زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب واحد ترم اول علوم تحقیقات تهران

ارسال:

saeidsss پرسیده:

سلام.میخاستم بدونم چارتی برای مشخص شدن پیش نیاز دروس مقطع ارشد کامپیوتر نرم افزار موجود هست؟(دانشگاه آزاد-علوم و تخقیقات)
اصن دروس ارشد پیشنیاز دارن یا همه مستقل از هم هستن؟
توی توضیحات دروس ارائه شده نوشته بود دروسی که در مقطع کارشناسی گذرونده باشیم، اجازه اخذشونو نداریم.
الان "پایگاه داده پیشرفته" یا "مباحث ویژه در مهندسی کامپیوتر (پایگاه داده ها)" تو ارشد ربطی به "پایگاه داده ۲" در مقطع کارشناسی داره؟
"مباحث ویژه(امنیت شبکه)" و "مهندسی اینترنت" تو مقطع کارشناسی ربطی به "شبکه های کامپیوتری پیشرفته" تو مقطع ارشد داره؟
منظورم اینه که آیا امکان داره دانشگاه بگه مثلا جون من امنیت شبکه یا پایگاه داده ۲ رو گذروندم تو کارشناسی نمیتونم پایگاه داده پیشرفته و شبکه پیشرفته رو بگیرم تو مقطع ارشد؟!!!!
راستی من کارشناسی پیوسته آزاد خوندم و شیوه ارائه مطالب و پاس کردم.حالا روش تحقیقو جبرانی میخورم یا نه؟اصلا قانونش چجوریه؟
هیچ راهی هست که اگه روش تحقیق به عنوان جبرانی برامون ثبت بشه، بتونیم در ترم های آینده بگیریمش و ترم اول یجوری حذفش کنیم یا اصن نگیریمش؟؟؟؟؟؟
و اینکه مینیمم و ماکسیمم واحدی که میشه گرفت تو یک ترم چند واحد هست؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Dark Knight پاسخ داده:

RE: انتخاب واحد ترم اول علوم تحقیقات تهران

اگه نرم افزار رشته ی مرتبط با کارشناسی شما نیست قاعدتا پیش نیاز می خورید وگرنه که بعید میدونم
بنظر من گذروندن پایگاه داده ۲ و امنیت شبکه و مهندسی اینترنت دلیل براین نمیشه که شما پایگاه و شبکه پیشرفته رو بتونید اخذ نکنید
ممکن مطالب و سرقصلا متفاوت باشه ولی خب بهترین راه حل این که دانشگاه سوال بگیری
در رابطه با شیوه ارائه مطلب و روش تحقیق هم باید بگم که این دو مرتبط نیستند و حتما باید روش تحقیق رو بگذرونید
کلا بهتره هم بگذرونید
مینیمم و ماکسیمم رو اطلاع دقیقی ندارم
ولی فکر نکنم ماکسیمم بیش از ۱۲ واحد بتونید بگیریذ و مینیمم (نظر شخصی منه) تو یه ترم یه درس رو بگیرید ممکن ایرادی نداشته باشه!

۰
ارسال:

saeidsss پاسخ داده:

ممنون از جوابت.فقط اینکه روش تحقیقو حتما باید همون ترم اول گرفت؟ نمیشه ترم ۲ گرفت؟!اصلا این درس چی هست؟!سخته آیا؟گزارش و مقاله و این جور چیزا هم داره آیا؟

۰
ارسال:

Bahar-AI پاسخ داده:

بهتره ترم یک برداری که ترم دیگه سمینار برداری
برای ما ارایه نشد..الانم نمی تونیم سمینار برداریم
درس راحتیه..راجبه مراحل که باید برای نوشتن پایان نامه طی کنیم..این حرفاست
نمرشم در معدل نهایی تاثیر نداره
بهتره بری از خانم گوشه بپرسی راهنمایی می کنه..ساختمان پلاسما

۰
ارسال:

saeidsss پاسخ داده:

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  بهتره ترم یک برداری که ترم دیگه سمینار برداری
الان کارشناس گروه کی هستش تو علوم تحقیقات؟کی انتخاب واحد میکنه برامون؟ با آدم راه میاد، بش بگیم چه روزایی بهمون درس بده؟!ترم اول معمولا چند واحد میدن؟
سخت گیری چجوریه تو این یونی؟

ارسال:

rosa پاسخ داده:

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)saeidsss نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  بهتره ترم یک برداری که ترم دیگه سمینار برداری
الان کارشناس گروه کی هستش تو علوم تحقیقات؟کی انتخاب واحد میکنه برامون؟ با آدم راه میاد، بش بگیم چه روزایی بهمون درس بده؟!ترم اول معمولا چند واحد میدن؟
منم ترم اولم شنبه تازه رفتم برای ثبت نام کارشناس گروه نرم افزار آقای داودی(ساختمان فنی مهندسی)مدیر گروه خانم میرزا رضایی ساختمان پلاسماست.برای انتخاب واحد پیش خانم میرزا رضایی باید برین یه سری دروس بتون پیشنهاد می کنه ولی چون بعضی از درس هایی که به من گفتن کلاس هاش پر بود و نمی تونستم انتخاب کنم گفتند در کل باید ۴ تا درس از دروس اصلی و ۳ تا درس از اختیاری ها انتخاب کنی.یعنی هر چی دوست داری انتخاب کنی طبق گقته ایشون هیچ درسی پشنیاز ندره فقط درس مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار پیشنیاز داره(پیشنیازش مهندسی نرم افزار پیشرفته است). ولی چون همه کلاس ها ظرفیتش تکمیل بود من مجبور شدم برای ۱۱ واحد ۴ تا درس ۴ روز برم دانشگاهSad کف تعداد واحد هایی که می تونی انتخاب کنی ۸ تاس ماکسیمم ۱۴ تا ولی چون من ورودی بدون آزمون (با شرط معدل) بودم و جلسه سوم کلاس ها بود به من گفت بهتره ۸ واحد برداری نهایتا ۱۱ تا اونم با ضمانت خودت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

worldman پاسخ داده:

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)saeidsss نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  بهتره ترم یک برداری که ترم دیگه سمینار برداری
سرپرست گرایش های نرم افزار و هوش مصنوعی خانم دکتر میرزارضائی هستند

ایشون ساعات حضورشون رو در سایت گروه کامپیوتر قرار داده اند .

۰
ارسال:

saeidsss پاسخ داده:

او....ه...یعنی هیچ راهی نداره که ظرفیت باز کنن؟اگه اینجوری باشه که من رسما به فنا رفتم Sad
من میخام کمترین واحدا تو یه روز بگیرم.خدا کنه باهام راه بیان...

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)rosa نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)saeidsss نوشته شده توسط:  
منم ترم اولم شنبه تازه رفتم برای ثبت نام کارشناس گروه نرم افزار آقای داودی(ساختمان فنی مهندسی)مدیر گروه خانم میرزا رضایی ساختمان پلاسماست.برای انتخاب واحد پیش خانم میرزا رضایی باید برین یه سری دروس بتون پیشنهاد می کنه ولی چون بعضی از درس هایی که به من گفتن کلاس هاش پر بود و نمی تونستم انتخاب کنم گفتند در کل باید ۴ تا درس از دروس اصلی و ۳ تا درس از اختیاری ها انتخاب کنی.یعنی هر چی دوست داری انتخاب کنی طبق گقته ایشون هیچ درسی پشنیاز ندره فقط درس مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار پیشنیاز داره(پیشنیازش مهندسی نرم افزار پیشرفته است). ولی چون همه کلاس ها ظرفیتش تکمیل بود من مجبور شدم برای ۱۱ واحد ۴ تا درس ۴ روز برم دانشگاهSad کف تعداد واحد هایی که می تونی انتخاب کنی ۸ تاس ماکسیمم ۱۴ تا ولی چون من ورودی بدون آزمون (با شرط معدل) بودم و جلسه سوم کلاس ها بود به من گفت بهتره ۸ واحد برداری نهایتا ۱۱ تا اونم با ضمانت خودت.
به شما چه دروسی پیشنهاد دادن؟میدونین کدوما ظرفیت دارن هنوز؟

۰
ارسال:

rosa پاسخ داده:

درس ها خیلی بد ارائه شده هر درسی یه روزه.به من گفتن مهندسی نرم افزار,سیستم عامل و پایگاه داده پیشرفته +روش تحقیق بردار.البته از بین سیستم نرم و پایگاه گفتن به انتخاب خودت ۲ تا شو انتخاب کن که در مجموع ۸ واجد بشه اینا سه واحدیه.درس روش تحقیق ۲ واحده و نمرش تو معدل کل نیست ولی چون پیشنیازه بهتره ترم ۱ برداری.درس سیستم عامل پیشرفته ظرفیت کلاس ۴۰ نفر پر بود هر چی اصرار کردم ظرفیت اضافه نکردن گفتن کلاس داره منفجر میشه!!!ولی خب بعضی درس ها که تعداد کم تر بود ظرفیت اضافه می کنن.لیست دروس ارائه شده تو سایت دانشگاه هست شما می تونید به عنوان مهمان وارد سایت بشید و لیست دروس و ظرفیتشون ببینید.

۰
ارسال: #۱۰

rosa پاسخ داده:

نه همه ی ترم های ارشد مینیم ۸ واحد و ماکسیمم ۱۴ واحد میشه انتخاب کرد ولی من چون ورودی بدون آزمون بودم و سه جلسه از شروع همه ی کلاس ها گذشته بود گفتن این ترم بیشتر از ۱۱ واحد برندارم

۰
ارسال: #۱۱

saeidsss پاسخ داده:

من ۸ واحد گرفتم.۲ تا روش تحقیق.۳ تا پایگاه پیشرفته.۳ تا هم مباحث ویژه در مهندسی کامپیوتر که با همون استاد پایگاه پیشرفته هستش (البته دکتر میرزارضائی (مدیر گروه)گفتن ترم ۱ نباید مباحث بردارین و ...) نمیدونم چی شد که امضا کردن!!!دستشون درد نکنه Smile قبلش هم از کارشناس آموزش پرسیدم میشه گرفت، گفت اختیاریه و میشه گرفت...
به نظر شما بعدا بهم گیر نمیدن که چرا مباحثو ترم ۱ گرفتم؟ من یکی که دیگه حاضرم بمیرمو دنبال حذفو اضافه کردن واحد نرم!

ارسال: #۱۲

worldman پاسخ داده:

(۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ ب.ظ)saeidsss نوشته شده توسط:  من ۸ واحد گرفتم.۲ تا روش تحقیق.۳ تا پایگاه پیشرفته.۳ تا هم مباحث ویژه در مهندسی کامپیوتر که با همون استاد پایگاه پیشرفته هستش (البته دکتر میرزارضائی (مدیر گروه)گفتن ترم ۱ نباید مباحث بردارین و ...) نمیدونم چی شد که امضا کردن!!!دستشون درد نکنه Smile قبلش هم از کارشناس آموزش پرسیدم میشه گرفت، گفت اختیاریه و میشه گرفت...
به نظر شما بعدا بهم گیر نمیدن که چرا مباحثو ترم ۱ گرفتم؟ من یکی که دیگه حاضرم بمیرمو دنبال حذفو اضافه کردن واحد نرم!
خیر ... در مورد مباحث ویژه مشکلی پیش نمیاد.

با استاد خوبی درس گرفتین . با جدیتی که ایشون دارند، ترم اولی پایتون قوی میشه .

۰
ارسال: #۱۳

_maryam_ پاسخ داده:

نقل قول: بهتره بری از خانم گوشه بپرسی راهنمایی می کنه..ساختمان پلاسما

خانم قوشه !
و البته الان دیگه ایشون مسئول اون قسمت نیستنWink

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close