم..همین!

۳
۱
ارسال: #۳۱۳
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه ها ۱ سوال...
اگه مهر ماه یه واحد قبول شیم بریم ثبت نام کنیم بعد تکمیل ظرفیت هم یه واحد دیگه رو انتخاب کنیم و قبول بشیم اون ترمی که خوندیم هیچی میشه؟ یا از ترم ۲ میریم دانشگاه جدید؟ یا کلاً باید از دانشگاه اول انصراف بدیم و بریم جدیده؟ بهد شهریه ی اون ترمی که واریز کردیم چی میشه؟
ممنون میشم اگه یکی اینو توضیح بده!

قبول بشی ثبت نام کنی برای تکمیل ظرفیت نمیتونی شرکت کنی مگر اینکه ثبت نام نکنی
در ضمن میگم امسال ممکنه تکمیل ظرفیت دوم نباشه به اون دلیلی که گفتم

drink 8 glasses of water a day

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasermrz
ارسال: #۳۱۴
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  من باید باید باید بایدددددددددددددددددد
جدی تر بخونم
یه منفی بهت میدم که دیگه اینقدر تنبل نباشی بهتر درس بخونی.
Smile))))))))))))))))
تو هی به من منفی بده Tongue

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۱
۳
ارسال: #۳۱۵
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ق.ظ
ببنید از اول باید دنبال همونی باشید که دوسش دارید نه که انتخاب دیگه ی داشته باشید اینو میدونم که کسی تکمیل اول قبول شد دیگه حق تکمیل دوم رو نداره به هیچ وجه من الوجه شما باید بدانید که اولا آیا تکمیل ظرفیت دومی هم امثال وجود داره یا نه ثانیا اگه وجود داره باید تمامی رتبه ها و ترازهای که در تکمیل ظرفیت قبول شدند بدانید باید بدانید که در انتخاب اول چه ترازهای بقبول میشوند و در تکمیل اول چه و در تکمیل دووم کدام
باید زیرکی به خرج بدید تراز آوردن یک چیز هس انتخاب درست و زیرکانه یک چیز بنده خودم چوبش رو خردم به صورت دیگه ی چون از جایی که قبول میشدم بدلیل اینکه فکر میکردم از اونجا قبول نمیشم شروع کردم به انتخاب کد شهرها و رشته های که بنظره خودم میتونستم قبول بشم بنظره بنده همه دوستان همه ی جاها رو بزنند چون ۲۰ تا حق انتخاب دارند بنده با اینکه ۱۰ حق انتخاب داشتم ۳ زدم و اون رشته که قبول نمیشدم به باور اینکه تراز بالای میخواد انتخاب نکذردم و بعدا از کارنامه یکی از دوستان دیدم آخرین نفر قبول شده ترازش ۴۹۶۰ هس یعنی یارو کلا پرت بوده اومده نشسته سرجلسه یه چیزهای پرتی زده و بعدا هم رفته جایی درس میخونه که هیچ ولی

این امر واقعیت داره که شرط قبول شدن هس بعد قبول شدن میشه براحتی خوند مخصوصا دانشگاه آزاد که .........................

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۰ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۰۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۱۹ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close