زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون دکتری ۹۲ نرم فزار

ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط mmpf.)
با سلام و خسته نباشید به همه دواطلب ها و دوستان عزیز
امروز الحمدا... کنکور رو دادیم تموم شد. اگه دوستان موافق باشند در این تاپیک به بررسی آزمون بپردازیم. فکر کنم چند روز دیگه یا شاید همین فردا سوالات هم منتشر بشه!
به نظر من سوالات سیستم عامل خیلی بی ربط بودن و ناشیانه طرح شده بود. ماشاا... همه اشم happen-before بود. من خودم ۸ فصل تنباوم و یه سری ویدیو دکتر پدرام رو کامل خوندم و جزوه نوشتم و کلی خلاصه برداری و ... ولی سوالات به نظر بنده از یه جزوه یا اسلاید و هم چین چیزی طراحی شده بود. این همه سوال خوب. پارسال واقعا تو این در س طراح سوال اشراف کاملی به درس داشته و برای طراحی سوالات وقت گذاشته بود. سوال آخر هم به نظر من اشتباه بود. چون همه گزینه ها درست بود. درواقع تا جایی که من می دونم این همون الگوریتم نا متمرکز برای mutual exclusion بود و ۴ تا گزینه هم درست بود. ماشاا... اکثر سوالات از فصل شش بود. البته موضوع اش. این همه موضوع ولی ...
ساختمان داده : متوسط و یه کم غیر منطقی بود، یعنی همه اش مرتبه زمانی بود ! در کل بد نبود.
الگوریتم: به نظر من اینم می تونستن بهتر سوال بدن!
کلا به نظر سوالات غیر منطقی زیاد بود . من خودم به شخصه سوالات پارسال رو منطقی تر می دونم. بازم تاکید می کنم اینا فقط نظر شخصی من. ممکن همه اش اشتباه باشه از نظر یه دوست دیگه.
استعداد تحصیلی رو هم نظری ندارم.
زبان هم من والا من روش سرمایه گذاری کرده بودم وهمه اش رو مثل همه زدم !!! به نظرم ۴۰ تا تست اول رو می شد در سطح سوالات پارسال در نظر گرفت (البته بنده پارسال کنکور ندادم و فقط سوالاتش رو حل کردم)ولی بقیه اش زیاد سخت نبود. البته من بهترین بخش رو ۲۰ تا تست لغات می دونم برای خودم.

العبد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13 , norimotlagh
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط دیانا.)
بچه ها به نظر شما اون سوال مرتب کردن تابع ها بر اساس مرتبه زمانی درست بود؟کدوم زدید؟

من نیم ساعت تو تایم اشتباه فکر میکردممممممممممم خخخخ حساب کردم تا ۱۱! نمیدونم چرا تو ذهنم ۱۱:۳۰ بود همش!

mmpf شما به نظر خودتون چند در درصد تخصصی زدید؟چند تا سوال جواب دادید؟

دوستان نرم افزاری تشریف بیارید دیگه شما هم نظر بدبد
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط mmpf.)
RE: بررسی آزمون دکتری ۹۲ نرم فزار
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ)دیانا نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر شما اون سوال مرتب کردن تابع ها بر اساس مرتبه زمانی درست بود؟کدوم زدید؟

من نیم ساعت تو تایم اشتباه فکر میکردممممممممممم خخخخ حساب کردم تا ۱۱! نمیدونم چرا تو ذهنم ۱۱:۳۰ بود همش!

mmpf شما به نظر خودتون چند در درصد تخصصی زدید؟چند تا سوال جواب دادید؟

دوستان نرم افزاری تشریف بیارید دیگه شما هم نظر بدبد

کدوم رو می فرمائید ؟من والا بعد از کنکور ارشد دیگه تخمین زدن رو کنار گذاشتم، شرمنده. چون هرچی گفتیم اشتباه از آب در اومد.
من والا از ۴۵ سوال به حدود ۳۰-۳۵ تا رو فکر کنم ،( دقیقا یادم نیست)جواب دادم، تاکیدمی کنم جواب دادم!!! من دو به شک ها رو زدم. خدا آخرش رو به خیر کنه. اون سوال ماتریس درست بود؟
زبان همه که همه فکر کنم همه اش رو زدند منم مثل همه. استعداد هم !
البته نمیدونم چرا احساس می کنم سوالات اکثرا از اسلاید های دکتر قدسی بود ؟ اگه اینطور باشه خودم رو نمیتونم ببخشم چون تنبلی کردم و نخوندمشون.

العبد
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ
ضرب ماتریسها کل ضربش میشد ۲۴۰۰۰ که با روش بهینه ۱۷۵۰۰ میشد

همت بلند دار، که مردان روزگار، از همت بلند بجائی رسیده اند
 سپاس‌گزاری شده توسط: morid2zm
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ)darbarabarebad نوشته شده توسط:  ضرب ماتریسها کل ضربش میشد ۲۴۰۰۰ که با روش بهینه ۱۷۵۰۰ میشد
با کدوم روش رفتید؟ چون ابعاد که خیلی بزگ تر از این حرف ها بودن. قاعده سرانگشتی هم که جواب نمی داد.
شما چطور زدید؟

العبد
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
از روش ضرب کردن بهینه ی ماتریس ها که اگر اشتباه نکنم در فصل برنامه نویسی پویا کتاب دکتر قلی زاده مطرح شده.که چند تا کا میگیریم.بعد از بین کاها مینیمم را در نظر میگیریم

ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ)darbarabarebad نوشته شده توسط:  ضرب ماتریسها کل ضربش میشد ۲۴۰۰۰ که با روش بهینه ۱۷۵۰۰ میشد

سلام
سوالا بد نبود خوبم نبود پارسال خیلی یهتر بود.
اون ماتریس ۱۴۰۰۰ می شد.
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)darbarabarebad نوشته شده توسط:  از روش ضرب کردن بهینه ی ماتریس ها که اگر اشتباه نکنم در فصل برنامه نویسی پویا کتاب دکتر قلی زاده مطرح شده.که چند تا کا میگیریم.بعد از بین کاها مینیمم را در نظر میگیریم
با اون روش که بله جزوه برنامه نویسی پویا هم است و مرتبه n ^3 الگوریتمش می شه. ولی این خیلی مسخره است که هم چین سوالی دادن. ۲ ساعت محاسبه اون طول می کشه. سوالات از جزوه دکتر قدسی بوده؟
آزمون به نظر شما چطور بود؟

العبد
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
تخصصی و استعداد خوب زدم.اما زبان نه خوب نزدم.البته من زبانم ضعیفه و تا حالا یه کلاس زبان هم نرفتم.

ارسال: #۱۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
ضربه از همش اسونتر بود حل نمیخاست نکتش اینه که اول اونایی که بعد وسطشون بزرگتره و سریع ۱۴۰۰۰ بدست میومد
ارسال: #۱۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)دیانا نوشته شده توسط:  ضربه از همش اسونتر بود حل نمیخاست نکتش اینه که اول اونایی که بعد وسطشون بزرگتره و سریع ۱۴۰۰۰ بدست میومد
این می شه همون قاعده سر انگشتی. ولی شما برای مثال با این قاون اگه A1 رو با A2 ضرب می کردید ۲۴۰۰۰ می اومد چه برسد به بقیه ضرب ها ۲۴۰۰۰ = ۳۰*۴۰*۲۰ حالا بقیه اش هم ...

العبد
ارسال: #۱۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط دیانا.)
هر سوالی که یادتون اومد بنویسید خودم شروع میکنم

۱- درخت قرمز-سیاه ----> ارتفاع ۲logn
۲- درخت قرمز-سیاه -----> رنگ گره ۴ قرمز ارتفاعش یادم رفت
۳- ضرب ماتریسا ۱۴۰۰۰
۴- فراخوانی تابع relax?
۵- تشخیص وجود دور همیلتونی و عدم تشخیصش؟
۶- ارتفاع گره ۴ در درخت جستجوی کمینه؟
۷-تشخیص تمام دورهای گراف در زمان چندجمله ای؟
۸-کوچکترین دنباله ای که x و y زیردنبالش باشند؟
۹- قرار دادن حجم کوچکتر در حجم بزرگتر؟
۱۰ - مرتب کردن logn به توان logn و ۳ به توان logn و n به توان ۳؟

خب تفاوت زیاده برای همین این روش اول a2 و a3 ضرب میکرد بعد a1 در این بعد شa4.a5 بعد اولین جواب در جواب این

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)darbarabarebad نوشته شده توسط:  تخصصی و استعداد خوب زدم.اما زبان نه خوب نزدم.البته من زبانم ضعیفه و تا حالا یه کلاس زبان هم نرفتم.

لطفا مفهوم خوب زدن را روشنتر کنید مثلا چند تا جواب دادید درست؟

من احساس میکنم الکی خراب کردم میتونستم بهتر جواب بدم حیف
ارسال: #۱۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ)دیانا نوشته شده توسط:  هر سوالی که یادتون اومد بنویسید خودم شروع میکنم

۱- درخت قرمز-سیاه ----> ارتفاع ۲logn
۲- درخت قرمز-سیاه -----> رنگ گره ۴ قرمز ارتفاعش یادم رفت
۳- ضرب ماتریسا ۱۴۰۰۰
۴- فراخوانی تابع relax?
۵- تشخیص وجود دور همیلتونی و عدم تشخیصش؟
۶- ارتفاع گره ۴ در درخت جستجوی کمینه؟
۷-تشخیص تمام دورهای گراف در زمان چندجمله ای؟
۸-کوچکترین دنباله ای که x و y زیردنبالش باشند؟
۹- قرار دادن حجم کوچکتر در حجم بزرگتر؟
۱۰ - مرتب کردن logn به توان logn و ۳ به توان logn و n به توان ۳؟

خب تفاوت زیاده برای همین این روش اول a2 و a3 ضرب میکرد بعد a1 در این بعد شa4.a5 بعد اولین جواب در جواب این

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)darbarabarebad نوشته شده توسط:  تخصصی و استعداد خوب زدم.اما زبان نه خوب نزدم.البته من زبانم ضعیفه و تا حالا یه کلاس زبان هم نرفتم.

لطفا مفهوم خوب زدن را روشنتر کنید مثلا چند تا جواب دادید درست؟
تعداد درختان AVL=6
هزینه سرشکن شده با جدول پویا=۲
۵ عنصر مین هیپ=۵
اعداد کوچکتر از X در مین هیپ=klogn
کد هافمن :بیشترین تکرار طول کدش ۱ است=غلط کد با n-1 نمیشود=غلط یکی اش یادم نیست. میانگین logn درست بود یک مورد
سوال گراف که الگوریتم داده بود n میشد.
ارتفاع گره h برابر ۱ یا ۲
فعلا اینا یادمه
ارسال: #۱۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
سلام به همگی
من تخصصی رو بد ندادم. در ضمن بگم من هوش بودم اما نمی دونم چرا انقدر وقت کم آوردم. مخصوصا برای استعداد. من همیشه با مدیریت زمان مشکل دارم باید یه جوری حلش کنم. این وسواسیم بد دردیه.
چون سوالات ساختمان یکیه من سوالات ساختمانو اینجا می گذارم.
به نظر من سوالات ساختمان خوب بود (یعنی بد نبود) اما مثل همیشه به دقت زیادی نیاز داره اگه یکم بی دقتی کنی احتمال زدن گزینه غلط زیاده
-تعداد درختان AVL-> 6
-تعداد جابجایی عناصر در یک هرم کمینه که اول درج می کنیم و بعدش حذف که میشد ۷ تا که تو گزینه ها نبود. با یکی از بچه ها هم چک کردیم اما اگه حالات قرار دادن آخرین برگ در ریشه و سپس مرتب کردن هم مدنظر باشد میشه ۱۱ یا ۱۲/ من ۱۲ زدم دوستم همین طور.
-ارتفاع درخت قرمز سیاه ۲logn
-مرتب کردن مرتبه ها که logn^logn میشه همون n^loglogn که مسلما بزرگتر از n^3 هست و همچنین ۳ به تون logn.
n به توان ۳ هم از ۳ به تون logn بزرگتر است.
-
بقیه رو دوستان بگن. لطفا به تفکیک بگین منظورم ساختمان داده و طراحی الگوریتمو لطفا جدا بگین.
ارسال: #۱۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
۵ عنصر مین هیپ که تو ارایه درج بشن بعد حذف؟ یه چیزی من ۱۲ بدست اوردم یادم نیست چی بود؟ حافظه در حد یک بیت دارم

ارتفاع h را حساب کردید د.د.ج بهینه رو؟ گره ۴ در ریشه شد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۲۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۹۴۳ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۶۵ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۳۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close