زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield

ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ
مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield
سلام دوستان.

به یه مشکلی برخوردم که از هر کسی می پرسم ، نمی تونه کمکم کنه. خیلی هم سرچ کردم اما به جوابی نمی رسم.

با installshield 2010 میخوایم set up ی ایجاد کنم که یکی از پیش نیازهای نصب نرم افزارم ، sql 2008 r2 هست. مگه نباید در قسمت Redistributables رفته و گزینه های مربوط به sql را (۳۲ و ۶۴ بیتی) فعال کنیم؟؟ با این راه sql رو نصب نمی کنه. گویا باید در قسمت Application to Run کامندی بنویسیم تا sql رو نصب کنه ولی با اضافه کردن کامند زیر به نتیجه ای نمی رسم.

SQLEXPR32_x86_ENU.exe /qs /ACTION=Install /FEATURES=SQLENGINE /INSTANCENAME=MSSQLSERVER
/SQLSVCACCOUNT="NT AUTHORITY\SYSTEM" /SQLSVCPASSWORD="YesYes"
/SQLSYSADMINACCOUNTS="Builtin\Administrators"
/AGTSVCACCOUNT="NT AUTHORITY\Network Service" /IACCEPTSQLSERVERLICENSETERMS=true

باید فایل .exe مربوط به sql رو دستی خودم بذارم؟؟؟ راهم کلا اشتباهه؟؟

ممنون میشم کمکم کنی یا یه منبع معرفی کنیم که خودم برم دنبالش، توی سایت های خود اینستال و یه سری ebook گشتم چیزی پیدا نکردم که کمکم کنه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield
(۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

به یه مشکلی برخوردم که از هر کسی می پرسم ، نمی تونه کمکم کنه. خیلی هم سرچ کردم اما به جوابی نمی رسم.

با installshield 2010 میخوایم set up ی ایجاد کنم که یکی از پیش نیازهای نصب نرم افزارم ، sql 2008 r2 هست. مگه نباید در قسمت Redistributables رفته و گزینه های مربوط به sql را (۳۲ و ۶۴ بیتی) فعال کنیم؟؟ با این راه sql رو نصب نمی کنه. گویا باید در قسمت Application to Run کامندی بنویسیم تا sql رو نصب کنه ولی با اضافه کردن کامند زیر به نتیجه ای نمی رسم.

SQLEXPR32_x86_ENU.exe /qs /ACTION=Install /FEATURES=SQLENGINE /INSTANCENAME=MSSQLSERVER
/AGTSVCACCOUNT="NT AUTHORITY\Network Service" /IACCEPTSQLSERVERLICENSETERMS=true

ممنون میشم کمکم کنی یا یه منبع معرفی کنیم که خودم برم دنبالش، توی سایت های خود اینستال و یه سری ebook گشتم چیزی پیدا نکردم که کمکم کنه.
۰
۰
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ
RE: مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield
(۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

تازگی ها من ابزار سئو رایگان که فارسی است آشنا شدم و کار می کنم ,کار کرد اون شبه به google analityc است لینک قرار دادم تا شما استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۳۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۴۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  دانلود رایگان تعمیر انواع مادربردهای PC و Server SamanehRashvand ۰ ۱,۷۵۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۰۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۴۸۶ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۴,۹۸۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close