زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم فصل های پایگاه داده روحانی رانکوهی

ارسال:

javad94 پرسیده:

Question کدوم فصل های پایگاه داده روحانی رانکوهی

با سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام این کتاب رو برای درس پایگاه داده بخونم به همین دلیل می خواستم بدونم کدوم فصل های کتاب پایگاه داده دکتر روحانی رانکوهی رو باید برای کنکور خوند؟؟؟؟؟

لطفا منو در این مورد راهنمایی کنین...

با تشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

javad94 پاسخ داده:

منتظر یاری سبزتان هستم....

ممنونم

۰
ارسال:

sahar bano پاسخ داده:

دوستان میشه کسی به این تاپیک جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟

منم همین مشکلو دارم

ارسال:

javad94 پاسخ داده:

RE: کدوم فصل های پایگاه داده روحانی رانکوهی

(۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  دوستان میشه کسی به این تاپیک جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟

منم همین مشکلو دارم

سلام

عیدتون هم مبارک...

من خودم این تاپیک رو ایجاد کرده بودم الان خودم با خوندن پایگاه داده به نتایج زیر رسیدم :

اول کتاب مقسمی رو کامل می خونم ( الان آخرای این کتاب هستم ) و بعد از تموم شدنش میام فصول زیر رو از کتاب رانکوهی می خونم :

۳ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۴ و ۱۵

تجربه شخصی : فقط بعد از خوندن کتاب کنکوری هستش که در مورد این کتاب به نتیجه می رسی. یعنی نقاط قوت و ضعف

کتاب کنکوری رو شناختی و همچنین نقاط ضعف و قوت خودت رو هم شناختی بعدا به راحتی در مورد اینکه کدوم فصل های کتاب دکتر

رانکوهی رو بخونی به نتیجه می رسی . منظور تجربه خودتون هستش این خیلی خیلی مهم هستش و بهتون خیلی کمک می کنه

البته گفتم که همه اینها تجربه شخصیم بود شاید نظرم با شما یه مقدار فرق داشته باشه و شما نیازب داشته باشید که فصول بیشتری رو

از کتاب دکتر بخونید خودتون باید تجربه کنین و اون شناخت رو بدست بیارین.

شاد و موفق باشین.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۱۹ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۶۲ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۰۱ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۴۶ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۴۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۲۵ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۳۰۲ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close